ØST ungdom inde • Ballerup Super Arena • Ballerup
22-23 jan, 2022
Arrangør: Ballerup AK
Helsingør IF
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 120 | 4.68 | 1 | Albert Redestam -10 | 4.88 | Længdespring • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 9:30 |
2 | 125 | 7.72 | 9 | Filippa Redestam -08 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 9:30 | |
3 | 124 | DNS | Asger Johan Eggebrecht Glud -09 | 4.12 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 10:25 | |
4 | 127 | DNS | Lucas Levring Jakobsen -07 | 8.55 | 60 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 10:40 | |
5 | 129 | DNS | Sebastian Baan -07 | 8.22 | 60 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 10:40 | |
6 | 128 | 8.39 | 7 | Mikkel Panduro -06 | 60 meter • Indl. | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 11:15 | |
7 | 122 | 8.30 | 3 | Annika Vinther -04 | 8.14 | 60 meter • Finale | Piger 18-19 år | Lørdag kl. 11:35 |
8 | 130 | 7.55 | 3 | Zacharias Albert Gustafsen -04 | 7.60 | 60 meter • Indl. | Drenge 18-19 år | Lørdag kl. 11:40 |
9 | 120 | 8.73 | 1 | Albert Redestam -10 | 8.50 | 60 meter • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 11:50 |
10 | 126 | DNS | Hugo Løvenstjerne -10 | 10.53 | 60 meter • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 11:50 | |
11 | 124 | DNS | Asger Johan Eggebrecht Glud -09 | 9.31 | 60 meter • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 12:00 | |
12 | 120 | DNS | Albert Redestam -10 | 600 meter • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 12:50 | ||
13 | 126 | DNS | Hugo Løvenstjerne -10 | 600 meter • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 12:50 | ||
14 | 127 | DNS | Lucas Levring Jakobsen -07 | 4.66 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 13:05 | |
15 | 129 | DNS | Sebastian Baan -07 | 4.97 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 13:05 | |
16 | 121 | DNS | Andrea Juul Søeborg -06 | 800 meter • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 13:15 | ||
17 | 127 | DNS | Lucas Levring Jakobsen -07 | 2.33.92 | 800 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 13:15 | |
18 | 128 | 3.96 | 5 | Mikkel Panduro -06 | Længdespring • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 14:10 | |
19 | 130 | 7.54 | 5 | Zacharias Albert Gustafsen -04 | 7.55 | 60 meter • Finale | Drenge 18-19 år | Lørdag kl. 15:30 |
20 | 125 | 2.10 | 4 | Filippa Redestam -08 | 2.10 | Stangspring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:20 |
21 | 123 | DNS | Arn Sylvander -09 | 1.21 | Højdespring • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 12:40 | |
22 | 124 | DNS | Asger Johan Eggebrecht Glud -09 | 1.21 | Højdespring • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 12:40 | |
23 | 127 | DNS | Lucas Levring Jakobsen -07 | 28.88 | 200 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 14:25 | |
24 | 129 | DNS | Sebastian Baan -07 | 28.35 | 200 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 14:25 | |
25 | 128 | 28.15 | 4 | Mikkel Panduro -06 | 200 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 14:35 |