Afslutningsstævne • 2019 Sep 28 - Sep 29 • Greve Stadion • Greve

 

Køge Atletik
# BibNo Result Pos Name Q Event Group Day / time
1 4.16 (w:+0.0) 3 Viktor Klint Buchbjerg (2007) 4.23 Længdespring Drenge 12 år 1 - 10:00
2 14.55 (w:-0.3) 6 Sigrid Hastrup (2008) 60 meter hæk - Round 1 Piger 11 år 1 - 10:40
3 11.97 (w:-0.4) 4 Oliver Jankowski (2011) 60 meter - Round 1 Drenge 8-9 år 1 - 11:00
4 3.32 (w:+0.0) 7 Sigrid Hastrup (2008) Længdespring Piger 11 år 1 - 11:00
5 25.36 7 Johanna Køncke Kofod (2004) 24.41 Diskoskast Piger 14-15 år 1 - 11:35
6 14.64 (w:-1.3) 4 Sigrid Hastrup (2008) 14.55 60 meter hæk - Final Piger 11 år 1 - 12:35
7 21.80 9 Malthe Villemoes Christensen (2006) 20.49 Spydkast Drenge 13 år 1 - 12:50
8 41.59 1 Mathias Riber Schmidt (2006) 40.19 Spydkast Drenge 13 år 1 - 12:50
9 22.52 8 David Beyer Reigstad (2005) 22.90 Spydkast Drenge 14-15 år 1 - 12:50
10 1.30 10 Johanna Køncke Kofod (2004) 1.40 Højdespring Piger 14-15 år 1 - 13:00
11 11.92 (w:-0.3) 2 Oliver Jankowski (2011) 11.97 60 meter - Final Drenge 8-9 år 1 - 13:15
12 2.54 (w:+1.0) 9 Oliver Jankowski (2011) Længdespring Drenge 8-9 år 1 - 14:10
13 36.20 (w:-1.2) 5 Augusta Rath Andersen (2009) 36.00 200 meter Piger 10 år 1 - 14:20
14 30.10 (w:-0.4) 8 Malthe Villemoes Christensen (2006) 200 meter Drenge 13 år 1 - 14:30
15 29.37 (w:-0.4) 8 Viktor Klint Buchbjerg (2007) 200 meter Drenge 12 år 1 - 14:55
16 45.07 (w:+0.1) 15 Oliver Jankowski (2011) 200 meter Drenge 8-9 år 1 - 15:05
17 29.97 (w:-0.1) 13 Alma Rath Andersen (2004) 30.49 200 meter Piger 14-15 år 1 - 15:45
18 30.02 (w:-0.7) 15 Elisa Lindhard (2004) 30.47 200 meter Piger 14-15 år 1 - 15:45
19 24.15 4 Mathias Riber Schmidt (2006) Diskoskast Drenge 13 år 1 - 16:05
20 2.02.97 1 Køge Viking (2004) 4 x 200 meter stafet Uden for konkurrence 1 - 16:45
21 2.05.86 4 Køge D13 (2007) 4 x 200 meter stafet Drenge 13 år 1 - 16:50
22 8.74 (w:-1.2) 4 Daniel Spang Olsen (2012) 40 meter Drenge -7 år 2 - 10:25
23 10.27 8 Daniel Spang Olsen (2012) 13.66 Boldkast Drenge -7 år 2 - 10:50
24 2.39 (w:+1.1) 3 Daniel Spang Olsen (2012) 2.05 Længdespring Drenge -7 år 2 - 11:50
25 11.22 (w:-0.3) 5 Mathias Riber Schmidt (2006) 10.59 80 meter - Round 1 Drenge 13 år 2 - 12:10
26 11.21 (w:-2.7) 4 Mathias Riber Schmidt (2006) 11.22 80 meter - Final Drenge 13 år 2 - 13:20
27 10.91 2 Mathias Riber Schmidt (2006) 10.36 Kuglestød Drenge 13 år 2 - 14:45
28 DNS Maja Felby (2002) 26.80 200 meter Piger 16-17 år 2 - 14:50