ØST ungdom inde • Ballerup Super Arena • Ballerup
18-19 jan, 2014
Arrangør: Ballerup AK
Sparta
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 432 | 9.83 | 8 | Malte Bank-Mikkelsen -03 | 10.26 | 60 meter • Indl. | Drenge 11 år | Lørdag kl. 11:25 |
2 | 376 | 9.47 | 6 | Elias Dahl Lunøe -03 | 9.84 | 60 meter • Indl. | Drenge 11 år | Lørdag kl. 11:25 |
3 | 484 | 9.14 | 1 | William Wittendorff -03 | 9.21 | 60 meter • Indl. | Drenge 11 år | Lørdag kl. 11:25 |
4 | 472 | 8.90 | 1 | Sofus Peter Lassen -03 | 8.93 | 60 meter • Indl. | Drenge 11 år | Lørdag kl. 11:25 |
5 | 373 | DNS | Dhruv Mehrotra -03 | 9.45 | 60 meter • Indl. | Drenge 11 år | Lørdag kl. 11:25 | |
6 | 430 | 9.43 | 5 | Mads Rubek Vitoft -03 | 9.72 | 60 meter • Indl. | Drenge 11 år | Lørdag kl. 11:25 |
7 | 417 | DNS | Linus Christoffersen -03 | 11.56 | 60 meter • Indl. | Drenge 11 år | Lørdag kl. 11:25 | |
8 | 432 | 2.58.37 | 12 | Malte Bank-Mikkelsen -03 | 800 meter • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 13:00 | |
9 | 396 | DNS | Jakob Haugaard Bohl Ander -03 | 2.49.76 | 800 meter • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 13:00 | |
10 | 417 | DNS | Linus Christoffersen -03 | 3.27.33 | 800 meter • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 13:00 | |
11 | 484 | 9.16 | 4 | William Wittendorff -03 | 9.14 | 60 meter • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 14:40 |
12 | 472 | 8.87 | 1 | Sofus Peter Lassen -03 | 8.90 | 60 meter • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 14:40 |
13 | 432 | 3.34 | 14 | Malte Bank-Mikkelsen -03 | 3.50 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 10:00 |
14 | 396 | 3.53 | 12 | Jakob Haugaard Bohl Ander -03 | 3.67 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 10:00 |
15 | 376 | 3.73 | 10 | Elias Dahl Lunøe -03 | 3.71 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 10:00 |
16 | 484 | 3.83 | 8 | William Wittendorff -03 | 3.93 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 10:00 |
17 | 472 | 4.36 | 1 | Sofus Peter Lassen -03 | 4.54 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 10:00 |
18 | 373 | 3.87 | 7 | Dhruv Mehrotra -03 | 4.00 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 10:00 |
19 | 430 | 3.83 | 9 | Mads Rubek Vitoft -03 | 3.98 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 10:00 |
20 | 376 | DNS | Elias Dahl Lunøe -03 | 6.68 | Kuglestød • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 11:50 | |
21 | 430 | 9.43 | 1 | Mads Rubek Vitoft -03 | 10.95 | Kuglestød • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 11:50 |
22 | 432 | 34.23 | 14 | Malte Bank-Mikkelsen -03 | 200 meter • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 12:45 | |
23 | 396 | 32.35 | 12 | Jakob Haugaard Bohl Ander -03 | 32.52 | 200 meter • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 12:45 |
24 | 484 | 30.79 | 4 | William Wittendorff -03 | 30.78 | 200 meter • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 12:45 |
25 | 472 | 29.36 | 1 | Sofus Peter Lassen -03 | 29.26 | 200 meter • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 12:45 |
26 | 373 | 32.13 | 11 | Dhruv Mehrotra -03 | 33.77 | 200 meter • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 12:45 |
27 | 417 | DNS | Linus Christoffersen -03 | 40.09 | 200 meter • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 12:45 | |
28 | 472 | 1.33 | 1 | Sofus Peter Lassen -03 | 1.30 | Højdespring • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 13:25 |
29 | 430 | 1.25 | 2 | Mads Rubek Vitoft -03 | 1.26 | Højdespring • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 13:25 |