Copenhagen Open • Hvidovre Stadion • Hvidovre
12-13 jun, 2021
Arrangør: Hvidovre AM
Amager Atletik Club
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 8 | 14.40 | 3 | Balder Breinholst -10 | 15.22 | 100 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 10:10 | |
2 | 27 | 15.26 | 5 | Storm Breinholst -13 | 100 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 10:10 | ||
3 | 8 | 14.56 | 3 | Balder Breinholst -10 | 14.40 | 100 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 10:50 | |
4 | 27 | 15.59 | 5 | Storm Breinholst -13 | 15.26 | 100 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 10:50 | |
5 | 18 | PB | 1.33 | 2 | Jonas Kofoed-Nielsen -11 | 1.26 | Højdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:35 |
6 | 8 | 1.24 | 3 | Balder Breinholst -10 | 1.25 | Højdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:35 | |
7 | 30 | PB | 1.36 | 1 | Vagn Bjørn -10 | Højdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:35 | |
8 | 27 | PB | 1.18 | 4 | Storm Breinholst -13 | 1.10 | Højdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:35 |
9 | 8 | 12.83 | 6 | Balder Breinholst -10 | 18.24 | Spydkast • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 12:30 | |
10 | 30 | PB | 3.30.82 | 2 | Vagn Bjørn -10 | 1000 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 12:45 | |
11 | 30 | PB | 48.88 | 2 | Vagn Bjørn -10 | 300 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 13:20 | |
12 | 18 | PB | 6.98 | 4 | Jonas Kofoed-Nielsen -11 | 6.88 | Kuglestød • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 9:00 |
13 | 15 | PB | 7.61 | 2 | Herman Marcussen -10 | 6.79 | Kuglestød • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 9:00 |
14 | 8 | PB | 7.96 | 1 | Balder Breinholst -10 | 7.55 | Kuglestød • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 9:00 |
15 | 23 | 7.01 | 3 | Otto Qvist -10 | Kuglestød • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 9:00 | ||
16 | 15 | 8.95 | 3 | Herman Marcussen -10 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 9:40 | ||
17 | 8 | 8.91 | 2 | Balder Breinholst -10 | 9.07 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 9:40 | |
18 | 15 | 9.11 | 3 | Herman Marcussen -10 | 8.95 | 60 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 10:30 | |
19 | 8 | 8.89 | 2 | Balder Breinholst -10 | 8.91 | 60 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 10:30 | |
20 | 18 | PB | 4.17 (w:+1.6) | 5 | Jonas Kofoed-Nielsen -11 | 4.10 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 10:55 |
21 | 15 | 4.44 (w:+2.8) | 3 | Herman Marcussen -10 | 4.05 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 10:55 | |
22 | 8 | PB | 4.56 (w:+1.1) | 2 | Balder Breinholst -10 | 4.41 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 10:55 |
23 | 23 | 4.02 (w:+2.9) | 6 | Otto Qvist -10 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 10:55 | ||
24 | 18 | 12.66 | 3 | Jonas Kofoed-Nielsen -11 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 12:10 | ||
25 | 30 | 12.06 | 1 | Vagn Bjørn -10 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 12:10 | ||
26 | 30 | PB | 1.52.37 | 1 | Vagn Bjørn -10 | 600 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 13:00 | |
27 | 23 | 2.08.97 | 3 | Otto Qvist -10 | 600 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 13:00 | ||
28 | 8 | 30.42 | 2 | Balder Breinholst -10 | 31.13 | 200 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 13:15 | |
29 | 30 | 31.10 | 3 | Vagn Bjørn -10 | 200 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 13:15 |