Afslutningsstævne • 2017 Sep 30 - Oct 01 • Greve Stadion • Greve

 

Allerød AM
# BibNo Result Pos Name Q Event Group Day / time
1 10.05 2 Alexander Elver Mørk (2008) 60 meter - Round 1 Drenge 8-9 år 1 - 10:30
2 10.21 8 Alexander Elver Mørk (2008) 10.05 60 meter - Final Drenge 8-9 år 1 - 12:30
3 9.31 1 Oliver Elklint (2008) 60 meter - Round 1 Drenge 8-9 år 1 - 10:30
4 9.18 2 Oliver Elklint (2008) 9.31 60 meter - Final Drenge 8-9 år 1 - 12:30
5 10.72 5 Tobias Jørgensen (2008) 10.54 60 meter - Final Drenge 8-9 år 1 - 12:30
6 10.54 2 Tobias Jørgensen (2008) 60 meter - Round 1 Drenge 8-9 år 1 - 10:30
7 37.42 13 Sofie Ferslev Kaspersen (2007) 200 meter Piger 10 år 1 - 14:45
8 36.18 17 Anna Riis (2006) 200 meter Piger 11 år 1 - 14:25
9 29.78 8 Asta Exner Jensen (2005) 29.63 200 meter Piger 12 år 1 - 13:40
10 34.19 17 Afina Samma Elshan (2004) 200 meter Piger 13 år 1 - 13:55
11 33.35 16 Hannah Mikkelsen (2004) 34.79 200 meter Piger 13 år 1 - 13:55
12 DNS Smilla Reisaeter Engelsted (2003) 200 meter Piger 14-15 år 1 - 15:20
13 36.53 9 Alexander Elver Mørk (2008) 200 meter Drenge 8-9 år 1 - 15:35
14 33.03 3 Oliver Elklint (2008) 200 meter Drenge 8-9 år 1 - 15:35
15 37.03 13 Johannes K. Jacobsen (2007) 200 meter Drenge 10 år 1 - 13:10
16 29.74 12 Johannes Rolin Stenberg (2004) 29.53 200 meter Drenge 13 år 1 - 15:05
17 28.30 7 Malte Vaabensted (2004) 31.43 200 meter Drenge 13 år 1 - 15:05
18 13.62 3 Anna Riis (2006) 60 meter hæk - Round 1 Piger 11 år 1 - 10:50
19 13.10 1 Anna Riis (2006) 13.62 60 meter hæk - Final Piger 11 år 1 - 11:40
20 14.33 3 Christine Ostenfeld (2007) 14.47 60 meter hæk - Round 1 Piger 11 år 1 - 10:50
21 14.48 3 Christine Ostenfeld (2007) 14.33 60 meter hæk - Final Piger 11 år 1 - 11:40
22 12.56 3 Afina Samma Elshan (2004) 60 meter hæk - Round 1 Piger 13 år 1 - 10:15
23 12.75 6 Afina Samma Elshan (2004) 12.56 60 meter hæk - Final Piger 13 år 1 - 12:00
24 12.43 1 Clara Spiegelhauer (2004) 12.93 60 meter hæk - Final Piger 13 år 1 - 12:00
25 12.93 4 Clara Spiegelhauer (2004) 60 meter hæk - Round 1 Piger 13 år 1 - 10:15
26 12.61 3 Hannah Mikkelsen (2004) 60 meter hæk - Round 1 Piger 13 år 1 - 10:15
27 12.72 3 Hannah Mikkelsen (2004) 12.61 60 meter hæk - Final Piger 13 år 1 - 12:00
28 17.85 3 Johannes Rolin Stenberg (2004) 80 meter hæk - Round 1 Drenge 13 år 1 - 10:35
29 17.86 8 Johannes Rolin Stenberg (2004) 17.85 80 meter hæk - Final Drenge 13 år 1 - 12:20
30 DNS Mads Elver Mørk (2005) 16.37 80 meter hæk - Final Drenge 13 år 1 - 12:20
31 16.37 6 Mads Elver Mørk (2005) 80 meter hæk - Round 1 Drenge 13 år 1 - 10:35
32 14.78 5 Malte Vaabensted (2004) 14.96 80 meter hæk - Final Drenge 13 år 1 - 12:20
33 14.96 1 Malte Vaabensted (2004) 80 meter hæk - Round 1 Drenge 13 år 1 - 10:35
34 1.30 4 Asta Exner Jensen (2005) 1.25 Højdespring Piger 12 år 1 - 12:20
35 1.25 5 Clara Spiegelhauer (2004) 1.20 Højdespring Piger 13 år 1 - 12:20
36 DNS Mads Elver Mørk (2005) 1.41 Højdespring Drenge 13 år 1 - 11:00
37 1.35 4 Malte Vaabensted (2004) Højdespring Drenge 13 år 1 - 11:00
38 DNS Smilla Reisaeter Engelsted (2003) 3.61 Længdespring Piger 14-15 år 1 - 11:00
39 3.07 12 Christine Ostenfeld (2007) Længdespring Piger 10 år 1 - 12:10
40 2.66 16 Sofie Ferslev Kaspersen (2007) 3.36 Længdespring Piger 10 år 1 - 12:10
41 3.56 9 Anna Riis (2006) 3.48 Længdespring Piger 11 år 1 - 12:10
42 4.28 4 Asta Exner Jensen (2005) 4.44 Længdespring Piger 12 år 1 - 15:30
43 4.13 11 Clara Spiegelhauer (2004) 3.75 Længdespring Piger 13 år 1 - 16:20
44 4.10 12 Hannah Mikkelsen (2004) 3.78 Længdespring Piger 13 år 1 - 16:20
45 3.00 13 Alexander Elver Mørk (2008) 3.32 Længdespring Drenge 8-9 år 1 - 13:45
46 DNS Gustav Pontoppidan (2008) Længdespring Drenge 8-9 år 1 - 13:45
47 3.62 5 Oliver Elklint (2008) 3.41 Længdespring Drenge 8-9 år 1 - 13:45
48 2.95 16 Tobias Jørgensen (2008) 2.63 Længdespring Drenge 8-9 år 1 - 13:45
49 3.16 10 Johannes K. Jacobsen (2007) Længdespring Drenge 10 år 1 - 15:05
50 3.92 5 Mads Elver Mørk (2005) 4.32 Længdespring Drenge 12 år 1 - 10:00
51 4.47 4 Johannes Rolin Stenberg (2004) 4.35 Længdespring Drenge 13 år 1 - 10:00
52 4.72 2 Malte Vaabensted (2004) 4.73 Længdespring Drenge 13 år 1 - 10:00
53 26.64 4 Mads Elver Mørk (2005) 23.50 Spydkast Drenge 12 år 1 - 13:50
54 22.16 11 Alexander Elver Mørk (2008) 21.22 Boldkast Drenge 8-9 år 1 - 11:05
55 DNS Gustav Pontoppidan (2008) Boldkast Drenge 8-9 år 1 - 11:05
56 19.60 19 Oliver Elklint (2008) 20.73 Boldkast Drenge 8-9 år 1 - 11:05
57 33.87 4 Tobias Jørgensen (2008) 25.90 Boldkast Drenge 8-9 år 1 - 11:05
58 29.12 6 Johannes K. Jacobsen (2007) Boldkast Drenge 11 år 1 - 10:00
59 2.10.53 3 Allerød AM 4 x 200 meter stafet Piger 13 år 1 - 17:05
60 2.03.49 2 Allerød AM 4 x 200 meter stafet Drenge 13 år 1 - 16:55