ØST ungdom • 2018 Jun 16 - Jun 17 • Ballerup Atletik Stadion • Ballerup

 

Sparta
# BibNo Result Pos Name Q Event Group Day / time
1 427 11.41 (w:-0.3) 1 Luna Frid Hanberg (2006) 11.81 60 meter hæk Piger 12 år 1 - 10:00
2 453 12.63 (w:-0.3) 4 Pil Nedergaard (2006) 12.82 60 meter hæk Piger 12 år 1 - 10:00
3 392 1.05 5 Esther Falck (2008) 1.05 Højdespring Piger 10 år 1 - 10:00
4 458 1.25 2 Selma Madicken Vöge-Widding (2008) 1.18 Højdespring Piger 10 år 1 - 10:00
5 365 11.11 (w:-0.6) 4 Bolette Nimskov (2005) 60 meter hæk Piger 13 år 1 - 10:05
6 386 12.16 (w:-0.6) 7 Emilie Børregaard Voigt (2005) 11.20 60 meter hæk Piger 13 år 1 - 10:05
7 406 12.11 (w:-0.6) 6 Johanna C.B.Jessen (2005) 12.58 60 meter hæk Piger 13 år 1 - 10:05
8 412 10.46 (w:-0.6) 2 Kaisa Duedam Ventrup (2005) 10.56 60 meter hæk Piger 13 år 1 - 10:05
9 462 10.56 (w:-0.6) 3 Sofia Thøgersen (2005) 10.67 60 meter hæk Piger 13 år 1 - 10:05
10 416 15.98 (w:-0.9) 4 Kasper Schimmell Smith (2005) 15.92 80 meter hæk Drenge 13 år 1 - 10:15
11 359 DNS Asger Ostenfeld Christensen (2006) 80 meter hæk - Round 1 Drenge 12 år 1 - 10:20
12 404 14.44 (w:-1.5) 1 Joel Frederik von de Ahé (2006) 14.50 80 meter hæk - Round 1 Drenge 12 år 1 - 10:20
13 467 21.71 (w:-1.5) 4 Sophus Emil Ramsgaard Jensen (2006) 15.58 80 meter hæk - Round 1 Drenge 12 år 1 - 10:20
14 471 15.94 (w:-1.5) 2 Tobias Lykke Nørgaard (2006) 16.86 80 meter hæk - Round 1 Drenge 12 år 1 - 10:20
15 346 4.34 (w:+0.9) 11 Amélie Sophia Vejlgaard (2005) 4.25 Længdespring Piger 13 år 1 - 10:20
16 353 4.47 (w:+0.0) 8 Anna Pedersen (2005) 4.33 Længdespring Piger 13 år 1 - 10:20
17 386 5.07 (w:+0.0) 1 Emilie Børregaard Voigt (2005) 5.16 Længdespring Piger 13 år 1 - 10:20
18 406 4.38 (w:+0.8) 9 Johanna C.B.Jessen (2005) 4.53 Længdespring Piger 13 år 1 - 10:20
19 412 4.62 (w:+0.1) 6 Kaisa Duedam Ventrup (2005) 4.74 Længdespring Piger 13 år 1 - 10:20
20 459 4.26 (w:+0.5) 12 Signe Juhl Laursen (2005) 4.64 Længdespring Piger 13 år 1 - 10:20
21 462 4.92 (w:+1.6) 2 Sofia Thøgersen (2005) 4.73 Længdespring Piger 13 år 1 - 10:20
22 354 12.00 (w:-1.2) 1 Annika Baun Haldbo (2003) 11.92 80 meter hæk - Round 1 Piger 14-15 år 1 - 10:25
23 401 DNS Ingeborg Falck (2004) 13.98 80 meter hæk - Round 1 Piger 14-15 år 1 - 10:25
24 411 12.42 (w:-1.2) 2 Josephine Koch Jacobsen (2003) 12.17 80 meter hæk - Round 1 Piger 14-15 år 1 - 10:25
25 414 DNS Karla Schärfe (2003) 11.73 80 meter hæk - Round 1 Piger 14-15 år 1 - 10:25
26 374 6.13 4 Clara Vejlgaard (2008) Kuglestød Piger 10 år 1 - 10:30
27 454 4.82 8 Queen Riege (2008) Kuglestød Piger 10 år 1 - 10:30
28 378 15.83 (w:-0.8) 4 Dhruv Mehrotra (2003) 14.91 100 meter hæk Drenge 14-15 år 1 - 10:35
29 464 16.09 (w:-0.8) 5 Sofus Olivarius Vølund (2004) 16.28 100 meter hæk Drenge 14-15 år 1 - 10:35
30 465 14.98 (w:-0.8) 1 Sofus Peter Lassen (2003) 14.21 100 meter hæk Drenge 14-15 år 1 - 10:35
31 399 DNS Ida Beiter Bomme (2001) 14.88 100 meter hæk Piger 16-17 år 1 - 10:40
32 391 15.47 (w:+0.0) 1 Emilie R Hansen (1999) 15.23 100 meter hæk Piger 18-19 år 1 - 10:40
33 385 43.58 2 Emilie Bank Mikkelsen (2002) 42.24 Hammerkast Piger 16-17 år 1 - 10:40
34 422 52.79 1 Liv Nedergaard (2002) 55.96 Hammerkast Piger 16-17 år 1 - 10:40
35 377 42.75 1 Cæcilie McClure Thomsen (2000) 44.86 Hammerkast Piger 18-19 år 1 - 10:40
36 349 15.74 (w:-0.6) 1 Andreas Christoffersen (2001) 15.39 110 meter hæk Drenge 16-17 år 1 - 10:50
37 449 14.80 (w:-0.6) 1 Oliver Chabert (1999) 14.34 110 meter hæk Drenge 18-19 år 1 - 10:50
38 344 8.23 1 Amalie Sofie Nielsen (2007) 8.44 Kuglestød Piger 11 år 1 - 11:00
39 398 6.57 2 Helene Salomonsen (2007) 6.37 Kuglestød Piger 11 år 1 - 11:00
40 433 6.53 3 Maja Børregaard Voigt (2007) 6.77 Kuglestød Piger 11 år 1 - 11:00
41 461 36.83 1 Sofia Lange (2002) 37.35 Spydkast Piger 16-17 år 1 - 11:00
42 377 15.10 3 Cæcilie McClure Thomsen (2000) Spydkast Piger 18-19 år 1 - 11:00
43 404 13.99 (w:+0.0) 1 Joel Frederik von de Ahé (2006) 14.44 80 meter hæk - Final Drenge 12 år 1 - 11:10
44 467 15.61 (w:+0.0) 4 Sophus Emil Ramsgaard Jensen (2006) 21.71 80 meter hæk - Final Drenge 12 år 1 - 11:10
45 471 16.24 (w:+0.0) 5 Tobias Lykke Nørgaard (2006) 15.94 80 meter hæk - Final Drenge 12 år 1 - 11:10
46 352 3.47 (w:+0.0) 13 Anna Pape Liboriussen (2006) 3.74 Længdespring Piger 12 år 1 - 11:10
47 418 3.94 (w:+1.3) 8 Laura Friis Diaz (2006) 3.91 Længdespring Piger 12 år 1 - 11:10
48 354 11.71 (w:-0.9) 2 Annika Baun Haldbo (2003) 12.00 80 meter hæk - Final Piger 14-15 år 1 - 11:15
49 411 12.38 (w:-0.9) 3 Josephine Koch Jacobsen (2003) 12.42 80 meter hæk - Final Piger 14-15 år 1 - 11:15
50 405 9.59 (w:-1.0) 3 Johan Dahl Kokkegård (2008) 9.56 60 meter - Round 1 Drenge 10 år 1 - 11:30
51 431 49.91 1 Mads Rubek Vitoft (2003) 50.07 Hammerkast Drenge 14-15 år 1 - 11:30
52 446 9.63 (w:-1.9) 4 Nikolaj Krüger (2007) 9.66 60 meter - Round 1 Drenge 11 år 1 - 11:35
53 473 10.22 (w:-0.3) 6 Victor Visan Bahn (2007) 10.27 60 meter - Round 1 Drenge 11 år 1 - 11:35
54 374 10.19 (w:-1.2) 4 Clara Vejlgaard (2008) 60 meter - Round 1 Piger 10 år 1 - 11:40
55 392 10.11 (w:-1.2) 2 Esther Falck (2008) 9.66 60 meter - Round 1 Piger 10 år 1 - 11:40
56 454 9.74 (w:-1.2) 1 Queen Riege (2008) 9.84 60 meter - Round 1 Piger 10 år 1 - 11:40
57 458 9.88 (w:-1.1) 2 Selma Madicken Vöge-Widding (2008) 10.10 60 meter - Round 1 Piger 10 år 1 - 11:40
58 372 9.91 (w:-0.9) 5 Christine Emilie Næsby (2007) 9.87 60 meter - Round 1 Piger 11 år 1 - 11:45
59 398 9.67 (w:-0.9) 4 Helene Salomonsen (2007) 9.88 60 meter - Round 1 Piger 11 år 1 - 11:45
60 423 10.16 (w:-0.8) 4 Lotte Grevy Ejstrup (2007) 9.78 60 meter - Round 1 Piger 11 år 1 - 11:45
61 433 8.92 (w:-0.9) 2 Maja Børregaard Voigt (2007) 8.79 60 meter - Round 1 Piger 11 år 1 - 11:45
62 405 1.10 2 Johan Dahl Kokkegård (2008) 1.10 Højdespring Drenge 10 år 1 - 11:45
63 432 1.20 4 Mads Vincentsen (2007) 1.15 Højdespring Drenge 11 år 1 - 11:45
64 354 DNS Annika Baun Haldbo (2003) 12.77 100 meter - Round 1 Piger 14-15 år 1 - 12:00
65 356 14.52 (w:-1.9) 5 Annika G Truelsen (2003) 14.09 100 meter - Round 1 Piger 14-15 år 1 - 12:00
66 361 14.24 (w:-1.9) 4 Asta Ellermann-Kingombe (2004) 100 meter - Round 1 Piger 14-15 år 1 - 12:00
67 362 14.04 (w:-1.9) 4 Aude Tra-bi (2003) 100 meter - Round 1 Piger 14-15 år 1 - 12:00
68 364 14.13 (w:-1.9) 3 Betty Marie Ramsgaard Jensen (2004) 14.03 100 meter - Round 1 Piger 14-15 år 1 - 12:00
69 401 13.93 (w:-1.9) 3 Ingeborg Falck (2004) 13.83 100 meter - Round 1 Piger 14-15 år 1 - 12:00
70 411 13.05 (w:-1.9) 1 Josephine Koch Jacobsen (2003) 12.66 100 meter - Round 1 Piger 14-15 år 1 - 12:00
71 438 12.59 (w:-1.6) 1 Marie Høgh Larsen (2003) 12.48 100 meter - Round 1 Piger 14-15 år 1 - 12:00
72 460 14.66 (w:-1.6) 5 Smilla Duedam Ventrup (2003) 14.43 100 meter - Round 1 Piger 14-15 år 1 - 12:00
73 355 14.18 (w:-2.9) 5 Annika Eppers (2002) 13.55 100 meter - Round 1 Piger 16-17 år 1 - 12:15
74 387 13.60 (w:-2.0) 4 Emilie Fayl von Hentaller (2002) 13.18 100 meter - Round 1 Piger 16-17 år 1 - 12:15
75 400 13.63 (w:-2.9) 3 Ida Lyngby (2002) 12.14 100 meter - Round 1 Piger 16-17 år 1 - 12:15
76 409 DNS Josefine Sørensen (2002) 13.49 100 meter - Round 1 Piger 16-17 år 1 - 12:15
77 424 13.77 (w:-2.9) 4 Louise Bach Moore (2001) 13.13 100 meter - Round 1 Piger 16-17 år 1 - 12:15
78 436 13.41 (w:-2.9) 2 Maria Skov Kragh (2001) 12.82 100 meter - Round 1 Piger 16-17 år 1 - 12:15
79 440 DNS Mathilda Gertz (2002) 14.01 100 meter - Round 1 Piger 16-17 år 1 - 12:15
80 463 13.25 (w:-2.9) 1 Sofie Spigelhauer (2002) 12.93 100 meter - Round 1 Piger 16-17 år 1 - 12:15
81 474 13.87 (w:-2.0) 6 Victoria Lendal (2002) 13.10 100 meter - Round 1 Piger 16-17 år 1 - 12:15
82 361 DNS Asta Ellermann-Kingombe (2004) 22.15 Spydkast Piger 14-15 år 1 - 12:15
83 390 19.38 10 Emilie Mossin Nørregaard (2003) 24.09 Spydkast Piger 14-15 år 1 - 12:15
84 393 20.45 9 Eva Tsinat Krause (2004) 27.29 Spydkast Piger 14-15 år 1 - 12:15
85 410 24.21 6 Josephine Houlbjerg Hansen (2004) 25.42 Spydkast Piger 14-15 år 1 - 12:15
86 417 26.34 3 Klara Thers-sonne (2004) Spydkast Piger 14-15 år 1 - 12:15
87 450 25.40 4 Olivia Helleskov Batko (2003) 27.28 Spydkast Piger 14-15 år 1 - 12:15
88 460 22.45 7 Smilla Duedam Ventrup (2003) 23.14 Spydkast Piger 14-15 år 1 - 12:15
89 378 12.55 (w:-2.2) 1 Dhruv Mehrotra (2003) 11.94 100 meter - Round 1 Drenge 14-15 år 1 - 12:20
90 394 DNS Frederik Thorup Sørensen (2004) 12.10 100 meter - Round 1 Drenge 14-15 år 1 - 12:20
91 426 DNS Luis Maillet (2004) 12.27 100 meter - Round 1 Drenge 14-15 år 1 - 12:20
92 464 14.11 (w:-2.2) 5 Sofus Olivarius Vølund (2004) 100 meter - Round 1 Drenge 14-15 år 1 - 12:20
93 475 12.07 (w:-2.0) 1 Vilhelm Krüger (2004) 11.97 100 meter - Round 1 Drenge 14-15 år 1 - 12:20
94 348 DNS Anders H. Madsen (2001) 11.62 100 meter Drenge 16-17 år 1 - 12:30
95 349 DNS Andreas Christoffersen (2001) 11.93 100 meter Drenge 16-17 år 1 - 12:30
96 363 12.21 (w:-2.3) 4 Bertram Costa (2002) 12.03 100 meter Drenge 16-17 år 1 - 12:30
97 383 11.41 (w:-1.3) 1 Emil Frænde (2000) 11.08 100 meter Drenge 18-19 år 1 - 12:40
98 468 12.42 (w:-1.3) 2 Thomas Sally (2000) 12.36 100 meter Drenge 18-19 år 1 - 12:40
99 469 DNS Tobias G Larsen (2000) 10.74 100 meter Drenge 18-19 år 1 - 12:40
100 359 3.24 (w:-0.4) 16 Asger Ostenfeld Christensen (2006) 3.05 Længdespring Drenge 12 år 1 - 12:40
101 380 5.05 (w:-0.9) 2 Eli Riege (2006) 4.72 Længdespring Drenge 12 år 1 - 12:40
102 404 5.09 (w:-0.7) 1 Joel Frederik von de Ahé (2006) 4.82 Længdespring Drenge 12 år 1 - 12:40
103 467 4.40 (w:-0.3) 7 Sophus Emil Ramsgaard Jensen (2006) 4.51 Længdespring Drenge 12 år 1 - 12:40
104 471 4.11 (w:-0.4) 9 Tobias Lykke Nørgaard (2006) 4.14 Længdespring Drenge 12 år 1 - 12:40
105 479 3.58 (w:-1.3) 15 William Hvass (2006) 3.89 Længdespring Drenge 12 år 1 - 12:40
106 360 4.77 (w:+2.0) 4 Asger Pape Liboriussen (2005) 4.71 Længdespring Drenge 13 år 1 - 12:40
107 391 13.10 (w:-1.2) 3 Emilie R Hansen (1999) 12.97 100 meter Piger 18-19 år 1 - 12:50
108 407 13.71 (w:-1.2) 6 Johanne W Simonsen (1999) 13.30 100 meter Piger 18-19 år 1 - 12:50
109 451 12.76 (w:-1.2) 1 Olivia Thorsgaard (2000) 12.59 100 meter Piger 18-19 år 1 - 12:50
110 374 10.10 (w:-1.6) 6 Clara Vejlgaard (2008) 10.19 60 meter - Final Piger 10 år 1 - 13:00
111 392 9.97 (w:-1.6) 5 Esther Falck (2008) 10.11 60 meter - Final Piger 10 år 1 - 13:00
112 454 9.83 (w:-1.6) 2 Queen Riege (2008) 9.74 60 meter - Final Piger 10 år 1 - 13:00
113 458 9.84 (w:-1.6) 3 Selma Madicken Vöge-Widding (2008) 9.88 60 meter - Final Piger 10 år 1 - 13:00
114 363 3.80 4 Bertram Costa (2002) 3.80 Stangspring Drenge 16-17 år 1 - 13:00
115 371 3.80 3 Christian Munch Skylv (2001) 3.80 Stangspring Drenge 16-17 år 1 - 13:00
116 408 3.00 8 Jonathan Thulstrup (2001) 3.20 Stangspring Drenge 16-17 år 1 - 13:00
117 445 3.90 2 Nikolaj Grønbech (2002) 3.90 Stangspring Drenge 16-17 år 1 - 13:00
118 452 3.50 5 Oswald Carstensen (2002) 3.85 Stangspring Drenge 16-17 år 1 - 13:00
119 430 DNS Mads Lund (2000) 4.20 Stangspring Drenge 18-19 år 1 - 13:00
120 453 23.22 2 Pil Nedergaard (2006) 24.40 Hammerkast Piger 12 år 1 - 13:00
121 402 30.10 1 Ingrid Gram Jensen (2005) 25.93 Hammerkast Piger 13 år 1 - 13:00
122 372 9.81 (w:-1.1) 6 Christine Emilie Næsby (2007) 9.91 60 meter - Final Piger 11 år 1 - 13:05
123 398 9.90 (w:-1.1) 8 Helene Salomonsen (2007) 9.67 60 meter - Final Piger 11 år 1 - 13:05
124 433 8.99 (w:-1.1) 3 Maja Børregaard Voigt (2007) 8.92 60 meter - Final Piger 11 år 1 - 13:05
125 405 9.82 (w:-3.5) 4 Johan Dahl Kokkegård (2008) 9.59 60 meter - Final Drenge 10 år 1 - 13:10
126 465 47.56 1 Sofus Peter Lassen (2003) 46.04 Spydkast Drenge 14-15 år 1 - 13:10
127 470 43.93 4 Tobias Jappe Bjerre (2004) Spydkast Drenge 14-15 år 1 - 13:10
128 446 9.64 (w:+0.0) 7 Nikolaj Krüger (2007) 9.63 60 meter - Final Drenge 11 år 1 - 13:15
129 410 1.53 2 Josephine Houlbjerg Hansen (2004) 1.49 Højdespring Piger 14-15 år 1 - 13:20
130 414 DNS Karla Schärfe (2003) 1.72 Højdespring Piger 14-15 år 1 - 13:20
131 405 7.63 2 Johan Dahl Kokkegård (2008) 7.99 Kuglestød Drenge 10 år 1 - 13:20
132 432 6.83 8 Mads Vincentsen (2007) 6.93 Kuglestød Drenge 11 år 1 - 13:20
133 446 9.21 1 Nikolaj Krüger (2007) 8.20 Kuglestød Drenge 11 år 1 - 13:20
134 473 7.40 7 Victor Visan Bahn (2007) 7.54 Kuglestød Drenge 11 år 1 - 13:20
135 361 DNS Asta Ellermann-Kingombe (2004) 14.24 100 meter - Semi final Piger 14-15 år 1 - 13:25
136 362 13.79 (w:-0.4) 6 Aude Tra-bi (2003) 14.04 100 meter - Semi final Piger 14-15 år 1 - 13:25
137 364 14.02 (w:-1.2) 7 Betty Marie Ramsgaard Jensen (2004) 14.13 100 meter - Semi final Piger 14-15 år 1 - 13:25
138 401 13.83 (w:-1.2) 5 Ingeborg Falck (2004) 13.93 100 meter - Semi final Piger 14-15 år 1 - 13:25
139 411 12.83 (w:-1.2) 1 Josephine Koch Jacobsen (2003) 13.05 100 meter - Semi final Piger 14-15 år 1 - 13:25
140 438 12.56 (w:-0.4) 1 Marie Høgh Larsen (2003) 12.59 100 meter - Semi final Piger 14-15 år 1 - 13:25
141 387 13.93 (w:-3.1) 8 Emilie Fayl von Hentaller (2002) 13.60 100 meter - Final Piger 16-17 år 1 - 13:30
142 400 13.71 (w:-3.1) 6 Ida Lyngby (2002) 13.63 100 meter - Final Piger 16-17 år 1 - 13:30
143 436 13.10 (w:-3.1) 3 Maria Skov Kragh (2001) 13.41 100 meter - Final Piger 16-17 år 1 - 13:30
144 463 13.26 (w:-3.1) 4 Sofie Spigelhauer (2002) 13.25 100 meter - Final Piger 16-17 år 1 - 13:30
145 378 12.36 (w:-2.2) 2 Dhruv Mehrotra (2003) 12.55 100 meter - Final Drenge 14-15 år 1 - 13:35
146 475 11.93 (w:-2.2) 1 Vilhelm Krüger (2004) 12.07 100 meter - Final Drenge 14-15 år 1 - 13:35
147 346 31.79 (w:-2.3) 11 Amélie Sophia Vejlgaard (2005) 31.40 200 meter Piger 13 år 1 - 14:00
148 353 30.43 (w:-2.3) 6 Anna Pedersen (2005) 31.18 200 meter Piger 13 år 1 - 14:00
149 386 27.85 (w:-1.9) 2 Emilie Børregaard Voigt (2005) 27.73 200 meter Piger 13 år 1 - 14:00
150 402 31.47 (w:-2.3) 7 Ingrid Gram Jensen (2005) 31.62 200 meter Piger 13 år 1 - 14:00
151 413 DNS Karla Bundgaard Langvik (2005) 30.86 200 meter Piger 13 år 1 - 14:00
152 459 32.44 (w:-2.5) 12 Signe Juhl Laursen (2005) 32.73 200 meter Piger 13 år 1 - 14:00
153 378 11.84 (w:+1.9) 1 Dhruv Mehrotra (2003) 12.45 Trespring Drenge 14-15 år 1 - 14:00
154 445 49.84 1 Nikolaj Grønbech (2002) 56.36 Spydkast Drenge 16-17 år 1 - 14:00
155 358 DNS Arthur W Petersen (1999) 62.40 Spydkast Drenge 18-19 år 1 - 14:00
156 384 52.19 2 Emil Ipsen (1999) Spydkast Drenge 18-19 år 1 - 14:00
157 359 36.61 (w:-0.2) 16 Asger Ostenfeld Christensen (2006) 200 meter Drenge 12 år 1 - 14:15
158 380 29.02 (w:-1.8) 3 Eli Riege (2006) 200 meter Drenge 12 år 1 - 14:15
159 404 28.49 (w:-4.0) 1 Joel Frederik von de Ahé (2006) 29.00 200 meter Drenge 12 år 1 - 14:15
160 471 29.85 (w:-0.2) 4 Tobias Lykke Nørgaard (2006) 200 meter Drenge 12 år 1 - 14:15
161 479 31.17 (w:-1.8) 10 William Hvass (2006) 200 meter Drenge 12 år 1 - 14:15
162 438 10.63 (w:-0.6) 1 Marie Høgh Larsen (2003) 10.76 Trespring Piger 14-15 år 1 - 14:15
163 476 27.28 (w:-2.0) 3 Vitus Rosenkrands (2005) 26.98 200 meter Drenge 13 år 1 - 14:25
164 374 DNS Clara Vejlgaard (2008) 400 meter Piger 10 år 1 - 14:35
165 388 1.13.89 2 Emilie Holm (2008) 1.19.12 400 meter Piger 10 år 1 - 14:35
166 431 15.06 1 Mads Rubek Vitoft (2003) 14.21 Kuglestød Drenge 14-15 år 1 - 14:35
167 470 11.93 3 Tobias Jappe Bjerre (2004) 12.70 Kuglestød Drenge 14-15 år 1 - 14:35
168 427 23.01 1 Luna Frid Hanberg (2006) 19.80 Diskoskast Piger 12 år 1 - 14:35
169 412 19.83 3 Kaisa Duedam Ventrup (2005) 22.05 Diskoskast Piger 13 år 1 - 14:35
170 413 14.43 6 Karla Bundgaard Langvik (2005) Diskoskast Piger 13 år 1 - 14:35
171 369 1.14.29 4 Celine Frisch Erichsen (2007) 1.16.20 400 meter Piger 11 år 1 - 14:40
172 372 1.16.49 5 Christine Emilie Næsby (2007) 1.16.65 400 meter Piger 11 år 1 - 14:40
173 433 1.11.30 2 Maja Børregaard Voigt (2007) 1.11.55 400 meter Piger 11 år 1 - 14:40
174 432 1.09.32 2 Mads Vincentsen (2007) 1.09.70 400 meter Drenge 11 år 1 - 14:45
175 481 1.11.31 1 William Thøgersen (2008) 1.15.0 400 meter Drenge 10 år 1 - 14:50
176 415 DNS Karoline Nygaard (2002) 1.18.41 400 meter Piger 16-17 år 1 - 15:00
177 425 52.59 1 Lucas Soulier (2002) 51.26 400 meter Drenge 16-17 år 1 - 15:05
178 370 50.36 2 Christian Gundersen (1999) 50.86 400 meter Drenge 18-19 år 1 - 15:10
179 444 54.15 4 Morten Bach (2000) 55.22 400 meter Drenge 18-19 år 1 - 15:10
180 455 51.36 3 Sam Marcus (1999) 51.08 400 meter Drenge 18-19 år 1 - 15:10
181 478 50.22 1 William Devantier (2000) 50.26 400 meter Drenge 18-19 år 1 - 15:10
182 411 12.81 (w:-0.4) 2 Josephine Koch Jacobsen (2003) 12.83 100 meter - Final Piger 14-15 år 1 - 15:15
183 438 12.56 (w:-0.4) 1 Marie Høgh Larsen (2003) 12.56 100 meter - Final Piger 14-15 år 1 - 15:15
184 353 1.58.79 6 Anna Pedersen (2005) 2.00.85 600 meter Piger 13 år 1 - 15:25
185 428 1.53.99 3 Madeleine Audrey A. Rasmussen (2005) 1.57.01 600 meter Piger 13 år 1 - 15:25
186 462 1.42.82 1 Sofia Thøgersen (2005) 1.42.46 600 meter Piger 13 år 1 - 15:25
187 416 21.13 6 Kasper Schimmell Smith (2005) 19.54 Diskoskast Drenge 13 år 1 - 15:25
188 396 1.41.22 2 Gustav Herold (2005) 1.41.74 600 meter Drenge 13 år 1 - 15:35
189 476 1.40.01 1 Vitus Rosenkrands (2005) 1.40.58 600 meter Drenge 13 år 1 - 15:35
190 343 13.92 1 Amalie Pfeiffer (2001) 13.36 Kuglestød Piger 16-17 år 1 - 15:35
191 399 DNS Ida Beiter Bomme (2001) 13.56 Kuglestød Piger 16-17 år 1 - 15:35
192 377 7.37 1 Cæcilie McClure Thomsen (2000) 7.40 Kuglestød Piger 18-19 år 1 - 15:35
193 479 1.49.99 4 William Hvass (2006) 1.51 600 meter Drenge 12 år 1 - 15:40
194 356 47.43 8 Annika G Truelsen (2003) 46.36 300 meter Piger 14-15 år 1 - 15:50
195 364 44.87 5 Betty Marie Ramsgaard Jensen (2004) 44.62 300 meter Piger 14-15 år 1 - 15:50
196 389 47.14 7 Emilie Kirst (2004) 300 meter Piger 14-15 år 1 - 15:50
197 393 47.93 9 Eva Tsinat Krause (2004) 48.46 300 meter Piger 14-15 år 1 - 15:50
198 394 DNS Frederik Thorup Sørensen (2004) 300 meter Drenge 14-15 år 1 - 16:00
199 426 38.13 2 Luis Maillet (2004) 38.22 300 meter Drenge 14-15 år 1 - 16:00
200 475 DNS Vilhelm Krüger (2004) 39.27 300 meter Drenge 14-15 år 1 - 16:00
201 381 4.53.03 3 Elisabeth Rønnstad (2004) 5.00.25 1500 meter Piger 14-15 år 1 - 16:15
202 382 5.05.60 8 Elvira Helleskov Batko (2004) 5.07.87 1500 meter Piger 14-15 år 1 - 16:15
203 437 4.45.09 1 Marie Falkebo Jensen (2003) 4.45.15 1500 meter Piger 14-15 år 1 - 16:15
204 456 5.11.05 9 Sarah Glad (2003) 4.58.79 1500 meter Piger 14-15 år 1 - 16:15
205 435 DNS Marcus Rølling (2003) 4.43.22 1500 meter Drenge 14-15 år 1 - 16:55
206 403 5.35.50 4 Isabella Matilda Jensen (2001) 5.18.54 1500 meter Piger 16-17 år 1 - 17:00
207 443 4.56.07 2 Mie Hylling Axelsson (2002) 4.50.74 1500 meter Piger 16-17 år 1 - 17:00
208 447 4.38.74 1 Nikoline Høegh-Ørum Nielsen (2002) 4.37.40 1500 meter Piger 16-17 år 1 - 17:00
209 441 5.07.52 3 Matilde Willer (2000) 5.01.49 1500 meter Piger 18-19 år 1 - 17:00
210 442 DNS Mia Van Wagenen (1999) 4.44.17 1500 meter Piger 18-19 år 1 - 17:00
211 466 4.37.12 1 Sophie Søefeldt (2000) 4.27.71 1500 meter Piger 18-19 år 1 - 17:00
212 452 12.41 2 Oswald Carstensen (2002) 12.93 Kuglestød Drenge 16-17 år 1 - 17:00
213 457 13.07 1 Sebastian Larsen (2001) Kuglestød Drenge 16-17 år 1 - 17:00
214 367 16.44 1 Casper Jørgensen (1999) 16.97 Kuglestød Drenge 18-19 år 1 - 17:00
215 370 11.73 5 Christian Gundersen (1999) 12.79 Kuglestød Drenge 18-19 år 1 - 17:00
216 430 13.09 2 Mads Lund (2000) 14.73 Kuglestød Drenge 18-19 år 1 - 17:00
217 373 4.20.01 4 Chritian Lindgreen (2002) 4.13.86 1500 meter Drenge 16-17 år 1 - 17:10
218 376 4.14.17 3 Conrad Lind (2001) 4.09.76 1500 meter Drenge 16-17 år 1 - 17:10
219 421 4.01.87 1 Linus Lindquist (2002) 4.03.00 1500 meter Drenge 16-17 år 1 - 17:10
220 439 4.48.64 11 Mathias Laugesen (2002) 4.57.57 1500 meter Drenge 16-17 år 1 - 17:10
221 448 4.20.64 5 Noah Grunnet Nouri (2002) 4.18.72 1500 meter Drenge 16-17 år 1 - 17:10
222 434 4.08.00 2 Malthe Nielsen (1999) 3.57.69 1500 meter Drenge 18-19 år 1 - 17:10
223 350 9.04.75 2 Anna Clara Skjærbæk (2002) 7.40.16 2000 meter forh. Piger 16-17 år 1 - 17:25
224 351 10.16.38 1 Anna Mark Helwigh (2000) 10.41.30 3000 meter forh. Piger 18-19 år 1 - 17:55
225 51.45 2 Sparta I 4 x 100 meter stafet Piger 14-15 år 1 - 18:30
226 54.46 3 Sparta II 4 x 100 meter stafet Piger 14-15 år 1 - 18:30
227 50.42 1 Sparta I 4 x 100 meter stafet Piger 16-17 år 1 - 18:30
228 DNS Sparta II 4 x 100 meter stafet Piger 16-17 år 1 - 18:30
229 47.08 1 Sparta I 4 x 100 meter stafet Drenge 14-15 år 1 - 18:40
230 DNS Sparta 4 x 100 meter stafet Drenge 16-17 år 1 - 19:00
231 DNS Sparta 4 x 100 meter stafet Drenge 18-19 år 1 - 19:00
232 429 13.55 (w:-1.0) 5 Mads Augustinus Rasmussen (2008) 13.52 60 meter hæk Drenge 10 år 2 - 10:00
233 481 13.10 (w:-1.0) 2 William Thøgersen (2008) 14.14 60 meter hæk Drenge 10 år 2 - 10:00
234 395 1.25 6 Freja Abraham (2006) 1.25 Højdespring Piger 12 år 2 - 10:00
235 427 1.20 7 Luna Frid Hanberg (2006) 1.31 Højdespring Piger 12 år 2 - 10:00
236 365 1.28 8 Bolette Nimskov (2005) Højdespring Piger 13 år 2 - 10:00
237 402 1.31 5 Ingrid Gram Jensen (2005) 1.30 Højdespring Piger 13 år 2 - 10:00
238 406 1.28 7 Johanna C.B.Jessen (2005) 1.30 Højdespring Piger 13 år 2 - 10:00
239 412 1.31 6 Kaisa Duedam Ventrup (2005) 1.50 Højdespring Piger 13 år 2 - 10:00
240 413 1.46 2 Karla Bundgaard Langvik (2005) 1.37 Højdespring Piger 13 år 2 - 10:00
241 459 9 Signe Juhl Laursen (2005) 1.20 Højdespring Piger 13 år 2 - 10:00
242 419 3.50 1 Laura Lousie Grønbech 3.62 Stangspring Piger 18-19 år 2 - 10:00
243 378 5.33 (w:+0.0) 4 Dhruv Mehrotra (2003) 5.68 Længdespring Drenge 14-15 år 2 - 10:00
244 465 DNS Sofus Peter Lassen (2003) 6.13 Længdespring Drenge 14-15 år 2 - 10:00
245 475 6.17 (w:+0.8) 2 Vilhelm Krüger (2004) 6.23 Længdespring Drenge 14-15 år 2 - 10:00
246 360 28.54 7 Asger Pape Liboriussen (2005) 23.97 Spydkast Drenge 13 år 2 - 10:00
247 416 30.18 4 Kasper Schimmell Smith (2005) 28.93 Spydkast Drenge 13 år 2 - 10:00
248 392 12.51 (w:-1.1) 3 Esther Falck (2008) 12.25 60 meter hæk Piger 10 år 2 - 10:10
249 458 12.16 (w:-1.1) 1 Selma Madicken Vöge-Widding (2008) 60 meter hæk Piger 10 år 2 - 10:10
250 369 11.34 (w:-0.5) 1 Celine Frisch Erichsen (2007) 11.32 60 meter hæk - Round 1 Piger 11 år 2 - 10:15
251 398 12.27 (w:-0.1) 3 Helene Salomonsen (2007) 11.88 60 meter hæk - Round 1 Piger 11 år 2 - 10:15
252 423 13.48 (w:-0.5) 4 Lotte Grevy Ejstrup (2007) 13.96 60 meter hæk - Round 1 Piger 11 år 2 - 10:15
253 433 11.57 (w:-0.1) 1 Maja Børregaard Voigt (2007) 60 meter hæk - Round 1 Piger 11 år 2 - 10:15
254 355 DNS Annika Eppers (2002) 28.16 200 meter Piger 16-17 år 2 - 10:25
255 387 28.58 (w:-0.3) 7 Emilie Fayl von Hentaller (2002) 27.85 200 meter Piger 16-17 år 2 - 10:25
256 463 26.43 (w:-0.4) 2 Sofie Spigelhauer (2002) 26.34 200 meter Piger 16-17 år 2 - 10:25
257 405 3.78 (w:+0.0) 2 Johan Dahl Kokkegård (2008) 3.84 Længdespring Drenge 10 år 2 - 10:25
258 429 3.36 (w:+0.0) 8 Mads Augustinus Rasmussen (2008) 3.35 Længdespring Drenge 10 år 2 - 10:25
259 480 3.76 (w:+0.2) 3 William Matthew Buck (2008) 3.68 Længdespring Drenge 10 år 2 - 10:25
260 481 3.41 (w:+0.1) 7 William Thøgersen (2008) 3.48 Længdespring Drenge 10 år 2 - 10:25
261 407 27.65 (w:-0.3) 4 Johanne W Simonsen (1999) 27.20 200 meter Piger 18-19 år 2 - 10:35
262 451 25.61 (w:-0.3) 1 Olivia Thorsgaard (2000) 25.44 200 meter Piger 18-19 år 2 - 10:35
263 445 24.29 (w:-0.3) 3 Nikolaj Grønbech (2002) 24.73 200 meter Drenge 16-17 år 2 - 10:40
264 457 24.53 (w:-0.3) 4 Sebastian Larsen (2001) 24.99 200 meter Drenge 16-17 år 2 - 10:40
265 383 22.77 (w:+0.2) 1 Emil Frænde (2000) 22.40 200 meter Drenge 18-19 år 2 - 10:45
266 455 DNS Sam Marcus (1999) 23.26 200 meter Drenge 18-19 år 2 - 10:45
267 468 25.37 (w:+0.2) 2 Thomas Sally (2000) 25.50 200 meter Drenge 18-19 år 2 - 10:45
268 469 DNS Tobias G Larsen (2000) 21.35 200 meter Drenge 18-19 år 2 - 10:45
269 356 DNS Annika G Truelsen (2003) 29.32 200 meter Piger 14-15 år 2 - 10:55
270 361 DNS Asta Ellermann-Kingombe (2004) 29.69 200 meter Piger 14-15 år 2 - 10:55
271 362 29.03 (w:-0.5) 13 Aude Tra-bi (2003) 200 meter Piger 14-15 år 2 - 10:55
272 364 28.31 (w:-1.4) 9 Betty Marie Ramsgaard Jensen (2004) 27.82 200 meter Piger 14-15 år 2 - 10:55
273 366 28.51 (w:+1.0) 11 Carla Marie Frandsen (2004) 29.35 200 meter Piger 14-15 år 2 - 10:55
274 401 28.65 (w:-1.4) 12 Ingeborg Falck (2004) 28.22 200 meter Piger 14-15 år 2 - 10:55
275 411 26.11 (w:-0.1) 2 Josephine Koch Jacobsen (2003) 25.64 200 meter Piger 14-15 år 2 - 10:55
276 438 26.20 (w:-0.1) 3 Marie Høgh Larsen (2003) 25.79 200 meter Piger 14-15 år 2 - 10:55
277 460 30.48 (w:+1.0) 17 Smilla Duedam Ventrup (2003) 29.34 200 meter Piger 14-15 år 2 - 10:55
278 359 11.96 4 Asger Ostenfeld Christensen (2006) Spydkast Drenge 12 år 2 - 10:55
279 467 23.75 2 Sophus Emil Ramsgaard Jensen (2006) 21.78 Spydkast Drenge 12 år 2 - 10:55
280 394 DNS Frederik Thorup Sørensen (2004) 24.70 200 meter Drenge 14-15 år 2 - 11:15
281 426 DNS Luis Maillet (2004) 24.00 200 meter Drenge 14-15 år 2 - 11:15
282 465 23.72 (w:+0.4) 1 Sofus Peter Lassen (2003) 23.42 200 meter Drenge 14-15 år 2 - 11:15
283 475 23.73 (w:+0.4) 2 Vilhelm Krüger (2004) 24.63 200 meter Drenge 14-15 år 2 - 11:15
284 356 DNS Annika G Truelsen (2003) 10.48 Kuglestød Piger 14-15 år 2 - 11:15
285 361 9.29 6 Asta Ellermann-Kingombe (2004) 8.88 Kuglestød Piger 14-15 år 2 - 11:15
286 389 10.59 2 Emilie Kirst (2004) 9.89 Kuglestød Piger 14-15 år 2 - 11:15
287 414 DNS Karla Schärfe (2003) 11.71 Kuglestød Piger 14-15 år 2 - 11:15
288 417 10.08 3 Klara Thers-sonne (2004) 9.84 Kuglestød Piger 14-15 år 2 - 11:15
289 460 8.18 9 Smilla Duedam Ventrup (2003) 8.89 Kuglestød Piger 14-15 år 2 - 11:15
290 343 35.22 1 Amalie Pfeiffer (2001) 37.17 Diskoskast Piger 16-17 år 2 - 11:15
291 377 21.06 5 Cæcilie McClure Thomsen (2000) Diskoskast Piger 18-19 år 2 - 11:15
292 369 11.10 (w:-1.0) 1 Celine Frisch Erichsen (2007) 11.34 60 meter hæk - Final Piger 11 år 2 - 11:25
293 398 11.76 (w:-1.0) 3 Helene Salomonsen (2007) 12.27 60 meter hæk - Final Piger 11 år 2 - 11:25
294 423 12.87 (w:-1.0) 8 Lotte Grevy Ejstrup (2007) 13.48 60 meter hæk - Final Piger 11 år 2 - 11:25
295 433 11.65 (w:-1.0) 2 Maja Børregaard Voigt (2007) 11.57 60 meter hæk - Final Piger 11 år 2 - 11:25
296 346 17.45 7 Amélie Sophia Vejlgaard (2005) 19.59 Spydkast Piger 13 år 2 - 11:25
297 386 27.36 2 Emilie Børregaard Voigt (2005) 27.89 Spydkast Piger 13 år 2 - 11:25
298 402 19.77 5 Ingrid Gram Jensen (2005) 21.20 Spydkast Piger 13 år 2 - 11:25
299 406 17.28 8 Johanna C.B.Jessen (2005) 16.70 Spydkast Piger 13 år 2 - 11:25
300 412 24.04 3 Kaisa Duedam Ventrup (2005) 19.85 Spydkast Piger 13 år 2 - 11:25
301 359 13.88 (w:-0.7) 5 Asger Ostenfeld Christensen (2006) 14.04 80 meter - Round 1 Drenge 12 år 2 - 11:35
302 375 12.99 (w:-1.9) 5 Connor Joseph Mikkelsen (2006) 80 meter - Round 1 Drenge 12 år 2 - 11:35
303 380 11.34 (w:-1.9) 2 Eli Riege (2006) 80 meter - Round 1 Drenge 12 år 2 - 11:35
304 404 11.21 (w:-1.9) 1 Joel Frederik von de Ahé (2006) 13.50 80 meter - Round 1 Drenge 12 år 2 - 11:35
305 467 11.72 (w:-0.7) 2 Sophus Emil Ramsgaard Jensen (2006) 11.78 80 meter - Round 1 Drenge 12 år 2 - 11:35
306 344 4.23 (w:+0.7) 2 Amalie Sofie Nielsen (2007) 4.20 Længdespring Piger 11 år 2 - 11:35
307 423 3.68 (w:+0.0) 9 Lotte Grevy Ejstrup (2007) 3.41 Længdespring Piger 11 år 2 - 11:35
308 476 10.74 (w:-1.6) 2 Vitus Rosenkrands (2005) 10.58 80 meter Drenge 13 år 2 - 11:45
309 352 12.48 (w:-1.3) 3 Anna Pape Liboriussen (2006) 80 meter - Round 1 Piger 12 år 2 - 11:55
310 400 4.76 (w:-0.2) 5 Ida Lyngby (2002) 4.89 Længdespring Piger 16-17 år 2 - 11:55
311 409 DNS Josefine Sørensen (2002) 4.84 Længdespring Piger 16-17 år 2 - 11:55
312 424 5.11 (w:-1.4) 2 Louise Bach Moore (2001) 5.40 Længdespring Piger 16-17 år 2 - 11:55
313 436 DNS Maria Skov Kragh (2001) 5.37 Længdespring Piger 16-17 år 2 - 11:55
314 440 DNS Mathilda Gertz (2002) 4.52 Længdespring Piger 16-17 år 2 - 11:55
315 474 5.12 (w:+0.0) 1 Victoria Lendal (2002) 5.39 Længdespring Piger 16-17 år 2 - 11:55
316 397 5.20 (w:+0.0) 2 Hannah Illum Petersen (2000) 5.65 Længdespring Piger 18-19 år 2 - 11:55
317 431 44.85 1 Mads Rubek Vitoft (2003) 46.71 Diskoskast Drenge 14-15 år 2 - 11:55
318 464 20.17 9 Sofus Olivarius Vølund (2004) 20.81 Diskoskast Drenge 14-15 år 2 - 11:55
319 346 11.83 (w:+0.4) 5 Amélie Sophia Vejlgaard (2005) 11.84 80 meter - Round 1 Piger 13 år 2 - 12:20
320 353 11.74 (w:+0.4) 4 Anna Pedersen (2005) 12.20 80 meter - Round 1 Piger 13 år 2 - 12:20
321 365 11.26 (w:-0.2) 1 Bolette Nimskov (2005) 80 meter - Round 1 Piger 13 år 2 - 12:20
322 386 10.90 (w:-0.2) 2 Emilie Børregaard Voigt (2005) 11.08 80 meter - Round 1 Piger 13 år 2 - 12:20
323 406 11.89 (w:-0.2) 4 Johanna C.B.Jessen (2005) 12.17 80 meter - Round 1 Piger 13 år 2 - 12:20
324 413 11.59 (w:-0.2) 2 Karla Bundgaard Langvik (2005) 10.74 80 meter - Round 1 Piger 13 år 2 - 12:20
325 459 12.43 (w:-0.2) 6 Signe Juhl Laursen (2005) 12.32 80 meter - Round 1 Piger 13 år 2 - 12:20
326 462 11.69 (w:-0.2) 4 Sofia Thøgersen (2005) 11.58 80 meter - Round 1 Piger 13 år 2 - 12:20
327 404 7.17 2 Joel Frederik von de Ahé (2006) 7.50 Kuglestød Drenge 12 år 2 - 12:20
328 472 6.94 3 Valdemar Kopp (2006) Kuglestød Drenge 12 år 2 - 12:20
329 476 9.52 3 Vitus Rosenkrands (2005) 9.24 Kuglestød Drenge 13 år 2 - 12:20
330 431 3.20 2 Mads Rubek Vitoft (2003) 3.50 Stangspring Drenge 14-15 år 2 - 12:35
331 352 14.02 6 Anna Pape Liboriussen (2006) Spydkast Piger 12 år 2 - 12:35
332 427 30.27 2 Luna Frid Hanberg (2006) 27.75 Spydkast Piger 12 år 2 - 12:35
333 347 2.00.31 2 Anders Bang (2002) 1.59.16 800 meter Drenge 16-17 år 2 - 12:40
334 373 DNS Chritian Lindgreen (2002) 2.07.74 800 meter Drenge 16-17 år 2 - 12:40
335 421 2.00.12 1 Linus Lindquist (2002) 2.04.33 800 meter Drenge 16-17 år 2 - 12:40
336 439 2.22.87 7 Mathias Laugesen (2002) 2.20.86 800 meter Drenge 16-17 år 2 - 12:40
337 382 2.27.64 7 Elvira Helleskov Batko (2004) 2.31.90 800 meter Piger 14-15 år 2 - 12:45
338 437 2.15.41 1 Marie Falkebo Jensen (2003) 2.11.86 800 meter Piger 14-15 år 2 - 12:45
339 434 1.58.74 1 Malthe Nielsen (1999) 1.58.73 800 meter Drenge 18-19 år 2 - 12:50
340 444 1.59.68 2 Morten Bach (2000) 1.58.46 800 meter Drenge 18-19 år 2 - 12:50
341 379 2.19.78 2 Elena Johansen (2001) 2.18.07 800 meter Piger 16-17 år 2 - 12:55
342 447 2.17.06 1 Nikoline Høegh-Ørum Nielsen (2002) 2.19.93 800 meter Piger 16-17 år 2 - 12:55
343 420 2.14.72 1 Laura Nørrung Poulsen (2000) 2.12.48 800 meter Piger 18-19 år 2 - 12:55
344 441 2.31.97 4 Matilde Willer (2000) 2.30.85 800 meter Piger 18-19 år 2 - 12:55
345 452 38.80 1 Oswald Carstensen (2002) 34.73 Diskoskast Drenge 16-17 år 2 - 12:55
346 367 58.49 1 Casper Jørgensen (1999) 57.98 Diskoskast Drenge 18-19 år 2 - 12:55
347 370 40.56 3 Christian Gundersen (1999) 40.56 Diskoskast Drenge 18-19 år 2 - 12:55
348 430 DNS Mads Lund (2000) 38.02 Diskoskast Drenge 18-19 år 2 - 12:55
349 380 11.21 (w:+1.1) 3 Eli Riege (2006) 11.34 80 meter - Final Drenge 12 år 2 - 13:05
350 404 10.98 (w:+1.1) 2 Joel Frederik von de Ahé (2006) 11.21 80 meter - Final Drenge 12 år 2 - 13:05
351 467 11.85 (w:+1.1) 5 Sophus Emil Ramsgaard Jensen (2006) 11.72 80 meter - Final Drenge 12 år 2 - 13:05
352 357 35.44 4 Anton Maaløe (2008) 22.27 Boldkast Drenge 10 år 2 - 13:05
353 405 40.35 1 Johan Dahl Kokkegård (2008) 39.18 Boldkast Drenge 10 år 2 - 13:05
354 429 21.71 9 Mads Augustinus Rasmussen (2008) 21.69 Boldkast Drenge 10 år 2 - 13:05
355 480 29.28 7 William Matthew Buck (2008) 29.92 Boldkast Drenge 10 år 2 - 13:05
356 481 31.81 5 William Thøgersen (2008) 39.63 Boldkast Drenge 10 år 2 - 13:05
357 352 12.57 (w:-0.6) 8 Anna Pape Liboriussen (2006) 12.48 80 meter - Final Piger 12 år 2 - 13:15
358 380 1.38 1 Eli Riege (2006) 1.45 Højdespring Drenge 12 år 2 - 13:15
359 360 1.47 1 Asger Pape Liboriussen (2005) 1.47 Højdespring Drenge 13 år 2 - 13:15
360 354 5.25 (w:+0.1) 6 Annika Baun Haldbo (2003) 5.59 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 13:15
361 356 DNS Annika G Truelsen (2003) 4.30 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 13:15
362 361 4.29 (w:+1.3) 18 Asta Ellermann-Kingombe (2004) 4.36 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 13:15
363 362 DNS Aude Tra-bi (2003) Længdespring Piger 14-15 år 2 - 13:15
364 364 23 Betty Marie Ramsgaard Jensen (2004) 4.98 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 13:15
365 366 4.06 (w:-0.2) 19 Carla Marie Frandsen (2004) 3.96 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 13:15
366 401 23 Ingeborg Falck (2004) 5.22 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 13:15
367 410 DNS Josephine Houlbjerg Hansen (2004) Længdespring Piger 14-15 år 2 - 13:15
368 411 5.28 (w:-0.7) 5 Josephine Koch Jacobsen (2003) 5.28 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 13:15
369 414 DNS Karla Schärfe (2003) 5.10 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 13:15
370 438 5.38 (w:+0.0) 4 Marie Høgh Larsen (2003) 5.29 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 13:15
371 450 3.56 (w:+0.0) 22 Olivia Helleskov Batko (2003) 4.36 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 13:15
372 374 3.70 (w:+0.8) 6 Clara Vejlgaard (2008) Længdespring Piger 10 år 2 - 13:15
373 392 4.06 (w:+1.9) 2 Esther Falck (2008) 3.88 Længdespring Piger 10 år 2 - 13:15
374 454 3.64 (w:+1.9) 7 Queen Riege (2008) 3.92 Længdespring Piger 10 år 2 - 13:15
375 458 3.71 (w:-0.1) 5 Selma Madicken Vöge-Widding (2008) 3.77 Længdespring Piger 10 år 2 - 13:15
376 365 11.43 (w:-1.6) 3 Bolette Nimskov (2005) 11.26 80 meter - Final Piger 13 år 2 - 13:25
377 386 10.88 (w:-1.6) 1 Emilie Børregaard Voigt (2005) 10.90 80 meter - Final Piger 13 år 2 - 13:25
378 413 11.69 (w:-1.6) 6 Karla Bundgaard Langvik (2005) 11.59 80 meter - Final Piger 13 år 2 - 13:25
379 381 10.43.33 1 Elisabeth Rønnstad (2004) 10.35.47 3000 meter Piger 14-15 år 2 - 13:50
380 456 10.52.84 5 Sarah Glad (2003) 10.33.52 3000 meter Piger 14-15 år 2 - 13:50
381 480 3.40.52 2 William Matthew Buck (2008) 3.44.80 1000 meter Drenge 10 år 2 - 14:00
382 481 3.23.93 1 William Thøgersen (2008) 3.33.70 1000 meter Drenge 10 år 2 - 14:00
383 446 36.79 4 Nikolaj Krüger (2007) 37.18 Boldkast Drenge 11 år 2 - 14:00
384 473 33.71 8 Victor Visan Bahn (2007) 30.67 Boldkast Drenge 11 år 2 - 14:00
385 458 3.50.71 3 Selma Madicken Vöge-Widding (2008) 1000 meter Piger 10 år 2 - 14:05
386 464 1.64 3 Sofus Olivarius Vølund (2004) 1.64 Højdespring Drenge 14-15 år 2 - 14:05
387 470 1.73 2 Tobias Jappe Bjerre (2004) 1.75 Højdespring Drenge 14-15 år 2 - 14:05
388 477 1.76 1 Wilhelm Kopp (2003) 1.87 Højdespring Drenge 14-15 år 2 - 14:05
389 348 6.28 (w:+0.2) 2 Anders H. Madsen (2001) 6.53 Længdespring Drenge 16-17 år 2 - 14:05
390 363 6.40 (w:+0.8) 1 Bertram Costa (2002) 6.13 Længdespring Drenge 16-17 år 2 - 14:05
391 445 5.30 (w:+2.1) 4 Nikolaj Grønbech (2002) 6.02 Længdespring Drenge 16-17 år 2 - 14:05
392 370 DNS Christian Gundersen (1999) 6.49 Længdespring Drenge 18-19 år 2 - 14:05
393 383 7.19 1 Emil Frænde (2000) 6.99 Længdespring Drenge 18-19 år 2 - 14:05
394 384 6.93 (w:+0.5) 2 Emil Ipsen (1999) 7.29 Længdespring Drenge 18-19 år 2 - 14:05
395 346 7.81 8 Amélie Sophia Vejlgaard (2005) 8.47 Kuglestød Piger 13 år 2 - 14:05
396 402 10.11 3 Ingrid Gram Jensen (2005) 10.41 Kuglestød Piger 13 år 2 - 14:05
397 413 8.93 4 Karla Bundgaard Langvik (2005) 10.54 Kuglestød Piger 13 år 2 - 14:05
398 459 6.76 10 Signe Juhl Laursen (2005) 7.12 Kuglestød Piger 13 år 2 - 14:05
399 417 26.24 2 Klara Thers-sonne (2004) 22.30 Diskoskast Piger 14-15 år 2 - 14:05
400 345 20.37.93 1 Amanda Amaloo (2000) 18.35.34 5000 meter Piger 18-19 år 2 - 14:40
401 442 DNS Mia Van Wagenen (1999) 17.24.49 5000 meter Piger 18-19 år 2 - 14:40
402 446 3.74 (w:-0.1) 7 Nikolaj Krüger (2007) 3.65 Længdespring Drenge 11 år 2 - 14:40
403 473 3.07 (w:+1.3) 10 Victor Visan Bahn (2007) 3.77 Længdespring Drenge 11 år 2 - 14:40
404 374 25.07 3 Clara Vejlgaard (2008) Boldkast Piger 10 år 2 - 14:40
405 392 23.24 4 Esther Falck (2008) 27.53 Boldkast Piger 10 år 2 - 14:40
406 344 33.97 1 Amalie Sofie Nielsen (2007) 34.70 Boldkast Piger 11 år 2 - 14:40
407 398 29.80 4 Helene Salomonsen (2007) 32.35 Boldkast Piger 11 år 2 - 14:40
408 423 31.56 3 Lotte Grevy Ejstrup (2007) 31.64 Boldkast Piger 11 år 2 - 14:40
409 368 3.52.63 5 Cassandra Kamph Mikkelsen (2006) 1000 meter Piger 12 år 2 - 14:55
410 395 3.36.89 3 Freja Abraham (2006) 3.40.23 1000 meter Piger 12 år 2 - 14:55
411 428 DNS Madeleine Audrey A. Rasmussen (2005) 3.30.76 1000 meter Piger 13 år 2 - 14:55
412 462 3.06.52 1 Sofia Thøgersen (2005) 3.04.40 1000 meter Piger 13 år 2 - 14:55
413 368 6.53 8 Cassandra Kamph Mikkelsen (2006) Kuglestød Piger 12 år 2 - 14:55
414 427 10.92 1 Luna Frid Hanberg (2006) 10.73 Kuglestød Piger 12 år 2 - 14:55
415 453 8.64 4 Pil Nedergaard (2006) 9.52 Kuglestød Piger 12 år 2 - 14:55
416 375 3.40.25 5 Connor Joseph Mikkelsen (2006) 3.46.60 1000 meter Drenge 12 år 2 - 15:00
417 479 3.22.58 4 William Hvass (2006) 3.26.74 1000 meter Drenge 12 år 2 - 15:00
418 396 3.03.36 2 Gustav Herold (2005) 3.07.34 1000 meter Drenge 13 år 2 - 15:00
419 452 1.60 2 Oswald Carstensen (2002) 1.71 Højdespring Drenge 16-17 år 2 - 15:05
420 430 DNS Mads Lund (2000) 1.94 Højdespring Drenge 18-19 år 2 - 15:05
421 377 17.24 2 Cæcilie McClure Thomsen (2000) 14.62 Vægtkast Piger 18-19 år 2 - 15:05
422 451 1.06.17 1 Olivia Thorsgaard (2000) 1.04.50 400 meter hæk Piger 18-19 år 2 - 15:30
423 37.89 1 Sparta 4 x 60 meter stafet Piger 10 år 2 - 15:50
424 35.36 1 Sparta 4 x 60 meter stafet Piger 11 år 2 - 15:50
425 36.77 1 Sparta 4 x 60 meter stafet Drenge 10 år 2 - 15:55
426 47.71 2 Sparta 4 x 80 meter stafet Piger 12 år 2 - 16:10
427 42.97 1 Sparta I 4 x 80 meter stafet Piger 13 år 2 - 16:10
428 44.76 2 Sparta II 4 x 80 meter stafet Piger 13 år 2 - 16:10
429 46.68 1 Sparta 4 x 80 meter stafet Drenge 12 år 2 - 16:20
430 42.99 1 Sparta 4 x 80 meter stafet Drenge 13 år 2 - 16:20
431 2.26.19 1 Sparta I 100m-200m-300m-400m Medley Stafet Piger 14-15 år 2 - 16:35
432 DNS Sparta II 100m-200m-300m-400m Medley Stafet Piger 14-15 år 2 - 16:35
433 2.25.98 1 Sparta I 100m-200m-300m-400m Medley Stafet Piger 16-17 år 2 - 16:35
434 DNS Sparta II 100m-200m-300m-400m Medley Stafet Piger 16-17 år 2 - 16:35
435 2.09.05 1 Sparta I 100m-200m-300m-400m Medley Stafet Drenge 14-15 år 2 - 16:40
436 2.09.39 1 Sparta 100m-200m-300m-400m Medley Stafet Drenge 16-17 år 2 - 16:40