Afslutningsstævne • 2017 Sep 30 - Oct 01 • Greve Stadion • Greve

 

Køge Atletik
# BibNo Result Pos Name Q Event Group Day / time
1 4.02 5 Gustav Ibsen Jensen (2004) 4.30 Længdespring Drenge 13 år 1 - 10:00
2 DNS Villum Nobelius (2004) Længdespring Drenge 13 år 1 - 10:00
3 DNS Johanna Køncke Kofod (2004) 60 meter hæk - Round 1 Piger 13 år 1 - 10:15
4 11.02 4 Sylvester Ibsen Jensen (2009) 60 meter - Round 1 Drenge 8-9 år 1 - 10:30
5 11.24 5 Tor Birk Hansen (2009) 60 meter - Round 1 Drenge 8-9 år 1 - 10:30
6 DNS Villum Nobelius (2004) 80 meter hæk - Round 1 Drenge 13 år 1 - 10:35
7 13.38 2 Lea Randrup Juul Jørgensen (2007) 60 meter hæk - Round 1 Piger 11 år 1 - 10:50
8 DNS Villum Nobelius (2004) Højdespring Drenge 13 år 1 - 11:00
9 13.31 4 Lea Randrup Juul Jørgensen (2007) 13.38 60 meter hæk - Final Piger 11 år 1 - 11:40
10 3.80 5 Viktoria Grønbek Hamborg (2007) Længdespring Piger 10 år 1 - 12:10
11 DNS Johanna Køncke Kofod (2004) Højdespring Piger 13 år 1 - 12:20
12 11.34 4 Sylvester Ibsen Jensen (2009) 11.02 60 meter - Final Drenge 8-9 år 1 - 12:30
13 11.81 6 Tor Birk Hansen (2009) 11.24 60 meter - Final Drenge 8-9 år 1 - 12:30
14 DNS Villum Nobelius (2004) Spydkast Drenge 13 år 1 - 12:50
15 2.66 21 Sylvester Ibsen Jensen (2009) 2.90 Længdespring Drenge 8-9 år 1 - 13:45
16 28.94 8 Anna Erika Grønbek Hamborg (2004) 200 meter Piger 13 år 1 - 13:55
17 DNS Johanna Køncke Kofod (2004) 200 meter Piger 13 år 1 - 13:55
18 5.47 1 Sebastian Fischer (2002) Længdespring Drenge 14-15 år 1 - 14:20
19 35.82 12 Lea Randrup Juul Jørgensen (2007) 200 meter Piger 10 år 1 - 14:45
20 32.73 5 Viktoria Grønbek Hamborg (2007) 200 meter Piger 10 år 1 - 14:45
21 31.89 16 Gustav Ibsen Jensen (2004) 30.18 200 meter Drenge 13 år 1 - 15:05
22 36.12 5 Rasmus Post Meyhoff (2002) 38.56 Diskoskast Drenge 14-15 år 1 - 15:15
23 DNS Katharina Frid Varup (2002) 200 meter Piger 14-15 år 1 - 15:20
24 27.81 6 Maja Feldby (2002) 28.00 200 meter Piger 14-15 år 1 - 15:20
25 40.34 15 Tor Birk Hansen (2009) 200 meter Drenge 8-9 år 1 - 15:35
26 DNS Ida Alberte Ekstrøm Larsen (2002) Spydkast Piger 14-15 år 1 - 15:40
27 DNS Katharina Frid Varup (2002) Spydkast Piger 14-15 år 1 - 15:40
28 DNS Lea Strand Mortensen (2003) 23.23 Spydkast Piger 14-15 år 1 - 15:40
29 21.80 8 Mille Juel Jensen (2002) Spydkast Piger 14-15 år 1 - 15:40
30 4.54 8 Anna Erika Grønbek Hamborg (2004) Længdespring Piger 13 år 1 - 16:20
31 1.52.61 1 Køge Atletik 4 x 200 meter stafet Drenge 14-15 år 1 - 16:40
32 DNS Køge Atletik 4 x 200 meter stafet Piger 14-15 år 1 - 16:50
33 DNS Køge Atletik 4 x 200 meter stafet Piger 13 år 1 - 17:05
34 DNS Sebastian Fischer (2002) 100 meter - Round 1 Drenge 14-15 år 2 - 14:10
35 DNS Lea Strand Mortensen (2003) 8.82 Kuglestød Piger 14-15 år 2 - 14:15
36 7.96 10 Mille Juel Jensen (2002) Kuglestød Piger 14-15 år 2 - 14:15
37 8.52 9 Rasmus Post Meyhoff (2002) Kuglestød Drenge 14-15 år 2 - 15:20
38 4.45.63 6 Tobias Mørkeberg Poulsen (2002) 4.58.00 1500 meter Drenge 14-15 år 2 - 16:10