Copenhagen Open • Hvidovre Stadion • Hvidovre
14-15 jun, 2014
Arrangør: Hvidovre AM
SWE- IFK Lidingö Friidrot
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 636 | PB | 4.53 | 2 | Måns Boshuis -02 | 4.51 | Længdespring • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 10:00 |
2 | 623 | 3.39 | 13 | Gustav Andersson -02 | Længdespring • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 10:00 | ||
3 | 634 | PB | 4.07 | 7 | Marcus Winzenberg -02 | 3.85 | Længdespring • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 10:00 |
4 | 627 | 4.21 | 5 | Johan Hannegård -02 | 4.35 | Længdespring • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 10:00 | |
5 | 637 | 3.21 | 17 | Måns Rudenstad -02 | Længdespring • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 10:00 | ||
6 | 620 | 3.57 | 12 | Edvard Bilk -02 | Længdespring • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 10:00 | ||
7 | 674 | 3.76 | 11 | Jonathan Johansson -02 | Længdespring • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 10:00 | ||
8 | 641 | 3.25 | 16 | Willliam Hjelt -02 | Længdespring • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 10:00 | ||
9 | 619 | 3.91 | 9 | August Hagdahl -02 | Længdespring • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 10:00 | ||
10 | 632 | 3.90 | 10 | Lukas Werner -02 | 4.07 | Længdespring • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 10:00 | |
11 | 633 | 13.24 | 3 | Madeleine Aulio -02 | 11.25 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 12 år | Lørdag kl. 10:10 | |
12 | 638 | 13.57 | 3 | Olivia Ternhem -02 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 12 år | Lørdag kl. 10:10 | ||
13 | 622 | 14.54 | 4 | Ella Broquist -02 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 12 år | Lørdag kl. 10:10 | ||
14 | 662 | 10.39 | 1 | Lisa Fröberg -02 | 10.14 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 12 år | Lørdag kl. 10:10 | |
15 | 633 | 11.59 | 2 | Madeleine Aulio -02 | 11.55 | 80 meter • Indl. | Piger 12 år | Lørdag kl. 10:35 | |
16 | 640 | 12.04 | 3 | Tora Eidmann -02 | 11.96 | 80 meter • Indl. | Piger 12 år | Lørdag kl. 10:35 | |
17 | 624 | 12.68 | 5 | Hanna Foster -02 | 80 meter • Indl. | Piger 12 år | Lørdag kl. 10:35 | ||
18 | 638 | 12.69 | 4 | Olivia Ternhem -02 | 80 meter • Indl. | Piger 12 år | Lørdag kl. 10:35 | ||
19 | 621 | 11.86 | 2 | Elisabeth Hvalgren -02 | 11.78 | 80 meter • Indl. | Piger 12 år | Lørdag kl. 10:35 | |
20 | 622 | 13.57 | 5 | Ella Broquist -02 | 80 meter • Indl. | Piger 12 år | Lørdag kl. 10:35 | ||
21 | 662 | 11.55 | 1 | Lisa Fröberg -02 | 11.53 | 80 meter • Indl. | Piger 12 år | Lørdag kl. 10:35 | |
22 | 636 | 11.71 | 1 | Måns Boshuis -02 | 11.82 | 80 meter • Indl. | Drenge 12 år | Lørdag kl. 10:55 | |
23 | 623 | 13.81 | 5 | Gustav Andersson -02 | 80 meter • Indl. | Drenge 12 år | Lørdag kl. 10:55 | ||
24 | 634 | 12.84 | 4 | Marcus Winzenberg -02 | 80 meter • Indl. | Drenge 12 år | Lørdag kl. 10:55 | ||
25 | 627 | 12.41 | 2 | Johan Hannegård -02 | 12.00 | 80 meter • Indl. | Drenge 12 år | Lørdag kl. 10:55 | |
26 | 637 | 14.12 | 5 | Måns Rudenstad -02 | 80 meter • Indl. | Drenge 12 år | Lørdag kl. 10:55 | ||
27 | 635 | 12.32 | 2 | Max Öqvist -02 | 80 meter • Indl. | Drenge 12 år | Lørdag kl. 10:55 | ||
28 | 629 | 12.92 | 4 | Julius Mördrup -02 | 80 meter • Indl. | Drenge 12 år | Lørdag kl. 10:55 | ||
29 | 620 | 13.53 | 3 | Edvard Bilk -02 | 80 meter • Indl. | Drenge 12 år | Lørdag kl. 10:55 | ||
30 | 639 | 11.52 | 1 | Oscar Taha -02 | 11.64 | 80 meter • Indl. | Drenge 12 år | Lørdag kl. 10:55 | |
31 | 674 | 12.58 | 3 | Jonathan Johansson -02 | 80 meter • Indl. | Drenge 12 år | Lørdag kl. 10:55 | ||
32 | 641 | 13.56 | 4 | Willliam Hjelt -02 | 80 meter • Indl. | Drenge 12 år | Lørdag kl. 10:55 | ||
33 | 619 | 12.70 | 3 | August Hagdahl -02 | 80 meter • Indl. | Drenge 12 år | Lørdag kl. 10:55 | ||
34 | 662 | 10.19 | 1 | Lisa Fröberg -02 | 10.39 | 60 meter hæk • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 11:00 | |
35 | 636 | 16.59 | 2 | Måns Boshuis -02 | 80 meter hæk • Indl. | Drenge 12 år | Lørdag kl. 11:20 | ||
36 | 627 | 17.22 | 3 | Johan Hannegård -02 | 80 meter hæk • Indl. | Drenge 12 år | Lørdag kl. 11:20 | ||
37 | 674 | 17.08 | 2 | Jonathan Johansson -02 | 80 meter hæk • Indl. | Drenge 12 år | Lørdag kl. 11:20 | ||
38 | 636 | 16.27 | 3 | Måns Boshuis -02 | 16.59 | 80 meter hæk • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 11:55 | |
39 | 627 | 17.61 | 4 | Johan Hannegård -02 | 17.22 | 80 meter hæk • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 11:55 | |
40 | 674 | 19.06 | 6 | Jonathan Johansson -02 | 17.08 | 80 meter hæk • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 11:55 | |
41 | 633 | 11.52 | 3 | Madeleine Aulio -02 | 11.59 | 80 meter • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 12:35 | |
42 | 662 | 11.63 | 5 | Lisa Fröberg -02 | 11.55 | 80 meter • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 12:35 | |
43 | 636 | 11.87 | 6 | Måns Boshuis -02 | 11.71 | 80 meter • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 12:40 | |
44 | 639 | 11.24 | 1 | Oscar Taha -02 | 11.52 | 80 meter • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 12:40 | |
45 | 623 | 14.36 | 13 | Gustav Andersson -02 | Spydkast • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 13:15 | ||
46 | 634 | PB | 19.34 | 10 | Marcus Winzenberg -02 | 7.46 | Spydkast • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 13:15 |
47 | 627 | 21.84 | 7 | Johan Hannegård -02 | Spydkast • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 13:15 | ||
48 | 620 | 19.61 | 9 | Edvard Bilk -02 | Spydkast • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 13:15 | ||
49 | 639 | 21.05 | 8 | Oscar Taha -02 | Spydkast • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 13:15 | ||
50 | 674 | DNS | Jonathan Johansson -02 | Spydkast • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 13:15 | |||
51 | 641 | 16.50 | 11 | Willliam Hjelt -02 | Spydkast • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 13:15 | ||
52 | 619 | 12.06 | 15 | August Hagdahl -02 | Spydkast • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 13:15 | ||
53 | 633 | PB | 9.77 | 3 | Madeleine Aulio -02 | 9.45 | Trespring • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 13:25 |
54 | 622 | PB | 7.60 | 5 | Ella Broquist -02 | 7.16 | Trespring • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 13:25 |
55 | 662 | 10.10 | 1 | Lisa Fröberg -02 | 10.18 | Trespring • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 13:25 | |
56 | 622 | NM | Ella Broquist -02 | Diskoskast • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:40 | |||
57 | 630 | 44.68 | 1 | Lindingö P13 | 4 x 80 meter stafet • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:40 | ||
58 | 626 | 49.66 | 4 | IFK Lidingö D13 Hold 2 | 4 x 80 meter stafet • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 13:45 | ||
59 | 625 | 46.36 | 2 | IFK Lidingö D13 Hold 1 | 4 x 80 meter stafet • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 13:45 | ||
60 | 658 | 54.28 | 5 | IFK Lidingö D13 Hold 3 | 4 x 80 meter stafet • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 13:45 | ||
61 | 633 | PB | 1.36 | 2 | Madeleine Aulio -02 | 1.35 | Højdespring • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 14:00 |
62 | 640 | 1.24 | 6 | Tora Eidmann -02 | Højdespring • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 14:00 | ||
63 | 638 | 1.16 | 8 | Olivia Ternhem -02 | Højdespring • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 14:00 | ||
64 | 621 | PB | 1.33 | 3 | Elisabeth Hvalgren -02 | 1.27 | Højdespring • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 14:00 |
65 | 622 | NM | Ella Broquist -02 | Højdespring • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 14:00 | |||
66 | 662 | 1.45 | 1 | Lisa Fröberg -02 | 1.52 | Højdespring • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 14:00 | |
67 | 633 | 29.76 | 3 | Madeleine Aulio -02 | 29.57 | 200 meter • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 14:45 | |
68 | 640 | 31.92 | 9 | Tora Eidmann -02 | 31.00 | 200 meter • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 14:45 | |
69 | 624 | 33.01 | 14 | Hanna Foster -02 | 32.30 | 200 meter • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 14:45 | |
70 | 638 | 33.11 | 15 | Olivia Ternhem -02 | 31.50 | 200 meter • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 14:45 | |
71 | 621 | 29.93 | 4 | Elisabeth Hvalgren -02 | 28.96 | 200 meter • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 14:45 | |
72 | 662 | 28.71 | 1 | Lisa Fröberg -02 | 28.60 | 200 meter • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 14:45 | |
73 | 636 | 33.22 | 9 | Måns Boshuis -02 | 30.00 | 200 meter • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 14:55 | |
74 | 623 | 35.31 | 14 | Gustav Andersson -02 | 200 meter • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 14:55 | ||
75 | 634 | 33.11 | 8 | Marcus Winzenberg -02 | 200 meter • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 14:55 | ||
76 | 627 | 31.28 | 5 | Johan Hannegård -02 | 29.50 | 200 meter • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 14:55 | |
77 | 637 | 36.33 | 15 | Måns Rudenstad -02 | 32.00 | 200 meter • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 14:55 | |
78 | 635 | 31.98 | 6 | Max Öqvist -02 | 200 meter • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 14:55 | ||
79 | 629 | 34.03 | 11 | Julius Mördrup -02 | 30.50 | 200 meter • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 14:55 | |
80 | 620 | 34.75 | 12 | Edvard Bilk -02 | 200 meter • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 14:55 | ||
81 | 639 | 28.50 | 1 | Oscar Taha -02 | 28.81 | 200 meter • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 14:55 | |
82 | 674 | DNS | Jonathan Johansson -02 | 30.00 | 200 meter • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 14:55 | ||
83 | 641 | 35.30 | 13 | Willliam Hjelt -02 | 200 meter • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 14:55 | ||
84 | 619 | 33.72 | 10 | August Hagdahl -02 | 30.10 | 200 meter • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 14:55 | |
85 | 632 | 32.40 | 7 | Lukas Werner -02 | 30.00 | 200 meter • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 14:55 | |
86 | 633 | 2.05.86 | 13 | Madeleine Aulio -02 | 2.00.01 | 600 meter • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 16:45 | |
87 | 621 | 1.53.83 | 5 | Elisabeth Hvalgren -02 | 1.51.60 | 600 meter • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 16:45 | |
88 | 622 | PB | 2.07.81 | 14 | Ella Broquist -02 | 2.08.47 | 600 meter • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 16:45 |
89 | 662 | 1.50.23 | 3 | Lisa Fröberg -02 | 1.43.03 | 600 meter • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 16:45 | |
90 | 634 | 1.59.47 | 10 | Marcus Winzenberg -02 | 600 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 16:50 | ||
91 | 627 | 1.57.63 | 9 | Johan Hannegård -02 | 1.49.73 | 600 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 16:50 | |
92 | 637 | 2.18.28 | 18 | Måns Rudenstad -02 | 2.12.00 | 600 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 16:50 | |
93 | 635 | 2.00.64 | 11 | Max Öqvist -02 | 600 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 16:50 | ||
94 | 629 | 1.57.54 | 8 | Julius Mördrup -02 | 1.53.00 | 600 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 16:50 | |
95 | 639 | 1.46.67 | 2 | Oscar Taha -02 | 1.43.86 | 600 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 16:50 | |
96 | 632 | 1.57.31 | 7 | Lukas Werner -02 | 1.57.00 | 600 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 16:50 | |
97 | 627 | 8.16 | 4 | Johan Hannegård -02 | Trespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 9:00 | ||
98 | 620 | 7.20 | 7 | Edvard Bilk -02 | Trespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 9:00 | ||
99 | 641 | 7.38 | 5 | Willliam Hjelt -02 | Trespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 9:00 | ||
100 | 619 | 7.35 | 6 | August Hagdahl -02 | Trespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 9:00 | ||
101 | 632 | 8.29 | 3 | Lukas Werner -02 | Trespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 9:00 | ||
102 | 633 | 14.25 | 1 | Madeleine Aulio -02 | 100 meter • Indl. | Piger 12 år | Søndag kl. 9:05 | ||
103 | 640 | 15.29 | 3 | Tora Eidmann -02 | 100 meter • Indl. | Piger 12 år | Søndag kl. 9:05 | ||
104 | 624 | 15.87 | 4 | Hanna Foster -02 | 100 meter • Indl. | Piger 12 år | Søndag kl. 9:05 | ||
105 | 638 | 15.20 | 3 | Olivia Ternhem -02 | 100 meter • Indl. | Piger 12 år | Søndag kl. 9:05 | ||
106 | 621 | 14.93 | 2 | Elisabeth Hvalgren -02 | 100 meter • Indl. | Piger 12 år | Søndag kl. 9:05 | ||
107 | 622 | 16.89 | 5 | Ella Broquist -02 | 100 meter • Indl. | Piger 12 år | Søndag kl. 9:05 | ||
108 | 662 | 14.01 | 1 | Lisa Fröberg -02 | 100 meter • Indl. | Piger 12 år | Søndag kl. 9:05 | ||
109 | 636 | 14.58 | 2 | Måns Boshuis -02 | 100 meter • Indl. | Drenge 12 år | Søndag kl. 9:15 | ||
110 | 623 | 16.81 | 4 | Gustav Andersson -02 | 100 meter • Indl. | Drenge 12 år | Søndag kl. 9:15 | ||
111 | 634 | 15.83 | 4 | Marcus Winzenberg -02 | 100 meter • Indl. | Drenge 12 år | Søndag kl. 9:15 | ||
112 | 637 | 17.28 | 6 | Måns Rudenstad -02 | 100 meter • Indl. | Drenge 12 år | Søndag kl. 9:15 | ||
113 | 635 | 15.45 | 3 | Max Öqvist -02 | 100 meter • Indl. | Drenge 12 år | Søndag kl. 9:15 | ||
114 | 629 | 15.87 | 5 | Julius Mördrup -02 | 100 meter • Indl. | Drenge 12 år | Søndag kl. 9:15 | ||
115 | 639 | 13.84 | 1 | Oscar Taha -02 | 14.50 | 100 meter • Indl. | Drenge 12 år | Søndag kl. 9:15 | |
116 | 674 | 15.50 | 3 | Jonathan Johansson -02 | 100 meter • Indl. | Drenge 12 år | Søndag kl. 9:15 | ||
117 | 619 | 15.86 | 4 | August Hagdahl -02 | 100 meter • Indl. | Drenge 12 år | Søndag kl. 9:15 | ||
118 | 636 | =PB | 1.33 | 2 | Måns Boshuis -02 | 1.33 | Højdespring • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 10:15 |
119 | 634 | 1.27 | 6 | Marcus Winzenberg -02 | Højdespring • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 10:15 | ||
120 | 629 | 1.24 | 8 | Julius Mördrup -02 | Højdespring • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 10:15 | ||
121 | 639 | DNS | Oscar Taha -02 | 1.26 | Højdespring • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 10:15 | ||
122 | 674 | NM | Jonathan Johansson -02 | Højdespring • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 10:15 | |||
123 | 641 | 1.11 | 11 | Willliam Hjelt -02 | Højdespring • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 10:15 | ||
124 | 619 | PB | 1.27 | 7 | August Hagdahl -02 | 1.26 | Højdespring • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 10:15 |
125 | 632 | 1.30 | 4 | Lukas Werner -02 | 1.34 | Højdespring • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 10:15 | |
126 | 633 | 14.00 | 1 | Madeleine Aulio -02 | 14.25 | 100 meter • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 12:05 | |
127 | 662 | 14.01 | 2 | Lisa Fröberg -02 | 14.01 | 100 meter • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 12:05 | |
128 | 636 | 14.62 | 6 | Måns Boshuis -02 | 14.58 | 100 meter • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 12:10 | |
129 | 639 | 13.52 | 2 | Oscar Taha -02 | 13.84 | 100 meter • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 12:10 | |
130 | 623 | 5.72 | 14 | Gustav Andersson -02 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 12:50 | ||
131 | 634 | 6.46 | 10 | Marcus Winzenberg -02 | 6.94 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 12:50 | |
132 | 627 | 6.85 | 8 | Johan Hannegård -02 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 12:50 | ||
133 | 635 | DNS | Max Öqvist -02 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 12:50 | |||
134 | 629 | 5.99 | 13 | Julius Mördrup -02 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 12:50 | ||
135 | 620 | 4.98 | 16 | Edvard Bilk -02 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 12:50 | ||
136 | 639 | 6.46 | 11 | Oscar Taha -02 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 12:50 | ||
137 | 619 | 6.14 | 12 | August Hagdahl -02 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 12:50 | ||
138 | 633 | 12.90 | 10 | Madeleine Aulio -02 | Spydkast • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 13:00 | ||
139 | 621 | 13.55 | 8 | Elisabeth Hvalgren -02 | Spydkast • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 13:00 | ||
140 | 622 | 10.96 | 13 | Ella Broquist -02 | Spydkast • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 13:00 | ||
141 | 662 | 15.60 | 6 | Lisa Fröberg -02 | 16.22 | Spydkast • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 13:00 | |
142 | 636 | 14.80 | 8 | Måns Boshuis -02 | 16.00 | Diskoskast • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:00 | |
143 | 623 | 13.34 | 10 | Gustav Andersson -02 | Diskoskast • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:00 | ||
144 | 627 | 15.82 | 7 | Johan Hannegård -02 | Diskoskast • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:00 | ||
145 | 637 | 10.05 | 14 | Måns Rudenstad -02 | Diskoskast • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:00 | ||
146 | 629 | 16.29 | 6 | Julius Mördrup -02 | Diskoskast • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:00 | ||
147 | 620 | 12.95 | 11 | Edvard Bilk -02 | 16.00 | Diskoskast • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:00 | |
148 | 639 | 12.61 | 12 | Oscar Taha -02 | Diskoskast • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:00 | ||
149 | 674 | DNS | Jonathan Johansson -02 | Diskoskast • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:00 | |||
150 | 641 | 10.62 | 13 | Willliam Hjelt -02 | Diskoskast • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:00 | ||
151 | 619 | 14.76 | 9 | August Hagdahl -02 | Diskoskast • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:00 | ||
152 | 632 | NM | Lukas Werner -02 | 16.00 | Diskoskast • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:00 | ||
153 | 622 | DNS | Ella Broquist -02 | Spydkast • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 14:00 | |||
154 | 621 | DNS | Elisabeth Hvalgren -02 | 1500 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 14:25 | |||
155 | 622 | 6.05.10 | 5 | Ella Broquist -02 | 1500 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 14:25 | ||
156 | 662 | DNS | Lisa Fröberg -02 | 1500 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 14:25 | |||
157 | 634 | 5.39.12 | 9 | Marcus Winzenberg -02 | 1500 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:35 | ||
158 | 627 | 5.27.33 | 6 | Johan Hannegård -02 | 1500 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:35 | ||
159 | 637 | DNS | Måns Rudenstad -02 | 1500 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:35 | |||
160 | 635 | 5.56.41 | 12 | Max Öqvist -02 | 1500 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:35 | ||
161 | 629 | 5.25.16 | 5 | Julius Mördrup -02 | 1500 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:35 | ||
162 | 639 | DNS | Oscar Taha -02 | 5.45.00 | 1500 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:35 | ||
163 | 632 | 5.27.81 | 7 | Lukas Werner -02 | 1500 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:35 | ||
164 | 633 | 4.32 | 4 | Madeleine Aulio -02 | 4.52 | Længdespring • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 14:55 | |
165 | 640 | 3.99 | 8 | Tora Eidmann -02 | Længdespring • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 14:55 | ||
166 | 624 | 3.10 | 19 | Hanna Foster -02 | Længdespring • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 14:55 | ||
167 | 638 | 3.70 | 12 | Olivia Ternhem -02 | Længdespring • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 14:55 | ||
168 | 621 | 4.20 | 5 | Elisabeth Hvalgren -02 | 4.64 | Længdespring • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 14:55 | |
169 | 622 | 3.24 | 18 | Ella Broquist -02 | 3.40 | Længdespring • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 14:55 | |
170 | 662 | 4.75 | 1 | Lisa Fröberg -02 | 4.88 | Længdespring • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 14:55 | |
171 | 633 | 1.09.21 | 5 | Madeleine Aulio -02 | 400 meter • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 15:40 | ||
172 | 640 | 1.18.90 | 10 | Tora Eidmann -02 | 10.90 | 400 meter • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 15:40 | |
173 | 624 | 1.20.78 | 11 | Hanna Foster -02 | 12.40 | 400 meter • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 15:40 | |
174 | 638 | 1.17.16 | 9 | Olivia Ternhem -02 | 400 meter • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 15:40 | ||
175 | 621 | PB | 1.08.23 | 2 | Elisabeth Hvalgren -02 | 1.11.00 | 400 meter • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 15:40 |
176 | 622 | PB | 1.23.58 | 12 | Ella Broquist -02 | 1.25.15 | 400 meter • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 15:40 |
177 | 662 | PB | 1.03.66 | 1 | Lisa Fröberg -02 | 1.04.00 | 400 meter • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 15:40 |
178 | 636 | 1.19.77 | 13 | Måns Boshuis -02 | 11.70 | 400 meter • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 15:50 | |
179 | 623 | 1.18.99 | 12 | Gustav Andersson -02 | 400 meter • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 15:50 | ||
180 | 634 | 1.12.73 | 7 | Marcus Winzenberg -02 | 10.80 | 400 meter • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 15:50 | |
181 | 627 | 1.06.97 | 4 | Johan Hannegård -02 | 11.00 | 400 meter • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 15:50 | |
182 | 637 | 1.18.83 | 11 | Måns Rudenstad -02 | 12.50 | 400 meter • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 15:50 | |
183 | 635 | 1.12.30 | 6 | Max Öqvist -02 | 400 meter • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 15:50 | ||
184 | 629 | 1.13.68 | 8 | Julius Mördrup -02 | 11.20 | 400 meter • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 15:50 | |
185 | 620 | 1.16.25 | 9 | Edvard Bilk -02 | 400 meter • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 15:50 | ||
186 | 639 | PB | 1.01.93 | 1 | Oscar Taha -02 | 1.07.10 | 400 meter • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 15:50 |
187 | 674 | DNS | Jonathan Johansson -02 | 10.50 | 400 meter • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 15:50 | ||
188 | 641 | 1.26.77 | 16 | Willliam Hjelt -02 | 12.50 | 400 meter • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 15:50 | |
189 | 619 | 1.21.10 | 14 | August Hagdahl -02 | 11.90 | 400 meter • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 15:50 |