ØST ungdom inde • Ballerup Super Arena • Ballerup
22-23 jan, 2022
Arrangør: Ballerup AK
IK Hellas
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 182 | 11.10 | 2 | Sofie From Gren -12 | 60 meter • Finale | Piger 10 år | Lørdag kl. 9:30 | |
2 | 179 | DNS | Maj Flinch Biehl -09 | 60 meter • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 10:00 | ||
3 | 178 | 4.02 | 7 | Jeppe From Gren -09 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 10:25 | |
4 | 182 | 4.63 | 1 | Sofie From Gren -12 | Kuglestød • Finale | Piger 10 år | Lørdag kl. 10:25 | |
5 | 175 | 8.55 | 3 | Ask Jørgensen -08 | 8.86 | 60 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 10:40 |
6 | 185 | 8.68 | 4 | Vanessa Paka -06 | 60 meter • Indl. | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 11:00 | |
7 | 181 | 8.04 | 1 | Sille Kurylak Hansen -06 | 8.16 | 60 meter • Indl. | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 11:00 |
8 | 174 | DNS | Anna Hellmann -06 | 60 meter • Indl. | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 11:00 | ||
9 | 184 | 7.67 | 4 | Tobias Feldborg Nielsen -03 | 7.98 | 60 meter • Indl. | Drenge 18-19 år | Lørdag kl. 11:40 |
10 | 178 | 9.20 | 6 | Jeppe From Gren -09 | 60 meter • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 12:00 | |
11 | 182 | 2.56 | 3 | Sofie From Gren -12 | Længdespring • Finale | Piger 10 år | Lørdag kl. 12:30 | |
12 | 182 | Sofie From Gren -12 | 3-kamp • Finale | Piger 10 år | Lørdag kl. 12:30 | |||
13 | 185 | 10.25 | 3 | Vanessa Paka -06 | Kuglestød • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 13:25 | |
14 | 184 | 5.51 | 4 | Tobias Feldborg Nielsen -03 | 5.53 | Længdespring • Finale | Drenge 18-19 år | Lørdag kl. 14:10 |
15 | 185 | 8.67 | 8 | Vanessa Paka -06 | 8.68 | 60 meter • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 15:00 |
16 | 181 | 8.02 | 1 | Sille Kurylak Hansen -06 | 8.04 | 60 meter • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 15:00 |
17 | 184 | 7.75 | 6 | Tobias Feldborg Nielsen -03 | 7.67 | 60 meter • Finale | Drenge 18-19 år | Lørdag kl. 15:30 |
18 | 180 | 10.10.44 | 1 | Mikkel Feldborg Nielsen -07 | 10.29.14 | 3000 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 15:50 |
19 | 173 | 2.81 | 4 | Albert Møller -12 | Længdespring • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 9:30 | |
20 | 177 | 7.94 | 1 | Bjørn Jensen -11 | Kuglestød • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 9:30 | |
21 | 183 | DNS | Theodor Høyer Zacho -11 | Kuglestød • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 9:30 | ||
22 | 186 | DNS | Viggo Lysemose NIelsen -11 | Kuglestød • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 9:30 | ||
23 | 177 | 4.05 | 2 | Bjørn Jensen -11 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 10:00 | |
24 | 183 | DNS | Theodor Høyer Zacho -11 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 10:00 | ||
25 | 186 | DNS | Viggo Lysemose NIelsen -11 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 10:00 | ||
26 | 173 | 5.10 | 3 | Albert Møller -12 | Kuglestød • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 10:25 | |
27 | 179 | DNS | Maj Flinch Biehl -09 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 10:40 | ||
28 | 172 | DNS | Albert Lysemose Nielsen -08 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 11:00 | ||
29 | 184 | NM | Tobias Feldborg Nielsen -03 | 1.55 | Højdespring • Finale | Drenge 18-19 år | Søndag kl. 11:10 | |
30 | 176 | DNS | August Lykke Evensen -10 | 8.91 | Kuglestød • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 11:20 | |
31 | 181 | 5.43 | 1 | Sille Kurylak Hansen -06 | 5.28 | Længdespring • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 11:30 |
32 | 173 | 10.96 | 4 | Albert Møller -12 | 60 meter • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 11:50 | |
33 | 173 | Albert Møller -12 | 3-kamp • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 11:50 | |||
34 | 177 | 9.68 | 2 | Bjørn Jensen -11 | 60 meter • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 12:00 | |
35 | 183 | DNS | Theodor Høyer Zacho -11 | 60 meter • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 12:00 | ||
36 | 186 | DNS | Viggo Lysemose NIelsen -11 | 60 meter • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 12:00 | ||
37 | 177 | Bjørn Jensen -11 | 3-kamp • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 12:00 | |||
38 | 183 | DNS | Theodor Høyer Zacho -11 | 3-kamp • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 12:00 | ||
39 | 186 | DNS | Viggo Lysemose NIelsen -11 | 3-kamp • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 12:00 | ||
40 | 180 | 4.49.59 | 1 | Mikkel Feldborg Nielsen -07 | 4.48.66 | 1500 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 13:00 |
41 | 175 | 9.64 | 3 | Ask Jørgensen -08 | 9.65 | Kuglestød • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 13:25 |
42 | 184 | DNS | Tobias Feldborg Nielsen -03 | 11.19 | Trespring • Finale | Drenge 18-19 år | Søndag kl. 14:35 |