Kronborg Games - afdeling 2 • Snekkersten Idrætscenter • Snekkersten
6 feb, 2016
Arrangør: Helsingør IF
Ballerup AK
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 457 | 16.48 | 8 | Fiona V. Petersen -06 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:00 | |
2 | 131 | 1.00 | 11 | Lærke Elgaard Larsen -05 | 1.05 | Højdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:15 |
3 | 135 | 1.05 | 6 | Filippa Roug -05 | 1.05 | Højdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:15 |
4 | 126 | 10.95 | 3 | Cecilie Gedsø Færge -03 | 11.52 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 10:30 |
5 | 137 | 3.16 | 6 | Philip Busch-Madsen -07 | 3.28 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 10:45 |
6 | 462 | 2.28 | 19 | Valdemar U. Degn -07 | 2.25 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 10:45 |
7 | 131 | 10.37 | 20 | Lærke Elgaard Larsen -05 | 10.41 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 |
8 | 457 | DNS | Fiona V. Petersen -06 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 | ||
9 | 135 | 9.63 | 6 | Filippa Roug -05 | 9.78 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 |
10 | 137 | 10.39 | 6 | Philip Busch-Madsen -07 | 10.22 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 12:00 |
11 | 462 | 12.03 | 19 | Valdemar U. Degn -07 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 12:00 | |
12 | 138 | 2.70 | 2 | Klara Skriver Loessl -02 | 2.70 | Stangspring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 12:00 |
13 | 129 | 2.60 | 3 | Rebecca Spiegelhauer -02 | 2.70 | Stangspring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 12:00 |
14 | 136 | DNS | Ida Jespersen -00 | 3.20 | Stangspring • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 12:00 | |
15 | 458 | 2.50 | 2 | Line Refsgaard -00 | 2.50 | Stangspring • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 12:00 |
16 | 125 | 3.30 | 1 | Caroline Ranners -95 | 3.40 | Stangspring • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 12:00 |
17 | 128 | 5.64 | 15 | Tobias Zorning -04 | 5.76 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:00 |
18 | 126 | 8.51 | 2 | Cecilie Gedsø Færge -03 | 8.56 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:15 |
19 | 471 | 8.99 | 7 | Caroline Vammen -04 | 8.96 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:15 |
20 | 460 | 1.35 | 3 | Nikolai K. Steenberg -03 | 1.38 | Højdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:15 |
21 | 128 | 1.10 | 9 | Tobias Zorning -04 | Højdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:15 | |
22 | 131 | 3.17 | 15 | Lærke Elgaard Larsen -05 | 2.98 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 |
23 | 457 | DNS | Fiona V. Petersen -06 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 | ||
24 | 135 | 3.24 | 13 | Filippa Roug -05 | 3.32 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 |
25 | 127 | 11.31 | 16 | Ludvig Skriver Loessl -06 | 11.37 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 13:00 |
26 | 460 | 9.25 | 10 | Nikolai K. Steenberg -03 | 9.07 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 |
27 | 126 | 4.67 | 3 | Cecilie Gedsø Færge -03 | 4.75 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 |
28 | 471 | 4.48 | 6 | Caroline Vammen -04 | 4.86 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 |
29 | 137 | 4.43 | 8 | Philip Busch-Madsen -07 | 4.72 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 13:45 |
30 | 462 | DNS | Valdemar U. Degn -07 | 4.00 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 13:45 | |
31 | 126 | 8.54 | 1 | Cecilie Gedsø Færge -03 | 8.51 | 60 meter • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 14:00 |
32 | 459 | 8.08 | 4 | Magnus Elsted -01 | 8.06 | 60 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 14:30 |
33 | 510 | 4.30 | 1 | Oliver Durafour -97 | Stangspring • Finale | Drenge 18-19 år | Lørdag kl. 14:30 | |
34 | 456 | 4.20 | 2 | Emil H. Christensen -95 | 4.60 | Stangspring • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 14:30 |
35 | 127 | 5.75 | 12 | Ludvig Skriver Loessl -06 | 6.52 | Kuglestød • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 14:30 |
36 | 138 | 8.51 | 2 | Klara Skriver Loessl -02 | 8.39 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:00 |
37 | 134 | 9.35 | 18 | Josefine Heisel -02 | 9.43 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:00 |
38 | 460 | 4.15 | 10 | Nikolai K. Steenberg -03 | 4.46 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:00 |
39 | 128 | 3.86 | 16 | Tobias Zorning -04 | 3.72 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:00 |
40 | 463 | 9.72 | 2 | Victoria Schytt Jørgensen -00 | 9.08 | Kuglestød • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 15:30 |
41 | 459 | 1.55 | 2 | Magnus Elsted -01 | 1.55 | Højdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 15:45 |
42 | 126 | DNS | Cecilie Gedsø Færge -03 | 10.95 | 60 meter hæk • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 16:00 | |
43 | 138 | 9.84 | 3 | Klara Skriver Loessl -02 | 9.98 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:20 |
44 | 129 | 12.20 | 9 | Rebecca Spiegelhauer -02 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:20 | |
45 | 459 | 8.22 | 4 | Magnus Elsted -01 | 8.08 | 60 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 17:00 |
46 | 129 | 7.65 | 7 | Rebecca Spiegelhauer -02 | 7.98 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 17:00 |
47 | 138 | DNS | Klara Skriver Loessl -02 | 8.51 | 60 meter • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 17:15 | |
48 | 138 | DNS | Klara Skriver Loessl -02 | 9.84 | 60 meter hæk • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 17:30 | |
49 | 459 | 4.77 | 2 | Magnus Elsted -01 | 4.85 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 17:30 |
50 | 130 | 6.62 | 1 | Emil Ipsen -99 | 6.61 | Længdespring • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 17:30 |
51 | 461 | 6.35 | 1 | Kristian Ipsen -93 | 6.26 | Længdespring • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 17:30 |