Afslutningsstævne • 2017 Sep 30 - Oct 01 • Greve Stadion • Greve

 

Frederiksberg IF
# BibNo Result Pos Name Q Event Group Day / time
1 16.81 4 Adam Smitt Vanges (2002) 15.54 100 meter hæk - Round 1 Drenge 14-15 år 1 - 10:00
2 4.38 2 Timoleon Rescan (2005) 4.72 Længdespring Drenge 12 år 1 - 10:00
3 DNS Greta Keisala (2006) 27.27 Boldkast Piger 11 år 1 - 10:00
4 23.20 12 Louise C. B. Jessen (2007) 25.92 Boldkast Piger 11 år 1 - 10:00
5 23.63 11 Mathilde Meedom Kløv (2006) 20.38 Boldkast Piger 11 år 1 - 10:00
6 9.82 3 Esther Falck (2008) 10.19 60 meter - Round 1 Piger 8-9 år 1 - 10:05
7 10.22 1 Louise Lehman Jensen (2008) 10.71 60 meter - Round 1 Piger 8-9 år 1 - 10:05
8 10.26 2 Ingeborg Falck (2004) 10.14 60 meter hæk - Round 1 Piger 13 år 1 - 10:15
9 13.88 6 Johanna C. B. Jessen (2005) 12.40 60 meter hæk - Round 1 Piger 13 år 1 - 10:15
10 14.40 5 Louise C. B. Jessen (2007) 60 meter hæk - Round 1 Piger 11 år 1 - 10:50
11 13.82 12 Johanna C. B. Jessen (2005) 15.06 Spydkast Piger 13 år 1 - 10:50
12 13.05 3 Frederik Dahl Larsen (2006) 60 meter hæk - Round 1 Drenge 11 år 1 - 11:00
13 11.42 3 Gustav Striboldt Lind (2006) 10.38 60 meter hæk - Round 1 Drenge 11 år 1 - 11:00
14 3.55 3 Esther Falck (2008) 4.58 Længdespring Piger 8-9 år 1 - 11:00
15 3.17 9 Louise Lehman Jensen (2008) 3.19 Længdespring Piger 8-9 år 1 - 11:00
16 15.73 2 Adam Smitt Vanges (2002) 16.81 100 meter hæk - Final Drenge 14-15 år 1 - 11:20
17 14.53 4 Louise C. B. Jessen (2007) 14.40 60 meter hæk - Final Piger 11 år 1 - 11:40
18 DNS Frederik Dahl Larsen (2006) 13.05 60 meter hæk - Final Drenge 11 år 1 - 11:50
19 11.26 4 Gustav Striboldt Lind (2006) 11.42 60 meter hæk - Final Drenge 11 år 1 - 11:50
20 10.06 3 Ingeborg Falck (2004) 10.26 60 meter hæk - Final Piger 13 år 1 - 12:00
21 DNS Johanna C. B. Jessen (2005) 13.88 60 meter hæk - Final Piger 13 år 1 - 12:00
22 10.01 4 Esther Falck (2008) 9.82 60 meter - Final Piger 8-9 år 1 - 12:10
23 10.59 7 Louise Lehman Jensen (2008) 10.22 60 meter - Final Piger 8-9 år 1 - 12:10
24 3.01 13 Louise C. B. Jessen (2007) 2.97 Længdespring Piger 10 år 1 - 12:10
25 Greta Keisala (2006) 4.08 Længdespring Piger 11 år 1 - 12:10
26 33.96 11 Frederik Dahl Larsen (2006) 200 meter Drenge 11 år 1 - 13:20
27 31.05 7 Gustav Striboldt Lind (2006) 30.72 200 meter Drenge 11 år 1 - 13:20
28 25.41 7 Adam Smitt Vanges (2002) 200 meter Drenge 14-15 år 1 - 13:30
29 31.98 12 Johanna C. B. Jessen (2005) 35.92 200 meter Piger 12 år 1 - 13:40
30 16.18 2 Frederik Dahl Larsen (2006) Diskoskast Drenge 11 år 1 - 13:45
31 20.23 9 Timoleon Rescan (2005) 17.00 Spydkast Drenge 12 år 1 - 13:50
32 27.94 4 Ingeborg Falck (2004) 28.22 200 meter Piger 13 år 1 - 13:55
33 35.24 3 Esther Falck (2008) 36.97 200 meter Piger 8-9 år 1 - 14:10
34 35.09 2 Louise Lehman Jensen (2008) 200 meter Piger 8-9 år 1 - 14:10
35 31.40 4 Greta Keisala (2006) 200 meter Piger 11 år 1 - 14:25
36 32.46 6 Mathilde Meedom Kløv (2006) 200 meter Piger 11 år 1 - 14:25
37 28.29 2 Esther Falck (2008) 28.75 Boldkast Piger 8-9 år 1 - 14:30
38 29.83 1 Louise Lehman Jensen (2008) 22.04 Boldkast Piger 8-9 år 1 - 14:30
39 DNS Louise C. B. Jessen (2007) 200 meter Piger 10 år 1 - 14:45
40 16.07 3 Mathilde Meedom Kløv (2006) 10.88 Diskoskast Piger 11 år 1 - 14:55
41 29.69 1 Timoleon Rescan (2005) 29.50 200 meter Drenge 12 år 1 - 15:00
42 3.93 7 Gustav Striboldt Lind (2006) 4.34 Længdespring Drenge 11 år 1 - 15:05
43 27.42 5 Angela Timm (2003) 27.27 200 meter Piger 14-15 år 1 - 15:20
44 4.16 7 Johanna C. B. Jessen (2005) 4.27 Længdespring Piger 12 år 1 - 15:30
45 22.85 7 Rie Oreskov (2003) 24.12 Spydkast Piger 14-15 år 1 - 15:40
46 19.47 9 Timoleon Rescan (2005) 18.00 Diskoskast Drenge 13 år 1 - 15:45
47 5.32 1 Ingeborg Falck (2004) 5.22 Længdespring Piger 13 år 1 - 16:20
48 2.45 4 Laura Lehman Jensen (2010) 2.32 Længdespring Piger -7 år 2 - 10:00
49 8.08 2 Laura Lehman Jensen (2010) 7.97 40 meter Piger -7 år 2 - 10:35
50 9.65 1 Ingeborg Falck (2004) 9.94 Trespring Piger 13 år 2 - 10:45
51 DNS Gustav Striboldt Lind (2006) 9.26 60 meter - Round 1 Drenge 11 år 2 - 10:55
52 10.27 5 Esther Falck (2008) 10.19 60 meter - Round 1 Piger 10 år 2 - 11:05
53 13.38 2 Laura Lehman Jensen (2010) 15.00 Boldkast Piger -7 år 2 - 11:10
54 DNS Gustav Striboldt Lind (2006) 1.37 Højdespring Drenge 11 år 2 - 11:15
55 11.60 5 Ingeborg Falck (2004) 10.83 80 meter - Round 1 Piger 13 år 2 - 11:30
56 5.60 14 Greta Keisala (2006) 5.13 Kuglestød Piger 11 år 2 - 11:35
57 7.34 7 Mathilde Meedom Kløv (2006) 7.38 Kuglestød Piger 11 år 2 - 11:35
58 10.24 5 Ingeborg Falck (2004) 10.72 Kuglestød Piger 13 år 2 - 12:10
59 10.49 5 Esther Falck (2008) 10.27 60 meter - Final Piger 10 år 2 - 12:45
60 13.03 3 Esther Falck (2008) 11.77 Spydkast Piger 8-9 år 2 - 12:50
61 18.03 1 Louise Lehman Jensen (2008) Spydkast Piger 8-9 år 2 - 12:50
62 1.25 1 Mathilde Meedom Kløv (2006) 1.27 Højdespring Piger 11 år 2 - 13:25
63 11.19 5 Ingeborg Falck (2004) 11.60 80 meter - Final Piger 13 år 2 - 13:30
64 4.46 5 Esther Falck (2008) 4.81 Kuglestød Piger 8-9 år 2 - 13:45
65 5.88 2 Louise Lehman Jensen (2008) 4.92 Kuglestød Piger 8-9 år 2 - 13:45
66 13.40 1 Angela Timm (2003) 13.38 100 meter - Round 1 Piger 14-15 år 2 - 14:00
67 Rie Oreskov (2003) 7.15 Kuglestød Piger 14-15 år 2 - 14:15
68 27.52 1 Laura Haslund-Christensen (2001) 26.98 200 meter Piger 16-17 år 2 - 14:50
69 13.41 4 Angela Timm (2003) 13.40 100 meter - Final Piger 14-15 år 2 - 15:10
70 1.57.12 2 Greta Keisala (2006) 1.56.42 600 meter Piger 11 år 2 - 15:40
71 2.00.22 3 Mathilde Meedom Kløv (2006) 2.00.09 600 meter Piger 11 år 2 - 15:40