Øst-inde 2023 • Ballerup Super Arena • Ballerup

28-29 jan, 2023
Arrangør: Ballerup AK

Dag • tid Klasse Øvelse (Tilmeldt • Start • Resultat) Status
1 • 9:30 Piger 10 år 60 meter • Finale (13 - 11 - 11) Afsluttet
1 • 9:30 Piger 12 år Højdespring • Finale (6 - 6 - 5) Afsluttet
1 • 9:30 Drenge 12 år Længdespring • Finale (5 - 5 - 5) Afsluttet
1 • 9:30 Drenge 13 år Længdespring • Finale (4 - 4 - 4) Afsluttet
1 • 9:30 Piger 14-15 år Kuglestød • Finale (18 - 16 - 16) Afsluttet
1 • 9:40 Piger 11 år 60 meter • Finale (11 - 11 - 11) Afsluttet
1 • 9:50 Piger 13 år 60 meter • Indl. (18 - 18 - 18) Afsluttet
1 • 10:05 Piger 14-15 år 60 meter • Indl. (15 - 11 - 11) Afsluttet
1 • 10:15 Piger 12 år 60 meter • Indl. (12 - 11 - 11) Afsluttet
1 • 10:25 Drenge 14-15 år 60 meter • Indl. (19 - 16 - 16) Afsluttet
1 • 10:40 Piger 16-17 år 60 meter • Indl. (24 - 22 - 22) Afsluttet
1 • 10:40 Piger 11 år Længdespring • Finale (11 - 10 - 10) Afsluttet
1 • 10:40 Piger 10 år Kuglestød • Finale (13 - 11 - 11) Afsluttet
1 • 10:55 Drenge 16-17 år 60 meter • Indl. (19 - 19 - 18) Afsluttet
1 • 10:55 Piger 14-15 år Højdespring • Finale (3 - 3 - 3) Afsluttet
1 • 11:10 Piger 18-19 år 60 meter • Finale (5 - 5 - 5) Afsluttet
1 • 11:15 Drenge 18-19 år 60 meter • Finale (6 - 5 - 5) Afsluttet
1 • 11:15 Drenge 14-15 år Stangspring • Finale (3 - 2 - 2) Afsluttet
1 • 11:15 Drenge 16-17 år Stangspring • Finale (1 - 0 - 0) Afsluttet
1 • 11:15 Drenge 18-19 år Stangspring • Finale (1 - 1 - 1) Afsluttet
1 • 11:25 Drenge 12 år 60 meter • Finale (8 - 8 - 8) Afsluttet
1 • 11:25 Piger 13 år Kuglestød • Finale (9 - 9 - 9) Afsluttet
1 • 11:35 Drenge 13 år 60 meter • Finale (4 - 4 - 4) Afsluttet
1 • 11:35 Piger 10 år Længdespring • Finale (13 - 11 - 11) Afsluttet
1 • 11:35 Piger 10 år 3-kamp • Finale (13 - 11 - 0) Afsluttet
1 • 11:55 Piger 12 år 600 meter • Finale (3 - 3 - 3) Afsluttet
1 • 12:05 Piger 13 år 600 meter • Finale (9 - 8 - 8) Afsluttet
1 • 12:05 Piger 16-17 år Højdespring • Finale (9 - 9 - 9) Afsluttet
1 • 12:05 Piger 18-19 år Højdespring • Finale (1 - 1 - 1) Afsluttet
1 • 12:15 Drenge 12 år 600 meter • Finale (6 - 6 - 6) Afsluttet
1 • 12:25 Drenge 13 år 600 meter • Finale (3 - 3 - 3) Afsluttet
1 • 12:25 Piger 11 år Kuglestød • Finale (11 - 10 - 10) Afsluttet
1 • 12:25 Piger 11 år 3-kamp • Finale (11 - 11 - 0) Afsluttet
1 • 12:45 Piger 14-15 år 800 meter • Finale (2 - 2 - 2) Afsluttet
1 • 12:45 Piger 16-17 år 800 meter • Finale (1 - 1 - 1) Afsluttet
1 • 12:45 Drenge 14-15 år Længdespring • Finale (14 - 9 - 9) Afsluttet
1 • 12:55 Drenge 14-15 år 800 meter • Finale (11 - 7 - 7) Afsluttet
1 • 13:10 Drenge 16-17 år 800 meter • Finale (8 - 6 - 6) Afsluttet
1 • 13:25 Piger 16-17 år Kuglestød • Finale (7 - 6 - 6) Afsluttet
1 • 13:25 Piger 18-19 år Kuglestød • Finale (2 - 2 - 2) Afsluttet
1 • 13:35 Piger 12 år 60 meter • Finale (8 - 7 - 7) Afsluttet
1 • 13:45 Piger 13 år 60 meter • Finale (8 - 8 - 8) Afsluttet
1 • 13:45 Drenge 16-17 år Længdespring • Finale (6 - 5 - 5) Afsluttet
1 • 13:45 Drenge 18-19 år Længdespring • Finale (2 - 2 - 2) Afsluttet
1 • 14:05 Piger 14-15 år 60 meter • Finale (8 - 8 - 8) Afsluttet
1 • 14:15 Drenge 14-15 år 60 meter • Finale (8 - 7 - 7) Afsluttet
1 • 14:25 Piger 16-17 år 60 meter • Finale (8 - 8 - 8) Afsluttet
1 • 14:25 Piger 13 år Højdespring • Finale (9 - 8 - 8) Afsluttet
1 • 14:25 Piger 12 år Kuglestød • Finale (7 - 6 - 6) Afsluttet
1 • 14:35 Drenge 16-17 år 60 meter • Finale (8 - 8 - 8) Afsluttet
1 • 14:55 Drenge 14-15 år 3000 meter • Finale (1 - 1 - 1) Afsluttet
1 • 14:55 Drenge 16-17 år 3000 meter • Finale (1 - 1 - 1) Afsluttet
1 • 14:55 Piger 14-15 år Trespring • Finale (4 - 4 - 4) Afsluttet
1 • 14:55 Piger 16-17 år Trespring • Finale (3 - 3 - 3) Afsluttet
2 • 9:30 Piger 12 år 60 meter hæk • Finale (4 - 3 - 3) Afsluttet
2 • 9:30 Drenge 10 år Længdespring • Finale (12 - 11 - 11) Afsluttet
2 • 9:30 Drenge 11 år Kuglestød • Finale (12 - 9 - 9) Afsluttet
2 • 9:45 Piger 13 år 60 meter hæk • Finale (9 - 7 - 7) Afsluttet
2 • 10:00 Drenge 14-15 år Højdespring • Finale (5 - 5 - 5) Afsluttet
2 • 10:15 Piger 14-15 år 60 meter hæk • Finale (4 - 3 - 3) Afsluttet
2 • 10:15 Drenge 13 år 60 meter hæk • Finale (1 - 1 - 1) Afsluttet
2 • 10:15 Drenge 11 år Længdespring • Finale (12 - 10 - 10) Afsluttet
2 • 10:30 Piger 16-17 år 60 meter hæk • Finale (5 - 4 - 4) Afsluttet
2 • 10:30 Drenge 10 år Kuglestød • Finale (12 - 11 - 11) Afsluttet
2 • 10:45 Drenge 14-15 år 60 meter hæk • Finale (6 - 5 - 5) Afsluttet
2 • 11:00 Piger 18-19 år 60 meter hæk • Finale (2 - 2 - 2) Afsluttet
2 • 11:00 Drenge 16-17 år Højdespring • Finale (4 - 3 - 3) Afsluttet
2 • 11:00 Drenge 18-19 år Højdespring • Finale (2 - 2 - 2) Afsluttet
2 • 11:00 Piger 13 år Længdespring • Finale (10 - 10 - 10) Afsluttet
2 • 11:15 Drenge 16-17 år 60 meter hæk • Finale (6 - 5 - 5) Afsluttet
2 • 11:15 Drenge 18-19 år 60 meter hæk • Finale (1 - 1 - 1) Afsluttet
2 • 11:15 Drenge 12 år Kuglestød • Finale (4 - 4 - 4) Afsluttet
2 • 11:15 Drenge 13 år Kuglestød • Finale (3 - 3 - 3) Afsluttet
2 • 11:50 Drenge 10 år 60 meter • Finale (12 - 11 - 11) Afsluttet
2 • 11:50 Drenge 10 år 3-kamp • Finale (12 - 11 - 0) Afsluttet
2 • 12:00 Drenge 11 år 60 meter • Finale (12 - 10 - 10) Afsluttet
2 • 12:00 Piger 16-17 år Længdespring • Finale (9 - 9 - 9) Afsluttet
2 • 12:00 Piger 18-19 år Længdespring • Finale (5 - 5 - 5) Afsluttet
2 • 12:00 Drenge 11 år 3-kamp • Finale (11 - 8 - 0) Afsluttet
2 • 12:20 Piger 12 år 1000 meter • Finale (2 - 2 - 2) Afsluttet
2 • 12:20 Piger 13 år 1000 meter • Finale (7 - 6 - 6) Afsluttet
2 • 12:20 Piger 14-15 år Stangspring • Finale (2 - 2 - 2) Afsluttet
2 • 12:20 Piger 16-17 år Stangspring • Finale (2 - 2 - 2) Afsluttet
2 • 12:35 Drenge 12 år 1000 meter • Finale (2 - 2 - 2) Afsluttet
2 • 12:35 Drenge 13 år 1000 meter • Finale (2 - 2 - 2) Afsluttet
2 • 12:50 Piger 14-15 år 1500 meter • Finale (2 - 2 - 2) Afsluttet
2 • 12:50 Drenge 12 år Højdespring • Finale (4 - 4 - 4) Afsluttet
2 • 12:50 Drenge 13 år Højdespring • Finale (3 - 3 - 3) Afsluttet
2 • 12:50 Drenge 14-15 år Kuglestød • Finale (11 - 9 - 9) Afsluttet
2 • 13:00 Piger 12 år Længdespring • Finale (10 - 8 - 8) Afsluttet
2 • 13:10 Drenge 14-15 år 1500 meter • Finale (6 - 5 - 5) Afsluttet
2 • 13:10 Drenge 16-17 år 1500 meter • Finale (3 - 1 - 1) Afsluttet
2 • 13:50 Piger 14-15 år 200 meter • Finale (7 - 5 - 5) Afsluttet
2 • 13:50 Piger 14-15 år Længdespring • Finale (7 - 5 - 5) Afsluttet
2 • 14:10 Piger 16-17 år 200 meter • Finale (8 - 6 - 6) Afsluttet
2 • 14:10 Drenge 16-17 år Kuglestød • Finale (3 - 3 - 3) Afsluttet
2 • 14:10 Drenge 18-19 år Kuglestød • Finale (4 - 4 - 4) Afsluttet
2 • 14:30 Drenge 14-15 år 200 meter • Finale (8 - 7 - 7) Afsluttet
2 • 14:50 Drenge 16-17 år 200 meter • Finale (5 - 4 - 4) Afsluttet
2 • 14:50 Drenge 14-15 år Trespring • Finale (1 - 1 - 1) Afsluttet
Antal tilmeldte: 660
Antal startende: 585
Antal resultater: 583
Dommer / Protokol

Bruges af officials, starterteam, løbsleder og eltidtagning til at administrere startlister og resultater

Medaljer

Bruges til administration af præmieoverrækkelse