Afslutningsstævne • Greve Stadion • Greve
24-26 sep, 2021
Arrangør: Greve Atletik
Sparta
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2.19 (w:+0.0) | 7 | Siri Kleif -14 | Længdespring • Finale | Piger -7 år | Søndag kl. 10:00 | ||
2 | 1.92 (w:+0.0) | 9 | Leonora Nelly Nordby-Folting -15 | Længdespring • Finale | Piger -7 år | Søndag kl. 10:00 | ||
3 | 1.80 (w:+1.5) | 11 | Kamma Sophia Wischmann -14 | Længdespring • Finale | Piger -7 år | Søndag kl. 10:00 | ||
4 | 2.37 (w:+0.6) | 5 | Olivia Marisol Anitadatter -15 | Længdespring • Finale | Piger -7 år | Søndag kl. 10:00 | ||
5 | 2.58 (w:+0.0) | 3 | Irina Tra Bi -14 | Længdespring • Finale | Piger -7 år | Søndag kl. 10:00 | ||
6 | 2.63 (w:+1.1) | 2 | Smilla Gram Jensen -14 | Længdespring • Finale | Piger -7 år | Søndag kl. 10:00 | ||
7 | 1.92 (w:+0.0) | 10 | Helene Nadeau Lyng -14 | Længdespring • Finale | Piger -7 år | Søndag kl. 10:00 | ||
8 | 2.55 (w:+1.3) | 4 | Isolde Agerskov Perotti -14 | Længdespring • Finale | Piger -7 år | Søndag kl. 10:00 | ||
9 | 2.80 (w:+0.0) | 1 | Frida Schmidt Jæger -14 | Længdespring • Finale | Piger -7 år | Søndag kl. 10:00 | ||
10 | DNS | Liv Mørck Christensen -14 | Længdespring • Finale | Piger -7 år | Søndag kl. 10:00 | |||
11 | 2.00 (w:+0.5) | 8 | Ella Gram -14 | Længdespring • Finale | Piger -7 år | Søndag kl. 10:00 | ||
12 | 2.23 (w:+0.9) | 6 | Ena Vejlby Sobrino-Jensen -14 | Længdespring • Finale | Piger -7 år | Søndag kl. 10:00 | ||
13 | 1.75 (w:+1.5) | 12 | Sofia Favaro-Mankouri -15 | Længdespring • Finale | Piger -7 år | Søndag kl. 10:00 | ||
14 | 10.46 | 6 | Theodor Skou Salling -14 | Boldkast • Finale | Drenge -7 år | Søndag kl. 10:00 | ||
15 | DNS | Hans Kirst -14 | Boldkast • Finale | Drenge -7 år | Søndag kl. 10:00 | |||
16 | DNS | Jens Kirst -14 | Boldkast • Finale | Drenge -7 år | Søndag kl. 10:00 | |||
17 | 20.13 | 2 | August Krogsgaard -14 | Boldkast • Finale | Drenge -7 år | Søndag kl. 10:00 | ||
18 | 7.52 | 3 | Wilma Caroline Nielsen -10 | 7.40 | Kuglestød • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 10:05 | |
19 | 43.11 | 1 | Sparta | 4 x 60 meter hæk stafet • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 10:10 | ||
20 | 9.89 | 3 | Theodor Skou Salling -14 | 40 meter • Finale | Drenge -7 år | Søndag kl. 10:20 | ||
21 | DNS | Hans Kirst -14 | 40 meter • Finale | Drenge -7 år | Søndag kl. 10:20 | |||
22 | DNS | Jens Kirst -14 | 40 meter • Finale | Drenge -7 år | Søndag kl. 10:20 | |||
23 | 7.98 | 1 | August Krogsgaard -14 | 40 meter • Finale | Drenge -7 år | Søndag kl. 10:20 | ||
24 | 8.51 | 2 | Siri Kleif -14 | 40 meter • Finale | Piger -7 år | Søndag kl. 10:35 | ||
25 | 9.25 | 6 | Leonora Nelly Nordby-Folting -15 | 40 meter • Finale | Piger -7 år | Søndag kl. 10:35 | ||
26 | 10.53 | 5 | Kamma Sophia Wischmann -14 | 40 meter • Finale | Piger -7 år | Søndag kl. 10:35 | ||
27 | 8.75 | 4 | Olivia Marisol Anitadatter -15 | 40 meter • Finale | Piger -7 år | Søndag kl. 10:35 | ||
28 | 8.75 | 5 | Irina Tra Bi -14 | 40 meter • Finale | Piger -7 år | Søndag kl. 10:35 | ||
29 | 8.30 | 1 | Smilla Gram Jensen -14 | 40 meter • Finale | Piger -7 år | Søndag kl. 10:35 | ||
30 | 9.73 | 4 | Helene Nadeau Lyng -14 | 40 meter • Finale | Piger -7 år | Søndag kl. 10:35 | ||
31 | 7.74 | 1 | Isolde Agerskov Perotti -14 | 40 meter • Finale | Piger -7 år | Søndag kl. 10:35 | ||
32 | 8.55 | 2 | Frida Schmidt Jæger -14 | 40 meter • Finale | Piger -7 år | Søndag kl. 10:35 | ||
33 | DNS | Liv Mørck Christensen -14 | 40 meter • Finale | Piger -7 år | Søndag kl. 10:35 | |||
34 | 8.75 | 3 | Ella Gram -14 | 40 meter • Finale | Piger -7 år | Søndag kl. 10:35 | ||
35 | 8.85 | 3 | Ena Vejlby Sobrino-Jensen -14 | 40 meter • Finale | Piger -7 år | Søndag kl. 10:35 | ||
36 | 10.65 | 6 | Sofia Favaro-Mankouri -15 | 40 meter • Finale | Piger -7 år | Søndag kl. 10:35 | ||
37 | DNS | Noah Shaheen Mathiesen -11 | 60 meter • Indl. | Drenge 10 år | Søndag kl. 10:50 | |||
38 | 11.15 | 6 | Marlon Mølbach Bourdat -11 | 11.02 | 60 meter • Indl. | Drenge 10 år | Søndag kl. 10:50 | |
39 | 9.33 | 2 | Asger Lund-Bretlau -11 | 9.15 | 60 meter • Indl. | Drenge 10 år | Søndag kl. 10:50 | |
40 | 10.00 | 6 | Johan Eisinger -11 | 9.66 | 60 meter • Indl. | Drenge 10 år | Søndag kl. 10:50 | |
41 | 2.18 | 6 | Theodor Skou Salling -14 | Længdespring • Finale | Drenge -7 år | Søndag kl. 10:55 | ||
42 | NM | Hans Kirst -14 | Længdespring • Finale | Drenge -7 år | Søndag kl. 10:55 | |||
43 | NM | Jens Kirst -14 | Længdespring • Finale | Drenge -7 år | Søndag kl. 10:55 | |||
44 | 2.67 | 2 | August Krogsgaard -14 | Længdespring • Finale | Drenge -7 år | Søndag kl. 10:55 | ||
45 | 9.21 | 6 | Johan Dahl Kokkegård -08 | 9.31 | Kuglestød • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 10:55 | |
46 | 7.78 | 10 | Sofus Houman-Prassé -09 | 7.96 | Kuglestød • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 10:55 | |
47 | 7.23 | 11 | Mads Augustinus Rasmussen -08 | 7.16 | Kuglestød • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 10:55 | |
48 | 76 | 10.28 | 3 | Oliver Mikkelsen -08 | 10.75 | Kuglestød • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 10:55 |
49 | 8.89 | 6 | Siri Kleif -14 | Boldkast • Finale | Piger -7 år | Søndag kl. 10:55 | ||
50 | 6.69 | 11 | Leonora Nelly Nordby-Folting -15 | Boldkast • Finale | Piger -7 år | Søndag kl. 10:55 | ||
51 | 6.27 | 12 | Kamma Sophia Wischmann -14 | Boldkast • Finale | Piger -7 år | Søndag kl. 10:55 | ||
52 | 9.13 | 5 | Olivia Marisol Anitadatter -15 | Boldkast • Finale | Piger -7 år | Søndag kl. 10:55 | ||
53 | 7.66 | 10 | Irina Tra Bi -14 | Boldkast • Finale | Piger -7 år | Søndag kl. 10:55 | ||
54 | 7.97 | 8 | Smilla Gram Jensen -14 | Boldkast • Finale | Piger -7 år | Søndag kl. 10:55 | ||
55 | 8.32 | 7 | Helene Nadeau Lyng -14 | Boldkast • Finale | Piger -7 år | Søndag kl. 10:55 | ||
56 | 10.16 | 2 | Isolde Agerskov Perotti -14 | Boldkast • Finale | Piger -7 år | Søndag kl. 10:55 | ||
57 | 11.69 | 1 | Frida Schmidt Jæger -14 | Boldkast • Finale | Piger -7 år | Søndag kl. 10:55 | ||
58 | DNS | Liv Mørck Christensen -14 | Boldkast • Finale | Piger -7 år | Søndag kl. 10:55 | |||
59 | 7.78 | 9 | Ella Gram -14 | Boldkast • Finale | Piger -7 år | Søndag kl. 10:55 | ||
60 | 9.49 | 4 | Ena Vejlby Sobrino-Jensen -14 | Boldkast • Finale | Piger -7 år | Søndag kl. 10:55 | ||
61 | 9.71 | 3 | Sofia Favaro-Mankouri -15 | Boldkast • Finale | Piger -7 år | Søndag kl. 10:55 | ||
62 | 10.69 | 7 | Arvid Skyum Marcussen -10 | 10.03 | 60 meter • Indl. | Drenge 11 år | Søndag kl. 11:00 | |
63 | DNS | Frida Gram Jensen -11 | 9.53 | 60 meter • Indl. | Piger 10 år | Søndag kl. 11:05 | ||
64 | DNS | Tara Rose Mehrotra -10 | 9.28 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Søndag kl. 11:10 | ||
65 | 9.05 | 2 | Saga Nimb -10 | 8.89 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Søndag kl. 11:10 | |
66 | DNS | Johanne Hansen-Møller -10 | 8.97 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Søndag kl. 11:10 | ||
67 | 9.19 | 4 | Wilma Caroline Nielsen -10 | 9.23 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Søndag kl. 11:10 | |
68 | 58 | DNS | Deya DellaGatta -10 | 10.64 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Søndag kl. 11:10 | |
69 | 9.60 | 5 | Julia Hedegaard Hallsdottir -10 | 9.33 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Søndag kl. 11:10 | |
70 | DNS | Noah Shaheen Mathiesen -11 | Højdespring • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 11:15 | |||
71 | 1.00 | 11 | Marlon Mølbach Bourdat -11 | 1.10 | Højdespring • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 11:15 | |
72 | 12.01 | 6 | Clara Vejlgaard -08 | 11.71 | 80 meter • Indl. | Piger 13 år | Søndag kl. 11:30 | |
73 | 11.20 | 1 | Esther Falck -08 | 11.03 | 80 meter • Indl. | Piger 13 år | Søndag kl. 11:30 | |
74 | 12.26 | 5 | Clara Lund-Bretlau -09 | 80 meter • Indl. | Piger 12 år | Søndag kl. 11:40 | ||
75 | 80 | 12.38 | 6 | Erika Livia Wischmann -09 | 12.43 | 80 meter • Indl. | Piger 12 år | Søndag kl. 11:40 |
76 | 11.99 | 3 | Sofus Houman-Prassé -09 | 11.56 | 80 meter • Indl. | Drenge 12 år | Søndag kl. 11:45 | |
77 | 77 | 12.39 | 5 | Samuel Grønlund Brix -09 | 11.80 | 80 meter • Indl. | Drenge 12 år | Søndag kl. 11:45 |
78 | 11.10 | 3 | Johan Dahl Kokkegård -08 | 11.06 | 80 meter • Indl. | Drenge 13 år | Søndag kl. 11:55 | |
79 | 12.03 | 8 | Mads Augustinus Rasmussen -08 | 11.84 | 80 meter • Indl. | Drenge 13 år | Søndag kl. 11:55 | |
80 | 78 | 11.66 | 6 | Villy Reedtz Funder -08 | 11.22 | 80 meter • Indl. | Drenge 13 år | Søndag kl. 11:55 |
81 | 10.91 | 1 | Oliver Someya Elklint -08 | 10.87 | 80 meter • Indl. | Drenge 13 år | Søndag kl. 11:55 | |
82 | 76 | 11.02 | 2 | Oliver Mikkelsen -08 | 10.74 | 80 meter • Indl. | Drenge 13 år | Søndag kl. 11:55 |
83 | 79 | 11.10 | 4 | William Thøgersen -08 | 11.73 | 80 meter • Indl. | Drenge 13 år | Søndag kl. 11:55 |
84 | 8.92 | 7 | Clara Vejlgaard -08 | 9.43 | Kuglestød • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 11:55 | |
85 | 9.03 | 2 | Saga Nimb -10 | 9.05 | 60 meter • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 12:25 | |
86 | 9.29 | 4 | Wilma Caroline Nielsen -10 | 9.19 | 60 meter • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 12:25 | |
87 | 9.83 | 5 | Julia Hedegaard Hallsdottir -10 | 9.60 | 60 meter • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 12:25 | |
88 | DNS | Marlon Mølbach Bourdat -11 | 11.15 | 60 meter • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 12:35 | ||
89 | 9.31 | 2 | Asger Lund-Bretlau -11 | 9.33 | 60 meter • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 12:35 | |
90 | 10.09 | 7 | Johan Eisinger -11 | 10.00 | 60 meter • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 12:35 | |
91 | 9.00 | 2 | Niovi Kastrinaki -13 | Spydkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:35 | ||
92 | 10.63 | 7 | Arvid Skyum Marcussen -10 | 10.69 | 60 meter • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 12:45 | |
93 | 12.06 | 4 | Sofus Houman-Prassé -09 | 11.99 | 80 meter • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 13:00 | |
94 | 77 | 12.18 | 6 | Samuel Grønlund Brix -09 | 12.39 | 80 meter • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 13:00 |
95 | DNS | Noah Shaheen Mathiesen -11 | Kuglestød • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 13:00 | |||
96 | 6.21 | 5 | Asger Lund-Bretlau -11 | 6.76 | Kuglestød • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 13:00 | |
97 | 6.08 | 8 | Johan Eisinger -11 | Kuglestød • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 13:00 | ||
98 | 6.19 | 6 | Arvid Skyum Marcussen -10 | 6.36 | Kuglestød • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 13:00 | |
99 | 11.36 | 6 | Johan Dahl Kokkegård -08 | 11.10 | 80 meter • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 13:10 | |
100 | 12.11 | 13 | Mads Augustinus Rasmussen -08 | 12.03 | 80 meter • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 13:10 | |
101 | 78 | 11.80 | 10 | Villy Reedtz Funder -08 | 11.66 | 80 meter • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 13:10 |
102 | 10.97 | 2 | Oliver Someya Elklint -08 | 10.91 | 80 meter • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 13:10 | |
103 | 76 | 11.06 | 3 | Oliver Mikkelsen -08 | 11.02 | 80 meter • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 13:10 |
104 | 79 | 11.15 | 4 | William Thøgersen -08 | 11.10 | 80 meter • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 13:10 |
105 | 11.98 | 6 | Clara Vejlgaard -08 | 12.01 | 80 meter • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 13:20 | |
106 | 11.09 | 1 | Esther Falck -08 | 11.20 | 80 meter • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 13:20 | |
107 | DNS | Tara Rose Mehrotra -10 | 1.10 | Højdespring • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 13:25 | ||
108 | 59 | 1.20 | 5 | Ellen Vincentsen -11 | 1.11 | Højdespring • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 13:25 |
109 | DNS | Frida Gram Jensen -11 | 1.10 | Højdespring • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 13:25 | ||
110 | DNS | Johanne Hansen-Møller -10 | 1.38 | Højdespring • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 13:25 | ||
111 | 1.25 | 1 | Wilma Caroline Nielsen -10 | 1.25 | Højdespring • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 13:25 | |
112 | 1.25 | 3 | Julia Hedegaard Hallsdottir -10 | 1.30 | Højdespring • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 13:25 | |
113 | 12.52 | 6 | Clara Lund-Bretlau -09 | 12.26 | 80 meter • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 13:30 | |
114 | 80 | 12.41 | 5 | Erika Livia Wischmann -09 | 12.38 | 80 meter • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 13:30 |
115 | DNS | Bianca Baan -07 | 13.95 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:45 | ||
116 | 14.09 | 2 | Ingrid Olivarius Vølund -07 | 13.82 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:45 | |
117 | 12.69 | 1 | Maja Voigt -07 | 12.27 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:45 | |
118 | 13.18 | 3 | Alma B. Ravn -09 | 12.82 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:45 | |
119 | 11.91 | 2 | Anyel Weis -06 | 11.42 | 100 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 13:55 | |
120 | 12.48 | 6 | Thor Knudsen -07 | 12.21 | 100 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 13:55 | |
121 | 104 | 13.36 | 1 | Viggo Bune Hammer -06 | 100 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 13:55 | |
122 | 3.79 (w:+1.1) | 5 | Clara Lund-Bretlau -09 | 4.05 | Længdespring • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 13:55 | |
123 | 4.85 (w:+1.9) | 3 | Queen Riege -08 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 13:55 | ||
124 | 4.37 (w:+2.1) | 7 | Clara Vejlgaard -08 | 4.43 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 13:55 | |
125 | 4.92 (w:+1.6) | 2 | Esther Falck -08 | 4.78 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 13:55 | |
126 | 5.05 (w:+1.2) | 1 | Alma B. Ravn -09 | 5.32 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 13:55 | |
127 | 4.35 | 3 | Niovi Kastrinaki -13 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 14:00 | ||
128 | 27.03 | 5 | Christian Møller -61 | 26.39 | 200 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 14:25 | |
129 | 28.51 | 1 | Sille Oksbore Hejselbak -01 | 28.09 | 200 meter • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 14:35 | |
130 | 14.17 | 9 | Ingrid Olivarius Vølund -07 | 14.09 | 100 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:45 | |
131 | 12.66 | 2 | Maja Voigt -07 | 12.69 | 100 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:45 | |
132 | 13.35 | 4 | Alma B. Ravn -09 | 13.18 | 100 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:45 | |
133 | 4.55 (w:+1.3) | 2 | Sofus Houman-Prassé -09 | 4.66 | Længdespring • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 14:45 | |
134 | 77 | 4.50 (w:+1.7) | 3 | Samuel Grønlund Brix -09 | 4.50 | Længdespring • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 14:45 |
135 | 5.04 (w:+0.2) | 2 | Johan Dahl Kokkegård -08 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 14:45 | ||
136 | 3.78 (w:+1.1) | 10 | Mads Augustinus Rasmussen -08 | 4.32 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 14:45 | |
137 | 78 | 4.31 (w:+0.5) | 7 | Villy Reedtz Funder -08 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 14:45 | |
138 | 4.96 (w:+1.3) | 3 | Oliver Someya Elklint -08 | 4.68 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 14:45 | |
139 | 76 | 5.46 (w:+2.3) | 1 | Oliver Mikkelsen -08 | 5.56 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 14:45 |
140 | 79 | 4.66 (w:+1.7) | 4 | William Thøgersen -08 | 4.47 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 14:45 |
141 | 11.83 | 2 | Anyel Weis -06 | 11.91 | 100 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 14:55 | |
142 | DNS | Thor Knudsen -07 | 12.48 | 100 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 14:55 | ||
143 | 104 | 13.38 | 8 | Viggo Bune Hammer -06 | 13.36 | 100 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 14:55 |
144 | 11.39 | 2 | Aurora Suarez Alvarez Thostrup -06 | 11.02 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:55 | |
145 | 9.18 | 6 | Pil Nedergaard -06 | 10.39 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:55 | |
146 | 10.36 | 3 | Amalie Sofie Nielsen -07 | 10.54 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:55 | |
147 | 52 | 2.17.74 | 2 | Julie Silleborg -12 | 600 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 15:25 | |
148 | 57 | 2.20.90 | 3 | Ludvig Thøgersen -13 | 600 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 15:25 | |
149 | 59 | 2.04.78 | 2 | Ellen Vincentsen -11 | 600 meter • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 15:30 | |
150 | 58 | DNS | Deya DellaGatta -10 | 600 meter • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 15:30 | ||
151 | 77 | 1.59.69 | 6 | Samuel Grønlund Brix -09 | 1.58.26 | 600 meter • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 15:40 |
152 | 78 | 1.44.56 | 3 | Villy Reedtz Funder -08 | 1.47.85 | 600 meter • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 15:40 |
153 | 76 | 1.46.23 | 4 | Oliver Mikkelsen -08 | 1.42.02 | 600 meter • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 15:40 |
154 | 79 | 1.38.90 | 1 | William Thøgersen -08 | 1.37.31 | 600 meter • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 15:40 |
155 | 80 | 1.56.12 | 4 | Erika Livia Wischmann -09 | 1.55.30 | 600 meter • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 15:45 |
156 | 13.16 | 1 | Valdemar Kopp -06 | 12.12 | Kuglestød • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 15:45 | |
157 | 89 | 5.25.86 | 2 | Abigail Sacco -06 | 5.34.00 | 1500 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:57 |
158 | 104 | 4.55.23 | 5 | Viggo Bune Hammer -06 | 1500 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 15:57 |