Kronborg Games - afdeling 1 • Snekkersten Idrætscenter • Snekkersten
2 feb., 2013
Arrangør: Helsingør IF
Sparta
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 271 | DNS | Liv Nedergaard -02 | 60 meter hæk • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:00 | ||
2 | 279 | 12.47 | 1 | Marie Falkebo Jensen -03 | 60 meter hæk • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:00 | |
3 | 232 | 12.55 | 3 | Clara Elvira Paludan -02 | 60 meter hæk • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:00 | |
4 | 251 | 11.68 | 7 | Ingrid Eckardt -01 | 11.83 | 60 meter hæk • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 10:30 |
5 | 220 | 11.82 | 8 | Améli Kampp -01 | 60 meter hæk • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 10:30 | |
6 | 249 | 11.32 | 4 | Hannah Illum Petersen -00 | 60 meter hæk • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 10:30 | |
7 | 222 | 10.83 | 2 | Anna Mark Helwigh -00 | 11.28 | 60 meter hæk • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 10:30 |
8 | 308 | 11.45 | 6 | Viktoria Dommer -01 | 11.93 | 60 meter hæk • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 10:30 |
9 | 301 | DNS | Selma Staun -00 | 12.74 | 60 meter hæk • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 10:30 | |
10 | 267 | 12.11 | 9 | Laura Nørrung Poulsen -00 | 11.87 | 60 meter hæk • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 10:30 |
11 | 250 | 10.91 | 3 | Ida Beiter Bomme -01 | 11.38 | 60 meter hæk • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 10:30 |
12 | 291 | 10.79 | 1 | Ophelia Buch -00 | 10.93 | 60 meter hæk • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 10:30 |
13 | 278 | 9.87 | 2 | Maria Selck -99 | 9.86 | 60 meter hæk • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:30 |
14 | 284 | 9.35 | 1 | Mira Guldbrandsen -98 | 9.62 | 60 meter hæk • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:30 |
15 | 247 | DNS | Freja Lomholt -99 | 60 meter hæk • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:30 | ||
16 | 276 | 13.05 | 9 | Malou Celia Postvang -99 | 11.83 | 60 meter hæk • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:30 |
17 | 272 | 11.89 | 6 | Louise Wessel Leroy -99 | 11.98 | 60 meter hæk • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:30 |
18 | 234 | 10.21 | 1 | Ditte Schmidt -97 | 10.24 | 60 meter hæk • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 15:45 |
19 | 280 | 12.84 | 6 | Mathias Bynck -02 | 14.05 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 10:15 |
20 | 295 | 12.18 | 4 | Oswald Carstensen -02 | 12.69 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 10:15 |
21 | 305 | 11.75 | 2 | Sofus Peter Lassen -03 | 11.70 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 10:15 |
22 | 219 | 12.33 | 6 | Alexander Haugeby -00 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 10:45 | |
23 | 299 | 11.17 | 2 | Sebastian Nielsen -00 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 10:45 | |
24 | 273 | 10.04 | 1 | Mads Lund -00 | 10.41 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 10:45 |
25 | 221 | 12.96 | 8 | Andreas Christoffersen -01 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 10:45 | |
26 | 233 | 11.87 | 4 | Conrad Lind -01 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 10:45 | |
27 | 306 | 9.05 | 1 | Sofus Rasmus Clausen -98 | 9.25 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 16:15 |
28 | 293 | DNS | Oskar Lundin -99 | 12.15 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 16:15 |