DT Masters, Sjælland syd, 1. runde • Greve Stadion • Greve
15 maj, 2023
Arrangør: Greve Atletik •
Info side
Højdespring • Finale • Mænd og Kvinder • Mandag kl. 18:45
# | Resultat | Points | Navn | Team | 85 | 90 | 95 | 100 | 105 | 110 | 115 | 120 | 125 | 130 | 135 | 140 | 145 | 150 | 155 | 160 | 165 | 170 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1.65 | 723 | Kenneth Thorsen -81 | Hvidovre AM | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | XO | O | XXX |
2 | 1.35 | 680 | René Ipsen -64 | Sparta | - | - | - | - | - | - | - | - | O | O | O | XXX | ||||||
3 | 1.30 | 766 | Knud Jesper Jørgensen -55 | Sparta | - | - | - | - | - | - | O | O | O | O | XXX | |||||||
4 | 1.25 | 663 | Karsten Krog -58 | Glostrup IC / IK Hellas | - | - | - | - | - | O | O | O | XXO | XXX | ||||||||
5 | 1.20 | 663 | Sten Skovgaard Larsen -54 | Greve Atletik/Greve Trim | - | - | - | - | - | O | O | O | XXX | |||||||||
5 | 1.20 | 698 | Jørgen Randløv Madsen -52 | Slagelse/DIF/HG | - | - | - | - | - | - | O | O | XXX | |||||||||
7 | 1.15 | 706 | Laila Ankerstjerne -65 | Greve Atletik/Greve Trim | - | - | - | O | O | O | XXO | XX- | r | |||||||||
8 | 0.85 | 481 | Lisbet Hansen -53 | Glostrup IC / IK Hellas | O | XXX |
# | Q | Navn | Team | |
---|---|---|---|---|
1 | 1.48 | René Ipsen -64 🔗 | Sparta | |
2 | 1.30 | Knud Jesper Jørgensen -55 🔗 | Sparta | |
3 | 1.25 | Karsten Krog -58 🔗 | Glostrup IC / IK Hellas | |
4 | 0.90 | Lisbet Hansen -53 🔗 | Glostrup IC / IK Hellas | |
5 | Laila Ankerstjerne -65 🔗 | Greve Atletik/Greve Trim | ||
6 | Sten Skovgaard Larsen -54 🔗 | Greve Atletik/Greve Trim | ||
7 | Jørgen Randløv Madsen -52 🔗 | Slagelse/DIF/HG | ||
8 | Kenneth Thorsen -81 🔗 | Hvidovre AM | ||
9 | DNS | Sabrina Juel Herforth -91 🔗 | Greve Atletik/Greve Trim |
# | Q | Navn | Team | |
---|---|---|---|---|
1 | 1.48 | René Ipsen -64 🔗 | Sparta | |
2 | 1.30 | Knud Jesper Jørgensen -55 🔗 | Sparta | |
3 | 1.25 | Karsten Krog -58 🔗 | Glostrup IC / IK Hellas | |
4 | 0.90 | Lisbet Hansen -53 🔗 | Glostrup IC / IK Hellas | |
5 | Laila Ankerstjerne -65 🔗 | Greve Atletik/Greve Trim | ||
6 | Sten Skovgaard Larsen -54 🔗 | Greve Atletik/Greve Trim | ||
7 | Kenneth Thorsen -81 🔗 | Hvidovre AM | ||
8 | Jørgen Randløv Madsen -52 🔗 | Slagelse/DIF/HG | ||
9 | DNS | Sabrina Juel Herforth -91 🔗 | Greve Atletik/Greve Trim |