Tårnby Games • Tårnby Stadion • Tårnby
4-5 maj, 2013
Arrangør: Amager AC
Sparta
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 129 | 12.72 | 4 | Alice Kirk Damsgaard -01 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:40 | |
2 | 106 | DNS | Améli Kampp -01 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:40 | ||
3 | 99 | 12.72 | 3 | Andreas Christoffersen -01 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:20 | |
4 | 120 | 11.85 | 2 | Anna Mark Helwigh -00 | 11.87 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:40 |
5 | 116 | 13.14 | 5 | Anna Sofie Frænde -01 | 1.41 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:40 |
6 | 101 | 12.45 | 4 | Carl Nyvold -01 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:20 | |
7 | 114 | 12.95 | 6 | Cecilie Boesdal -01 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:40 | |
8 | 122 | 12.61 | 5 | Cecilie Næsby -00 | 12.76 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:40 |
9 | 91 | 13.88 | 5 | Christoffer Bernsen -00 | 13.16 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:20 |
10 | 96 | 11.04 | 1 | Emil Frænde -00 | 10.96 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:20 |
11 | 96 | 10.73 | 1 | Emil Frænde -00 | 11.04 | 80 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 16:15 |
12 | 98 | 11.65 | 3 | Emil Jessen -00 | 12.00 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:20 |
13 | 98 | DNS | Emil Jessen -00 | 11.65 | 80 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 16:15 | |
14 | 90 | 12.40 | 4 | Frederik Engborg Thede -00 | 12.21 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:20 |
15 | 92 | 11.21 | 1 | Gabriel van Nguyen Lauste -00 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:20 | |
16 | 92 | 11.22 | 3 | Gabriel van Nguyen Lauste -00 | 11.21 | 80 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 16:15 |
17 | 113 | 11.80 | 2 | Ida Beiter Bomme -01 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:40 | |
18 | 112 | 12.71 | 5 | Ingrid Eckardt -01 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:40 | |
19 | 115 | 11.24 | 1 | Iona Pardis White -00 | 12.13 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:40 |
20 | 115 | 11.35 | 6 | Iona Pardis White -00 | 11.24 | 80 meter • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 16:10 |
21 | 105 | 11.46 | 2 | Lucas L Bunch -00 | 11.47 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:20 |
22 | 105 | DNS | Lucas L Bunch -00 | 11.46 | 80 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 16:15 | |
23 | 97 | 11.59 | 2 | Magnus Skjøtt Jensen -01 | 1.13 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:20 |
24 | 97 | 11.66 | 6 | Magnus Skjøtt Jensen -01 | 11.59 | 80 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 16:15 |
25 | 121 | 12.51 | 4 | Mathilde Willer -00 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:40 | |
26 | 109 | 11.90 | 3 | Nanna Andersen -00 | 11.90 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:40 |
27 | 118 | 11.16 | 1 | Olivia Tuokila -00 | 11.06 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:40 |
28 | 118 | 11.09 | 2 | Olivia Tuokila -00 | 11.16 | 80 meter • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 16:10 |
29 | 128 | 12.05 | 2 | Sacha Fagerholm -01 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:40 | |
30 | 124 | 12.63 | 4 | Selma Staun -00 | 12.48 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:40 |
31 | 111 | 13.49 | 4 | Signe Grevy Ejstrup -01 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:40 | |
32 | 125 | 12.01 | 3 | Suzanne Andersen -00 | 11.57 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:40 |
33 | 126 | 12.10 | 3 | Viktoria Dommer -01 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:40 |