Afslutningsstævne • 2017 Sep 30 - Oct 01 • Greve Stadion • Greve

 

Allerød AM
# BibNo Result Pos Name Q Event Group Day / time
1 34.19 17 Afina Samma Elshan (2004) 200 meter Piger 13 år 1 - 13:55
2 12.56 3 60 meter hæk - Round 1 Piger 13 år 1 - 10:15
3 12.75 6 12.56 60 meter hæk - Final Piger 13 år 1 - 12:00
4 10.05 2 Alexander Elver Mørk (2008) 60 meter - Round 1 Drenge 8-9 år 1 - 10:30
5 10.21 8 10.05 60 meter - Final Drenge 8-9 år 1 - 12:30
6 36.53 9 200 meter Drenge 8-9 år 1 - 15:35
7 3.00 13 3.32 Længdespring Drenge 8-9 år 1 - 13:45
8 22.16 11 21.22 Boldkast Drenge 8-9 år 1 - 11:05
9 2.10.53 3 Allerød AM 4 x 200 meter stafet Piger 13 år 1 - 17:05
10 2.03.49 2 Allerød AM 4 x 200 meter stafet Drenge 13 år 1 - 16:55
11 36.18 17 Anna Riis (2006) 200 meter Piger 11 år 1 - 14:25
12 13.10 1 13.62 60 meter hæk - Final Piger 11 år 1 - 11:40
13 13.62 3 60 meter hæk - Round 1 Piger 11 år 1 - 10:50
14 3.56 9 3.48 Længdespring Piger 11 år 1 - 12:10
15 29.78 8 Asta Exner Jensen (2005) 29.63 200 meter Piger 12 år 1 - 13:40
16 1.30 4 1.25 Højdespring Piger 12 år 1 - 12:20
17 4.28 4 4.44 Længdespring Piger 12 år 1 - 15:30
18 14.33 3 Christine Ostenfeld (2007) 14.47 60 meter hæk - Round 1 Piger 11 år 1 - 10:50
19 14.48 3 14.33 60 meter hæk - Final Piger 11 år 1 - 11:40
20 3.07 12 Længdespring Piger 10 år 1 - 12:10
21 12.93 4 Clara Spiegelhauer (2004) 60 meter hæk - Round 1 Piger 13 år 1 - 10:15
22 12.43 1 12.93 60 meter hæk - Final Piger 13 år 1 - 12:00
23 1.25 5 1.20 Højdespring Piger 13 år 1 - 12:20
24 4.13 11 3.75 Længdespring Piger 13 år 1 - 16:20
25 DNS Gustav Pontoppidan (2008) Længdespring Drenge 8-9 år 1 - 13:45
26 DNS Boldkast Drenge 8-9 år 1 - 11:05
27 33.35 16 Hannah Mikkelsen (2004) 34.79 200 meter Piger 13 år 1 - 13:55
28 12.61 3 60 meter hæk - Round 1 Piger 13 år 1 - 10:15
29 12.72 3 12.61 60 meter hæk - Final Piger 13 år 1 - 12:00
30 4.10 12 3.78 Længdespring Piger 13 år 1 - 16:20
31 37.03 13 Johannes K. Jacobsen (2007) 200 meter Drenge 10 år 1 - 13:10
32 3.16 10 Længdespring Drenge 10 år 1 - 15:05
33 29.12 6 Boldkast Drenge 11 år 1 - 10:00
34 29.74 12 Johannes Rolin Stenberg (2004) 29.53 200 meter Drenge 13 år 1 - 15:05
35 17.85 3 80 meter hæk - Round 1 Drenge 13 år 1 - 10:35
36 17.86 8 17.85 80 meter hæk - Final Drenge 13 år 1 - 12:20
37 4.47 4 4.35 Længdespring Drenge 13 år 1 - 10:00
38 16.37 6 Mads Elver Mørk (2005) 80 meter hæk - Round 1 Drenge 13 år 1 - 10:35
39 DNS 16.37 80 meter hæk - Final Drenge 13 år 1 - 12:20
40 DNS 1.41 Højdespring Drenge 13 år 1 - 11:00
41 3.92 5 4.32 Længdespring Drenge 12 år 1 - 10:00
42 26.64 4 23.50 Spydkast Drenge 12 år 1 - 13:50
43 28.30 7 Malte Vaabensted (2004) 31.43 200 meter Drenge 13 år 1 - 15:05
44 14.96 1 80 meter hæk - Round 1 Drenge 13 år 1 - 10:35
45 14.78 5 14.96 80 meter hæk - Final Drenge 13 år 1 - 12:20
46 1.35 4 Højdespring Drenge 13 år 1 - 11:00
47 4.72 2 4.73 Længdespring Drenge 13 år 1 - 10:00
48 9.31 1 Oliver Elklint (2008) 60 meter - Round 1 Drenge 8-9 år 1 - 10:30
49 9.18 2 9.31 60 meter - Final Drenge 8-9 år 1 - 12:30
50 33.03 3 200 meter Drenge 8-9 år 1 - 15:35
51 3.62 5 3.41 Længdespring Drenge 8-9 år 1 - 13:45
52 19.60 19 20.73 Boldkast Drenge 8-9 år 1 - 11:05
53 DNS Smilla Reisaeter Engelsted (2003) 200 meter Piger 14-15 år 1 - 15:20
54 DNS 3.61 Længdespring Piger 14-15 år 1 - 11:00
55 37.42 13 Sofie Ferslev Kaspersen (2007) 200 meter Piger 10 år 1 - 14:45
56 2.66 16 3.36 Længdespring Piger 10 år 1 - 12:10
57 10.54 2 Tobias Jørgensen (2008) 60 meter - Round 1 Drenge 8-9 år 1 - 10:30
58 10.72 5 10.54 60 meter - Final Drenge 8-9 år 1 - 12:30
59 2.95 16 2.63 Længdespring Drenge 8-9 år 1 - 13:45
60 33.87 4 25.90 Boldkast Drenge 8-9 år 1 - 11:05