Afslutningsstævne • Greve Stadion • Greve
24-26 sep, 2021
Arrangør: Greve Atletik
Allerød AM
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10.59 | 3 | Alfred Letholm Wagn -12 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 12:45 | ||
2 | 10.51 | 12 | Alfred Letholm Wagn -12 | 10.59 | 60 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 13:45 | |
3 | 35.08 | 6 | Alfred Letholm Wagn -12 | 200 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 15:20 | ||
4 | 3.14 (w:+1.1) | 13 | Alfred Letholm Wagn -12 | 3.40 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 11:55 | |
5 | 50.80 | 2 | Allerød AM | 4 x 100 meter stafet • Finale | Drenge 16-17 år | Fredag kl. 18:35 | ||
6 | 1.48.48 | 2 | Allerød AM | 4 x 200 meter stafet • Finale | Drenge 16-17 år | Fredag kl. 19:25 | ||
7 | 6 | 13.86 | 2 | Alma Eide Larsen -05 | 13.65 | 100 meter • Indl. | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 13:20 |
8 | 6 | 13.95 | 3 | Alma Eide Larsen -05 | 13.86 | 100 meter • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 14:20 |
9 | 6 | 2.28.09 | 1 | Alma Eide Larsen -05 | 2.39.0 | 800 meter • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 16:30 |
10 | 42.27 | 16 | Dicte Søborg -10 | 200 meter • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 14:55 | ||
11 | 2.55 (w:+1.3) | 20 | Dicte Søborg -10 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 13:00 | ||
12 | 16.86 | 6 | Dicte Søborg -10 | Boldkast • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 10:00 | ||
13 | 10.43 | 4 | Frede Nygaard Winberg -12 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 12:45 | ||
14 | 10.57 | 14 | Frede Nygaard Winberg -12 | 10.43 | 60 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 13:45 | |
15 | 38.38 | 13 | Frede Nygaard Winberg -12 | 200 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 15:20 | ||
16 | 3.22 (w:+1.9) | 10 | Frede Nygaard Winberg -12 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 11:55 | ||
17 | 44 | 13.89 | 3 | Laura Galsøe -05 | 13.65 | 100 meter • Indl. | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 13:20 |
18 | 44 | 13.89 | 2 | Laura Galsøe -05 | 13.89 | 100 meter • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 14:20 |
19 | 44 | 2.39.24 | 4 | Laura Galsøe -05 | 2.48.0 | 800 meter • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 16:30 |
20 | 31.73 | 19 | Lisa Welling -07 | 33.00 | 200 meter • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:10 | |
21 | DNF | Lisa Welling -07 | 80 meter hæk • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 10:25 | |||
22 | DNS | Lisa Welling -07 | 80 meter hæk • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 11:40 | |||
23 | 1.15 | 10 | Lisa Welling -07 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 13:15 | ||
24 | 30.23 | 7 | Lucca Frydendahl -08 | 200 meter • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 15:10 | ||
25 | 11.73 | 2 | Lucca Frydendahl -08 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 13 år | Lørdag kl. 10:40 | ||
26 | 11.82 | 5 | Lucca Frydendahl -08 | 11.73 | 60 meter hæk • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 12:15 | |
27 | 1.35 | 4 | Lucca Frydendahl -08 | 1.25 | Højdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 12:30 | |
28 | 12.15 | 3 | Mads Elver Mørk -05 | 12.16 | 100 meter • Indl. | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 13:10 | |
29 | 12.02 | 3 | Mads Elver Mørk -05 | 12.15 | 100 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 14:10 | |
30 | 1.60 | 1 | Mads Elver Mørk -05 | 1.68 | Højdespring • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 10:10 | |
31 | 28.22 | 5 | Mads Elver Mørk -05 | 27.49 | Diskoskast • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 12:35 | |
32 | 37.50 | 3 | Mads Elver Mørk -05 | 37.27 | Spydkast • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 13:40 | |
33 | 34.60 | 2 | Maëlle Galsøe -12 | 200 meter • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 15:30 | ||
34 | 3.50 (w:+1.8) | 4 | Maëlle Galsøe -12 | 2.87 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:55 | |
35 | 11.21 | 5 | Magne Johannsen -12 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 12:45 | ||
36 | 11.22 | 18 | Magne Johannsen -12 | 11.21 | 60 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 13:45 | |
37 | 39.36 | 14 | Magne Johannsen -12 | 200 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 15:20 | ||
38 | 2.83 (w:+1.1) | 21 | Magne Johannsen -12 | 2.97 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 11:55 | |
39 | DNS | Reet Rihel -10 | 10.68 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Søndag kl. 11:10 | ||
40 | 37.74 | 15 | Reet Rihel -10 | 200 meter • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 14:55 | ||
41 | 2.89 (w:+3.4) | 19 | Reet Rihel -10 | 2.45 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 13:00 | |
42 | 20.97 | 4 | Reet Rihel -10 | Boldkast • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 10:00 | ||
43 | DNS | Sebastian Tvillinggaard -06 | 13.06 | 100 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 13:55 | ||
44 | 5.33 (w:+0.5) | 6 | Sebastian Tvillinggaard -06 | 4.91 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 13:45 | |
45 | 30.78 | 17 | Victoria Rosenkrans Birn -07 | 31.00 | 200 meter • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:10 | |
46 | 17.38 | 4 | Victoria Rosenkrans Birn -07 | 80 meter hæk • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 10:25 | ||
47 | 17.75 | 8 | Victoria Rosenkrans Birn -07 | 17.38 | 80 meter hæk • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 11:40 |