Afslutningsstævne • 2019 Sep 28 - Sep 29 • Greve Stadion • Greve

 

IK Hellas
# BibNo Result Pos Name Q Event Group Day / time
1 3.73 (w:+0.6) 10 Jamie Kjær Nortoft (2007) 3.48 Længdespring Drenge 12 år 1 - 10:00
2 21.09 8 Benedicte Matthiesen (2009) Boldkast Piger 11 år 1 - 10:00
3 34.16 3 Madeleine Kitchen (2008) Boldkast Piger 11 år 1 - 10:00
4 37.68 3 Ask Jørgensen (2008) 38.74 Boldkast Drenge 11 år 1 - 10:00
5 33.90 4 Frederik Harding (2008) Boldkast Drenge 11 år 1 - 10:00
6 19.58 (w:-0.3) 1 Julius Claville (2004) 100 meter hæk - Round 1 Drenge 14-15 år 1 - 10:03
7 17.63 1 Anke Hagen (1966) Diskoskast Kvinder senior 1 - 10:20
8 38.08 2 Hugo Rasmussen (2003) 39.33 Diskoskast Drenge 16-17 år 1 - 10:20
9 28.82 3 Tobias Feldborg Nielsen (2003) 22.21 Diskoskast Drenge 16-17 år 1 - 10:20
10 34.19 1 Michel Lübbers (1967) Diskoskast Mænd 55-59år 1 - 10:20
11 11.99 (w:-0.9) 3 Albert Lysemose Nielsen (2008) 12.00 60 meter hæk - Round 1 Drenge 11 år 1 - 10:35
12 14.15 (w:-0.1) 5 Benedicte Matthiesen (2009) 60 meter hæk - Round 1 Piger 11 år 1 - 10:40
13 10.37 (w:-0.6) 1 Aidan Kitchen (2011) 60 meter - Round 1 Drenge 8-9 år 1 - 11:00
14 10.44 (w:-0.4) 3 Emil Keller (2010) 10.92 60 meter - Round 1 Drenge 8-9 år 1 - 11:00
15 1.45 5 Elias Solvang (2005) 1.40 Højdespring Drenge 14-15 år 1 - 11:00
16 3.23 (w:+0.0) 12 Madeleine Kitchen (2008) Længdespring Piger 11 år 1 - 11:00
17 14.82 11 Anna Solvang (2007) Spydkast Piger 13 år 1 - 11:05
18 14.71 12 Emilie Jæger (2006) Spydkast Piger 13 år 1 - 11:05
19 29.91 3 Sille Kurylak Hansen (2006) 30.31 Spydkast Piger 13 år 1 - 11:05
20 11.90 (w:-0.9) 5 Sofie Ziegler (2011) 60 meter - Round 1 Piger 8-9 år 1 - 11:15
21 12.43 (w:-1.7) 3 Hugo Rasmussen (2003) 12.11 100 meter - Round 1 Drenge 16-17 år 1 - 11:35
22 35.32 2 Aidan Kitchen (2011) Boldkast Drenge 8-9 år 1 - 11:35
23 17.78 15 Emil Keller (2010) 22.98 Boldkast Drenge 8-9 år 1 - 11:35
24 20.10 13 Viggo Lysemose NIelsen (2011) 21.71 Boldkast Drenge 8-9 år 1 - 11:35
25 14.83 (w:+0.1) 3 Karla Bruhn Krogh Lübbers (2001) 14.97 100 meter - Round 1 Kvinder senior 1 - 11:45
26 17.13 (w:+0.7) 1 Julius Claville (2004) 19.58 100 meter hæk - Final Drenge 14-15 år 1 - 11:58
27 2.72 (w:+0.0) 6 Sofie Ziegler (2011) Længdespring Piger 8-9 år 1 - 12:05
28 DNS Julius Claville (2004) Længdespring Drenge 14-15 år 1 - 12:15
29 5.40 (w:+0.7) 4 Rasmus Jæger (2004) 5.41 Længdespring Drenge 14-15 år 1 - 12:15
30 11.72 (w:-1.0) 3 Albert Lysemose Nielsen (2008) 11.99 60 meter hæk - Final Drenge 11 år 1 - 12:30
31 1.35 3 Sille Kurylak Hansen (2006) 1.42 Højdespring Piger 13 år 1 - 12:30
32 13.94 (w:-1.3) 1 Benedicte Matthiesen (2009) 14.15 60 meter hæk - Final Piger 11 år 1 - 12:35
33 13.44 5 Albert Lysemose Nielsen (2008) 9.46 Diskoskast Drenge 11 år 1 - 12:50
34 16.48 1 Ask Jørgensen (2008) 11.89 Diskoskast Drenge 11 år 1 - 12:50
35 12.48 (w:+1.0) 2 Hugo Rasmussen (2003) 12.43 100 meter - Final Drenge 16-17 år 1 - 12:55
36 14.66 (w:-1.4) 3 Karla Bruhn Krogh Lübbers (2001) 14.83 100 meter - Final Kvinder senior 1 - 13:05
37 3.16 (w:+0.0) 8 Benedicte Matthiesen (2009) Længdespring Piger 10 år 1 - 13:05
38 5.66 (w:+0.3) 1 Hugo Rasmussen (2003) 6.24 Længdespring Drenge 16-17 år 1 - 13:10
39 10.36 (w:-1.3) 4 Aidan Kitchen (2011) 10.37 60 meter - Final Drenge 8-9 år 1 - 13:15
40 10.62 (w:-1.3) 7 Emil Keller (2010) 10.44 60 meter - Final Drenge 8-9 år 1 - 13:15
41 12.12 (w:-1.3) 4 Sofie Ziegler (2011) 11.90 60 meter - Final Piger 8-9 år 1 - 13:30
42 24.51 11 Elias Solvang (2005) 21.40 Diskoskast Drenge 14-15 år 1 - 13:40
43 32.61 6 Rasmus Jæger (2004) Diskoskast Drenge 14-15 år 1 - 13:40
44 34.14 (w:-0.3) 10 Frederik Harding (2008) 200 meter Drenge 11 år 1 - 14:00
45 10.76 14 Sofie Ziegler (2011) Boldkast Piger 8-9 år 1 - 14:00
46 3.63 (w:+0.0) 11 Cecilia Nielsen (2007) Længdespring Piger 12 år 1 - 14:05
47 35.80 (w:-0.8) 17 Madeleine Kitchen (2008) 200 meter Piger 11 år 1 - 14:10
48 3.30 (w:+0.0) 2 Aidan Kitchen (2011) Længdespring Drenge 8-9 år 1 - 14:10
49 3.29 (w:+0.0) 2 Bjørn Jensen (2011) Længdespring Drenge 8-9 år 1 - 14:10
50 DNS Emil Keller (2010) 2.87 Længdespring Drenge 8-9 år 1 - 14:10
51 2.91 (w:+0.7) 8 Viggo Lysemose NIelsen (2011) 3.04 Længdespring Drenge 8-9 år 1 - 14:10
52 39.87 (w:-2.1) 8 Mathilde Fossum Høy (2009) 200 meter Piger 10 år 1 - 14:20
53 37.21 (w:-2.1) 6 Rikke Tranekjær Jensen (2009) 200 meter Piger 10 år 1 - 14:20
54 27.78 (w:-0.9) 2 Sille Kurylak Hansen (2006) 27.34 200 meter Piger 13 år 1 - 14:40
55 36.78 (w:-1.7) 7 Aidan Kitchen (2011) 200 meter Drenge 8-9 år 1 - 15:05
56 36.09 (w:-0.3) 5 Viggo Lysemose NIelsen (2011) 45.70 200 meter Drenge 8-9 år 1 - 15:05
57 3.21 (w:+0.0) 14 Albert Lysemose Nielsen (2008) 3.87 Længdespring Drenge 11 år 1 - 15:20
58 3.26 (w:+0.0) 13 Ask Jørgensen (2008) 3.50 Længdespring Drenge 11 år 1 - 15:20
59 3.38 (w:+0.0) 11 Frederik Harding (2008) Længdespring Drenge 11 år 1 - 15:20
60 33.25 (w:-0.2) 9 Anna Solvang (2007) 200 meter Piger 12 år 1 - 15:25
61 33.26 (w:-0.2) 10 Cecilia Nielsen (2007) 200 meter Piger 12 år 1 - 15:25
62 27.57 (w:-0.9) 13 Elias Solvang (2005) 28.63 200 meter Drenge 14-15 år 1 - 15:35
63 2.09.19 1 Tobias Feldborg Nielsen (2003) 2.08.26 800 meter Drenge 16-17 år 1 - 16:05
64 2.15.50 1 Rasmus Krogh Madsen (2000) 2.04.00 800 meter Mænd senior 1 - 16:05
65 3.07 (w:+1.0) 10 Emilie Jæger (2006) Længdespring Piger 13 år 1 - 16:05
66 5.08 (w:+0.0) 1 Sille Kurylak Hansen (2006) 5.14 Længdespring Piger 13 år 1 - 16:05
67 2.29.86 5 IK Hellas P11 (2009) 4 x 200 meter stafet Piger 11 år 1 - 16:20
68 2.22.37 3 IK Hellas D11 (2004) 4 x 200 meter stafet Drenge 11 år 1 - 16:30
69 2.34.85 5 IK Hellas D9 (2011) 4 x 200 meter stafet Drenge 11 år 1 - 16:30
70 1.48.68 2 IK Hellas D15 (2001) 4 x 200 meter stafet Drenge 14-15 år 1 - 16:40
71 2.09.77 4 IK Hellas P13 (2007) 4 x 200 meter stafet Piger 13 år 1 - 16:55
72 2.31 (w:+0.1) 4 Sofie From Gren (2012) 2.24 Længdespring Piger -7 år 2 - 10:00
73 8.66 (w:-0.1) 3 Sofie From Gren (2012) 8.73 40 meter Piger -7 år 2 - 10:40
74 10.12 (w:-3.4) 4 Jeppe From Gren (2009) 9.66 60 meter - Round 1 Drenge 10 år 2 - 10:55
75 10.88 (w:-3.4) 6 Villas Mieth Johansen (2011) 60 meter - Round 1 Drenge 10 år 2 - 10:55
76 9.77 (w:-0.5) 5 Albert Lysemose Nielsen (2008) 9.54 60 meter - Round 1 Drenge 11 år 2 - 11:00
77 10.10 (w:-0.6) 4 Hjalte Højmark Omkvist (2008) 60 meter - Round 1 Drenge 11 år 2 - 11:00
78 1.10 6 Albert Lysemose Nielsen (2008) 1.07 Højdespring Drenge 11 år 2 - 11:15
79 1.15 5 Hjalte Højmark Omkvist (2008) Højdespring Drenge 11 år 2 - 11:15
80 0.95 11 Jeppe From Gren (2009) 0.80 Højdespring Drenge 11 år 2 - 11:15
81 12.09 3 Sofie From Gren (2012) 12.12 Boldkast Piger -7 år 2 - 11:30
82 10.80 (w:-1.5) 2 Sille Kurylak Hansen (2006) 10.55 80 meter - Round 1 Piger 13 år 2 - 11:35
83 25.41 1 Anke Hagen (1966) Hammerkast Kvinder 50-55 år 2 - 12:00
84 6.52 18 Emilie Jæger (2006) Kuglestød Piger 13 år 2 - 12:10
85 10.98 3 Sille Kurylak Hansen (2006) 10.81 Kuglestød Piger 13 år 2 - 12:10
86 10.00 (w:-0.7) 5 Jeppe From Gren (2009) 10.12 60 meter - Final Drenge 10 år 2 - 12:30
87 10.44 (w:-0.7) 6 Villas Mieth Johansen (2011) 10.88 60 meter - Final Drenge 10 år 2 - 12:30
88 10.07 (w:+1.4) 1 Tobias Feldborg Nielsen (2003) 11.19 Trespring Drenge 16-17 år 2 - 12:30
89 9.66 (w:-1.2) 1 Albert Lysemose Nielsen (2008) 9.77 60 meter - Final Drenge 11 år 2 - 12:35
90 10.12 (w:-1.2) 3 Hjalte Højmark Omkvist (2008) 10.10 60 meter - Final Drenge 11 år 2 - 12:35
91 7.81 1 Anke Hagen (1966) Vægtkast Kvinder 50-55 år 2 - 13:00
92 10.65 (w:-1.8) 1 Sille Kurylak Hansen (2006) 10.80 80 meter - Final Piger 13 år 2 - 13:30
93 6.96 4 Albert Lysemose Nielsen (2008) 6.47 Kuglestød Drenge 11 år 2 - 13:40
94 5.88 9 Frederik Harding (2008) Kuglestød Drenge 11 år 2 - 13:40
95 5.90 8 Hjalte Højmark Omkvist (2008) Kuglestød Drenge 11 år 2 - 13:40
96 6.04 7 Jeppe From Gren (2009) 6.15 Kuglestød Drenge 11 år 2 - 13:40
97 DNS Hugo Rasmussen (2003) 53.98 Spydkast Drenge 16-17 år 2 - 13:40
98 33.74 2 Tobias Feldborg Nielsen (2003) 33.29 Spydkast Drenge 16-17 år 2 - 13:40
99 13.34 (w:-1.0) 6 Sille Kurylak Hansen (2006) 13.23 100 meter - Round 1 Piger 14-15 år 2 - 14:00
100 3.68 9 Emil Keller (2010) 2.92 Kuglestød Drenge 8-9 år 2 - 14:00
101 3.90 8 Viggo Lysemose NIelsen (2011) 4.08 Kuglestød Drenge 8-9 år 2 - 14:00
102 13.70 (w:-1.5) 6 Elias Solvang (2005) 13.54 100 meter - Round 1 Drenge 14-15 år 2 - 14:10
103 18.37 1 Anke Hagen (1966) Spydkast Kvinder 50-55 år 2 - 14:35
104 DNS Hugo Rasmussen (2003) 200 meter Drenge 16-17 år 2 - 14:40
105 25.45 (w:+0.5) 3 Tobias Feldborg Nielsen (2003) 25.18 200 meter Drenge 16-17 år 2 - 14:40
106 13.82 (w:+0.7) 4 Elias Solvang (2005) 13.70 100 meter - Final Drenge 14-15 år 2 - 15:00
107 13.68 (w:-1.2) 7 Sille Kurylak Hansen (2006) 13.34 100 meter - Final Piger 14-15 år 2 - 15:10
108 8.23 8 Elias Solvang (2005) 7.37 Kuglestød Drenge 14-15 år 2 - 15:20
109 9.70 5 Julius Claville (2004) Kuglestød Drenge 14-15 år 2 - 15:20
110 2.23.05 5 Emil Keller (2010) 600 meter Drenge 8-9 år 2 - 15:35
111 2.16.18 3 Viggo Lysemose NIelsen (2011) 2.18.35 600 meter Drenge 8-9 år 2 - 15:35
112 2.23.47 6 Villas Mieth Johansen (2011) 600 meter Drenge 8-9 år 2 - 15:35
113 2.04.64 6 Frederik Harding (2008) 600 meter Drenge 11 år 2 - 15:45
114 1.53.43 6 Mikkel Feldborg Nielsen (2007) 2.55.00 600 meter Drenge 13 år 2 - 15:50
115 2.10.63 15 Emilie Jæger (2006) 600 meter Piger 13 år 2 - 15:55
116 4.27.84 2 Rasmus Jæger (2004) 4.35.56 1500 meter Drenge 14-15 år 2 - 16:10
117 DNS Rasmus Krogh Madsen (2000) 4.20.00 1500 meter Mænd senior 2 - 16:10