Sommerferiestævne • Ballerup Atletikstadion • Ballerup

22 jun, 2022
Arrangør: Ballerup AK

Dag • tid Klasse Øvelse (Tilmeldt • Start • Resultat) Status
1 • 17:00 Piger 7 år 40 meter (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 17:00 Piger 9 år 40 meter (6 - 6 - 6) Officiel
1 • 17:00 Piger 13år Højdespring (3 - 3 - 0) Officiel
1 • 17:00 Piger 13år Kuglestød (4 - 4 - 4) Officiel
1 • 17:00 Piger 13år Spydkast (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 17:00 Piger 11 år Højdespring (1 - 1 - 0) Officiel
1 • 17:00 Drenge 13 år Højdespring (2 - 2 - 0) Officiel
1 • 17:00 Drenge 13 år Kuglestød (3 - 3 - 3) Officiel
1 • 17:00 Piger 17 år Spydkast (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 17:10 Drenge 9 år 40 meter (9 - 9 - 9) Officiel
1 • 17:20 Piger 11 år 60 meter (3 - 2 - 2) Officiel
1 • 17:30 Drenge 11 år 60 meter (8 - 7 - 7) Officiel
1 • 17:40 Piger 13år 80 meter (6 - 4 - 4) Officiel
1 • 17:40 Piger 7 år Boldkast (2 - 1 - 1) Officiel
1 • 17:40 Piger 9 år Boldkast (6 - 6 - 6) Officiel
1 • 17:40 Piger 11 år Boldkast (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 17:40 Drenge 9 år Boldkast (9 - 9 - 9) Officiel
1 • 17:40 Drenge 11 år Boldkast (8 - 7 - 7) Officiel
1 • 17:50 Drenge 13 år 80 meter (5 - 4 - 4) Officiel
1 • 18:00 Piger 15 år 100 meter (2 - 0 - 0) Officiel
1 • 18:00 Piger 7 år Længdespring (2 - 1 - 1) Officiel
1 • 18:00 Piger 9 år Længdespring (7 - 7 - 7) Officiel
1 • 18:00 Piger 11 år Længdespring (3 - 2 - 2) Officiel
1 • 18:00 Piger 13år Længdespring (5 - 3 - 3) Officiel
1 • 18:00 Piger 15 år Længdespring (1 - 0 - 0) Officiel
1 • 18:00 Drenge 9 år Længdespring (9 - 9 - 9) Officiel
1 • 18:00 Drenge 11 år Længdespring (10 - 9 - 8) Officiel
1 • 18:00 Drenge 13 år Længdespring (4 - 3 - 3) Officiel
1 • 18:10 Piger 9 år Kuglestød (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 18:10 Piger 11 år Kuglestød (1 - 0 - 0) Officiel
1 • 18:10 Drenge 9 år Kuglestød (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 18:10 Drenge 11 år Kuglestød (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 18:10 Piger 17 år Kuglestød (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 18:30 Piger 9 år 400 meter (3 - 3 - 3) Officiel
1 • 18:30 Piger 11 år 400 meter (1 - 0 - 0) Officiel
1 • 18:30 Piger 13år 400 meter (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 18:40 Drenge 9 år 400 meter (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 18:40 Drenge 11 år 400 meter (6 - 6 - 6) Officiel
1 • 18:40 Drenge 13 år 400 meter (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 19:00 Piger 9 år 4 x 40 meter stafet (2 - 2 - 0) Officiel
1 • 19:00 Drenge 9 år 4 x 40 meter stafet (4 - 4 - 4) Officiel
1 • 19:10 Piger 13år 4 x 80 meter stafet (3 - 3 - 0) Officiel
1 • 19:10 Drenge 11 år 4 x 60 meter stafet (3 - 2 - 2) Officiel
1 • 19:20 Drenge 13 år 4 x 80 meter stafet (3 - 3 - 0) Officiel
Antal tilmeldte: 157
Antal startende: 138
Antal resultater: 123
Dommer / Protokol

Bruges af officials, starterteam, løbsleder og eltidtagning til at administrere startlister og resultater

Medaljer

Bruges til administration af præmieoverrækkelse