Kronborg Games - afdeling 1 • Snekkersten Idrætscenter • Snekkersten
9 jan., 2016
Arrangør: Helsingør IF
Københavns IF
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 49 | DNS | Sophia Strauch -07 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:00 | ||
2 | 67 | 3.15 | 5 | Matteo Battain -07 | 3.12 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 10:45 |
3 | 97 | 3.25 | 3 | Hector Wielechowski -07 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 10:45 | |
4 | 72 | 2.49 | 15 | Linus Juhl -07 | 2.65 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 10:45 |
5 | 89 | 2.96 | 7 | Marvin Jensen -07 | 3.00 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 10:45 |
6 | 60 | 2.57 | 22 | Anders W. Jensen -05 | 3.00 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 |
7 | 64 | 3.34 | 13 | Shady Mohamed -06 | 3.35 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 |
8 | 105 | 3.22 | 15 | Leon Hamann -05 | 3.45 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 |
9 | 65 | 3.40 | 12 | Oscar Vinum -05 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 | |
10 | 90 | 3.06 | 19 | Linus W. Myllerup -05 | 2.67 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 |
11 | 81 | 3.53 | 8 | Samson Tommerup -05 | 3.00 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 |
12 | 87 | DNS | William Schultz -06 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 | ||
13 | 76 | 3.60 | 6 | Celina Hagiha -06 | 3.61 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 |
14 | 52 | 3.40 | 8 | Elisabeth R. Elsner -06 | 3.30 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 |
15 | 62 | 2.72 | 28 | Mikaela Medina Sørensen -06 | 2.72 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 |
16 | 56 | 3.02 | 19 | Sofia T. Bianco -06 | 3.36 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 |
17 | 73 | 2.53 | 32 | Annika Beck-Nielsen -06 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 | |
18 | 75 | 2.93 | 41 | Beatrice Nødvig -03 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
19 | 46 | 3.01 | 40 | Alberte Nødvig -03 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
20 | 77 | 2.57 | 45 | Gaia P. Eisner -04 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
21 | 58 | 3.48 | 27 | Barbara Z. Neergaard -04 | 3.71 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 |
22 | 50 | 3.72 | 18 | Liva B. Jespersen -04 | 3.57 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 |
23 | 78 | 2.78 | 44 | Silje V. Kanneworff -04 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
24 | 80 | 3.83 | 14 | Vera K. Dalsgaard -04 | 4.00 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 |
25 | 47 | 3.42 | 31 | Frida K. Bundgaard -03 | 3.11 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 |
26 | 70 | 3.56 | 24 | Karoline M. Bygwraa -03 | 3.82 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 |
27 | 91 | 2.82 | 43 | Nina S. Loshak -03 | 3.31 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 |
28 | 57 | 4.61 | 6 | Lukas M. Sørensen -03 | 4.75 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:00 |
29 | 68 | 4.25 | 9 | Neloo Falck -03 | 4.45 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:00 |
30 | 59 | 4.26 | 8 | William R. Elsner -03 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:00 | |
31 | 69 | 2.06 | 28 | Tobias R. Kjær -04 | 2.79 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:00 |
32 | 85 | 3.38 | 22 | Lukas R. Lundhof -04 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:00 | |
33 | 92 | 3.74 | 15 | Gustav Bøttger-Roth -03 | 4.15 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:00 |
34 | 63 | 3.93 | 12 | Mik R. Lønborg -03 | 4.16 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:00 |
35 | 51 | 3.48 | 25 | Emmy Christiansen -02 | 3.76 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:00 |
36 | 61 | 3.53 | 23 | Laura Rothschild -02 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:00 | |
37 | 83 | 3.73 | 20 | Ellen Balslev -01 | 4.54 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:00 |
38 | 108 | 3.91 | 6 | Ya-Chernoh Kamara -00 | 4.09 | Længdespring • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 17:00 |
39 | 95 | 3.17 | 12 | Emil Polack -02 | 4.01 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 17:30 |
40 | 102 | 3.83 | 9 | Reuben Hamann -02 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 17:30 | |
41 | 86 | 5.27 | 3 | Peter M. Adamsen -00 | 4.73 | Længdespring • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 17:30 |
42 | 79 | 5.00 | 4 | Jonathan Makwarth -00 | 5.36 | Længdespring • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 17:30 |