Kronborg Games - I • Snekkersten hallen • Snekkersten
13 jan., 2018
Arrangør: Helsingør IF
Sparta
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 223 | 9.28 | 1 | Alma Ravn -09 | 9.33 | 60 meter • Indl. | Piger 9 år | Lørdag kl. 10:45 |
2 | 223 | 9.19 | 1 | Alma Ravn -09 | 9.28 | 60 meter • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 12:55 |
3 | 223 | 3.83 | 1 | Alma Ravn -09 | 3.86 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 10:00 |
4 | 223 | 3.51 | 5 | Alma Ravn -09 | 3.06 | Kuglestød • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 13:25 |
5 | 224 | 12.82 | 5 | Amalie Sofie Nielsen -07 | 60 meter hæk • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 10:00 | |
6 | 224 | 3.76 | 4 | Amalie Sofie Nielsen -07 | 4.18 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 12:00 |
7 | 224 | 8.28 | 1 | Amalie Sofie Nielsen -07 | 8.44 | Kuglestød • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 11:00 |
8 | 225 | 9.37 | 16 | Amélie Vejlgaard -05 | 9.31 | 60 meter • Indl. | Piger 13 år | Lørdag kl. 11:45 |
9 | 225 | 4.01 | 13 | Amélie Vejlgaard -05 | 4.06 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 13:00 |
10 | 225 | 6.82 | 25 | Amélie Vejlgaard -05 | 7.41 | Kuglestød • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 10:00 |
11 | 226 | 7.56 | 1 | Anders Madsen -01 | 7.44 | 60 meter • Indl. | Drenge 17 år | Lørdag kl. 13:25 |
12 | 226 | 7.50 | 1 | Anders Madsen -01 | 7.56 | 60 meter • Finale | Drenge 17 år | Lørdag kl. 15:30 |
13 | 226 | 6.22 | 1 | Anders Madsen -01 | 6.35 | Længdespring • Finale | Drenge 17 år | Lørdag kl. 16:00 |
14 | 227 | 9.54 | 5 | Anders Silleborg -07 | 9.61 | 60 meter • Indl. | Drenge 11 år | Lørdag kl. 12:15 |
15 | 227 | 9.54 | 5 | Anders Silleborg -07 | 9.54 | 60 meter • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 13:15 |
16 | 227 | 3.94 | 2 | Anders Silleborg -07 | 4.13 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 11:15 |
17 | 227 | 6.52 | 8 | Anders Silleborg -07 | 6.40 | Kuglestød • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 14:00 |
18 | 228 | 7.66 | 2 | Andreas Christoffersen -01 | 8.71 | 60 meter • Indl. | Drenge 17 år | Lørdag kl. 13:25 |
19 | 228 | DNS | Andreas Christoffersen -01 | 7.66 | 60 meter • Finale | Drenge 17 år | Lørdag kl. 15:30 | |
20 | 228 | 8.89 | 1 | Andreas Christoffersen -01 | 9.17 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 17 år | Lørdag kl. 15:15 |
21 | 229 | 9.43 | 18 | Anna E B Pedersen -05 | 9.81 | 60 meter • Indl. | Piger 13 år | Lørdag kl. 11:45 |
22 | 229 | 3.82 | 17 | Anna E B Pedersen -05 | 4.03 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 13:00 |
23 | 229 | 6.64 | 27 | Anna E B Pedersen -05 | 6.16 | Kuglestød • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 10:00 |
24 | 230 | 9.55 | 20 | Anna Pape Liboriussen -06 | 60 meter • Indl. | Piger 13 år | Lørdag kl. 11:45 | |
25 | 230 | 3.58 | 26 | Anna Pape Liboriussen -06 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 13:00 | |
26 | 231 | 9.78 | 25 | Anna Tikjøb Rasmussen -05 | 60 meter • Indl. | Piger 13 år | Lørdag kl. 11:45 | |
27 | 231 | 3.68 | 23 | Anna Tikjøb Rasmussen -05 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 13:00 | |
28 | 232 | 9.00 | 2 | Annemarie Østergaard -03 | 8.59 | Kuglestød • Finale | Piger 15 år | Lørdag kl. 15:30 |
29 | 233 | 8.92 | 8 | Asger Pape Liboriussen -05 | 9.05 | 60 meter • Indl. | Drenge 13 år | Lørdag kl. 12:35 |
30 | 233 | 4.67 | 2 | Asger Pape Liboriussen -05 | 4.43 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 14:15 |
31 | 233 | 8.07 | 6 | Asger Pape Liboriussen -05 | 7.91 | Kuglestød • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 12:00 |
32 | 234 | 4.22 | 1 | Aske Valdemar Petersen -98 | 4.50 | Stangspring • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 14:00 |
33 | 235 | 8.80 | 4 | Asta Ellermann-Kingombe -04 | Kuglestød • Finale | Piger 15 år | Lørdag kl. 15:30 | |
34 | 236 | 7.75 | 3 | Bertram Costa -01 | 7.69 | 60 meter • Indl. | Drenge 17 år | Lørdag kl. 13:25 |
35 | 236 | 7.71 | 2 | Bertram Costa -01 | 7.75 | 60 meter • Finale | Drenge 17 år | Lørdag kl. 15:30 |
36 | 236 | 3.22 | 3 | Bertram Costa -01 | 2.90 | Stangspring • Finale | Drenge 17 år | Lørdag kl. 14:00 |
37 | 236 | 5.71 | 2 | Bertram Costa -01 | 5.55 | Længdespring • Finale | Drenge 17 år | Lørdag kl. 16:00 |
38 | 237 | 10.72 | 5 | Betty Marie Ramsgaard Jensen -04 | 60 meter hæk • Finale | Piger 15 år | Lørdag kl. 14:45 | |
39 | 237 | 4.74 | 4 | Betty Marie Ramsgaard Jensen -04 | Længdespring • Finale | Piger 15 år | Lørdag kl. 15:15 | |
40 | 237 | 8.56 | 5 | Betty Marie Ramsgaard Jensen -04 | Kuglestød • Finale | Piger 15 år | Lørdag kl. 15:30 | |
41 | 238 | 8.98 | 7 | Bolette Nimskov -05 | 8.93 | 60 meter • Indl. | Piger 13 år | Lørdag kl. 11:45 |
42 | 239 | NM | Carl Johan Zachariae -04 | Længdespring • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 16:00 | ||
43 | 239 | 7.59 | 8 | Carl Johan Zachariae -04 | Kuglestød • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 14:45 | |
44 | 240 | DNS | Caroline Ranners -95 | 3.90 | Stangspring • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 14:00 | |
45 | 241 | 11.01 | 4 | Cecilie Zachariae -09 | 11.03 | 60 meter • Indl. | Piger 9 år | Lørdag kl. 10:45 |
46 | 241 | 10.89 | 4 | Cecilie Zachariae -09 | 11.01 | 60 meter • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 12:55 |
47 | 241 | 3.02 | 4 | Cecilie Zachariae -09 | 2.94 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 10:00 |
48 | 241 | 4.11 | 2 | Cecilie Zachariae -09 | 3.47 | Kuglestød • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 13:25 |
49 | 242 | 11.67 | 1 | Celine Frisch Erichsen -07 | 11.77 | 60 meter hæk • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 10:00 |
50 | 242 | 3.63 | 7 | Celine Frisch Erichsen -07 | 3.69 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 12:00 |
51 | 242 | 5.71 | 9 | Celine Frisch Erichsen -07 | 5.87 | Kuglestød • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 11:00 |
52 | 243 | 7.47 | 2 | Christian Trajkovski -65 | 7.70 | 60 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 13:25 |
53 | 243 | 7.42 | 1 | Christian Trajkovski -65 | 7.47 | 60 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 15:30 |
54 | 244 | 10.22 | 9 | Clara Vejlgaard -08 | 10.02 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Lørdag kl. 11:05 |
55 | 244 | 3.16 | 13 | Clara Vejlgaard -08 | 3.48 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 12:00 |
56 | 244 | 5.88 | 7 | Clara Vejlgaard -08 | 5.83 | Kuglestød • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 11:00 |
57 | 245 | 7.84 | 3 | Dhruv Mehrotra -03 | 8.05 | 60 meter • Indl. | Drenge 15 år | Lørdag kl. 13:25 |
58 | 245 | DNS | Dhruv Mehrotra -03 | 7.84 | 60 meter • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 15:30 | |
59 | 245 | 8.88 | 1 | Dhruv Mehrotra -03 | 9.19 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 15:15 |
60 | 245 | 5.57 | 2 | Dhruv Mehrotra -03 | 5.21 | Længdespring • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 16:00 |
61 | 246 | 8.70 | 4 | Eli Riege -06 | 8.68 | 60 meter • Indl. | Drenge 13 år | Lørdag kl. 12:35 |
62 | 246 | 8.86 | 4 | Eli Riege -06 | 8.70 | 60 meter • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 13:15 |
63 | 246 | 1.45 | 2 | Eli Riege -06 | 1.43 | Højdespring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 11:45 |
64 | 246 | 4.34 | 4 | Eli Riege -06 | 4.72 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 14:15 |
65 | 247 | 11.23 | 6 | Elvira Ramsgaard Jensen -09 | 11.20 | 60 meter • Indl. | Piger 9 år | Lørdag kl. 10:45 |
66 | 247 | 2.91 | 5 | Elvira Ramsgaard Jensen -09 | 2.88 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 10:00 |
67 | 247 | 2.95 | 7 | Elvira Ramsgaard Jensen -09 | 3.53 | Kuglestød • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 13:25 |
68 | 248 | 8.50 | 2 | Emilie Børregaard Voigt -05 | 8.55 | 60 meter • Indl. | Piger 13 år | Lørdag kl. 11:45 |
69 | 248 | 8.57 | 2 | Emilie Børregaard Voigt -05 | 8.50 | 60 meter • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 12:55 |
70 | 248 | 4.84 | 1 | Emilie Børregaard Voigt -05 | 5.04 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 13:00 |
71 | 248 | 9.71 | 2 | Emilie Børregaard Voigt -05 | 9.33 | Kuglestød • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 10:00 |
72 | 249 | 9.94 | 6 | Emilie Holm -08 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Lørdag kl. 11:05 | |
73 | 249 | 3.53 | 9 | Emilie Holm -08 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 12:00 | |
74 | 250 | 4.46 | 1 | Emma Giovanna Vitale -93 | Længdespring • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 16:00 | |
75 | 251 | 11.21 | 5 | Erika Livia Wischmann -09 | 11.02 | 60 meter • Indl. | Piger 9 år | Lørdag kl. 10:45 |
76 | 251 | 11.22 | 5 | Erika Livia Wischmann -09 | 11.21 | 60 meter • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 12:55 |
77 | 251 | 0.85 | 1 | Erika Livia Wischmann -09 | Højdespring • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 13:00 | |
78 | 251 | 2.36 | 11 | Erika Livia Wischmann -09 | 2.63 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 10:00 |
79 | 252 | 7.93 | 4 | Frederik Thorup Sørensen -04 | 7.96 | 60 meter • Indl. | Drenge 15 år | Lørdag kl. 13:25 |
80 | 252 | 7.82 | 3 | Frederik Thorup Sørensen -04 | 7.93 | 60 meter • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 15:30 |
81 | 253 | 12.06 | 2 | Helene Salomonsen -07 | 12.34 | 60 meter hæk • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 10:00 |
82 | 253 | 3.66 | 6 | Helene Salomonsen -07 | 3.66 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 12:00 |
83 | 253 | 6.01 | 6 | Helene Salomonsen -07 | 5.74 | Kuglestød • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 11:00 |
84 | 254 | 1.25 | 8 | Ingrid Gram Jensen -05 | 1.28 | Højdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 11:05 |
85 | 254 | 3.92 | 15 | Ingrid Gram Jensen -05 | 4.30 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 13:00 |
86 | 254 | 8.52 | 7 | Ingrid Gram Jensen -05 | 8.73 | Kuglestød • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 10:00 |
87 | 255 | 10.29 | 1 | Jacob Kjær-Christensen -10 | 60 meter • Indl. | Drenge 9 år | Lørdag kl. 11:30 | |
88 | 255 | 10.30 | 1 | Jacob Kjær-Christensen -10 | 10.29 | 60 meter • Finale | Drenge 9 år | Lørdag kl. 13:15 |
89 | 255 | 2.69 | 5 | Jacob Kjær-Christensen -10 | 3.29 | Længdespring • Finale | Drenge 9 år | Lørdag kl. 10:35 |
90 | 255 | 3.33 | 6 | Jacob Kjær-Christensen -10 | Kuglestød • Finale | Drenge 9 år | Lørdag kl. 12:45 | |
91 | 256 | 9.73 | 10 | Johan Dahl Kokkegård -08 | 9.86 | 60 meter • Indl. | Drenge 11 år | Lørdag kl. 12:15 |
92 | 256 | 1.10 | 5 | Johan Dahl Kokkegård -08 | 1.01 | Højdespring • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 13:25 |
93 | 256 | 3.59 | 5 | Johan Dahl Kokkegård -08 | 3.84 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 11:15 |
94 | 257 | 3.32 | 2 | Jonathan Thulstrup -01 | 3.20 | Stangspring • Finale | Drenge 17 år | Lørdag kl. 14:00 |
95 | 258 | 1.45 | 1 | Kaisa Duedam Ventrup -05 | 1.50 | Højdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 11:05 |
96 | 258 | 4.48 | 2 | Kaisa Duedam Ventrup -05 | 4.53 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 13:00 |
97 | 258 | 9.14 | 4 | Kaisa Duedam Ventrup -05 | 9.44 | Kuglestød • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 10:00 |
98 | 259 | 1.30 | 3 | Karla Bundgaard Langvik -05 | 1.35 | Højdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 11:05 |
99 | 259 | 4.19 | 9 | Karla Bundgaard Langvik -05 | 4.46 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 13:00 |
100 | 259 | 9.92 | 1 | Karla Bundgaard Langvik -05 | 8.93 | Kuglestød • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 10:00 |
101 | 260 | 10.42 | 12 | Karla Olivia Haynes -07 | 9.70 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Lørdag kl. 11:05 |
102 | 260 | 3.08 | 14 | Karla Olivia Haynes -07 | 3.45 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 12:00 |
103 | 260 | 5.77 | 8 | Karla Olivia Haynes -07 | 5.01 | Kuglestød • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 11:00 |
104 | 261 | 9.15 | 1 | Karla Schärfe -03 | 9.31 | 60 meter hæk • Finale | Piger 15 år | Lørdag kl. 14:45 |
105 | 261 | 11.71 | 1 | Karla Schärfe -03 | 10.04 | Kuglestød • Finale | Piger 15 år | Lørdag kl. 15:30 |
106 | 262 | 13.37 | 8 | Kasper Schimmell Smith -05 | 11.78 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 10:35 |
107 | 262 | 3.63 | 16 | Kasper Schimmell Smith -05 | 3.95 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 14:15 |
108 | 263 | 9.71 | 24 | Laura Diaz Friis -06 | 9.75 | 60 meter • Indl. | Piger 13 år | Lørdag kl. 11:45 |
109 | 263 | 3.71 | 22 | Laura Diaz Friis -06 | 3.91 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 13:00 |
110 | 264 | DNS | Lotte Grevy Ejstrup -07 | 9.78 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Lørdag kl. 11:05 | |
111 | 264 | DNS | Lotte Grevy Ejstrup -07 | 3.41 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 12:00 | |
112 | 264 | DNS | Lotte Grevy Ejstrup -07 | 4.11 | Kuglestød • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 11:00 | |
113 | 265 | 8.44 | 2 | Louise Bach Moore -01 | 8.30 | 60 meter • Indl. | Piger 17 år | Lørdag kl. 14:15 |
114 | 265 | DNS | Louise Bach Moore -01 | 8.44 | 60 meter • Finale | Piger 17 år | Lørdag kl. 15:45 | |
115 | 265 | 5.17 | 2 | Louise Bach Moore -01 | 5.14 | Længdespring • Finale | Piger 17 år | Lørdag kl. 16:00 |
116 | 266 | 9.95 | 28 | Louise Busekist -05 | 60 meter • Indl. | Piger 13 år | Lørdag kl. 11:45 | |
117 | 266 | 14.08 | 12 | Louise Busekist -05 | 60 meter hæk • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 10:25 | |
118 | 266 | 5.30 | 33 | Louise Busekist -05 | Kuglestød • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 10:00 | |
119 | 267 | 7.95 | 5 | Luis Maillet -04 | 7.97 | 60 meter • Indl. | Drenge 15 år | Lørdag kl. 13:25 |
120 | 267 | 8.04 | 5 | Luis Maillet -04 | 7.95 | 60 meter • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 15:30 |
121 | 267 | DNS | Luis Maillet -04 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 15:15 | ||
122 | 268 | 9.55 | 6 | Lukas Mikkelsen -08 | 9.66 | 60 meter • Indl. | Drenge 11 år | Lørdag kl. 12:15 |
123 | 268 | 1.05 | 6 | Lukas Mikkelsen -08 | 1.11 | Højdespring • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 13:25 |
124 | 268 | 3.55 | 6 | Lukas Mikkelsen -08 | 3.61 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 11:15 |
125 | 269 | 12.08 | 3 | Luna Frid Hanberg -06 | 12.80 | 60 meter hæk • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 10:25 |
126 | 269 | 1.30 | 6 | Luna Frid Hanberg -06 | 1.25 | Højdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 11:05 |
127 | 269 | 9.08 | 5 | Luna Frid Hanberg -06 | 8.70 | Kuglestød • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 10:00 |
128 | 270 | 12.14 | 12 | Lærke Høj Alexandersen -09 | 60 meter • Indl. | Piger 9 år | Lørdag kl. 10:45 | |
129 | 270 | 2.56 | 9 | Lærke Høj Alexandersen -09 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 10:00 | |
130 | 270 | 4.33 | 1 | Lærke Høj Alexandersen -09 | Kuglestød • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 13:25 | |
131 | 271 | 10.38 | 40 | Madeleine A.A. Rasmussen -05 | 60 meter • Indl. | Piger 13 år | Lørdag kl. 11:45 | |
132 | 271 | 13.89 | 9 | Madeleine A.A. Rasmussen -05 | 14.10 | 60 meter hæk • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 10:25 |
133 | 271 | 5.03 | 35 | Madeleine A.A. Rasmussen -05 | Kuglestød • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 10:00 | |
134 | 272 | DNS | Mads Augustinus Rasmussen -08 | 10.22 | 60 meter • Indl. | Drenge 11 år | Lørdag kl. 12:15 | |
135 | 272 | DNS | Mads Augustinus Rasmussen -08 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 10:15 | ||
136 | 272 | DNS | Mads Augustinus Rasmussen -08 | 3.35 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 11:15 | |
137 | 273 | DNS | Mads Skeel Bartels -09 | Længdespring • Finale | Drenge 9 år | Lørdag kl. 10:35 | ||
138 | 273 | DNS | Mads Skeel Bartels -09 | Længdespring • Finale | Drenge 9 år | Lørdag kl. 10:35 | ||
139 | 273 | DNS | Mads Skeel Bartels -09 | Kuglestød • Finale | Drenge 9 år | Lørdag kl. 12:45 | ||
140 | 274 | 11.46 | 8 | Maia Hylling Axelsson -10 | 60 meter • Indl. | Piger 9 år | Lørdag kl. 10:45 | |
141 | 274 | 2.58 | 8 | Maia Hylling Axelsson -10 | 2.65 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 10:00 |
142 | 274 | 2.43 | 9 | Maia Hylling Axelsson -10 | Kuglestød • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 13:25 | |
143 | 275 | 8.97 | 1 | Maja Børregaard Voigt -07 | 8.79 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Lørdag kl. 11:05 |
144 | 275 | 8.86 | 1 | Maja Børregaard Voigt -07 | 8.97 | 60 meter • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 12:55 |
145 | 275 | 6.63 | 2 | Maja Børregaard Voigt -07 | 6.30 | Kuglestød • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 11:00 |
146 | 276 | 11.94 | 9 | Maja Sofia Nørlov -09 | 60 meter • Indl. | Piger 9 år | Lørdag kl. 10:45 | |
147 | 276 | 2.04 | 13 | Maja Sofia Nørlov -09 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 10:00 | |
148 | 276 | 3.10 | 6 | Maja Sofia Nørlov -09 | Kuglestød • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 13:25 | |
149 | 277 | 8.30 | 1 | Maria Skov Kragh -01 | 8.37 | 60 meter • Indl. | Piger 17 år | Lørdag kl. 14:15 |
150 | 277 | DNS | Maria Skov Kragh -01 | 8.30 | 60 meter • Finale | Piger 17 år | Lørdag kl. 15:45 | |
151 | 277 | 5.21 | 1 | Maria Skov Kragh -01 | 5.13 | Længdespring • Finale | Piger 17 år | Lørdag kl. 16:00 |
152 | 278 | 8.89 | 1 | Marie Vermund -95 | 8.80 | 60 meter hæk • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 15:00 |
153 | 279 | 12.07 | 10 | Mathias Bech Gjerløv -09 | 60 meter • Indl. | Drenge 9 år | Lørdag kl. 11:30 | |
154 | 279 | 2.51 | 7 | Mathias Bech Gjerløv -09 | Længdespring • Finale | Drenge 9 år | Lørdag kl. 10:35 | |
155 | 279 | 4.30 | 3 | Mathias Bech Gjerløv -09 | Kuglestød • Finale | Drenge 9 år | Lørdag kl. 12:45 | |
156 | 280 | 14.23 | 13 | Max Backman Christiansen -10 | 60 meter • Indl. | Drenge 9 år | Lørdag kl. 11:30 | |
157 | 280 | 2.01 | 11 | Max Backman Christiansen -10 | 2.06 | Længdespring • Finale | Drenge 9 år | Lørdag kl. 10:35 |
158 | 280 | 3.93 | 5 | Max Backman Christiansen -10 | Kuglestød • Finale | Drenge 9 år | Lørdag kl. 12:45 | |
159 | 281 | 7.54 | 4 | Michael Noes Andersen -91 | 7.35 | 60 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 13:25 |
160 | 281 | 7.44 | 2 | Michael Noes Andersen -91 | 7.54 | 60 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 15:30 |
161 | 282 | 7.49 | 3 | Nikolaj Graves -98 | 7.48 | 60 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 13:25 |
162 | 282 | 7.47 | 3 | Nikolaj Graves -98 | 7.49 | 60 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 15:30 |
163 | 282 | 1.70 | 1 | Nikolaj Graves -98 | Højdespring • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 15:35 | |
164 | 283 | 9.66 | 8 | Nikolaj Krüger -07 | 60 meter • Indl. | Drenge 11 år | Lørdag kl. 12:15 | |
165 | 283 | 3.65 | 3 | Nikolaj Krüger -07 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 11:15 | |
166 | 283 | 7.63 | 6 | Nikolaj Krüger -07 | Kuglestød • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 14:00 | |
167 | 284 | 9.33 | 13 | Olivia Emily Helleskov Batko -03 | 9.23 | 60 meter • Indl. | Piger 15 år | Lørdag kl. 13:45 |
168 | 284 | 4.00 | 9 | Olivia Emily Helleskov Batko -03 | 4.36 | Længdespring • Finale | Piger 15 år | Lørdag kl. 15:15 |
169 | 284 | 8.38 | 6 | Olivia Emily Helleskov Batko -03 | Kuglestød • Finale | Piger 15 år | Lørdag kl. 15:30 | |
170 | 285 | 13.09 | 7 | Pil Nedergaard -06 | 60 meter hæk • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 10:25 | |
171 | 285 | 7.87 | 14 | Pil Nedergaard -06 | 7.51 | Kuglestød • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 10:00 |
172 | 286 | 11.91 | 23 | Queen Riege -08 | 10.16 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Lørdag kl. 11:05 |
173 | 286 | 3.79 | 3 | Queen Riege -08 | 3.32 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 12:00 |
174 | 287 | 6.17 | 1 | Robin Swann -97 | 6.30 | Længdespring • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 16:00 |
175 | 288 | 10.77 | 15 | Sebastian Thulstrup -04 | 10.72 | 60 meter • Indl. | Drenge 15 år | Lørdag kl. 13:25 |
176 | 288 | 5.24 | 11 | Sebastian Thulstrup -04 | Kuglestød • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 14:45 | |
177 | 289 | 9.35 | 15 | Signe Juhl Laurseb -05 | 9.42 | 60 meter • Indl. | Piger 13 år | Lørdag kl. 11:45 |
178 | 289 | 1.20 | 11 | Signe Juhl Laurseb -05 | Højdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 11:05 | |
179 | 289 | 4.21 | 7 | Signe Juhl Laurseb -05 | 4.10 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 13:00 |
180 | 290 | 11.27 | 1 | Sofia Lange -02 | 10.42 | Kuglestød • Finale | Piger 17 år | Lørdag kl. 15:30 |
181 | 291 | 9.15 | 10 | Sofia Thøgersen -05 | 9.23 | 60 meter • Indl. | Piger 13 år | Lørdag kl. 11:45 |
182 | 291 | 10.96 | 1 | Sofia Thøgersen -05 | 10.67 | 60 meter hæk • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 10:25 |
183 | 291 | 4.21 | 6 | Sofia Thøgersen -05 | 4.73 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 13:00 |
184 | 292 | 8.67 | 9 | Sofus Olivarius Vølund -04 | 9.21 | 60 meter • Indl. | Drenge 15 år | Lørdag kl. 13:25 |
185 | 292 | 10.04 | 5 | Sofus Olivarius Vølund -04 | 10.74 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 15:15 |
186 | 292 | 1.55 | 3 | Sofus Olivarius Vølund -04 | 1.50 | Højdespring • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 15:35 |
187 | 293 | 7.60 | 2 | Sofus Peter Lassen -03 | 7.84 | 60 meter • Indl. | Drenge 15 år | Lørdag kl. 13:25 |
188 | 293 | 7.57 | 1 | Sofus Peter Lassen -03 | 7.60 | 60 meter • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 15:30 |
189 | 293 | DNS | Sofus Peter Lassen -03 | 1.60 | Højdespring • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 15:35 | |
190 | 294 | 9.17 | 12 | Sophus Emil Ramsgaard -06 | 8.90 | 60 meter • Indl. | Drenge 13 år | Lørdag kl. 12:35 |
191 | 294 | 1.25 | 7 | Sophus Emil Ramsgaard -06 | Højdespring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 11:45 | |
192 | 294 | 4.00 | 9 | Sophus Emil Ramsgaard -06 | 4.19 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 14:15 |
193 | 295 | 12.02 | 10 | Tara Rose Mehrotra -10 | 60 meter • Indl. | Piger 9 år | Lørdag kl. 10:45 | |
194 | 295 | 2.61 | 7 | Tara Rose Mehrotra -10 | 2.51 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 10:00 |
195 | 296 | 10.22 | 2 | Theresa Dommer -09 | 10.23 | 60 meter • Indl. | Piger 9 år | Lørdag kl. 10:45 |
196 | 296 | 10.32 | 2 | Theresa Dommer -09 | 10.22 | 60 meter • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 12:55 |
197 | 296 | 3.03 | 3 | Theresa Dommer -09 | 3.01 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 10:00 |
198 | 296 | 3.82 | 4 | Theresa Dommer -09 | 3.48 | Kuglestød • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 13:25 |
199 | 297 | 1.75 | 1 | Tobias Jappe Bjerre -04 | 1.75 | Højdespring • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 15:35 |
200 | 297 | 5.33 | 4 | Tobias Jappe Bjerre -04 | Længdespring • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 16:00 | |
201 | 297 | 11.50 | 1 | Tobias Jappe Bjerre -04 | Kuglestød • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 14:45 | |
202 | 298 | 9.63 | 17 | Tobias Lykke Nørgaard -06 | 9.51 | 60 meter • Indl. | Drenge 13 år | Lørdag kl. 12:35 |
203 | 298 | DNS | Tobias Lykke Nørgaard -06 | 3.56 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 14:15 | |
204 | 298 | 5.65 | 15 | Tobias Lykke Nørgaard -06 | 6.72 | Kuglestød • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 12:00 |
205 | 299 | 3.23 | 17 | Tristan Lohmann Smed -07 | 3.44 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 11:15 |
206 | 300 | 9.03 | 8 | Tsinat Krause -04 | 9.56 | 60 meter • Indl. | Piger 15 år | Lørdag kl. 13:45 |
207 | 300 | 3.52 | 17 | Tsinat Krause -04 | Længdespring • Finale | Piger 15 år | Lørdag kl. 15:15 | |
208 | 301 | 8.86 | 11 | Victor Vedby Meiniche -03 | 60 meter • Indl. | Drenge 15 år | Lørdag kl. 13:25 | |
209 | 301 | 4.35 | 8 | Victor Vedby Meiniche -03 | Længdespring • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 16:00 | |
210 | 302 | 10.47 | 17 | Victor Visan Bahn -07 | 10.27 | 60 meter • Indl. | Drenge 11 år | Lørdag kl. 12:15 |
211 | 302 | 3.12 | 19 | Victor Visan Bahn -07 | 3.77 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 11:15 |
212 | 302 | 6.49 | 9 | Victor Visan Bahn -07 | 6.47 | Kuglestød • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 14:00 |
213 | 303 | 8.67 | 3 | Victoria Lendal -02 | 8.25 | 60 meter • Indl. | Piger 17 år | Lørdag kl. 14:15 |
214 | 303 | DNS | Victoria Lendal -02 | 8.67 | 60 meter • Finale | Piger 17 år | Lørdag kl. 15:45 | |
215 | 303 | 4.67 | 3 | Victoria Lendal -02 | 5.28 | Længdespring • Finale | Piger 17 år | Lørdag kl. 16:00 |
216 | 304 | DNS | Vigga Fich -04 | 60 meter hæk • Finale | Piger 15 år | Lørdag kl. 14:45 | ||
217 | 304 | DNS | Vigga Fich -04 | Stangspring • Finale | Piger 15 år | Lørdag kl. 12:00 | ||
218 | 305 | 7.58 | 1 | Vilhelm Krüger -04 | 7.93 | 60 meter • Indl. | Drenge 15 år | Lørdag kl. 13:25 |
219 | 305 | 7.60 | 2 | Vilhelm Krüger -04 | 7.58 | 60 meter • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 15:30 |
220 | 305 | 5.66 | 1 | Vilhelm Krüger -04 | Længdespring • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 16:00 | |
221 | 305 | 11.43 | 2 | Vilhelm Krüger -04 | Kuglestød • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 14:45 | |
222 | 306 | 4.12 | 2 | Virgil Topholm Hartmann -98 | 4.20 | Stangspring • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 14:00 |
223 | 307 | 8.47 | 1 | Vitus Rosenkrands -05 | 8.44 | 60 meter • Indl. | Drenge 13 år | Lørdag kl. 12:35 |
224 | 307 | 8.44 | 1 | Vitus Rosenkrands -05 | 8.47 | 60 meter • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 13:15 |
225 | 307 | 4.73 | 1 | Vitus Rosenkrands -05 | 4.93 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 14:15 |
226 | 307 | 9.05 | 2 | Vitus Rosenkrands -05 | 7.39 | Kuglestød • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 12:00 |
227 | 308 | 5.42 | 3 | Wilhelm Kopp -03 | 5.36 | Længdespring • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 16:00 |
228 | 309 | 9.98 | 22 | William Hvass -06 | 9.81 | 60 meter • Indl. | Drenge 13 år | Lørdag kl. 12:35 |
229 | 309 | 1.15 | 9 | William Hvass -06 | Højdespring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 11:45 | |
230 | 309 | 4.89 | 17 | William Hvass -06 | 5.80 | Kuglestød • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 12:00 |
231 | 310 | 10.29 | 15 | William Matthew Buck -08 | 60 meter • Indl. | Drenge 11 år | Lørdag kl. 12:15 | |
232 | 310 | 3.23 | 18 | William Matthew Buck -08 | 3.57 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 11:15 |
233 | 310 | 5.09 | 18 | William Matthew Buck -08 | Kuglestød • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 14:00 | |
234 | 311 | 10.31 | 16 | William Thøgersen -08 | 10.72 | 60 meter • Indl. | Drenge 11 år | Lørdag kl. 12:15 |
235 | 311 | 15.51 | 4 | William Thøgersen -08 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 10:15 | |
236 | 311 | 3.04 | 20 | William Thøgersen -08 | 3.23 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 11:15 |
237 | 312 | 10.67 | 3 | Wilma Caroline Nielsen -10 | 60 meter • Indl. | Piger 9 år | Lørdag kl. 10:45 | |
238 | 312 | 10.49 | 3 | Wilma Caroline Nielsen -10 | 10.67 | 60 meter • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 12:55 |
239 | 312 | 3.21 | 2 | Wilma Caroline Nielsen -10 | 3.16 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 10:00 |
240 | 312 | 3.89 | 3 | Wilma Caroline Nielsen -10 | Kuglestød • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 13:25 |