Afslutningsstævne • Greve Stadion • Greve

23-25 sep, 2022
Arrangør: Greve Atletik

Dag • tid Klasse Øvelse (Tilmeldt • Start • Resultat) Status
1 • 18:00 Piger 11 år 4 x 100 meter stafet • Finale (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 18:00 Piger 13 år 4 x 100 meter stafet • Finale (4 - 3 - 2) Officiel
1 • 18:15 Drenge 11 år 4 x 100 meter stafet • Finale (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 18:15 Drenge 13 år 4 x 100 meter stafet • Finale (4 - 2 - 2) Officiel
1 • 18:25 Piger 14-15 år 4 x 100 meter stafet • Finale (3 - 2 - 2) Officiel
1 • 18:25 Piger 16-17 år 4 x 100 meter stafet • Finale (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 18:25 Drenge 14-15 år 4 x 100 meter stafet • Finale (3 - 2 - 2) Officiel
1 • 18:50 Piger 11 år 4 x 200 meter stafet • Finale (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 18:50 Piger 13 år 4 x 200 meter stafet • Finale (3 - 2 - 2) Officiel
1 • 19:05 Drenge 11 år 4 x 200 meter stafet • Finale (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 19:05 Drenge 13 år 4 x 200 meter stafet • Finale (3 - 2 - 2) Officiel
1 • 19:15 Piger 14-15 år 4 x 200 meter stafet • Finale (3 - 3 - 3) Officiel
1 • 19:15 Piger 16-17 år 4 x 200 meter stafet • Finale (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 19:15 Drenge 14-15 år 4 x 200 meter stafet • Finale (2 - 2 - 2) Officiel
2 • 10:00 Drenge 16-17 år 110 meter hæk • Indl. (3 - 3 - 3) Officiel
2 • 10:00 Piger 14-15 år Højdespring • Finale (7 - 7 - 7) Officiel
2 • 10:00 Drenge 11 år Længdespring • Finale (12 - 10 - 10) Officiel
2 • 10:00 Piger 11 år Boldkast • Finale (9 - 9 - 9) Officiel
2 • 10:00 Drenge 10 år Længdespring • Finale (12 - 12 - 12) Officiel
2 • 10:00 Piger 13 år Diskoskast • Finale (4 - 4 - 4) Officiel
2 • 10:00 Drenge 13 år Diskoskast • Finale (3 - 3 - 3) Officiel
2 • 10:10 Drenge 14-15 år 100 meter hæk • Finale (4 - 3 - 3) Officiel
2 • 10:15 Piger 16-17 år 100 meter hæk • Indl. (3 - 3 - 3) Officiel
2 • 10:15 Drenge 14-15 år Spydkast • Finale (8 - 7 - 6) Officiel
2 • 10:25 Piger 14-15 år 80 meter hæk • Indl. (8 - 6 - 6) Officiel
2 • 10:30 Drenge 13 år 80 meter hæk • Finale (4 - 4 - 4) Officiel
2 • 10:40 Piger 13 år 60 meter hæk • Indl. (9 - 8 - 8) Officiel
2 • 10:40 Drenge 8-9 år Boldkast • Finale (16 - 15 - 15) Officiel
2 • 10:45 Piger 14-15 år Diskoskast • Finale (10 - 8 - 7) Officiel
2 • 10:50 Drenge 11 år 60 meter hæk • Indl. (11 - 11 - 11) Officiel
2 • 10:55 Piger 8-9 år Længdespring • Finale (25 - 24 - 24) Officiel
2 • 10:55 Drenge 13 år Højdespring • Finale (7 - 5 - 5) Officiel
2 • 11:00 Piger 11 år 60 meter hæk • Indl. (9 - 9 - 9) Officiel
2 • 11:05 Piger 13 år Spydkast • Finale (9 - 7 - 7) Officiel
2 • 11:15 Drenge 16-17 år 110 meter hæk • Finale (3 - 3 - 3) Officiel
2 • 11:30 Piger 16-17 år 100 meter hæk • Finale (3 - 3 - 3) Officiel
2 • 11:30 Drenge 11 år Boldkast • Finale (11 - 11 - 11) Officiel
2 • 11:40 Piger 14-15 år 80 meter hæk • Finale (6 - 6 - 6) Officiel
2 • 11:45 Piger 16-17 år Diskoskast • Finale (4 - 4 - 4) Officiel
2 • 11:45 Master Diskoskast • Finale (8 - 7 - 7) Officiel
2 • 11:50 Drenge 8-9 år Længdespring • Finale (16 - 14 - 14) Officiel
2 • 11:55 Piger 13 år 60 meter hæk • Finale (8 - 8 - 8) Officiel
2 • 12:00 Piger 11 år 60 meter hæk • Finale (9 - 7 - 7) Officiel
2 • 12:05 Piger 14-15 år Spydkast • Finale (13 - 12 - 12) Officiel
2 • 12:10 Drenge 11 år 60 meter hæk • Finale (11 - 10 - 10) Officiel
2 • 12:10 Drenge 14-15 år Højdespring • Finale (5 - 4 - 4) Officiel
2 • 12:30 Piger 8-9 år 60 meter • Indl. (20 - 19 - 19) Officiel
2 • 12:45 Drenge 8-9 år 60 meter • Indl. (15 - 11 - 11) Officiel
2 • 12:50 Piger 11 år Diskoskast • Finale (3 - 3 - 3) Officiel
2 • 12:50 Drenge 11 år Diskoskast • Finale (3 - 3 - 3) Officiel
2 • 13:00 Drenge 16-17 år 100 meter • Indl. (5 - 4 - 4) Officiel
2 • 13:00 Mænd senior 100 meter • Indl. (3 - 2 - 2) Officiel
2 • 13:00 Piger 11 år Længdespring • Finale (12 - 12 - 12) Officiel
2 • 13:00 Piger 10 år Længdespring • Finale (9 - 9 - 9) Officiel
2 • 13:05 Piger 16-17 år 100 meter • Indl. (8 - 7 - 7) Officiel
2 • 13:05 Kvinder senior 100 meter • Indl. (2 - 2 - 2) Officiel
2 • 13:15 Drenge 13 år Spydkast • Finale (11 - 11 - 11) Officiel
2 • 13:20 Piger 8-9 år 60 meter • Finale (18 - 18 - 18) Officiel
2 • 13:20 Piger 13 år Højdespring • Finale (13 - 9 - 9) Officiel
2 • 13:35 Drenge 8-9 år 60 meter • Finale (11 - 11 - 11) Officiel
2 • 13:40 Drenge 14-15 år Diskoskast • Finale (9 - 9 - 8) Officiel
2 • 13:40 Drenge 16-17 år Diskoskast • Finale (3 - 3 - 3) Officiel
2 • 13:40 Drenge 18-19 år Diskoskast • Finale (1 - 1 - 1) Officiel
2 • 13:45 Piger 8-9 år Boldkast • Finale (20 - 19 - 19) Officiel
2 • 13:50 Piger 14-15 år Længdespring • Finale (17 - 16 - 15) Officiel
2 • 13:55 Drenge 16-17 år 100 meter • Finale (4 - 2 - 2) Officiel
2 • 13:55 Mænd senior 100 meter • Finale (2 - 2 - 2) Officiel
2 • 14:00 Piger 16-17 år 100 meter • Finale (7 - 7 - 7) Officiel
2 • 14:00 Kvinder senior 100 meter • Finale (2 - 1 - 1) Officiel
2 • 14:15 Piger 16-17 år Længdespring • Finale (6 - 4 - 4) Officiel
2 • 14:15 Kvinder senior Længdespring • Finale (1 - 1 - 1) Officiel
2 • 14:15 Drenge 16-17 år Længdespring • Finale (4 - 4 - 4) Officiel
2 • 14:15 Mænd senior Længdespring • Finale (1 - 1 - 1) Officiel
2 • 14:20 Drenge 10 år 200 meter • Finale (11 - 11 - 11) Officiel
2 • 14:30 Drenge 11 år 200 meter • Finale (11 - 10 - 10) Officiel
2 • 14:40 Piger 10 år 200 meter • Finale (9 - 9 - 9) Officiel
2 • 14:45 Piger 11 år 200 meter • Finale (5 - 5 - 5) Officiel
2 • 14:50 Piger 12 år 200 meter • Finale (9 - 7 - 7) Officiel
2 • 14:50 Drenge 14-15 år Længdespring • Finale (12 - 10 - 10) Officiel
2 • 14:55 Piger 13 år 200 meter • Finale (5 - 4 - 4) Officiel
2 • 15:00 Drenge 8-9 år 200 meter • Finale (8 - 6 - 6) Officiel
2 • 15:00 Piger 16-17 år Kuglestød • Finale (3 - 3 - 3) Officiel
2 • 15:00 Drenge 16-17 år Kuglestød • Finale (2 - 2 - 2) Officiel
2 • 15:00 Drenge 18-19 år Kuglestød • Finale (1 - 1 - 1) Officiel
2 • 15:00 Master Kuglestød • Finale (2 - 2 - 2) Officiel
2 • 15:05 Piger 8-9 år 200 meter • Finale (13 - 12 - 12) Officiel
2 • 15:15 Drenge 12 år 200 meter • Finale (4 - 4 - 4) Officiel
2 • 15:20 Drenge 13 år 200 meter • Finale (4 - 4 - 4) Officiel
2 • 15:25 Piger 14-15 år 200 meter • Finale (19 - 16 - 16) Officiel
2 • 15:35 Drenge 14-15 år 200 meter • Finale (14 - 10 - 10) Officiel
2 • 15:50 Piger 8-9 år 600 meter • Finale (7 - 6 - 6) Officiel
2 • 15:50 Drenge 8-9 år 600 meter • Finale (5 - 4 - 4) Officiel
2 • 16:00 Piger 16-17 år 800 meter • Finale (1 - 1 - 1) Officiel
2 • 16:00 Drenge 16-17 år 800 meter • Finale (3 - 3 - 3) Officiel
2 • 16:00 Mænd senior 800 meter • Finale (3 - 2 - 1) Officiel
3 • 10:00 Piger 14-15 år Stangspring • Finale (3 - 3 - 3) Officiel
3 • 10:00 Piger 6-7 år Længdespring • Finale (12 - 10 - 10) Officiel
3 • 10:00 Piger 11 år 4 x 60 meter hæk stafet • Finale (1 - 1 - 1) Officiel
3 • 10:00 Piger 14-15 år 4 x 60 meter hæk stafet • Finale (2 - 1 - 1) Officiel
3 • 10:00 Drenge 11 år 4 x 60 meter hæk stafet • Finale (1 - 1 - 1) Officiel
3 • 10:00 Piger 16-17 år Vægtkast • Finale (2 - 2 - 2) Officiel
3 • 10:00 Piger 18-19 år Vægtkast • Finale (1 - 1 - 1) Officiel
3 • 10:00 Drenge 16-17 år Vægtkast • Finale (2 - 2 - 2) Officiel
3 • 10:00 Drenge 18-19 år Vægtkast • Finale (1 - 1 - 1) Officiel
3 • 10:00 Master Vægtkast • Finale (2 - 0 - 0) Officiel
3 • 10:00 Drenge 6-7 år Boldkast • Finale (13 - 13 - 13) Officiel
3 • 10:00 Piger 13 år Stangspring • Finale (1 - 1 - 1) Officiel
3 • 10:05 Piger 11 år Kuglestød • Finale (10 - 10 - 10) Officiel
3 • 10:10 Piger 16-17 år Højdespring • Finale (1 - 1 - 1) Officiel
3 • 10:10 Kvinder senior Højdespring • Finale (1 - 1 - 0) Officiel
3 • 10:10 Drenge 16-17 år Højdespring • Finale (3 - 3 - 3) Officiel
3 • 10:10 Mænd senior Højdespring • Finale (1 - 1 - 1) Officiel
3 • 10:20 Drenge 6-7 år 40 meter • Finale (13 - 13 - 13) Officiel
3 • 10:30 Piger 6-7 år 40 meter • Finale (12 - 10 - 10) Officiel
3 • 10:45 Drenge 10 år 60 meter • Indl. (7 - 6 - 6) Officiel
3 • 10:50 Drenge 11 år 60 meter • Indl. (10 - 8 - 8) Officiel
3 • 10:55 Piger 10 år 60 meter • Indl. (5 - 5 - 5) Officiel
3 • 10:55 Drenge 6-7 år Længdespring • Finale (13 - 13 - 13) Officiel
3 • 10:55 Piger 6-7 år Boldkast • Finale (12 - 10 - 10) Officiel
3 • 10:55 Drenge 13 år Kuglestød • Finale (8 - 8 - 8) Officiel
3 • 10:55 Piger 13 år Hammerkast • Finale (3 - 3 - 3) Officiel
3 • 11:00 Piger 11 år 60 meter • Indl. (12 - 11 - 11) Officiel
3 • 11:15 Piger 13 år 80 meter • Indl. (5 - 5 - 5) Officiel
3 • 11:15 Drenge 11 år Højdespring • Finale (5 - 5 - 4) Officiel
3 • 11:20 Piger 12 år 80 meter • Indl. (15 - 13 - 13) Officiel
3 • 11:30 Drenge 12 år 80 meter • Indl. (5 - 5 - 5) Officiel
3 • 11:35 Drenge 13 år 80 meter • Indl. (3 - 1 - 1) Officiel
3 • 11:45 Piger 10 år 60 meter • Finale (5 - 5 - 5) Officiel
3 • 11:45 Piger 13 år Kuglestød • Finale (8 - 6 - 6) Officiel
3 • 11:45 Piger 6-7 år 3-kamp • Finale (12 - 11 - 0) Officiel
3 • 11:45 Drenge 6-7 år 3-kamp • Finale (13 - 13 - 0) Officiel
3 • 11:50 Piger 11 år 60 meter • Finale (11 - 10 - 10) Officiel
3 • 11:55 Piger 14-15 år Hammerkast • Finale (7 - 7 - 7) Officiel
3 • 11:55 Piger 16-17 år Hammerkast • Finale (1 - 1 - 1) Officiel
3 • 11:55 Drenge 14-15 år Hammerkast • Finale (1 - 1 - 1) Officiel
3 • 12:00 Drenge 10 år 60 meter • Finale (6 - 6 - 6) Officiel
3 • 12:00 Kvinder senior Stangspring • Finale (2 - 1 - 1) Officiel
3 • 12:00 Drenge 14-15 år Stangspring • Finale (4 - 4 - 4) Officiel
3 • 12:00 Mænd senior Stangspring • Finale (3 - 2 - 2) Officiel
3 • 12:05 Drenge 11 år 60 meter • Finale (8 - 8 - 8) Officiel
3 • 12:20 Drenge 12 år 80 meter • Finale (5 - 3 - 3) Officiel
3 • 12:20 Drenge 13 år 80 meter • Finale (1 - 1 - 1) Officiel
3 • 12:20 Piger 11 år Højdespring • Finale (6 - 5 - 5) Officiel
3 • 12:30 Piger 13 år 80 meter • Finale (5 - 5 - 5) Officiel
3 • 12:35 Piger 12 år 80 meter • Finale (13 - 13 - 13) Officiel
3 • 12:35 Drenge 11 år Kuglestød • Finale (12 - 11 - 11) Officiel
3 • 12:45 Drenge 12 år Længdespring • Finale (3 - 3 - 3) Officiel
3 • 12:45 Drenge 13 år Længdespring • Finale (6 - 3 - 3) Officiel
3 • 12:50 Piger 14-15 år 100 meter • Indl. (17 - 11 - 11) Officiel
3 • 13:00 Drenge 14-15 år 100 meter • Indl. (19 - 16 - 16) Officiel
3 • 13:05 Piger 18-19 år Hammerkast • Finale (2 - 2 - 2) Officiel
3 • 13:05 Kvinder senior Hammerkast • Finale (1 - 1 - 1) Officiel
3 • 13:05 Drenge 16-17 år Hammerkast • Finale (2 - 2 - 2) Officiel
3 • 13:05 Drenge 18-19 år Hammerkast • Finale (1 - 1 - 1) Officiel
3 • 13:05 Master Hammerkast • Finale (2 - 1 - 1) Officiel
3 • 13:20 Kvinder senior 100m frame running • Finale (4 - 4 - 4) Officiel
3 • 13:25 Mænd senior 100m frame running • Finale (3 - 3 - 3) Officiel
3 • 13:30 Drenge 14-15 år Kuglestød • Finale (11 - 6 - 6) Officiel
3 • 13:30 Piger 16-17 år Spydkast • Finale (5 - 5 - 5) Officiel
3 • 13:30 Master Spydkast • Finale (3 - 3 - 3) Officiel
3 • 13:35 Piger 11 år 600 meter • Finale (7 - 6 - 6) Officiel
3 • 13:40 Drenge 11 år 600 meter • Finale (8 - 7 - 7) Officiel
3 • 13:50 Mænd senior 200 meter • Finale (4 - 1 - 1) Officiel
3 • 13:55 Drenge 16-17 år 200 meter • Finale (9 - 6 - 6) Officiel
3 • 13:55 Mænd senior Trespring • Finale (1 - 1 - 1) Officiel
3 • 13:55 Piger 12 år Længdespring • Finale (11 - 10 - 10) Officiel
3 • 13:55 Piger 13 år Længdespring • Finale (2 - 2 - 2) Officiel
3 • 14:00 Piger 16-17 år 200 meter • Finale (6 - 6 - 6) Officiel
3 • 14:00 Kvinder senior 200 meter • Finale (2 - 2 - 2) Officiel
3 • 14:10 Piger 14-15 år 100 meter • Finale (11 - 8 - 8) Officiel
3 • 14:20 Drenge 14-15 år 100 meter • Finale (16 - 13 - 12) Officiel
3 • 14:20 Drenge 16-17 år Spydkast • Finale (6 - 5 - 5) Officiel
3 • 14:20 Mænd senior Spydkast • Finale (6 - 6 - 6) Officiel
3 • 14:30 Piger 14-15 år Kuglestød • Finale (7 - 7 - 7) Officiel
3 • 14:40 Kvinder senior 200m frame running • Finale (4 - 4 - 4) Officiel
3 • 14:40 Mænd senior 200m frame running • Finale (2 - 2 - 2) Officiel
3 • 14:50 Drenge 13 år 600 meter • Finale (5 - 3 - 3) Officiel
3 • 14:55 Piger 13 år 600 meter • Finale (9 - 9 - 9) Officiel
3 • 15:05 Piger 14-15 år 1500 meter • Finale (2 - 2 - 2) Officiel
3 • 15:05 Kvinder senior 1500 meter • Finale (3 - 2 - 2) Officiel
3 • 15:15 Drenge 14-15 år 1500 meter • Finale (5 - 4 - 4) Officiel
3 • 15:15 Drenge 16-17 år 1500 meter • Finale (1 - 1 - 1) Officiel
3 • 15:15 Mænd senior 1500 meter • Finale (4 - 3 - 3) Officiel
3 • 15:25 Mænd senior 800m frame running • Finale (1 - 1 - 1) Officiel
Antal tilmeldte: 1181
Antal startende: 1047
Antal resultater: 1014
Dommer / Protokol

Bruges af officials, starterteam, løbsleder og eltidtagning til at administrere startlister og resultater

Medaljer

Bruges til administration af præmieoverrækkelse