Øst hold - mix • Greve Stadion • Greve

18 sep, 2016
Arrangør: Greve Atletik

Dag • tid Klasse Øvelse (Tilmeldt • Start • Resultat) Status
1 • 10:00 Drenge 14-15 år 100 meter hæk (3 - 3 - 3) Officiel
1 • 10:00 Piger 14-15 år Diskoskast (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 10:10 Piger 14-15 år 80 meter hæk (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 10:15 Piger 10-11 år Længdespring (5 - 4 - 4) Officiel
1 • 10:15 Drenge 10-11 år Længdespring (7 - 7 - 7) Officiel
1 • 10:20 Drenge 12-13 år 80 meter hæk (6 - 6 - 6) Officiel
1 • 10:25 Piger 14-15 år Højdespring (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 10:25 Drenge 14-15 år Højdespring (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 10:40 Piger 12-13 år 60 meter hæk (3 - 3 - 3) Officiel
1 • 10:40 Drenge 14-15 år Diskoskast (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 10:50 Piger 12-13 år Kuglestød (5 - 5 - 5) Officiel
1 • 10:50 Drenge 12-13 år Kuglestød (4 - 4 - 4) Officiel
1 • 10:55 Drenge 14-15 år 100 meter (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 11:02 Piger 14-15 år 100 meter (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 11:15 Drenge 12-13 år 80 meter (5 - 5 - 5) Officiel
1 • 11:15 Drenge 10-11 år Højdespring (4 - 4 - 4) Officiel
1 • 11:20 Piger 12-13 år 80 meter (7 - 7 - 7) Officiel
1 • 11:20 Piger 10-11 år Højdespring (6 - 6 - 5) Officiel
1 • 11:25 Piger 12-13 år Længdespring (5 - 5 - 5) Officiel
1 • 11:25 Drenge 12-13 år Længdespring (4 - 4 - 4) Officiel
1 • 11:30 Piger 14-15 år Kuglestød (3 - 3 - 3) Officiel
1 • 11:50 Drenge 10-11 år 60 meter (4 - 4 - 4) Officiel
1 • 12:00 Piger 10-11 år 60 meter (7 - 7 - 7) Officiel
1 • 12:15 Piger 14-15 år 800 meter (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 12:15 Piger 12-13 år Spydkast (5 - 5 - 5) Officiel
1 • 12:15 Drenge 12-13 år Spydkast (6 - 6 - 6) Officiel
1 • 12:25 Drenge 14-15 år 1500 meter (3 - 3 - 3) Officiel
1 • 12:25 Piger 10-11 år Boldkast (3 - 3 - 3) Officiel
1 • 12:30 Piger 14-15 år Længdespring (3 - 3 - 3) Officiel
1 • 12:35 Drenge 10-11 år 1000 meter (8 - 8 - 8) Officiel
1 • 12:45 Piger 12-13 år 1000 meter (4 - 4 - 4) Officiel
1 • 12:55 Drenge 12-13 år 1000 meter (4 - 4 - 4) Officiel
1 • 13:00 Drenge 12-13 år Højdespring (4 - 4 - 3) Officiel
1 • 13:05 Piger 10-11 år 1000 meter (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 13:05 Piger 12-13 år Højdespring (5 - 5 - 5) Officiel
1 • 13:05 Drenge 10-11 år Kuglestød (5 - 5 - 5) Officiel
1 • 13:15 Drenge 14-15 år Længdespring (0 - 0 - 0) Officiel
1 • 13:15 Piger 14-15 år Spydkast (3 - 3 - 3) Officiel
1 • 13:20 Drenge 14-15 år 300 meter (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 13:25 Piger 14-15 år 300 meter (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 13:45 Drenge 10-11 år 400 meter (7 - 7 - 7) Officiel
1 • 13:55 Piger 10-11 år 400 meter (4 - 4 - 3) Officiel
1 • 13:55 Drenge 14-15 år Spydkast (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 14:00 Drenge 10-11 år Boldkast (8 - 8 - 8) Officiel
1 • 14:05 Piger 10-11 år Kuglestød (5 - 5 - 5) Officiel
1 • 14:45 Drenge 12-13 år 4 x 80 meter stafet (7 - 7 - 7) Officiel
1 • 14:50 Drenge 14-15 år Kuglestød (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 15:20 Drenge 10-11 år 4 x 60 meter stafet (7 - 7 - 7) Officiel
1 • 15:40 Drenge 14-15 år 4 x 100 meter stafet (4 - 4 - 3) Officiel
Antal tilmeldte: 195
Antal startende: 194
Antal resultater: 190
Starter team