Kronborg Games - afdeling 2 • Snekkersten Idrætscenter • Snekkersten
28 jan, 2017
Arrangør: Helsingør IF
Bagsværd AC
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 178 | 13.16 | 6 | Mille Kisbye Bodeholt -07 | 60 meter hæk • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:00 | |
2 | 181 | 13.37 | 7 | Sophia Bosack -06 | 13.52 | 60 meter hæk • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:00 |
3 | 167 | 13.01 | 4 | Freja Isabel Knudsen -07 | 12.75 | 60 meter hæk • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:00 |
4 | 164 | 12.22 | 2 | Celine Frisch Erichsen -07 | 12.49 | 60 meter hæk • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:00 |
5 | 339 | 2.02 | 18 | Liva Marie Johansson -09 | 2.10 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:00 |
6 | 323 | 13.04 | 5 | Caroline G Jensen -05 | 60 meter hæk • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 10:25 | |
7 | 174 | DNS | Luna Frid Hanberg -06 | 1.15 | Højdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:25 | |
8 | 169 | 0.95 | 7 | Ida Caroline Møck -06 | 1.00 | Højdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:25 |
9 | 339 | 13.17 | 17 | Liva Marie Johansson -09 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:45 | |
10 | 175 | 2.54 | 9 | Magnus Dons -08 | 2.73 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 10:45 |
11 | 180 | 3.67 | 1 | Oliver Mikkelsen -08 | 3.60 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 10:45 |
12 | 327 | 2.66 | 6 | Vilhelm Bak-Thomsen -08 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 10:45 | |
13 | 174 | 6.90 | 3 | Luna Frid Hanberg -06 | 8.34 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:45 |
14 | 338 | 3.67 | 20 | Anna Camille Johansson -07 | 3.30 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:45 |
15 | 178 | 6.14 | 7 | Mille Kisbye Bodeholt -07 | 5.77 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:45 |
16 | 325 | 3.82 | 19 | Laura Halberg Nome -06 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:45 | |
17 | 164 | 5.85 | 10 | Celine Frisch Erichsen -07 | 4.72 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:45 |
18 | 169 | 6.00 | 8 | Ida Caroline Møck -06 | 6.16 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:45 |
19 | 338 | 12.05 | 30 | Anna Camille Johansson -07 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:05 | |
20 | 178 | 9.85 | 8 | Mille Kisbye Bodeholt -07 | 9.60 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:05 |
21 | 325 | 10.99 | 23 | Laura Halberg Nome -06 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:05 | |
22 | 181 | 10.05 | 12 | Sophia Bosack -06 | 10.14 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:05 |
23 | 167 | 9.28 | 4 | Freja Isabel Knudsen -07 | 9.23 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:05 |
24 | 183 | 4.12 | 1 | Thor Knudsen -07 | 4.33 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:15 |
25 | 175 | 11.20 | 10 | Magnus Dons -08 | 11.67 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 11:30 |
26 | 180 | 9.81 | 1 | Oliver Mikkelsen -08 | 9.97 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 11:30 |
27 | 327 | 11.18 | 8 | Vilhelm Bak-Thomsen -08 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 11:30 | |
28 | 323 | 9.78 | 10 | Caroline G Jensen -05 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 11:45 | |
29 | 166 | 10.48 | 23 | Filippa Dons -04 | 10.51 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 11:45 |
30 | 183 | 9.23 | 2 | Thor Knudsen -07 | 9.24 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 |
31 | 338 | 2.60 | 30 | Anna Camille Johansson -07 | 2.47 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 |
32 | 325 | 2.96 | 22 | Laura Halberg Nome -06 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 | |
33 | 181 | 3.20 | 13 | Sophia Bosack -06 | 3.32 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 |
34 | 167 | 3.93 | 1 | Freja Isabel Knudsen -07 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 | |
35 | 164 | DNS | Celine Frisch Erichsen -07 | 3.28 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 | |
36 | 169 | 3.17 | 16 | Ida Caroline Møck -06 | 3.20 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 |
37 | 175 | 3.74 | 6 | Magnus Dons -08 | 2.89 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 12:35 |
38 | 180 | 6.67 | 1 | Oliver Mikkelsen -08 | 6.65 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 12:35 |
39 | 327 | 4.28 | 5 | Vilhelm Bak-Thomsen -08 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 12:35 | |
40 | 167 | 9.35 | 4 | Freja Isabel Knudsen -07 | 9.28 | 60 meter • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:55 |
41 | 180 | 9.81 | 1 | Oliver Mikkelsen -08 | 9.81 | 60 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 13:15 |
42 | 183 | 9.26 | 2 | Thor Knudsen -07 | 9.23 | 60 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 13:15 |
43 | 339 | 2.62 | 9 | Liva Marie Johansson -09 | 2.70 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 13:15 |
44 | 324 | 7.78 | 3 | Erik Kold -92 | 9.67 | 60 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 13:30 |
45 | 326 | 9.51 | 4 | Thorbjørn Mikkelsen -82 | 9.75 | 60 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 13:30 |
46 | 323 | 3.41 | 9 | Caroline G Jensen -05 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
47 | 166 | 3.13 | 20 | Filippa Dons -04 | 3.13 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 |
48 | 183 | 7.21 | 2 | Thor Knudsen -07 | Kuglestød • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 14:00 | |
49 | 326 | 8.52 | 1 | Thorbjørn Mikkelsen -82 | 9.00 | Kuglestød • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 14:45 |
50 | 324 | DNS | Erik Kold -92 | 7.78 | 60 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 15:30 | |
51 | 326 | DNS | Thorbjørn Mikkelsen -82 | 9.51 | 60 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 15:30 |