ØST ungdom inde • Ballerup Super Arena • Ballerup

22-23 jan, 2022
Arrangør: Ballerup AK

Dag • tid Klasse Øvelse (Tilmeldt • Start • Resultat) Status
2 • 9:30 Piger 12 år 60 meter hæk (7 - 7 - 7) Officiel
2 • 9:30 Drenge 10 år Længdespring (6 - 4 - 4) Officiel
2 • 9:30 Drenge 11 år Kuglestød (8 - 5 - 5) Officiel
2 • 9:45 Piger 13 år 60 meter hæk (6 - 3 - 3) Officiel
2 • 10:00 Drenge 12 år 60 meter hæk (3 - 3 - 3) Officiel
2 • 10:00 Drenge 13 år 60 meter hæk (3 - 1 - 1) Officiel
2 • 10:00 Drenge 14-15 år Højdespring (8 - 6 - 6) Officiel
2 • 10:00 Drenge 11 år Længdespring (8 - 5 - 5) Officiel
2 • 10:25 Piger 14-15 år 60 meter hæk • Indl. (13 - 10 - 10) Officiel
2 • 10:25 Drenge 10 år Kuglestød (6 - 4 - 4) Officiel
2 • 10:40 Piger 16-17 år 60 meter hæk (5 - 4 - 4) Officiel
2 • 10:40 Piger 13 år Længdespring (14 - 9 - 9) Officiel
2 • 11:00 Drenge 14-15 år 60 meter hæk (11 - 6 - 6) Officiel
2 • 11:10 Piger 18-19 år 60 meter hæk (4 - 4 - 4) Officiel
2 • 11:10 Drenge 16-17 år Højdespring (1 - 1 - 1) Officiel
2 • 11:10 Drenge 18-19 år Højdespring (5 - 4 - 3) Officiel
2 • 11:20 Drenge 16-17 år 60 meter hæk (5 - 3 - 3) Officiel
2 • 11:20 Drenge 12 år Kuglestød (7 - 6 - 6) Officiel
2 • 11:20 Drenge 13 år Kuglestød (3 - 1 - 1) Officiel
2 • 11:30 Drenge 18-19 år 60 meter hæk (3 - 2 - 2) Officiel
2 • 11:30 Piger 16-17 år Længdespring (11 - 9 - 9) Officiel
2 • 11:30 Piger 18-19 år Længdespring (6 - 4 - 4) Officiel
2 • 11:50 Drenge 10 år 60 meter (6 - 4 - 4) Officiel
2 • 11:50 Drenge 10 år 3-kamp (6 - 4 - 0) Officiel
2 • 12:00 Drenge 11 år 60 meter (8 - 5 - 5) Officiel
2 • 12:00 Drenge 11 år 3-kamp (8 - 5 - 0) Officiel
2 • 12:20 Piger 14-15 år Stangspring (8 - 7 - 7) Officiel
2 • 12:20 Piger 16-17 år Stangspring (1 - 0 - 0) Officiel
2 • 12:30 Piger 12 år 1000 meter (3 - 3 - 3) Officiel
2 • 12:30 Piger 13 år 1000 meter (2 - 0 - 0) Officiel
2 • 12:30 Piger 12 år Længdespring (9 - 8 - 8) Officiel
2 • 12:40 Drenge 12 år 1000 meter (3 - 3 - 3) Officiel
2 • 12:40 Drenge 13 år 1000 meter (2 - 1 - 1) Officiel
2 • 12:40 Drenge 12 år Højdespring (3 - 3 - 2) Officiel
2 • 12:40 Drenge 13 år Højdespring (6 - 2 - 2) Officiel
2 • 12:50 Piger 14-15 år 1500 meter (2 - 1 - 1) Officiel
2 • 12:50 Piger 16-17 år 1500 meter (2 - 2 - 2) Officiel
2 • 13:00 Drenge 14-15 år 1500 meter (6 - 3 - 3) Officiel
2 • 13:10 Drenge 16-17 år 1500 meter (6 - 4 - 4) Officiel
2 • 13:10 Piger 14-15 år Længdespring (18 - 9 - 9) Officiel
2 • 13:25 Piger 14-15 år 200 meter (11 - 6 - 6) Officiel
2 • 13:25 Drenge 14-15 år Kuglestød (12 - 9 - 9) Officiel
2 • 14:10 Piger 16-17 år 200 meter (7 - 5 - 5) Officiel
2 • 14:25 Drenge 14-15 år 200 meter (16 - 10 - 10) Officiel
2 • 14:35 Drenge 16-17 år 200 meter (8 - 4 - 4) Officiel
2 • 14:35 Drenge 16-17 år Trespring (1 - 1 - 1) Officiel
2 • 14:35 Drenge 18-19 år Trespring (2 - 1 - 1) Officiel
2 • 15:05 Piger 14-15 år 60 meter hæk • Finale (8 - 8 - 8) Officiel
2 • 15:05 Drenge 16-17 år Kuglestød (3 - 2 - 2) Officiel
2 • 15:05 Drenge 18-19 år Kuglestød (5 - 4 - 4) Officiel
Antal tilmeldte: 315
Antal startende: 215
Antal resultater: 204
Dommer / Protokol

Bruges af officials, starterteam, løbsleder og eltidtagning til at administrere startlister og resultater

Medaljer

Bruges til administration af præmieoverrækkelse