Afslutningsstævne • Greve Stadion • Greve
30 sep - 1 okt, 2017
Arrangør: Greve Atletik
Sparta
# | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 12.31 | 6 | Asta Ellermann-Kingombe -04 | 12.26 | 80 meter • Indl. | Piger 13 år | Søndag kl. 11:30 |
2 | 11.88 | 8 | Emilie Kirst -04 | 11.70 | 80 meter • Indl. | Piger 13 år | Søndag kl. 11:30 |
3 | 11.67 | 6 | Betty Marie Ramsgaard Jensen -04 | 11.37 | 80 meter • Indl. | Piger 13 år | Søndag kl. 11:30 |
4 | 11.75 | 7 | Elvira Helleskov Batko -04 | 11.54 | 80 meter • Indl. | Piger 13 år | Søndag kl. 11:30 |
5 | 12.13 | 2 | Tsinat Krause -04 | 12.01 | 80 meter • Indl. | Piger 13 år | Søndag kl. 11:30 |
6 | 12.70 | 4 | Ingrid Gram Jensen -05 | 11.91 | 80 meter • Indl. | Piger 12 år | Søndag kl. 11:45 |
7 | 12.00 | 4 | Karla Bundgaard Langvik -05 | 11.56 | 80 meter • Indl. | Piger 12 år | Søndag kl. 11:45 |
8 | 12.48 | 3 | Amélie Vejlgaard -05 | 11.84 | 80 meter • Indl. | Piger 12 år | Søndag kl. 11:45 |
9 | DNS | Emilie Børregaard Voigt -05 | 11.04 | 80 meter • Indl. | Piger 12 år | Søndag kl. 11:45 | |
10 | 13.96 | 4 | Dua Atif Ilyas -05 | 80 meter • Indl. | Piger 12 år | Søndag kl. 11:45 | |
11 | 12.02 | 6 | Sofia Thøgersen -05 | 11.58 | 80 meter • Indl. | Piger 12 år | Søndag kl. 11:45 |
12 | 13.64 | 3 | Inaya Atif Ilyas -05 | 80 meter • Indl. | Piger 12 år | Søndag kl. 11:45 | |
13 | 12.61 | 1 | Signe Juhl Laursen -05 | 12.39 | 80 meter • Indl. | Piger 12 år | Søndag kl. 11:45 |
14 | 12.02 | 5 | Kaisa Duedam Ventrup -05 | 11.80 | 80 meter • Indl. | Piger 12 år | Søndag kl. 11:45 |
15 | 10.91 | 4 | Vitus Rosenkrands -05 | 10.58 | 80 meter • Indl. | Drenge 13 år | Søndag kl. 12:10 |
16 | 11.62 | 5 | Carl Johan Zachariae -04 | 11.15 | 80 meter • Indl. | Drenge 13 år | Søndag kl. 12:10 |
17 | 10.25 | 1 | Luis Maillet -04 | 10.27 | 80 meter • Indl. | Drenge 13 år | Søndag kl. 12:10 |
18 | 10.28 | 2 | Frederik Thorup Sørensen -04 | 10.20 | 80 meter • Indl. | Drenge 13 år | Søndag kl. 12:10 |
19 | 11.73 | 7 | Sofus Olivarius Vølund -04 | 11.59 | 80 meter • Indl. | Drenge 13 år | Søndag kl. 12:10 |
20 | 10.93 | 4 | Vitus Rosenkrands -05 | 10.91 | 80 meter • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 13:20 |
21 | DNS | Carl Johan Zachariae -04 | 11.62 | 80 meter • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 13:20 | |
22 | 10.41 | 1 | Luis Maillet -04 | 10.25 | 80 meter • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 13:20 |
23 | 10.49 | 2 | Frederik Thorup Sørensen -04 | 10.28 | 80 meter • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 13:20 |
24 | 11.44 | 1 | Sofus Olivarius Vølund -04 | 11.73 | 80 meter • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 13:20 |
25 | DNS | Asta Ellermann-Kingombe -04 | 12.31 | 80 meter • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 13:30 | |
26 | DNS | Emilie Kirst -04 | 11.88 | 80 meter • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 13:30 | |
27 | 11.64 | 8 | Betty Marie Ramsgaard Jensen -04 | 11.67 | 80 meter • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 13:30 |
28 | 11.54 | 6 | Elvira Helleskov Batko -04 | 11.75 | 80 meter • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 13:30 |
29 | 12.00 | 1 | Tsinat Krause -04 | 12.13 | 80 meter • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 13:30 |
30 | 12.67 | 3 | Ingrid Gram Jensen -05 | 12.70 | 80 meter • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 13:45 |
31 | 12.06 | 6 | Karla Bundgaard Langvik -05 | 12.00 | 80 meter • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 13:45 |
32 | DNS | Amélie Vejlgaard -05 | 12.48 | 80 meter • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 13:45 | |
33 | 13.64 | 3 | Dua Atif Ilyas -05 | 13.96 | 80 meter • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 13:45 |
34 | 12.06 | 5 | Sofia Thøgersen -05 | 12.02 | 80 meter • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 13:45 |
35 | 13.44 | 2 | Inaya Atif Ilyas -05 | 13.64 | 80 meter • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 13:45 |
36 | DNS | Signe Juhl Laursen -05 | 12.61 | 80 meter • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 13:45 | |
37 | 12.32 | 7 | Kaisa Duedam Ventrup -05 | 12.02 | 80 meter • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 13:45 |