Kronborg Games - I • Snekkersten hallen • Snekkersten
13 jan., 2018
Arrangør: Helsingør IF
Helsingør IF
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 134 | 11.00 | 3 | Albert Redestam -10 | 60 meter • Indl. | Drenge 9 år | Lørdag kl. 11:30 | |
2 | 134 | 11.30 | 5 | Albert Redestam -10 | 11.00 | 60 meter • Finale | Drenge 9 år | Lørdag kl. 13:15 |
3 | 134 | 2.81 | 2 | Albert Redestam -10 | 2.91 | Længdespring • Finale | Drenge 9 år | Lørdag kl. 10:35 |
4 | 135 | DNS | Anna Ruud Hansen -09 | 10.98 | 60 meter • Indl. | Piger 9 år | Lørdag kl. 10:45 | |
5 | 136 | 12.04 | 8 | Carl Emil Kammersgaard Ejlersen -09 | 60 meter • Indl. | Drenge 9 år | Lørdag kl. 11:30 | |
6 | 136 | 2.18 | 10 | Carl Emil Kammersgaard Ejlersen -09 | Længdespring • Finale | Drenge 9 år | Lørdag kl. 10:35 | |
7 | 137 | 1.40 | 3 | Carl Haansbæk Mortensen -05 | 1.41 | Højdespring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 11:45 |
8 | 137 | 1.92 | 2 | Carl Haansbæk Mortensen -05 | 2.10 | Stangspring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 10:00 |
9 | 137 | 8.21 | 5 | Carl Haansbæk Mortensen -05 | 7.78 | Kuglestød • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 12:00 |
10 | 138 | 9.67 | 18 | Carl-Emil Weber -06 | 60 meter • Indl. | Drenge 13 år | Lørdag kl. 12:35 | |
11 | 138 | 13.53 | 9 | Carl-Emil Weber -06 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 10:35 | |
12 | 138 | 3.53 | 18 | Carl-Emil Weber -06 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 14:15 | |
13 | 139 | 9.22 | 13 | Clara Ruud Hansen -05 | 9.44 | 60 meter • Indl. | Piger 13 år | Lørdag kl. 11:45 |
14 | 139 | 3.74 | 21 | Clara Ruud Hansen -05 | 3.50 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 13:00 |
15 | 140 | 10.22 | 8 | Filippa Redestam -08 | 10.71 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Lørdag kl. 11:05 |
16 | 140 | 0.95 | 5 | Filippa Redestam -08 | Højdespring • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 10:25 | |
17 | 140 | 3.21 | 11 | Filippa Redestam -08 | 3.35 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 12:00 |
18 | 141 | 11.49 | 5 | Folmer Enemark Uhd Jepsen -09 | 60 meter • Indl. | Drenge 9 år | Lørdag kl. 11:30 | |
19 | 141 | 11.10 | 3 | Folmer Enemark Uhd Jepsen -09 | 11.49 | 60 meter • Finale | Drenge 9 år | Lørdag kl. 13:15 |
20 | 141 | 2.71 | 4 | Folmer Enemark Uhd Jepsen -09 | Længdespring • Finale | Drenge 9 år | Lørdag kl. 10:35 | |
21 | 141 | 4.55 | 2 | Folmer Enemark Uhd Jepsen -09 | Kuglestød • Finale | Drenge 9 år | Lørdag kl. 12:45 | |
22 | 142 | 11.64 | 21 | Freja Dam Egebjerg -08 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Lørdag kl. 11:05 | |
23 | 142 | 0.90 | 7 | Freja Dam Egebjerg -08 | Højdespring • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 10:25 | |
24 | 142 | 3.17 | 20 | Freja Dam Egebjerg -08 | Kuglestød • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 11:00 | |
25 | 143 | 9.30 | 14 | Freja Grønborg Søes Skousen -05 | 60 meter • Indl. | Piger 13 år | Lørdag kl. 11:45 | |
26 | 144 | 1.10 | 2 | Frida Haansbæk Mortensen -07 | 1.05 | Højdespring • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 10:25 |
27 | 144 | 1.72 | 3 | Frida Haansbæk Mortensen -07 | Stangspring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 12:00 | |
28 | 144 | 6.18 | 5 | Frida Haansbæk Mortensen -07 | Kuglestød • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 11:00 | |
29 | 145 | 10.26 | 10 | Frida Skov Sundsfjord -07 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Lørdag kl. 11:05 | |
30 | 145 | 3.20 | 12 | Frida Skov Sundsfjord -07 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 12:00 | |
31 | 146 | 10.53 | 23 | Gustav Valdemar Knudsen -06 | 60 meter • Indl. | Drenge 13 år | Lørdag kl. 12:35 | |
32 | 146 | 3.28 | 19 | Gustav Valdemar Knudsen -06 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 14:15 | |
33 | 147 | DNS | Ida Hebsgaard Gertsen -03 | 8.80 | 60 meter • Indl. | Piger 15 år | Lørdag kl. 13:45 | |
34 | 148 | 8.91 | 5 | Isabel Nissen -06 | 8.89 | 60 meter • Indl. | Piger 13 år | Lørdag kl. 11:45 |
35 | 148 | 9.27 | 5 | Isabel Nissen -06 | 8.91 | 60 meter • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 12:55 |
36 | 148 | 4.14 | 10 | Isabel Nissen -06 | 4.20 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 13:00 |
37 | 149 | 8.49 | 8 | Jeppe Skærlund Svendsen -03 | 9.12 | 60 meter • Indl. | Drenge 15 år | Lørdag kl. 13:25 |
38 | 149 | 4.30 | 9 | Jeppe Skærlund Svendsen -03 | 3.77 | Længdespring • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 16:00 |
39 | 149 | 8.37 | 5 | Jeppe Skærlund Svendsen -03 | 8.90 | Kuglestød • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 14:45 |
40 | 150 | 1.45 | 1 | Julius Haansbæk Mortensen -05 | 1.50 | Højdespring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 11:45 |
41 | 150 | 3.02 | 1 | Julius Haansbæk Mortensen -05 | 3.11 | Stangspring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 10:00 |
42 | 150 | 8.43 | 4 | Julius Haansbæk Mortensen -05 | 8.49 | Kuglestød • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 12:00 |
43 | 151 | 11.20 | 18 | Keira Janum Casserley -08 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Lørdag kl. 11:05 | |
44 | 152 | 2.73 | 19 | Keira Janum Casserley -08 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 12:00 | |
45 | 152 | 4.26 | 16 | Keira Janum Casserley -08 | Kuglestød • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 11:00 | |
46 | 153 | 9.26 | 10 | Laura Kirstine Mortensen -04 | 60 meter • Indl. | Piger 15 år | Lørdag kl. 13:45 | |
47 | 153 | 3.71 | 16 | Laura Kirstine Mortensen -04 | Længdespring • Finale | Piger 15 år | Lørdag kl. 15:15 | |
48 | 154 | 9.41 | 16 | Luca Høgenhaven -05 | 9.91 | 60 meter • Indl. | Drenge 13 år | Lørdag kl. 12:35 |
49 | 154 | 1.30 | 5 | Luca Høgenhaven -05 | 1.10 | Højdespring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 11:45 |
50 | 155 | 11.09 | 16 | Luna Jusufovic -08 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Lørdag kl. 11:05 | |
51 | 155 | 2.48 | 21 | Luna Jusufovic -08 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 12:00 | |
52 | 155 | 4.04 | 17 | Luna Jusufovic -08 | Kuglestød • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 11:00 | |
53 | 156 | 3.55 | 27 | Marie Agergaard -05 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 13:00 | |
54 | 156 | 7.78 | 15 | Marie Agergaard -05 | Kuglestød • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 10:00 | |
55 | 157 | 11.14 | 17 | Merle Olausson -08 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Lørdag kl. 11:05 | |
56 | 157 | 2.48 | 22 | Merle Olausson -08 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 12:00 | |
57 | 158 | 3.28 | 34 | Nanna Rye Gefke -05 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 13:00 | |
58 | 159 | DNS | Natasha Lund Burkal -06 | 60 meter • Indl. | Piger 13 år | Lørdag kl. 11:45 | ||
59 | 159 | DNS | Natasha Lund Burkal -06 | Højdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 11:05 | ||
60 | 159 | DNS | Natasha Lund Burkal -06 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 13:00 | ||
61 | 160 | 12.66 | 25 | Nefeli Janum Casserley -08 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Lørdag kl. 11:05 | |
62 | 160 | 3.53 | 18 | Nefeli Janum Casserley -08 | Kuglestød • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 11:00 | |
63 | 161 | DNS | Nikolai Christensen -04 | 60 meter • Indl. | Drenge 15 år | Lørdag kl. 13:25 | ||
64 | 161 | DNS | Nikolai Christensen -04 | 2.50 | Stangspring • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 10:00 | |
65 | 161 | DNS | Nikolai Christensen -04 | Kuglestød • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 14:45 | ||
66 | 162 | 1.60 | 2 | Oskar Løwenstein -02 | Højdespring • Finale | Drenge 17 år | Lørdag kl. 15:35 | |
67 | 162 | 3.82 | 1 | Oskar Løwenstein -02 | 4.00 | Stangspring • Finale | Drenge 17 år | Lørdag kl. 14:00 |
68 | 162 | DNS | Oskar Løwenstein -02 | Længdespring • Finale | Drenge 17 år | Lørdag kl. 16:00 | ||
69 | 163 | 9.93 | 20 | Oskar Skov Sundsfjord -05 | 60 meter • Indl. | Drenge 13 år | Lørdag kl. 12:35 | |
70 | 163 | 3.71 | 15 | Oskar Skov Sundsfjord -05 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 14:15 | |
71 | 164 | 10.42 | 41 | Sahra Güclü -06 | 60 meter • Indl. | Piger 13 år | Lørdag kl. 11:45 | |
72 | 164 | 2.73 | 39 | Sahra Güclü -06 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 13:00 | |
73 | 164 | 6.97 | 24 | Sahra Güclü -06 | Kuglestød • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 10:00 | |
74 | 165 | DNS | Sara Bleibach Olsen -01 | 8.50 | 60 meter • Indl. | Piger 17 år | Lørdag kl. 14:15 | |
75 | 165 | 1.55 | 1 | Sara Bleibach Olsen -01 | 1.64 | Højdespring • Finale | Piger 17 år | Lørdag kl. 14:30 |
76 | 166 | 10.78 | 2 | Sylvester Juul -09 | 60 meter • Indl. | Drenge 9 år | Lørdag kl. 11:30 | |
77 | 166 | 10.65 | 2 | Sylvester Juul -09 | 10.78 | 60 meter • Finale | Drenge 9 år | Lørdag kl. 13:15 |
78 | 166 | 2.92 | 1 | Sylvester Juul -09 | Længdespring • Finale | Drenge 9 år | Lørdag kl. 10:35 | |
79 | 166 | 4.16 | 4 | Sylvester Juul -09 | Kuglestød • Finale | Drenge 9 år | Lørdag kl. 12:45 | |
80 | 167 | 3.39 | 9 | William Kragholm Nørsøller -07 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 11:15 |