DT master, Sjælland Nord, 2. runde • Ballerup Atletikstadion • Ballerup
16 jun, 2021
Arrangør: Ballerup AK
FIF Hillerød/Helsingør IF
# | Result | Plac | Navn | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 20.99 | 5 | Flemming Aanaes -46 | Hammerkast • Finale | Mænd + Kvinder | Onsdag kl. 18:00 |
2 | 28.24 | 4 | Viggo Svenningsen -60 | Hammerkast • Finale | Mænd + Kvinder | Onsdag kl. 18:00 |
3 | 37.81 | 2 | Dorte Maria Ramlov -60 | Hammerkast • Finale | Mænd + Kvinder | Onsdag kl. 18:00 |
4 | 17.97 | 6 | Flemming Aanaes -46 | 100 meter • Finale | Mænd + Kvinder | Onsdag kl. 18:30 |
5 | 15.71 | 2 | Christine Redestam -72 | 100 meter • Finale | Mænd + Kvinder | Onsdag kl. 18:30 |
6 | 17.58 | 4 | Jette Svendsen -62 | 100 meter • Finale | Mænd + Kvinder | Onsdag kl. 18:30 |
7 | 2.60 | 1 | Calle Jacobsen -63 | Stangspring • Finale | Mænd + Kvinder | Onsdag kl. 18:30 |
8 | 22.02.20 | 6 | Bjørn Knudsen -61 | 5000 meter • Finale | Mænd + Kvinder | Onsdag kl. 19:00 |
9 | 28.10 | 2 | Flemming Orneborg -41 | Spydkast • Finale | Mænd + Kvinder | Onsdag kl. 19:00 |
10 | 17.72 | 10 | Tina M Nielsen -73 | Spydkast • Finale | Mænd + Kvinder | Onsdag kl. 19:00 |
11 | 15.46 | 8 | Mogens Uhd Jepsen -43 | Spydkast • Finale | Mænd + Kvinder | Onsdag kl. 19:00 |
12 | 1.15 | 6 | Christine Redestam -72 | Højdespring • Finale | Mænd + Kvinder | Onsdag kl. 19:15 |
13 | 1.15 | 8 | Tina M Nielsen -73 | Højdespring • Finale | Mænd + Kvinder | Onsdag kl. 19:15 |
14 | 1.40 | 3 | Knud Erik Pedersen -60 | Højdespring • Finale | Mænd + Kvinder | Onsdag kl. 19:15 |
15 | 1.30 | 10 | Rasmus Foldager -74 | Højdespring • Finale | Mænd + Kvinder | Onsdag kl. 19:15 |
16 | 8.29 | 9 | Viggo Svenningsen -60 | Kuglestød • Finale | Mænd + Kvinder | Onsdag kl. 19:30 |
17 | 7.17 | 8 | Mogens Uhd Jepsen -43 | Kuglestød • Finale | Mænd + Kvinder | Onsdag kl. 19:30 |
18 | 9.08 | 1 | Dorte Maria Ramlov -60 | Kuglestød • Finale | Mænd + Kvinder | Onsdag kl. 19:30 |
19 | 34.08 | 5 | Smadar Markussen -75 | 200 meter • Finale | Mænd + Kvinder | Onsdag kl. 19:50 |
20 | 28.13 | 6 | Rasmus Foldager -74 | 200 meter • Finale | Mænd + Kvinder | Onsdag kl. 19:50 |
21 | 37.67 | 4 | Jette Svendsen -62 | 200 meter • Finale | Mænd + Kvinder | Onsdag kl. 19:50 |
22 | 3.01 (w:+0.0) | 2 | Flemming Orneborg -41 | Længdespring • Finale | Mænd + Kvinder | Onsdag kl. 20:00 |
23 | DNS | Calle Jacobsen -63 | Længdespring • Finale | Mænd + Kvinder | Onsdag kl. 20:00 | |
24 | 3.33 (w:+0.0) | 4 | Tina M Nielsen -73 | Længdespring • Finale | Mænd + Kvinder | Onsdag kl. 20:00 |
25 | 3.22 (w:+0.0) | 3 | Jette Svendsen -62 | Længdespring • Finale | Mænd + Kvinder | Onsdag kl. 20:00 |
26 | 18.45 | 8 | Flemming Aanaes -46 | Diskoskast • Finale | Mænd + Kvinder | Onsdag kl. 20:00 |
27 | 34.36 | 4 | Knud Erik Pedersen -60 | Diskoskast • Finale | Mænd + Kvinder | Onsdag kl. 20:00 |
28 | 26.02 | 2 | Dorte Maria Ramlov -60 | Diskoskast • Finale | Mænd + Kvinder | Onsdag kl. 20:00 |
29 | 4.03.41 | 4 | Anette Lauritsen -51 | 800 meter • Finale | Mænd + Kvinder | Onsdag kl. 20:15 |
30 | 3.08.42 | 5 | Smadar Markussen -75 | 800 meter • Finale | Mænd + Kvinder | Onsdag kl. 20:15 |
31 | 3.04.97 | 3 | FIF Hillerød/Helsingør IF - K | 100m-200m-300m-400m Medley Stafet • Finale | Mænd + Kvinder | Onsdag kl. 20:45 |
32 | 3.03.56 | 2 | FIF Hillerød/Helsingør IF | 100m-200m-300m-400m Medley Stafet • Finale | Mænd + Kvinder | Onsdag kl. 20:45 |