Kronborg Games - afdeling 2 • Snekkersten Idrætscenter • Snekkersten
28 jan, 2017
Arrangør: Helsingør IF
Frederiksberg IF
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 234 | 12.41 | 3 | Greta Keisala -06 | 13.20 | 60 meter hæk • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:00 |
2 | 231 | 3.08 | 2 | Esther Falck -08 | 3.19 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:00 |
3 | 349 | 2.59 | 8 | Elsa Kyster Hvelplund -08 | 3.16 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:00 |
4 | 271 | DNS | Amalie Lippert -05 | 6.18 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 10:00 | |
5 | 241 | 6.61 | 5 | Ellen Vering Therkelsen -05 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 10:00 | |
6 | 235 | 6.90 | 3 | Mathilde Mønsted Larsen -05 | 6.34 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 10:00 |
7 | 221 | 12.13 | 2 | Villads Fredsted Andersen -06 | 11.70 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 10:15 |
8 | 231 | 10.36 | 2 | Esther Falck -08 | 10.20 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:45 |
9 | 349 | 11.20 | 9 | Elsa Kyster Hvelplund -08 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:45 | |
10 | 234 | 9.45 | 5 | Greta Keisala -06 | 9.41 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:05 |
11 | 221 | 3.63 | 4 | Villads Fredsted Andersen -06 | 3.88 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:15 |
12 | 222 | 3.81 | 3 | Gustav Striboldt Lind -06 | 3.92 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:15 |
13 | 223 | DNS | Villads Lind -06 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:15 | ||
14 | 271 | DNS | Amalie Lippert -05 | 9.55 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 11:45 | |
15 | 241 | DNS | Ellen Vering Therkelsen -05 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 11:45 | ||
16 | 348 | 9.74 | 7 | Ella Aurora Magelund -05 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 11:45 | |
17 | 268 | 10.17 | 15 | Johanna C.B. Jessen -05 | 9.82 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 11:45 |
18 | 235 | 9.92 | 12 | Mathilde Mønsted Larsen -05 | 10.23 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 11:45 |
19 | 269 | 9.77 | 9 | Katrine Amtoft -05 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 11:45 | |
20 | 266 | 10.29 | 19 | Freja Egense -05 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 11:45 | |
21 | 221 | 9.53 | 4 | Villads Fredsted Andersen -06 | 9.34 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 |
22 | 222 | 9.75 | 7 | Gustav Striboldt Lind -06 | 9.52 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 |
23 | 223 | DNS | Villads Lind -06 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 | ||
24 | 234 | 3.48 | 7 | Greta Keisala -06 | 3.77 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 |
25 | 231 | 0.85 | 2 | Esther Falck -08 | 0.95 | Højdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 12:45 |
26 | 231 | 10.32 | 2 | Esther Falck -08 | 10.36 | 60 meter • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 12:55 |
27 | 234 | 9.50 | 5 | Greta Keisala -06 | 9.45 | 60 meter • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:55 |
28 | 221 | 9.49 | 4 | Villads Fredsted Andersen -06 | 9.53 | 60 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 13:15 |
29 | 349 | 2.95 | 7 | Elsa Kyster Hvelplund -08 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 13:15 | |
30 | 340 | 7.33 | 1 | Daryoush Yazdanyar -86 | 7.11 | 60 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 13:30 |
31 | 222 | 1.15 | 3 | Gustav Striboldt Lind -06 | 1.25 | Højdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 13:30 |
32 | 223 | DNS | Villads Lind -06 | Højdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 13:30 | ||
33 | 271 | DNS | Amalie Lippert -05 | 4.02 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
34 | 241 | 3.62 | 6 | Ellen Vering Therkelsen -05 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
35 | 268 | 3.42 | 8 | Johanna C.B. Jessen -05 | 3.85 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 |
36 | 235 | 3.16 | 19 | Mathilde Mønsted Larsen -05 | 3.35 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 |
37 | 269 | 3.49 | 7 | Katrine Amtoft -05 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
38 | 266 | 3.02 | 22 | Freja Egense -05 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
39 | 270 | DNS | Michella Wentzlau Andrese -02 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 13:45 | ||
40 | 267 | 9.53 | 15 | Frida Hagen Nielsen -03 | 9.85 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 13:45 |
41 | 238 | 1.35 | 2 | Marie Meyer Have -03 | 1.35 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 14:15 |
42 | 267 | 1.25 | 3 | Frida Hagen Nielsen -03 | 1.31 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 14:15 |
43 | 238 | 13.07 | 7 | Marie Meyer Have -03 | 13.42 | 60 meter hæk • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 14:45 |
44 | 227 | 6.55 | 3 | Albert Vagn Jensen -03 | 7.05 | Kuglestød • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 14:45 |
45 | 270 | DNS | Michella Wentzlau Andrese -02 | 3.77 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:15 | |
46 | 267 | 3.61 | 6 | Frida Hagen Nielsen -03 | 3.58 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:15 |
47 | 340 | DNS | Daryoush Yazdanyar -86 | 7.33 | 60 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 15:30 | |
48 | 238 | 5.79 | 5 | Marie Meyer Have -03 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:30 |