Kronborg Games - afdeling 2 • Snekkersten Idrætscenter • Snekkersten
6 feb, 2016
Arrangør: Helsingør IF
Sparta
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 273 | 13.68 | 5 | Pil Nedergaard -06 | 1.36 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:00 | |
2 | 197 | 11.68 | 1 | Sofia Thøgersen -05 | 11.65 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:00 | |
3 | 203 | 13.33 | 3 | Signe Juhl Laursen -05 | 13.63 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:00 | |
4 | 231 | 14.01 | 6 | Freja Abraham -06 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:00 | ||
5 | 476 | 17.26 | 9 | Laura Diaz Friis -06 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:00 | ||
6 | 200 | 12.55 | 2 | Ingrid Gram Jensen -05 | 11.99 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:00 | |
7 | 190 | NM | Emil Englund -07 | Højdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 10:00 | |||
8 | 274 | 3.04 | 8 | Clara Vejlgaard -08 | 2.86 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:00 | |
9 | 216 | 3.59 | 3 | Maja B. Voigt -07 | 3.90 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:00 | |
10 | 265 | 3.52 | 4 | Amalie Sofie Nielsen -07 | 3.45 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:00 | |
11 | 262 | 3.41 | 5 | Lotte Grevy Ejstrup -07 | 3.25 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:00 | |
12 | 204 | 3.65 | 2 | Ella Julie Fischer -07 | 3.76 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:00 | |
13 | 250 | 2.53 | 15 | Emily Osula -08 | 2.25 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:00 | |
14 | 214 | 2.94 | 10 | Selma Madicken Vöge-Widdi -08 | 3.01 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:00 | |
15 | 223 | 3.38 | 6 | Helene Salomonsen -07 | 3.14 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:00 | |
16 | 480 | 6.52 | 14 | Tsinat Krause -04 | 6.03 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 10:00 | |
17 | 280 | 10.28 | 3 | Annika Grønholdt Truelsen -03 | 10.61 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 10:00 | |
18 | 478 | 8.73 | 5 | Rebecca Dahl Kokkegård -03 | 0.10 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 10:00 | |
19 | 180 | 10.39 | 2 | Klara Thers-Sonne -04 | 10.43 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 10:00 | |
20 | 234 | 8.54 | 7 | Emilie Aimée Nielsen Kirs -04 | 9.26 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 10:00 | |
21 | 184 | 6.66 | 13 | Elvira Helleskov Batko -04 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 10:00 | ||
22 | 284 | DNS | Sara Flindt Grønning -03 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 10:00 | |||
23 | 257 | 11.94 | 1 | Joel Frederik von d'Ahé -05 | 60 meter hæk • Indl. | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 10:15 | ||
24 | 217 | 13.60 | 6 | Asger Abraham -06 | 1.38 | 60 meter hæk • Indl. | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 10:15 | |
25 | 273 | 1.00 | 9 | Pil Nedergaard -06 | 0.96 | Højdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:15 | |
26 | 231 | 1.05 | 6 | Freja Abraham -06 | 1.05 | Højdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:15 | |
27 | 244 | 1.36 | 1 | Kaisa Duedam Ventrup -05 | 1.41 | Højdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:15 | |
28 | 238 | 1.60 | 3 | Josephine Houlbjerg Hanse -04 | 0.16 | Stangspring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 10:15 | |
29 | 191 | 1.70 | 2 | Betty Marie Ramsgaard Jen -04 | 1.60 | Stangspring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 10:15 | |
30 | 227 | 1.60 | 4 | Nanna Schaldemose -04 | 0.16 | Stangspring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 10:15 | |
31 | 480 | 13.31 | 8 | Tsinat Krause -04 | 13.12 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 10:30 | |
32 | 253 | 13.51 | 10 | Gry Normann Risum -04 | 13.64 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 10:30 | |
33 | 229 | 13.63 | 11 | Rebekka Schaldemose -03 | 12.24 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 10:30 | |
34 | 198 | 10.21 | 2 | Karla Schärfe -03 | 9.85 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 10:30 | |
35 | 282 | 11.06 | 3 | Vilhelm Krüger -04 | 10.68 | 60 meter hæk • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 10:45 | |
36 | 286 | 10.83 | 1 | Dhruv Mehrotra -03 | 10.53 | 60 meter hæk • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 10:45 | |
37 | 479 | 11.72 | 5 | Malte Bank -03 | 11.93 | 60 meter hæk • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 10:45 | |
38 | 249 | 2.67 | 14 | Anton Thers-Sonne -07 | 2.72 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 10:45 | |
39 | 474 | 2.81 | 12 | Magnus Høegh Ørum Nielsen -08 | 2.96 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 10:45 | |
40 | 254 | 2.51 | 17 | Valdemar Willer Oldenborg -08 | 2.65 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 10:45 | |
41 | 194 | DNS | Karla Olivia Haynes -07 | 2.98 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 10:45 | ||
42 | 242 | 3.32 | 3 | Anders Silleborg -07 | 3.50 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 10:45 | |
43 | 473 | 3.00 | 8 | Johan Dahl Kokkegård -08 | 2.98 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 10:45 | |
44 | 258 | 3.37 | 2 | Tobias Zeberg -07 | 3.14 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 10:45 | |
45 | 213 | 2.69 | 13 | William Thøgersen -08 | 3.75 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 10:45 | |
46 | 187 | 2.60 | 16 | Mads Augustinus Rasmussen -08 | 2.86 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 10:45 | |
47 | 273 | 6.08 | 11 | Pil Nedergaard -06 | 5.99 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:45 | |
48 | 477 | 7.17 | 4 | Karla Bundgaard Langvik -05 | 6.40 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:45 | |
49 | 475 | 5.08 | 17 | Kajsa Salomonsen -05 | 5.79 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:45 | |
50 | 256 | 4.24 | 22 | Anna E B Pedersen -05 | 4.53 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:45 | |
51 | 230 | 5.58 | 14 | Amélie Vejlgaard -05 | 5.73 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:45 | |
52 | 244 | 7.39 | 3 | Kaisa Duedam Ventrup -05 | 7.36 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:45 | |
53 | 181 | 7.58 | 2 | Emilie B. Voigt -05 | 6.99 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:45 | |
54 | 200 | 6.88 | 5 | Ingrid Gram Jensen -05 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:45 | ||
55 | 274 | 11.08 | 10 | Clara Vejlgaard -08 | 10.90 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 11:00 | |
56 | 216 | 9.51 | 2 | Maja B. Voigt -07 | 9.21 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 11:00 | |
57 | 262 | 10.43 | 7 | Lotte Grevy Ejstrup -07 | 10.37 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 11:00 | |
58 | 204 | 10.01 | 3 | Ella Julie Fischer -07 | 9.84 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 11:00 | |
59 | 250 | 11.23 | 12 | Emily Osula -08 | 11.48 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 11:00 | |
60 | 214 | 11.29 | 14 | Selma Madicken Vöge-Widdi -08 | 10.62 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 11:00 | |
61 | 223 | 10.19 | 4 | Helene Salomonsen -07 | 10.22 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 11:00 | |
62 | 251 | NM | Asta Ellermann-Kingombe -04 | Højdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 11:15 | |||
63 | 245 | 1.50 | 2 | Flora Chalmer -03 | 0.15 | Højdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 11:15 | |
64 | 198 | 1.50 | 1 | Karla Schärfe -03 | 1.54 | Højdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 11:15 | |
65 | 284 | DNS | Sara Flindt Grønning -03 | 1.15 | Højdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 11:15 | ||
66 | 189 | 1.30 | 5 | Olivia Helleskov Batko -03 | 1.28 | Højdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 11:15 | |
67 | 197 | 9.47 | 4 | Sofia Thøgersen -05 | 9.44 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 | |
68 | 477 | 9.56 | 5 | Karla Bundgaard Langvik -05 | 9.54 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 | |
69 | 475 | 10.61 | 25 | Kajsa Salomonsen -05 | 10.79 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 | |
70 | 239 | 10.75 | 26 | Filippa Grunnet Nouri -06 | 10.66 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 | |
71 | 256 | 10.33 | 19 | Anna E B Pedersen -05 | 10.16 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 | |
72 | 203 | 9.71 | 8 | Signe Juhl Laursen -05 | 9.82 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 | |
73 | 230 | 9.91 | 10 | Amélie Vejlgaard -05 | 1.04 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 | |
74 | 231 | 10.52 | 22 | Freja Abraham -06 | 11.11 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 | |
75 | 244 | 9.32 | 2 | Kaisa Duedam Ventrup -05 | 9.52 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 | |
76 | 181 | 9.07 | 1 | Emilie B. Voigt -05 | 9.04 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 | |
77 | 476 | 10.44 | 21 | Laura Diaz Friis -06 | 10.72 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 | |
78 | 257 | 4.05 | 3 | Joel Frederik von d'Ahé -05 | 4.02 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 | |
79 | 243 | 3.43 | 10 | Sophus Emil Ramsgaard Jen -06 | 3.66 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 | |
80 | 188 | 4.23 | 1 | Hakeem Ali -05 | 4.11 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 | |
81 | 474 | 10.88 | 12 | Magnus Høegh Ørum Nielsen -08 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 12:00 | ||
82 | 190 | 12.48 | 21 | Emil Englund -07 | 13.22 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 12:00 | |
83 | 254 | 12.17 | 20 | Valdemar Willer Oldenborg -08 | 12.00 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 12:00 | |
84 | 194 | DNS | Karla Olivia Haynes -07 | 10.95 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 12:00 | ||
85 | 242 | 10.40 | 7 | Anders Silleborg -07 | 10.90 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 12:00 | |
86 | 473 | 10.58 | 10 | Johan Dahl Kokkegård -08 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 12:00 | ||
87 | 258 | 9.98 | 3 | Tobias Zeberg -07 | 10.11 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 12:00 | |
88 | 213 | 11.43 | 16 | William Thøgersen -08 | 11.45 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 12:00 | |
89 | 187 | 11.38 | 15 | Mads Augustinus Rasmussen -08 | 11.24 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 12:00 | |
90 | 267 | 2.90 | 1 | Nicola Malling -01 | 2.90 | Stangspring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 12:00 | |
91 | 218 | 2.20 | 4 | Liv Nedergaard -02 | 2.20 | Stangspring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 12:00 | |
92 | 260 | DNS | Selma Staun -00 | 3.10 | Stangspring • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 12:00 | ||
93 | 493 | 2.60 | 3 | Emma-Giovanna Coco Vitale -93 | 2.20 | Stangspring • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 12:00 | |
94 | 270 | 4.75 | 19 | August Lund Frederiksen -03 | 4.61 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:00 | |
95 | 196 | 6.93 | 9 | Jakob H.B. Andersen -03 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:00 | ||
96 | 195 | 12.41 | 1 | Mads Rubek Vitoft -03 | 12.36 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:00 | |
97 | 241 | 9.37 | 2 | Sofus Peter Lassen -03 | 9.45 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:00 | |
98 | 481 | 7.85 | 6 | Elias Lunøe -03 | 8.03 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:00 | |
99 | 208 | 5.34 | 16 | Sebastian Thulstrup -04 | 5.26 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:00 | |
100 | 480 | 9.94 | 33 | Tsinat Krause -04 | 9.97 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:15 | |
101 | 280 | 9.27 | 12 | Annika Grønholdt Truelsen -03 | 9.18 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:15 | |
102 | 478 | 9.47 | 17 | Rebecca Dahl Kokkegård -03 | 9.79 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:15 | |
103 | 238 | 9.21 | 10 | Josephine Houlbjerg Hanse -04 | 9.27 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:15 | |
104 | 251 | 9.63 | 23 | Asta Ellermann-Kingombe -04 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:15 | ||
105 | 253 | 10.19 | 40 | Gry Normann Risum -04 | 11.24 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:15 | |
106 | 245 | 945 | 8.95 | 5 | Flora Chalmer -03 | 8.93 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:15 |
107 | 229 | 9.49 | 18 | Rebekka Schaldemose -03 | 9.38 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:15 | |
108 | 191 | 9.28 | 13 | Betty Marie Ramsgaard Jen -04 | 9.52 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:15 | |
109 | 234 | 9.77 | 28 | Emilie Aimée Nielsen Kirs -04 | 9.46 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:15 | |
110 | 227 | 9.31 | 15 | Nanna Schaldemose -04 | 9.10 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:15 | |
111 | 189 | 9.57 | 19 | Olivia Helleskov Batko -03 | 9.53 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:15 | |
112 | 479 | 1.35 | 5 | Malte Bank -03 | 1.35 | Højdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:15 | |
113 | 197 | 4.05 | 1 | Sofia Thøgersen -05 | 4.08 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 | |
114 | 477 | DNS | Karla Bundgaard Langvik -05 | 3.95 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 | ||
115 | 475 | 2.93 | 26 | Kajsa Salomonsen -05 | 3.03 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 | |
116 | 239 | 2.74 | 30 | Filippa Grunnet Nouri -06 | 2.82 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 | |
117 | 256 | 3.14 | 16 | Anna E B Pedersen -05 | 0.32 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 | |
118 | 203 | 3.46 | 9 | Signe Juhl Laursen -05 | 3.69 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 | |
119 | 230 | 3.46 | 10 | Amélie Vejlgaard -05 | 0.35 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 | |
120 | 181 | 3.67 | 4 | Emilie B. Voigt -05 | 4.23 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 | |
121 | 476 | 2.76 | 29 | Laura Diaz Friis -06 | 0.29 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 | |
122 | 200 | 3.86 | 3 | Ingrid Gram Jensen -05 | 3.88 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 | |
123 | 257 | 9.32 | 3 | Joel Frederik von d'Ahé -05 | 9.37 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 13:00 | |
124 | 243 | 9.65 | 7 | Sophus Emil Ramsgaard Jen -06 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 13:00 | ||
125 | 188 | 9.03 | 1 | Hakeem Ali -05 | 9.09 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 13:00 | |
126 | 274 | 4.43 | 6 | Clara Vejlgaard -08 | 4.40 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 13:00 | |
127 | 216 | 4.04 | 8 | Maja B. Voigt -07 | 4.00 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 13:00 | |
128 | 265 | 5.41 | 2 | Amalie Sofie Nielsen -07 | 5.72 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 13:00 | |
129 | 204 | 6.69 | 1 | Ella Julie Fischer -07 | 6.35 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 13:00 | |
130 | 250 | 3.31 | 13 | Emily Osula -08 | 3.70 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 13:00 | |
131 | 265 | 0.95 | 1 | Amalie Sofie Nielsen -07 | 1.10 | Højdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 13:15 | |
132 | 262 | NM | Lotte Grevy Ejstrup -07 | Højdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 13:15 | |||
133 | 214 | 0.90 | 2 | Selma Madicken Vöge-Widdi -08 | Højdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 13:15 | ||
134 | 223 | 0.80 | 3 | Helene Salomonsen -07 | 0.85 | Højdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 13:15 | |
135 | 282 | 8.71 | 5 | Vilhelm Krüger -04 | 8.68 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
136 | 233 | 10.65 | 24 | Peter Grevy Ejstrup -04 | 10.05 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
137 | 270 | 11.51 | 27 | August Lund Frederiksen -03 | 11.45 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
138 | 196 | 9.40 | 13 | Jakob H.B. Andersen -03 | 9.18 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
139 | 286 | 8.56 | 4 | Dhruv Mehrotra -03 | 8.67 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
140 | 481 | 8.72 | 6 | Elias Lunøe -03 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | ||
141 | 208 | 11.11 | 26 | Sebastian Thulstrup -04 | 10.72 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
142 | 280 | 4.04 | 12 | Annika Grønholdt Truelsen -03 | 3.95 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
143 | 478 | 3.60 | 28 | Rebecca Dahl Kokkegård -03 | 3.80 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
144 | 238 | 4.42 | 7 | Josephine Houlbjerg Hanse -04 | 4.52 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
145 | 251 | 3.91 | 16 | Asta Ellermann-Kingombe -04 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | ||
146 | 253 | 3.61 | 27 | Gry Normann Risum -04 | 3.66 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
147 | 229 | 3.83 | 20 | Rebekka Schaldemose -03 | 4.03 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
148 | 191 | 4.32 | 8 | Betty Marie Ramsgaard Jen -04 | 4.47 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
149 | 234 | 3.88 | 17 | Emilie Aimée Nielsen Kirs -04 | 4.29 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
150 | 198 | 4.10 | 11 | Karla Schärfe -03 | 4.53 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
151 | 227 | 4.10 | 10 | Nanna Schaldemose -04 | 4.14 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
152 | 249 | 5.82 | 3 | Anton Thers-Sonne -07 | 5.80 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 13:45 | |
153 | 474 | 4.14 | 11 | Magnus Høegh Ørum Nielsen -08 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 13:45 | ||
154 | 190 | 3.50 | 14 | Emil Englund -07 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 13:45 | ||
155 | 254 | 3.41 | 15 | Valdemar Willer Oldenborg -08 | 3.42 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 13:45 | |
156 | 194 | DNS | Karla Olivia Haynes -07 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 13:45 | |||
157 | 242 | 5.14 | 7 | Anders Silleborg -07 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 13:45 | ||
158 | 473 | 4.17 | 10 | Johan Dahl Kokkegård -08 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 13:45 | ||
159 | 213 | 3.80 | 12 | William Thøgersen -08 | 2.92 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 13:45 | |
160 | 187 | 3.65 | 13 | Mads Augustinus Rasmussen -08 | 3.93 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 13:45 | |
161 | 216 | 9.60 | 2 | Maja B. Voigt -07 | 9.51 | 60 meter • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 14:00 | |
162 | 204 | 10.19 | 3 | Ella Julie Fischer -07 | 10.01 | 60 meter • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 14:00 | |
163 | 223 | 10.41 | 4 | Helene Salomonsen -07 | 10.19 | 60 meter • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 14:00 | |
164 | 197 | 9.47 | 4 | Sofia Thøgersen -05 | 9.47 | 60 meter • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 14:00 | |
165 | 477 | DNS | Karla Bundgaard Langvik -05 | 9.56 | 60 meter • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 14:00 | ||
166 | 244 | 9.37 | 3 | Kaisa Duedam Ventrup -05 | 9.32 | 60 meter • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 14:00 | |
167 | 181 | 9.10 | 1 | Emilie B. Voigt -05 | 9.07 | 60 meter • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 14:00 | |
168 | 245 | DNS | Flora Chalmer -03 | 8.95 | 60 meter • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 14:00 | ||
169 | 217 | 1.10 | 1 | Asger Abraham -06 | 1.15 | Højdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 14:00 | |
170 | 258 | 10.04 | 3 | Tobias Zeberg -07 | 9.98 | 60 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 14:15 | |
171 | 257 | 9.31 | 2 | Joel Frederik von d'Ahé -05 | 9.32 | 60 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 14:15 | |
172 | 188 | 9.03 | 1 | Hakeem Ali -05 | 9.03 | 60 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 14:15 | |
173 | 282 | DNS | Vilhelm Krüger -04 | 8.71 | 60 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:15 | ||
174 | 286 | 8.64 | 4 | Dhruv Mehrotra -03 | 8.56 | 60 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:15 | |
175 | 207 | 8.49 | 9 | Oswald Carstensen -02 | 8.51 | 60 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 14:30 | |
176 | 490 | 8.03 | 3 | Osadeba Isaac -02 | 8.11 | 60 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 14:30 | |
177 | 268 | 7.97 | 2 | Anders Hørby Madsen -01 | 7.91 | 60 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 14:30 | |
178 | 221 | 8.42 | 8 | Bertram Costa -02 | 8.41 | 60 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 14:30 | |
179 | 186 | DNS | Sebastian Larsen -01 | 7.99 | 60 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 14:30 | ||
180 | 276 | 2.10 | 2 | Jonathan Thulstrup -01 | 2.30 | Stangspring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 14:30 | |
181 | 491 | 2.80 | 3 | Alexander Haugeby -00 | 2.80 | Stangspring • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 14:30 | |
182 | 263 | 3.80 | 1 | Frederik Engborg Thede -00 | 3.70 | Stangspring • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 14:30 | |
183 | 222 | 4.00 | 2 | Aske Petersen -98 | 4.23 | Stangspring • Finale | Drenge 18-19 år | Lørdag kl. 14:30 | |
184 | 217 | 7.19 | 5 | Asger Abraham -06 | Kuglestød • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 14:30 | ||
185 | 243 | 6.20 | 10 | Sophus Emil Ramsgaard Jen -06 | 6.38 | Kuglestød • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 14:30 | |
186 | 188 | 7.57 | 4 | Hakeem Ali -05 | 7.24 | Kuglestød • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 14:30 | |
187 | 495 | 7.37 | 1 | Jonathan Aquino -99 | 7.24 | 60 meter • Indl. | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 14:45 | |
188 | 488 | 8.12 | 9 | Lucas Bunch -00 | 8.10 | 60 meter • Indl. | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 14:45 | |
189 | 235 | 8.11 | 8 | Bjørn Van Overeem -00 | 8.30 | 60 meter • Indl. | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 14:45 | |
190 | 496 | 7.95 | 7 | Gabriel Lausten -00 | 7.70 | 60 meter • Indl. | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 14:45 | |
191 | 222 | 7.49 | 1 | Aske Petersen -98 | 7.42 | 60 meter • Indl. | Drenge 18-19 år | Lørdag kl. 14:45 | |
192 | 498 | 7.86 | 2 | August Hallberg -98 | 7.79 | 60 meter • Indl. | Drenge 18-19 år | Lørdag kl. 14:45 | |
193 | 501 | 1.45 | 2 | Alice Kirk Damsgaard -01 | 1.56 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 14:45 | |
194 | 264 | 1.35 | 3 | Ida Beiter Bomme -01 | 1.46 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 14:45 | |
195 | 260 | DNS | Selma Staun -00 | 1.53 | Højdespring • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 14:45 | ||
196 | 240 | 1.50 | 1 | Emilie Persson -99 | 1.54 | Højdespring • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 14:45 | |
197 | 226 | DNS | Victoria Lendal -02 | 8.41 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:00 | ||
198 | 266 | 8.52 | 4 | Lili Kökény -01 | 8.71 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:00 | |
199 | 218 | 8.64 | 7 | Liv Nedergaard -02 | 8.61 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:00 | |
200 | 485 | 8.76 | 10 | Annika Eppers -02 | 8.61 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:00 | |
201 | 486 | 8.73 | 8 | Ida Lyngby -02 | 8.81 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:00 | |
202 | 232 | 8.87 | 12 | Josefine Sørensen -02 | 8.99 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:00 | |
203 | 236 | 8.51 | 2 | Maria Skov Kragh -01 | 8.54 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:00 | |
204 | 282 | 4.84 | 3 | Vilhelm Krüger -04 | 5.03 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:00 | |
205 | 233 | 2.68 | 25 | Peter Grevy Ejstrup -04 | 3.72 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:00 | |
206 | 286 | 4.96 | 1 | Dhruv Mehrotra -03 | 4.79 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:00 | |
207 | 479 | 4.05 | 12 | Malte Bank -03 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:00 | ||
208 | 481 | 4.33 | 6 | Elias Lunøe -03 | 4.52 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:00 | |
209 | 208 | 3.00 | 24 | Sebastian Thulstrup -04 | 3.30 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:00 | |
210 | 209 | 8.34 | 1 | Betty-Marie Njor Boisen -00 | 8.26 | 60 meter • Indl. | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 15:25 | |
211 | 489 | 8.69 | 5 | Isabella Juul -00 | 8.51 | 60 meter • Indl. | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 15:25 | |
212 | 275 | 8.54 | 4 | Simone Hjort -99 | 8.36 | 60 meter • Indl. | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 15:25 | |
213 | 483 | 8.69 | 4 | Caroline T. Hansen -00 | 8.89 | Kuglestød • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 15:30 | |
214 | 487 | 9.13 | 3 | Louise Wessel Leroy -99 | 9.47 | Kuglestød • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 15:30 | |
215 | 492 | DNS | Augusta Jakobsen -97 | 8.82 | 60 meter • Indl. | Piger 18-19 år | Lørdag kl. 15:35 | ||
216 | 228 | 8.44 | 1 | Helena Nicolaisen -95 | 8.27 | 60 meter • Indl. | Kvinder senior | Lørdag kl. 15:35 | |
217 | 493 | 8.54 | 2 | Emma-Giovanna Coco Vitale -93 | 8.43 | 60 meter • Indl. | Kvinder senior | Lørdag kl. 15:35 | |
218 | 207 | 1.40 | 4 | Oswald Carstensen -02 | 1.45 | Højdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 15:45 | |
219 | 497 | 1.60 | 1 | Jacob Rosenlund -01 | 1.45 | Højdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 15:45 | |
220 | 273 | DNS | Pil Nedergaard -06 | 13.68 | 60 meter hæk • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 16:00 | ||
221 | 197 | DNS | Sofia Thøgersen -05 | 11.68 | 60 meter hæk • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 16:00 | ||
222 | 203 | DNS | Signe Juhl Laursen -05 | 13.33 | 60 meter hæk • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 16:00 | ||
223 | 200 | DNS | Ingrid Gram Jensen -05 | 12.55 | 60 meter hæk • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 16:00 | ||
224 | 257 | 11.99 | 1 | Joel Frederik von d'Ahé -05 | 11.94 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 16:00 | |
225 | 198 | DNS | Karla Schärfe -03 | 10.21 | 60 meter hæk • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 16:00 | ||
226 | 282 | DNS | Vilhelm Krüger -04 | 11.06 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 16:00 | ||
227 | 286 | DNS | Dhruv Mehrotra -03 | 10.83 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 16:00 | ||
228 | 479 | 11.81 | 3 | Malte Bank -03 | 11.72 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 16:00 | |
229 | 226 | DNS | Victoria Lendal -02 | 5.14 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:00 | ||
230 | 266 | 4.67 | 2 | Lili Kökény -01 | 4.55 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:00 | |
231 | 272 | 4.75 | 1 | Ellen Lawaetz -02 | 4.67 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:00 | |
232 | 484 | 4.57 | 5 | Alberthe Wiedemann Simons -02 | 4.27 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:00 | |
233 | 485 | 4.24 | 12 | Annika Eppers -02 | 4.03 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:00 | |
234 | 486 | 4.15 | 13 | Ida Lyngby -02 | 3.96 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:00 | |
235 | 232 | 4.33 | 9 | Josefine Sørensen -02 | 4.25 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:00 | |
236 | 236 | 4.58 | 4 | Maria Skov Kragh -01 | 4.76 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:00 | |
237 | 235 | 11.99 | 3 | Bjørn Van Overeem -00 | 12.75 | Kuglestød • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 16:00 | |
238 | 511 | 13.32 | 2 | Mads Lund -00 | Kuglestød • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 16:00 | ||
239 | 498 | 12.43 | 1 | August Hallberg -98 | 12.66 | Kuglestød • Finale | Drenge 18-19 år | Lørdag kl. 16:00 | |
240 | 499 | 12.44 | 1 | Stefan M Mortensen -96 | 12.60 | Kuglestød • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 16:00 | |
241 | 266 | 10.34 | 5 | Lili Kökény -01 | 10.43 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:20 | |
242 | 267 | 12.02 | 8 | Nicola Malling -01 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:20 | ||
243 | 272 | 10.07 | 4 | Ellen Lawaetz -02 | 10.46 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:20 | |
244 | 484 | 10.99 | 7 | Alberthe Wiedemann Simons -02 | 10.89 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:20 | |
245 | 264 | 9.49 | 1 | Ida Beiter Bomme -01 | 9.41 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:20 | |
246 | 487 | 10.19 | 1 | Louise Wessel Leroy -99 | 10.02 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 16:20 | |
247 | 228 | 9.65 | 1 | Helena Nicolaisen -95 | 9.45 | 60 meter hæk • Indl. | Kvinder senior | Lørdag kl. 16:20 | |
248 | 207 | 8.72 | 6 | Oswald Carstensen -02 | 7.35 | Kuglestød • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 16:45 | |
249 | 186 | DNS | Sebastian Larsen -01 | 13.04 | Kuglestød • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 16:45 | ||
250 | 209 | 8.31 | 1 | Betty-Marie Njor Boisen -00 | 8.34 | 60 meter • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 16:50 | |
251 | 489 | 8.59 | 3 | Isabella Juul -00 | 8.69 | 60 meter • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 16:50 | |
252 | 228 | 8.42 | 1 | Helena Nicolaisen -95 | 8.44 | 60 meter • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 16:50 | |
253 | 493 | 8.56 | 2 | Emma-Giovanna Coco Vitale -93 | 8.54 | 60 meter • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 16:50 | |
254 | 490 | 8.21 | 3 | Osadeba Isaac -02 | 8.03 | 60 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 17:00 | |
255 | 268 | 7.93 | 1 | Anders Hørby Madsen -01 | 7.97 | 60 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 17:00 | |
256 | 495 | 7.32 | 1 | Jonathan Aquino -99 | 7.37 | 60 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 17:00 | |
257 | 222 | DNS | Aske Petersen -98 | 7.49 | 60 meter • Finale | Drenge 18-19 år | Lørdag kl. 17:00 | ||
258 | 498 | DNS | August Hallberg -98 | 7.86 | 60 meter • Finale | Drenge 18-19 år | Lørdag kl. 17:00 | ||
259 | 494 | 4.79 | 4 | Johanne W Simonsen -99 | 4.87 | Længdespring • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 17:00 | |
260 | 487 | 4.62 | 5 | Louise Wessel Leroy -99 | 4.86 | Længdespring • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 17:00 | |
261 | 489 | 4.80 | 3 | Isabella Juul -00 | 4.85 | Længdespring • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 17:00 | |
262 | 275 | 4.99 | 2 | Simone Hjort -99 | 5.42 | Længdespring • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 17:00 | |
263 | 482 | 7.93 | 5 | Emilie Bank -02 | 7.68 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 17:00 | |
264 | 218 | 9.23 | 2 | Liv Nedergaard -02 | 9.10 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 17:00 | |
265 | 193 | 7.53 | 8 | Nina-Tao Hahnemann -02 | 7.41 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 17:00 | |
266 | 264 | 9.96 | 1 | Ida Beiter Bomme -01 | 9.98 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 17:00 | |
267 | 266 | 8.61 | 3 | Lili Kökény -01 | 8.52 | 60 meter • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 17:15 | |
268 | 236 | 8.47 | 1 | Maria Skov Kragh -01 | 8.51 | 60 meter • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 17:15 | |
269 | 266 | 10.32 | 1 | Lili Kökény -01 | 10.34 | 60 meter hæk • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 17:30 | |
270 | 272 | 16.20 | 2 | Ellen Lawaetz -02 | 10.07 | 60 meter hæk • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 17:30 | |
271 | 264 | DNS | Ida Beiter Bomme -01 | 9.49 | 60 meter hæk • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 17:30 | ||
272 | 487 | 11.06 | 2 | Louise Wessel Leroy -99 | 10.19 | 60 meter hæk • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 17:30 | |
273 | 228 | DNS | Helena Nicolaisen -95 | 9.65 | 60 meter hæk • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 17:30 | ||
274 | 268 | 5.77 | 1 | Anders Hørby Madsen -01 | 5.82 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 17:30 | |
275 | 500 | 4.60 | 4 | Nikolai Lysholdt Petersen -01 | 4.91 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 17:30 | |
276 | 221 | 4.56 | 5 | Bertram Costa -02 | 5.06 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 17:30 | |
277 | 186 | DNS | Sebastian Larsen -01 | 5.18 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 17:30 | ||
278 | 491 | 5.41 | 4 | Alexander Haugeby -00 | 4.87 | Længdespring • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 17:30 | |
279 | 488 | 4.89 | 7 | Lucas Bunch -00 | 5.17 | Længdespring • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 17:30 |