Kronborg Games - afdeling 2 • Snekkersten Idrætscenter • Snekkersten
28 jan, 2017
Arrangør: Helsingør IF
Helsingør IF
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 344 | 14.43 | 10 | Ibi Toft Rasmussen -07 | 60 meter hæk • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:00 | |
2 | 209 | 2.55 | 10 | Asta Krumm Knuhtsen -08 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:00 | |
3 | 272 | 2.97 | 4 | Filippa Redestam -08 | 3.02 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:00 |
4 | 201 | 2.75 | 1 | Julius Haansbæk Mortensen -05 | 2.70 | Stangspring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 10:25 |
5 | 203 | DNS | Zacharias A. Gustafsen -04 | Stangspring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 10:25 | ||
6 | 346 | 2.75 | 1 | Oscar Løwenstein -02 | Stangspring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 10:25 | |
7 | 347 | 3.35 | 1 | Mikkel Eggert Strand -98 | Stangspring • Finale | Drenge 18-19 år | Lørdag kl. 10:25 | |
8 | 209 | 11.46 | 11 | Asta Krumm Knuhtsen -08 | 12.13 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:45 |
9 | 272 | 10.89 | 7 | Filippa Redestam -08 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:45 | |
10 | 206 | 6.26 | 6 | Isabel Nissen -06 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:45 | |
11 | 206 | 9.15 | 2 | Isabel Nissen -06 | 9.36 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:05 |
12 | 344 | 11.34 | 27 | Ibi Toft Rasmussen -07 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:05 | |
13 | 343 | 2.87 | 19 | Elias Wassmann -07 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:15 | |
14 | 345 | DNS | William Kragholm -07 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:15 | ||
15 | 273 | DNS | Ida Marie Krumm Knuhtsen -04 | 8.91 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 11:45 | |
16 | 195 | 9.27 | 4 | Annika Vinther -04 | 9.30 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 11:45 |
17 | 351 | 9.76 | 8 | Freja Søes Grønborg -05 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 11:45 | |
18 | 196 | 9.55 | 2 | Nikolai Christensen -04 | 9.19 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 11:45 |
19 | 202 | 6.92 | 7 | Carl Haansbæk Mortensen -05 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 11:45 | |
20 | 342 | 7.48 | 5 | Jeppe Skærlund Svendsen -04 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 11:45 | |
21 | 201 | 7.17 | 6 | Julius Haansbæk Mortensen -05 | 7.92 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 11:45 |
22 | 196 | 1.35 | 5 | Nikolai Christensen -04 | 1.40 | Højdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:00 |
23 | 202 | 1.30 | 6 | Carl Haansbæk Mortensen -05 | 1.40 | Højdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:00 |
24 | 201 | 1.40 | 3 | Julius Haansbæk Mortensen -05 | 1.40 | Højdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:00 |
25 | 198 | 1.35 | 1 | Frida Haansbæk Mortensen -07 | Stangspring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:00 | |
26 | 343 | 11.15 | 21 | Elias Wassmann -07 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 | |
27 | 345 | DNS | William Kragholm -07 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 | ||
28 | 206 | 3.52 | 6 | Isabel Nissen -06 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 | |
29 | 344 | 2.99 | 20 | Ibi Toft Rasmussen -07 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 | |
30 | 198 | 3.09 | 19 | Frida Haansbæk Mortensen -07 | 3.04 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 |
31 | 196 | 9.05 | 5 | Nikolai Christensen -04 | 9.29 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:35 |
32 | 342 | 9.18 | 6 | Jeppe Skærlund Svendsen -04 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:35 | |
33 | 203 | DNS | Zacharias A. Gustafsen -04 | 9.05 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:35 | |
34 | 206 | 9.23 | 2 | Isabel Nissen -06 | 9.15 | 60 meter • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:55 |
35 | 195 | 9.39 | 4 | Annika Vinther -04 | 9.27 | 60 meter • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:55 |
36 | 196 | 9.11 | 4 | Nikolai Christensen -04 | 9.05 | 60 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 13:15 |
37 | 352 | 8.10 | 1 | Asger Sigfusson -02 | 60 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 13:30 | |
38 | 275 | DNS | Magnus Emil Knudsen -03 | 8.44 | 60 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 13:30 | |
39 | 274 | 9.38 | 6 | Viggo Vermund Gere -03 | 9.32 | 60 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 13:30 |
40 | 273 | DNS | Ida Marie Krumm Knuhtsen -04 | 4.08 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
41 | 351 | 3.22 | 18 | Freja Søes Grønborg -05 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
42 | 199 | DNS | Ida Hebsgaard Gertsen -03 | 9.25 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 13:45 | |
43 | 200 | 8.50 | 1 | Sara Bleibach Olsen -01 | 8.68 | 60 meter • Indl. | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 14:15 |
44 | 353 | 8.50 | 1 | Laura Valentin -01 | 60 meter • Indl. | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 14:15 | |
45 | 200 | 1.55 | 2 | Sara Bleibach Olsen -01 | 1.63 | Højdespring • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 14:15 |
46 | 342 | 3.61 | 3 | Jeppe Skærlund Svendsen -04 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:30 | |
47 | 203 | DNS | Zacharias A. Gustafsen -04 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:30 | ||
48 | 347 | 1.70 | 1 | Mikkel Eggert Strand -98 | Højdespring • Finale | Drenge 18-19 år | Lørdag kl. 15:00 | |
49 | 352 | 8.13 | 1 | Asger Sigfusson -02 | 8.10 | 60 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 15:30 |
50 | 200 | 8.56 | 2 | Sara Bleibach Olsen -01 | 8.50 | 60 meter • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 15:45 |
51 | 353 | 8.51 | 1 | Laura Valentin -01 | 8.50 | 60 meter • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 15:45 |
52 | 200 | 4.59 | 1 | Sara Bleibach Olsen -01 | 4.67 | Længdespring • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 16:00 |