Afslutningsstævne • 2017 Sep 30 - Oct 01 • Greve Stadion • Greve

 

Allerød AM
# BibNo Result Pos Name Q Event Group Day / time
1 3.92 (w:-1.1) 5 Mads Elver Mørk (2005) 4.32 Længdespring Drenge 12 år 1 - 10:00
2 4.47 (w:+1.5) 4 Johannes Rolin Stenberg (2004) 4.35 Længdespring Drenge 13 år 1 - 10:00
3 4.72 (w:+1.7) 2 Malte Vaabensted (2004) 4.73 Længdespring Drenge 13 år 1 - 10:00
4 29.12 6 Johannes K. Jacobsen (2007) Boldkast Drenge 11 år 1 - 10:00
5 12.56 (w:-1.4) 3 Afina Samma Elshan (2004) 60 meter hæk - Round 1 Piger 13 år 1 - 10:15
6 12.93 (w:-1.1) 4 Clara Spiegelhauer (2004) 60 meter hæk - Round 1 Piger 13 år 1 - 10:15
7 12.61 (w:-1.1) 3 Hannah Mikkelsen (2004) 60 meter hæk - Round 1 Piger 13 år 1 - 10:15
8 10.05 (w:+2.9) 2 Alexander Elver Mørk (2008) 60 meter - Round 1 Drenge 8-9 år 1 - 10:30
9 9.31 (w:+2.5) 1 Oliver Elklint (2008) 60 meter - Round 1 Drenge 8-9 år 1 - 10:30
10 10.54 (w:+2.5) 2 Tobias Jørgensen (2008) 60 meter - Round 1 Drenge 8-9 år 1 - 10:30
11 17.85 (w:-1.7) 3 Johannes Rolin Stenberg (2004) 80 meter hæk - Round 1 Drenge 13 år 1 - 10:35
12 16.37 (w:-1.7) 6 Mads Elver Mørk (2005) 80 meter hæk - Round 1 Drenge 13 år 1 - 10:35
13 14.96 (w:-1.7) 1 Malte Vaabensted (2004) 80 meter hæk - Round 1 Drenge 13 år 1 - 10:35
14 13.62 (w:-0.4) 3 Anna Riis (2006) 60 meter hæk - Round 1 Piger 11 år 1 - 10:50
15 14.33 (w:-1.4) 3 Christine Ostenfeld (2007) 14.47 60 meter hæk - Round 1 Piger 11 år 1 - 10:50
16 DNS Mads Elver Mørk (2005) 1.41 Højdespring Drenge 13 år 1 - 11:00
17 1.35 4 Malte Vaabensted (2004) Højdespring Drenge 13 år 1 - 11:00
18 DNS Smilla Reisaeter Engelsted (2003) 3.61 Længdespring Piger 14-15 år 1 - 11:00
19 22.16 11 Alexander Elver Mørk (2008) 21.22 Boldkast Drenge 8-9 år 1 - 11:05
20 DNS Gustav Pontoppidan (2008) Boldkast Drenge 8-9 år 1 - 11:05
21 19.60 19 Oliver Elklint (2008) 20.73 Boldkast Drenge 8-9 år 1 - 11:05
22 33.87 4 Tobias Jørgensen (2008) 25.90 Boldkast Drenge 8-9 år 1 - 11:05
23 13.10 (w:-1.1) 1 Anna Riis (2006) 13.62 60 meter hæk - Final Piger 11 år 1 - 11:40
24 14.48 (w:-1.2) 3 Christine Ostenfeld (2007) 14.33 60 meter hæk - Final Piger 11 år 1 - 11:40
25 12.75 6 Afina Samma Elshan (2004) 12.56 60 meter hæk - Final Piger 13 år 1 - 12:00
26 12.43 (w:-1.3) 1 Clara Spiegelhauer (2004) 12.93 60 meter hæk - Final Piger 13 år 1 - 12:00
27 12.72 (w:-1.3) 3 Hannah Mikkelsen (2004) 12.61 60 meter hæk - Final Piger 13 år 1 - 12:00
28 3.07 (w:+1.5) 12 Christine Ostenfeld (2007) Længdespring Piger 10 år 1 - 12:10
29 2.66 (w:+2.9) 16 Sofie Ferslev Kaspersen (2007) 3.36 Længdespring Piger 10 år 1 - 12:10
30 3.56 (w:+2.4) 9 Anna Riis (2006) 3.48 Længdespring Piger 11 år 1 - 12:10
31 17.86 (w:-1.4) 8 Johannes Rolin Stenberg (2004) 17.85 80 meter hæk - Final Drenge 13 år 1 - 12:20
32 DNS Mads Elver Mørk (2005) 16.37 80 meter hæk - Final Drenge 13 år 1 - 12:20
33 14.78 (w:-1.4) 5 Malte Vaabensted (2004) 14.96 80 meter hæk - Final Drenge 13 år 1 - 12:20
34 1.30 4 Asta Exner Jensen (2005) 1.25 Højdespring Piger 12 år 1 - 12:20
35 1.25 5 Clara Spiegelhauer (2004) 1.20 Højdespring Piger 13 år 1 - 12:20
36 10.21 (w:+3.6) 8 Alexander Elver Mørk (2008) 10.05 60 meter - Final Drenge 8-9 år 1 - 12:30
37 9.18 (w:+3.6) 2 Oliver Elklint (2008) 9.31 60 meter - Final Drenge 8-9 år 1 - 12:30
38 10.72 (w:+1.6) 5 Tobias Jørgensen (2008) 10.54 60 meter - Final Drenge 8-9 år 1 - 12:30
39 37.03 (w:+1.0) 13 Johannes K. Jacobsen (2007) 200 meter Drenge 10 år 1 - 13:10
40 29.78 (w:+0.1) 8 Asta Exner Jensen (2005) 29.63 200 meter Piger 12 år 1 - 13:40
41 3.00 (w:+3.4) 13 Alexander Elver Mørk (2008) 3.32 Længdespring Drenge 8-9 år 1 - 13:45
42 DNS Gustav Pontoppidan (2008) Længdespring Drenge 8-9 år 1 - 13:45
43 3.62 (w:+3.7) 5 Oliver Elklint (2008) 3.41 Længdespring Drenge 8-9 år 1 - 13:45
44 2.95 (w:+0.1) 16 Tobias Jørgensen (2008) 2.63 Længdespring Drenge 8-9 år 1 - 13:45
45 26.64 4 Mads Elver Mørk (2005) 23.50 Spydkast Drenge 12 år 1 - 13:50
46 34.19 (w:+1.8) 17 Afina Samma Elshan (2004) 200 meter Piger 13 år 1 - 13:55
47 33.35 (w:+1.8) 16 Hannah Mikkelsen (2004) 34.79 200 meter Piger 13 år 1 - 13:55
48 36.18 (w:+2.5) 17 Anna Riis (2006) 200 meter Piger 11 år 1 - 14:25
49 37.42 (w:+1.2) 13 Sofie Ferslev Kaspersen (2007) 200 meter Piger 10 år 1 - 14:45
50 29.74 (w:+1.3) 12 Johannes Rolin Stenberg (2004) 29.53 200 meter Drenge 13 år 1 - 15:05
51 28.30 (w:-0.1) 7 Malte Vaabensted (2004) 31.43 200 meter Drenge 13 år 1 - 15:05
52 3.16 (w:+2.9) 10 Johannes K. Jacobsen (2007) Længdespring Drenge 10 år 1 - 15:05
53 DNS Smilla Reisaeter Engelsted (2003) 200 meter Piger 14-15 år 1 - 15:20
54 4.28 (w:-0.7) 4 Asta Exner Jensen (2005) 4.44 Længdespring Piger 12 år 1 - 15:30
55 36.53 (w:+2.3) 9 Alexander Elver Mørk (2008) 200 meter Drenge 8-9 år 1 - 15:35
56 33.03 (w:+2.1) 3 Oliver Elklint (2008) 200 meter Drenge 8-9 år 1 - 15:35
57 4.13 (w:+1.8) 11 Clara Spiegelhauer (2004) 3.75 Længdespring Piger 13 år 1 - 16:20
58 4.10 (w:+4.4) 12 Hannah Mikkelsen (2004) 3.78 Længdespring Piger 13 år 1 - 16:20
59 2.03.49 2 Allerød AM 4 x 200 meter stafet Drenge 13 år 1 - 16:55
60 2.10.53 3 Allerød AM 4 x 200 meter stafet Piger 13 år 1 - 17:05