ØST ungdom inde • Ballerup Super Arena • Ballerup

22-23 jan, 2022
Arrangør: Ballerup AK

Dag • tid Klasse Øvelse (Tilmeldt • Start • Resultat) Status
1 • 9:30 Piger 10 år 60 meter (5 - 4 - 4) Officiel
1 • 9:30 Piger 12 år Højdespring (10 - 9 - 9) Officiel
1 • 9:30 Drenge 12 år Længdespring (6 - 5 - 5) Officiel
1 • 9:30 Piger 14-15 år Kuglestød (19 - 15 - 15) Officiel
1 • 9:45 Piger 11 år 60 meter (5 - 4 - 4) Officiel
1 • 10:00 Piger 13 år 60 meter (11 - 8 - 8) Officiel
1 • 10:15 Piger 12 år 60 meter • Indl. (14 - 13 - 13) Officiel
1 • 10:25 Piger 14-15 år 60 meter • Indl. (28 - 20 - 19) Officiel
1 • 10:25 Drenge 13 år Længdespring (11 - 8 - 8) Officiel
1 • 10:25 Piger 10 år Kuglestød (5 - 3 - 3) Officiel
1 • 10:40 Drenge 14-15 år 60 meter • Indl. (27 - 21 - 20) Officiel
1 • 11:00 Piger 16-17 år 60 meter • Indl. (20 - 15 - 15) Officiel
1 • 11:15 Drenge 16-17 år 60 meter • Indl. (20 - 16 - 16) Officiel
1 • 11:35 Piger 18-19 år 60 meter (6 - 5 - 5) Officiel
1 • 11:35 Piger 14-15 år Højdespring (10 - 4 - 4) Officiel
1 • 11:40 Drenge 18-19 år 60 meter • Indl. (9 - 9 - 9) Officiel
1 • 11:40 Piger 11 år Længdespring (5 - 4 - 4) Officiel
1 • 11:50 Drenge 12 år 60 meter (8 - 6 - 6) Officiel
1 • 11:50 Piger 13 år Kuglestød (9 - 7 - 7) Officiel
1 • 12:00 Drenge 13 år 60 meter (11 - 7 - 7) Officiel
1 • 12:20 Piger 12 år 600 meter (7 - 7 - 7) Officiel
1 • 12:20 Drenge 12 år Stangspring (0 - 0 - 0) Officiel
1 • 12:20 Drenge 13 år Stangspring (0 - 0 - 0) Officiel
1 • 12:20 Drenge 14-15 år Stangspring (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 12:20 Drenge 16-17 år Stangspring (1 - 0 - 0) Officiel
1 • 12:20 Drenge 18-19 år Stangspring (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 12:30 Piger 13 år 600 meter (4 - 2 - 2) Officiel
1 • 12:30 Piger 10 år Længdespring (5 - 3 - 3) Officiel
1 • 12:30 Piger 10 år 3-kamp (5 - 4 - 0) Officiel
1 • 12:50 Drenge 12 år 600 meter (5 - 3 - 3) Officiel
1 • 12:50 Drenge 13 år 600 meter (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 12:50 Piger 13 år Højdespring (4 - 3 - 3) Officiel
1 • 12:50 Piger 11 år Kuglestød (5 - 4 - 4) Officiel
1 • 12:50 Piger 11 år 3-kamp (5 - 4 - 0) Officiel
1 • 13:05 Drenge 14-15 år Længdespring (19 - 12 - 11) Officiel
1 • 13:15 Piger 14-15 år 800 meter (3 - 1 - 1) Officiel
1 • 13:15 Piger 16-17 år 800 meter (1 - 0 - 0) Officiel
1 • 13:15 Drenge 14-15 år 800 meter (10 - 7 - 7) Officiel
1 • 13:25 Drenge 16-17 år 800 meter (6 - 5 - 5) Officiel
1 • 13:25 Piger 16-17 år Kuglestød (5 - 4 - 4) Officiel
1 • 13:25 Piger 18-19 år Kuglestød (3 - 3 - 3) Officiel
1 • 14:10 Drenge 16-17 år Længdespring (6 - 5 - 5) Officiel
1 • 14:10 Drenge 18-19 år Længdespring (5 - 5 - 5) Officiel
1 • 14:20 Piger 12 år 60 meter • Finale (8 - 8 - 8) Officiel
1 • 14:20 Piger 16-17 år Højdespring (9 - 7 - 7) Officiel
1 • 14:20 Piger 18-19 år Højdespring (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 14:40 Piger 12 år Kuglestød (7 - 7 - 7) Officiel
1 • 14:50 Piger 14-15 år 60 meter • Semi (8 - 8 - 8) Officiel
1 • 15:00 Piger 16-17 år 60 meter • Finale (8 - 8 - 8) Officiel
1 • 15:10 Drenge 14-15 år 60 meter • Finale (8 - 8 - 8) Officiel
1 • 15:20 Drenge 16-17 år 60 meter • Finale (8 - 7 - 7) Officiel
1 • 15:30 Drenge 18-19 år 60 meter • Finale (8 - 6 - 6) Officiel
1 • 15:35 Piger 14-15 år Trespring (3 - 2 - 2) Officiel
1 • 15:35 Piger 16-17 år Trespring (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 15:35 Piger 18-19 år Trespring (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 15:50 Piger 14-15 år 3000 meter (2 - 1 - 1) Officiel
1 • 15:50 Piger 16-17 år 3000 meter (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 15:50 Drenge 14-15 år 3000 meter (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 15:50 Drenge 16-17 år 3000 meter (0 - 0 - 0) Officiel
1 • 16:10 Piger 14-15 år 60 meter • Finale (8 - 5 - 5) Officiel
Antal tilmeldte: 427
Antal startende: 334
Antal resultater: 323
Dommer / Protokol

Bruges af officials, starterteam, løbsleder og eltidtagning til at administrere startlister og resultater

Medaljer

Bruges til administration af præmieoverrækkelse