DMU hold finale • Ballerup Atletik Stadion • Ballerup

22 sep, 2018
Arrangør: Ballerup Atletik

Dag • tid Klasse Øvelse (Tilmeldt • Start • Resultat) Status
1 • 12:00 Piger 12-15 år 80 meter hæk (8 - 8 - 8) Officiel
1 • 12:00 Piger 16-19 år Højdespring (9 - 9 - 9) Officiel
1 • 12:00 Drenge 12-15 år Stangspring (7 - 6 - 4) Officiel
1 • 12:00 Drenge 16-19 år Længdespring (7 - 7 - 7) Officiel
1 • 12:00 Drenge 16-19 år Kuglestød (6 - 6 - 6) Officiel
1 • 12:00 Drenge 12-15 år Hammerkast (7 - 7 - 7) Officiel
1 • 12:15 Drenge 12-15 år 100 meter hæk (7 - 6 - 6) Officiel
1 • 12:15 Piger 12-15 år Spydkast (9 - 9 - 8) Officiel
1 • 12:30 Piger 16-19 år 100 meter hæk (8 - 8 - 8) Officiel
1 • 12:45 Drenge 16-19 år 110 meter hæk (3 - 3 - 3) Officiel
1 • 13:00 Piger 12-15 år 100 meter (11 - 11 - 11) Officiel
1 • 13:00 Drenge 12-15 år Længdespring (7 - 7 - 7) Officiel
1 • 13:00 Drenge 16-19 år Hammerkast (5 - 4 - 4) Officiel
1 • 13:15 Drenge 12-15 år 100 meter (7 - 7 - 7) Officiel
1 • 13:15 Piger 12-15 år Højdespring (10 - 10 - 10) Officiel
1 • 13:15 Piger 16-19 år Spydkast (9 - 9 - 9) Officiel
1 • 13:30 Piger 16-19 år 100 meter (11 - 10 - 10) Officiel
1 • 13:30 Drenge 16-19 år Stangspring (8 - 7 - 7) Officiel
1 • 13:45 Drenge 16-19 år 100 meter (9 - 6 - 6) Officiel
1 • 14:00 Piger 16-19 år Længdespring (10 - 9 - 9) Officiel
1 • 14:00 Piger 12-15 år Hammerkast (9 - 9 - 9) Officiel
1 • 14:05 Piger 12-15 år 3000 meter (10 - 8 - 8) Officiel
1 • 14:05 Drenge 12-15 år Spydkast (8 - 7 - 6) Officiel
1 • 14:25 Drenge 12-15 år 3000 meter (6 - 6 - 6) Officiel
1 • 14:25 Drenge 16-19 år Højdespring (7 - 7 - 7) Officiel
1 • 14:45 Piger 16-19 år 5000 meter (6 - 6 - 6) Officiel
1 • 15:00 Piger 12-15 år Længdespring (11 - 10 - 10) Officiel
1 • 15:00 Drenge 12-15 år Kuglestød (7 - 7 - 7) Officiel
1 • 15:00 Piger 12-15 år Diskoskast (11 - 11 - 10) Officiel
1 • 15:00 Piger 16-19 år Hammerkast (9 - 9 - 8) Officiel
1 • 15:15 Drenge 16-19 år 5000 meter (8 - 7 - 7) Officiel
1 • 15:30 Piger 12-15 år Stangspring (8 - 8 - 6) Officiel
1 • 15:45 Drenge 12-15 år 300 meter (9 - 8 - 8) Officiel
1 • 15:45 Drenge 12-15 år Højdespring (7 - 7 - 7) Officiel
1 • 16:00 Piger 12-15 år 300 meter (9 - 7 - 7) Officiel
1 • 16:00 Piger 16-19 år Kuglestød (9 - 9 - 9) Officiel
1 • 16:00 Drenge 12-15 år Diskoskast (9 - 9 - 9) Officiel
1 • 16:00 Drenge 16-19 år Spydkast (8 - 5 - 5) Officiel
1 • 16:15 Drenge 16-19 år Trespring (5 - 5 - 5) Officiel
1 • 16:30 Piger 16-19 år 400 meter (9 - 6 - 6) Officiel
1 • 16:45 Drenge 16-19 år 400 meter (8 - 7 - 7) Officiel
1 • 16:45 Piger 12-15 år Kuglestød (9 - 9 - 9) Officiel
1 • 17:00 Piger 12-15 år 800 meter (11 - 11 - 11) Officiel
1 • 17:00 Piger 16-19 år Stangspring (10 - 9 - 9) Officiel
1 • 17:00 Piger 16-19 år Diskoskast (7 - 7 - 7) Officiel
1 • 17:15 Drenge 12-15 år 800 meter (6 - 6 - 6) Officiel
1 • 17:25 Piger 16-19 år 1500 meter (9 - 8 - 8) Officiel
1 • 17:35 Drenge 16-19 år 1500 meter (10 - 9 - 9) Officiel
1 • 17:50 Piger 12-15 år 4 x 100 meter stafet (11 - 11 - 9) Officiel
1 • 17:55 Drenge 16-19 år Diskoskast (7 - 5 - 5) Officiel
1 • 17:55 Drenge 12-15 år 4 x 100 meter stafet (8 - 8 - 6) Officiel
1 • 18:15 Piger 16-19 år 4 x 100 meter stafet (10 - 7 - 7) Officiel
1 • 18:35 Drenge 16-19 år 4 x 100 meter stafet (8 - 7 - 6) Officiel
Antal tilmeldte: 437
Antal startende: 404
Antal resultater: 391
Starter team