Afslutningsstævne • 2017 Sep 30 - Oct 01 • Greve Stadion • Greve

 

Amager AC
# BibNo Result Pos Name Q Event Group Day / time
1 DNS Sebastian monneret (2003) 16.13 100 meter hæk - Round 1 Drenge 14-15 år 1 - 10:00
2 3.90 7 Oliver Larsen (2005) 4.34 Længdespring Drenge 12 år 1 - 10:00
3 DNS Oskar Krak (2005) Længdespring Drenge 12 år 1 - 10:00
4 4.55 3 Gustav Bjaaland Andersen (2004) 4.87 Længdespring Drenge 13 år 1 - 10:00
5 26.13 8 Anna Bjaaland Andersen (2006) 27.25 Boldkast Piger 11 år 1 - 10:00
6 32.80 4 Carl Bäckström Nielsen (2007) 38.50 Boldkast Drenge 11 år 1 - 10:00
7 12.11 4 Ida lund (2009) 12.69 60 meter - Round 1 Piger 8-9 år 1 - 10:05
8 11.21 6 Siri Nissen Thyrsted (2008) 11.00 60 meter - Round 1 Piger 8-9 år 1 - 10:05
9 10.80 4 Susanna Ring (2008) 10.77 60 meter - Round 1 Piger 8-9 år 1 - 10:05
10 12.80 4 Annabelle Viple (2005) 12.80 60 meter hæk - Round 1 Piger 13 år 1 - 10:15
11 13.34 5 Laura Bollerslev Andreasen (2005) 14.23 60 meter hæk - Round 1 Piger 13 år 1 - 10:15
12 1.60 4 Sebastian monneret (2003) 1.67 Højdespring Drenge 14-15 år 1 - 10:15
13 13.58 5 Laura Juul Pallesen (2003) 12.85 80 meter hæk - Round 1 Piger 14-15 år 1 - 10:25
14 16.46 4 Regitze Friis (2002) 15.61 80 meter hæk - Round 1 Piger 14-15 år 1 - 10:25
15 9.42 3 August Cudrio Thomsen (2008) 9.79 60 meter - Round 1 Drenge 8-9 år 1 - 10:30
16 11.89 6 Elliot Malkov (2009) 12.55 60 meter - Round 1 Drenge 8-9 år 1 - 10:30
17 10.45 4 Gustav B Andreasen (2008) 60 meter - Round 1 Drenge 8-9 år 1 - 10:30
18 9.39 2 Jonas Gretlund (2009) 9.76 60 meter - Round 1 Drenge 8-9 år 1 - 10:30
19 14.18 1 Nikolai Andersen (2004) 14.60 80 meter hæk - Round 1 Drenge 13 år 1 - 10:35
20 16.04 5 Oliver Larsen (2005) 16.04 80 meter hæk - Round 1 Drenge 13 år 1 - 10:35
21 12.38 1 Ada Nissen Thyrsted (2006) 13.20 60 meter hæk - Round 1 Piger 11 år 1 - 10:50
22 14.42 6 Signe Marie Wøldike (2007) 60 meter hæk - Round 1 Piger 11 år 1 - 10:50
23 12.16 14 Annabelle Viple (2005) 17.67 Spydkast Piger 13 år 1 - 10:50
24 17.83 11 Caroline Jørgensen (2005) 18.34 Spydkast Piger 13 år 1 - 10:50
25 19.75 8 Laura Bollerslev Andreasen (2005) 12.24 Spydkast Piger 13 år 1 - 10:50
26 13.02 6 Anton Malkov (2006) 60 meter hæk - Round 1 Drenge 11 år 1 - 11:00
27 13.13 7 Daniel lund (2006) 12.77 60 meter hæk - Round 1 Drenge 11 år 1 - 11:00
28 3.38 19 Isabel Møller (2003) 2.82 Længdespring Piger 14-15 år 1 - 11:00
29 4.39 10 Laura Juul Pallesen (2003) 4.75 Længdespring Piger 14-15 år 1 - 11:00
30 3.51 18 Liva Vendelboe Hagensen (2003) 3.66 Længdespring Piger 14-15 år 1 - 11:00
31 2.32 35 Ida lund (2009) 2.24 Længdespring Piger 8-9 år 1 - 11:00
32 3.26 3 Line Svare (2008) 3.19 Længdespring Piger 8-9 år 1 - 11:00
33 2.75 11 Siri Nissen Thyrsted (2008) 2.70 Længdespring Piger 8-9 år 1 - 11:00
34 3.13 10 Susanna Ring (2008) 3.17 Længdespring Piger 8-9 år 1 - 11:00
35 25.55 9 Gustav B Andreasen (2008) Boldkast Drenge 8-9 år 1 - 11:05
36 21.36 15 Lucas Zwicki (2008) 22.68 Boldkast Drenge 8-9 år 1 - 11:05
37 12.30 3 Ada Nissen Thyrsted (2006) 12.38 60 meter hæk - Final Piger 11 år 1 - 11:40
38 13.83 1 Signe Marie Wøldike (2007) 14.42 60 meter hæk - Final Piger 11 år 1 - 11:40
39 12.83 1 Anton Malkov (2006) 13.02 60 meter hæk - Final Drenge 11 år 1 - 11:50
40 14.08 3 Daniel lund (2006) 13.13 60 meter hæk - Final Drenge 11 år 1 - 11:50
41 11.90 2 Peter Rasmussen (1998) 11.91 100 meter - Round 1 Mænd senior 1 - 11:55
42 DNS Villads Clausen (98) 12.19 100 meter - Round 1 Mænd senior 1 - 11:55
43 Thomas Brinch (1962) Kuglestød Mænd senior 1 - 11:55
44 12.50 2 Annabelle Viple (2005) 12.80 60 meter hæk - Final Piger 13 år 1 - 12:00
45 13.73 5 Laura Bollerslev Andreasen (2005) 13.34 60 meter hæk - Final Piger 13 år 1 - 12:00
46 11.75 2 Ida lund (2009) 12.11 60 meter - Final Piger 8-9 år 1 - 12:10
47 11.51 5 Siri Nissen Thyrsted (2008) 11.21 60 meter - Final Piger 8-9 år 1 - 12:10
48 10.56 4 Susanna Ring (2008) 10.80 60 meter - Final Piger 8-9 år 1 - 12:10
49 2.97 14 Signe Marie Wøldike (2007) 2.92 Længdespring Piger 10 år 1 - 12:10
50 3.91 5 Ada Nissen Thyrsted (2006) 3.88 Længdespring Piger 11 år 1 - 12:10
51 3.04 19 Anna Bjaaland Andersen (2006) 3.31 Længdespring Piger 11 år 1 - 12:10
52 3.16 18 Anna Ellegaard (2006) 3.06 Længdespring Piger 11 år 1 - 12:10
53 3.91 6 Selin Ruzhdi (2006) Længdespring Piger 11 år 1 - 12:10
54 2.90 24 Smilla Hvid Olavsgaard (2006) Længdespring Piger 11 år 1 - 12:10
55 13.62 4 Laura Juul Pallesen (2003) 13.58 80 meter hæk - Final Piger 14-15 år 1 - 12:15
56 DNS Regitze Friis (2002) 16.46 80 meter hæk - Final Piger 14-15 år 1 - 12:15
57 31.17 9 Viktor B Petersen (2003) 35.72 Spydkast Drenge 14-15 år 1 - 12:15
58 13.93 2 Nikolai Andersen (2004) 14.18 80 meter hæk - Final Drenge 13 år 1 - 12:20
59 16.30 7 Oliver Larsen (2005) 16.04 80 meter hæk - Final Drenge 13 år 1 - 12:20
60 1.05 7 Annabelle Viple (2005) Højdespring Piger 12 år 1 - 12:20
61 1.35 3 Laura Bollerslev Andreasen (2005) 1.40 Højdespring Piger 12 år 1 - 12:20
62 9.43 4 August Cudrio Thomsen (2008) 9.42 60 meter - Final Drenge 8-9 år 1 - 12:30
63 12.94 8 Elliot Malkov (2009) 11.89 60 meter - Final Drenge 8-9 år 1 - 12:30
64 10.54 3 Gustav B Andreasen (2008) 10.45 60 meter - Final Drenge 8-9 år 1 - 12:30
65 9.28 3 Jonas Gretlund (2009) 9.39 60 meter - Final Drenge 8-9 år 1 - 12:30
66 37.30 1 Helena Ring (2002) 37.43 Diskoskast Piger 14-15 år 1 - 12:45
67 22.10 5 Regitze Friis (2002) 22.25 Diskoskast Piger 14-15 år 1 - 12:45
68 20.08 10 Gustav Bjaaland Andersen (2004) 20.11 Spydkast Drenge 13 år 1 - 12:50
69 DNS Peter Rasmussen (1998) 11.90 100 meter - Final Mænd senior 1 - 12:55
70 30.05 3 Carl Bäckström Nielsen (2007) 32.04 200 meter Drenge 10 år 1 - 13:10
71 33.42 10 Anton Malkov (2006) 200 meter Drenge 11 år 1 - 13:20
72 5.81 2 Kristian Kolbye (1996) 5.93 Længdespring Mænd senior 1 - 13:25
73 6.30 1 Peter Rasmussen (1998) 6.10 Længdespring Mænd senior 1 - 13:25
74 5.55 3 Villads Clausen (98) Længdespring Mænd senior 1 - 13:25
75 27.23 13 Viktor B Petersen (2003) 200 meter Drenge 14-15 år 1 - 13:30
76 DNS Filippa Lavrsen (2005) 200 meter Piger 12 år 1 - 13:40
77 35.38 16 Lilya Duncan (2005) 200 meter Piger 12 år 1 - 13:40
78 DNS Vilma Tambour Petersen (2005) 32.62 200 meter Piger 12 år 1 - 13:40
79 3.88 1 August Cudrio Thomsen (2008) 3.86 Længdespring Drenge 8-9 år 1 - 13:45
80 DNS Elliot Malkov (2009) 2.07 Længdespring Drenge 8-9 år 1 - 13:45
81 3.32 9 Gustav B Andreasen (2008) Længdespring Drenge 8-9 år 1 - 13:45
82 3.75 4 Jonas Gretlund (2009) 3.71 Længdespring Drenge 8-9 år 1 - 13:45
83 2.74 20 Lucas Zwicki (2008) 2.91 Længdespring Drenge 8-9 år 1 - 13:45
84 32.18 2 Helena Ring (2002) Diskoskast Piger 16-17 år 1 - 13:50
85 Thomas Brinch (1962) Diskoskast Mænd senior 1 - 13:50
86 DNS Oskar Krak (2005) 16.78 Spydkast Drenge 12 år 1 - 13:50
87 38.51 11 Line Svare (2008) 200 meter Piger 8-9 år 1 - 14:10
88 40.84 14 Siri Nissen Thyrsted (2008) 39.82 200 meter Piger 8-9 år 1 - 14:10
89 39.62 12 Susanna Ring (2008) 38.91 200 meter Piger 8-9 år 1 - 14:10
90 9.65 6 Lilya Duncan (2005) Diskoskast Piger 13 år 1 - 14:20
91 36.27 19 Anna Bjaaland Andersen (2006) 200 meter Piger 11 år 1 - 14:25
92 37.29 21 Anna Ellegaard (2006) 200 meter Piger 11 år 1 - 14:25
93 36.19 18 Smilla Hvid Olavsgaard (2006) 200 meter Piger 11 år 1 - 14:25
94 9.22 22 Ida lund (2009) 9.61 Boldkast Piger 8-9 år 1 - 14:30
95 24.57 3 Line Svare (2008) 24.13 Boldkast Piger 8-9 år 1 - 14:30
96 18.50 8 Susanna Ring (2008) 22.92 Boldkast Piger 8-9 år 1 - 14:30
97 35.02 10 Signe Marie Wøldike (2007) 200 meter Piger 10 år 1 - 14:45
98 12.54 6 Ada Nissen Thyrsted (2006) Diskoskast Piger 11 år 1 - 14:55
99 12.58 5 Anna Bjaaland Andersen (2006) Diskoskast Piger 11 år 1 - 14:55
100 30.94 3 Oliver Larsen (2005) 200 meter Drenge 12 år 1 - 15:00
101 DNS Oskar Krak (2005) 200 meter Drenge 12 år 1 - 15:00
102 28.60 9 Gustav Bjaaland Andersen (2004) 29.90 200 meter Drenge 13 år 1 - 15:05
103 DNS Carl Bäckström Nielsen (2007) 4.56 Længdespring Drenge 10 år 1 - 15:05
104 3.51 12 Anton Malkov (2006) 3.73 Længdespring Drenge 11 år 1 - 15:05
105 4.09 5 Daniel lund (2006) 3.76 Længdespring Drenge 11 år 1 - 15:05
106 26.25 10 Sebastian monneret (2003) 27.00 Diskoskast Drenge 14-15 år 1 - 15:15
107 27.31 8 Viktor B Petersen (2003) 24.08 Diskoskast Drenge 14-15 år 1 - 15:15
108 32.15 14 Isabel Møller (2003) 30.83 200 meter Piger 14-15 år 1 - 15:20
109 29.79 10 Julie Svare (2003) 30.64 200 meter Piger 14-15 år 1 - 15:20
110 31.55 11 Liva Vendelboe Hagensen (2003) 30.97 200 meter Piger 14-15 år 1 - 15:20
111 4.02 10 Caroline Jørgensen (2005) 4.16 Længdespring Piger 12 år 1 - 15:30
112 DNS Filippa Lavrsen (2005) 3.41 Længdespring Piger 12 år 1 - 15:30
113 DNS Lilya Duncan (2005) Længdespring Piger 12 år 1 - 15:30
114 3.57 15 Vilma Tambour Petersen (2005) 3.61 Længdespring Piger 12 år 1 - 15:30
115 33.77 4 August Cudrio Thomsen (2008) 33.90 200 meter Drenge 8-9 år 1 - 15:35
116 DNS Elliot Malkov (2009) 200 meter Drenge 8-9 år 1 - 15:35
117 33.83 5 Jonas Gretlund (2009) 34.32 200 meter Drenge 8-9 år 1 - 15:35
118 38.90 13 Lucas Zwicki (2008) 200 meter Drenge 8-9 år 1 - 15:35
119 17.65 12 Isabel Møller (2003) 17.18 Spydkast Piger 14-15 år 1 - 15:40
120 DNS Søren Povlsen (1965) 2.15.00 800 meter Mænd senior 1 - 16:00
121 2.26.91 3 Amager AC 4 x 200 meter stafet Piger 11 år 1 - 16:20
122 DNS Amager AC 4 x 200 meter stafet Piger 14-15 år 1 - 16:50
123 10.51 1 Sandra B Christensen (1995) 11.15 Trespring Kvinder senior 2 - 10:00
124 10.56 1 Kristian Kolbye (1996) Trespring Mænd senior 2 - 10:00
125 DNS Kristian Kolbye (1996) 1.71 Højdespring Mænd senior 2 - 10:10
126 DNS Peter Rasmussen (1998) Højdespring Mænd senior 2 - 10:10
127 DNS Villads Clausen (98) Højdespring Mænd senior 2 - 10:10
128 53.98 3 Amager AC 4 x 60 meter hæk stafet Piger 11 år 2 - 10:10
129 DNS Felix Bäckström Nielsen (2013) 11.88 40 meter Drenge -7 år 2 - 10:25
130 9.17 5 Noah Bejlegaard (2010) 40 meter Drenge -7 år 2 - 10:25
131 8.18 3 William Kühn Bjerre (2010) 7.95 40 meter Drenge -7 år 2 - 10:25
132 DNS Carl Bäckström Nielsen (2007) 8.93 60 meter - Round 1 Drenge 10 år 2 - 10:45
133 DNS Felix Bäckström Nielsen (2013) Længdespring Drenge -7 år 2 - 10:45
134 2.28 10 Noah Bejlegaard (2010) Længdespring Drenge -7 år 2 - 10:45
135 2.38 8 William Kühn Bjerre (2010) 2.54 Længdespring Drenge -7 år 2 - 10:45
136 9.54 1 Anton Malkov (2006) 12.57 60 meter - Round 1 Drenge 11 år 2 - 10:55
137 10.56 6 Signe Marie Wøldike (2007) 60 meter - Round 1 Piger 10 år 2 - 11:05
138 9.98 6 Ada Nissen Thyrsted (2006) 9.91 60 meter - Round 1 Piger 11 år 2 - 11:15
139 11.06 7 Anna Bjaaland Andersen (2006) 10.51 60 meter - Round 1 Piger 11 år 2 - 11:15
140 9.39 1 Selin Ruzhdi (2006) 60 meter - Round 1 Piger 11 år 2 - 11:15
141 1.28 1 Daniel lund (2006) 1.25 Højdespring Drenge 11 år 2 - 11:15
142 6.05 12 Anna Bjaaland Andersen (2006) 6.66 Kuglestød Piger 11 år 2 - 11:35
143 12.34 2 Laura-Jo Buchard Hansen (2005) 11.90 80 meter - Round 1 Piger 12 år 2 - 11:45
144 13.19 2 Vilma Tambour Petersen (2005) 80 meter - Round 1 Piger 12 år 2 - 11:45
145 9.94 4 Kristian Kolbye (1996) Vægtkast Mænd senior 2 - 11:55
146 DNS Felix Bäckström Nielsen (2013) Boldkast Drenge -7 år 2 - 11:55
147 15.49 8 Noah Bejlegaard (2010) Boldkast Drenge -7 år 2 - 11:55
148 20.21 3 William Kühn Bjerre (2010) 20.31 Boldkast Drenge -7 år 2 - 11:55
149 12.24 5 Oliver Larsen (2005) 11.80 80 meter - Round 1 Drenge 12 år 2 - 12:00
150 11.72 2 Gustav Bjaaland Andersen (2004) 80 meter - Round 1 Drenge 13 år 2 - 12:10
151 10.73 3 Nikolai Andersen (2004) 10.84 80 meter - Round 1 Drenge 13 år 2 - 12:10
152 11.07 1 Sebastian monneret (2003) Trespring Drenge 14-15 år 2 - 12:30
153 9.52 5 Anton Malkov (2006) 9.54 60 meter - Final Drenge 11 år 2 - 12:35
154 DNS Signe Marie Wøldike (2007) 10.56 60 meter - Final Piger 10 år 2 - 12:45
155 DNS Ada Nissen Thyrsted (2006) 9.98 60 meter - Final Piger 11 år 2 - 12:55
156 DNS Anna Bjaaland Andersen (2006) 11.06 60 meter - Final Piger 11 år 2 - 12:55
157 9.45 5 Selin Ruzhdi (2006) 9.39 60 meter - Final Piger 11 år 2 - 12:55
158 6.27 8 Annabelle Viple (2005) 6.35 Kuglestød Piger 12 år 2 - 12:55
159 2.33 3 Viktor B Petersen (2003) Stangspring Drenge 14-15 år 2 - 13:00
160 DNS Kristian Kolbye (1996) 4.40 Stangspring Mænd senior 2 - 13:00
161 12.04 4 Oliver Larsen (2005) 12.24 80 meter - Final Drenge 12 år 2 - 13:10
162 11.72 3 Gustav Bjaaland Andersen (2004) 11.72 80 meter - Final Drenge 13 år 2 - 13:20
163 10.83 3 Nikolai Andersen (2004) 10.73 80 meter - Final Drenge 13 år 2 - 13:20
164 6.35 14 Carl Bäckström Nielsen (2007) 7.78 Kuglestød Drenge 11 år 2 - 13:20
165 1.15 6 Ada Nissen Thyrsted (2006) 1.22 Højdespring Piger 11 år 2 - 13:25
166 12.25 2 Laura-Jo Buchard Hansen (2005) 12.34 80 meter - Final Piger 12 år 2 - 13:45
167 13.23 6 Vilma Tambour Petersen (2005) 13.19 80 meter - Final Piger 12 år 2 - 13:45
168 14.00 5 Laura Juul Pallesen (2003) 13.46 100 meter - Round 1 Piger 14-15 år 2 - 14:00
169 6.55 13 Gustav Bjaaland Andersen (2004) 7.37 Kuglestød Drenge 13 år 2 - 14:00
170 13.52 6 Viktor B Petersen (2003) 13.08 100 meter - Round 1 Drenge 14-15 år 2 - 14:10
171 5.12 3 August Cudrio Thomsen (2008) 5.14 Kuglestød Drenge 8-9 år 2 - 14:20
172 DNS Viktor B Petersen (2003) 13.52 100 meter - Final Drenge 14-15 år 2 - 15:00
173 DNS Laura Juul Pallesen (2003) 14.00 100 meter - Final Piger 14-15 år 2 - 15:10
174 8.93 8 Sebastian monneret (2003) 9.50 Kuglestød Drenge 14-15 år 2 - 15:20
175 9.01 7 Viktor B Petersen (2003) 9.87 Kuglestød Drenge 14-15 år 2 - 15:20
176 2.32.56 3 Siri Nissen Thyrsted (2008) 2.36.00 600 meter Piger 8-9 år 2 - 15:35
177 2.07.17 3 August Cudrio Thomsen (2008) 2.23.90 600 meter Drenge 8-9 år 2 - 15:35
178 2.12.12 7 Ada Nissen Thyrsted (2006) 2.16.80 600 meter Piger 11 år 2 - 15:40
179 1.39.35 2 Gustav Bjaaland Andersen (2004) 1.44.36 600 meter Drenge 13 år 2 - 15:50
180 1.51.01 5 Annabelle Viple (2005) 1.58.58 600 meter Piger 13 år 2 - 15:55
181 DNS Filippa Lavrsen (2005) 600 meter Piger 13 år 2 - 15:55
182 DNS Vilma Tambour Petersen (2005) 600 meter Piger 13 år 2 - 15:55
183 4.29.32 4 Thor Skifte (1997) 4.12.07 1500 meter Mænd senior 2 - 16:10