Tårnby Games • Tårnby Stadion • Tårnby
5-6 maj, 2018
Arrangør: Amager AC
Amager AC
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 34 | 2.47 (w:+0.0) | 8 | Flora Høgh Sander -09 | 2.44 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 10:00 |
2 | 40 | 2.39 (w:+0.1) | 13 | Ida lund -09 | 2.24 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 10:00 |
3 | 12 | 2.43 (w:+0.1) | 11 | Alva Wagner Toftdahl -10 | 2.43 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 10:00 |
4 | 35 | 2.58 (w:+0.0) | 6 | Franciska Trzecieski -10 | 2.50 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 10:00 |
5 | 29 | 1.73 (w:+0.0) | 20 | Emma Brandt -10 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 10:00 | |
6 | 36 | 2.10 (w:+0.0) | 19 | Freja Brejning -09 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 10:00 | |
7 | 64 | 1.39 (w:+1.0) | 1 | Nicoline Krogh Dissing -13 | 1.35 | Længdespring • Finale | Piger 5 år | Søndag kl. 10:50 |
8 | 73 | 1.05 (w:+0.1) | 5 | Paula Micksch -14 | Længdespring • Finale | Piger 5 år | Søndag kl. 10:50 | |
9 | 24 | 1.14 (w:+0.1) | 4 | Elina Thygesen -13 | Længdespring • Finale | Piger 5 år | Søndag kl. 10:50 | |
10 | 23 | 1.15 (w:+0.0) | 3 | Elin Wager Toftdahl -13 | Længdespring • Finale | Piger 5 år | Søndag kl. 10:50 | |
11 | 10 | 1.29 (w:+0.0) | 2 | Alexandra Pettinger Brown -14 | Længdespring • Finale | Piger 5 år | Søndag kl. 10:50 | |
12 | 25 | 2.06 (w:+0.0) | 5 | Elizabeth Pettinger Brown -12 | Længdespring • Finale | Piger 7 år | Søndag kl. 10:50 | |
13 | 30 | 1.86 (w:+0.0) | 7 | Emma Redden -12 | Længdespring • Finale | Piger 7 år | Søndag kl. 10:50 | |
14 | 81 | 1.51 (w:+1.4) | 13 | Sia Arvedsen -11 | 1.73 | Længdespring • Finale | Piger 7 år | Søndag kl. 10:50 |
15 | 85 | 2.18 (w:-0.8) | 2 | Suna Ruzhdi -12 | Længdespring • Finale | Piger 7 år | Søndag kl. 10:50 | |
16 | 84 | 1.62 (w:+0.0) | 11 | Sophia Culmsee Tholstrup -12 | 1.52 | Længdespring • Finale | Piger 7 år | Søndag kl. 10:50 |
17 | 76 | 1.55 (w:+0.0) | 12 | Rósa T. Lundbye -11 | Længdespring • Finale | Piger 7 år | Søndag kl. 10:50 | |
18 | 74 | 1.23 (w:+2.0) | 14 | Petra Culmsee Tholstrup -12 | Længdespring • Finale | Piger 7 år | Søndag kl. 10:50 | |
19 | 9 | 1.98 (w:+0.0) | 6 | Alba Deleuran Lundbye -12 | 1.82 | Længdespring • Finale | Piger 7 år | Søndag kl. 10:50 |
20 | 45 | 2.17 (w:+0.4) | 3 | Julika Micksch -11 | Længdespring • Finale | Piger 7 år | Søndag kl. 10:50 | |
21 | 97 | 2.70 (w:+0.6) | 13 | William Kühn Bjerre -10 | 2.79 | Længdespring • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 11:00 |
22 | 91 | 3.01 (w:+0.0) | 6 | Vagn Bjørn -10 | 2.69 | Længdespring • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 11:00 |
23 | 72 | 2.86 (w:+0.0) | 9 | Otto Svare Qvist -10 | Længdespring • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 11:00 | |
24 | 68 | 2.62 (w:+0.0) | 14 | Noah Alexander Bejlegaard -10 | 2.28 | Længdespring • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 11:00 |
25 | 44 | 3.78 (w:+0.0) | 1 | Jonas Gretlund -09 | 3.84 | Længdespring • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 11:00 |
26 | 11 | 2.76 (w:+0.0) | 11 | Alfred Brekling Brushøj -10 | 2.88 | Længdespring • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 11:00 |
27 | 27 | 1.45 (w:+0.7) | 2 | Elmer Deleuran Lundbye -13 | Længdespring • Finale | Drenge 5 år | Søndag kl. 12:00 | |
28 | 33 | 0.60 (w:+0.0) | 7 | Felix Fischer -14 | Længdespring • Finale | Drenge 5 år | Søndag kl. 12:00 | |
29 | 59 | 1.12 (w:+0.0) | 3 | Marc Sindhøj -13 | Længdespring • Finale | Drenge 5 år | Søndag kl. 12:00 | |
30 | 32 | 1.47 (w:+1.8) | 1 | Felix Bäckström Nielsen -13 | 0.97 | Længdespring • Finale | Drenge 5 år | Søndag kl. 12:00 |
31 | 54 | 2.44 (w:+0.0) | 3 | Luca Adler-Nissen -11 | Længdespring • Finale | Drenge 7 år | Søndag kl. 12:00 | |
32 | 19 | 1.59 (w:+0.0) | 16 | Benjamin Quaade -11 | Længdespring • Finale | Drenge 7 år | Søndag kl. 12:00 | |
33 | 61 | 2.51 (w:-2.2) | 1 | Maximilian Hermansen -11 | Længdespring • Finale | Drenge 7 år | Søndag kl. 12:00 | |
34 | 53 | 1.69 (w:-0.8) | 14 | Louis Kirketerp Larsen -12 | Længdespring • Finale | Drenge 7 år | Søndag kl. 12:00 | |
35 | 98 | 2.24 (w:+0.0) | 7 | Zach Ørtoft-Pedersen -11 | 1.86 | Længdespring • Finale | Drenge 7 år | Søndag kl. 12:00 |
36 | 628 | 1.87 (w:-0.2) | 10 | Viktor Kallenberg -12 | Længdespring • Finale | Drenge 7 år | Søndag kl. 12:00 | |
37 | 88 | 1.49 (w:+0.0) | 18 | Thor Agerbo -12 | Længdespring • Finale | Drenge 7 år | Søndag kl. 12:00 | |
38 | 78 | 1.96 (w:+1.2) | 9 | Sebastian Gretlund -12 | 1.91 | Længdespring • Finale | Drenge 7 år | Søndag kl. 12:00 |
39 | 52 | 3.60 (w:+0.0) | 21 | Liva Vendelboe Hagensen -03 | 3.99 | Længdespring • Finale | Piger 15 år | Søndag kl. 12:15 |
40 | 41 | 3.49 (w:+0.0) | 22 | Isabel Møller -03 | Længdespring • Finale | Piger 15 år | Søndag kl. 12:15 | |
41 | 48 | 4.81 (w:+0.4) | 6 | Laura Juul Pallesen -03 | 4.78 | Længdespring • Finale | Piger 15 år | Søndag kl. 12:15 |
42 | 51 | DNS | Liva Løvland Lindgren -03 | 4.50 | Længdespring • Finale | Piger 15 år | Søndag kl. 12:15 | |
43 | 38 | DNS | Gustav Bjaaland Andersen -04 | 4.87 | Længdespring • Finale | Drenge 15 år | Søndag kl. 15:25 | |
44 | 79 | 5.21 (w:+0.0) | 3 | Sebastian Monneret -03 | Længdespring • Finale | Drenge 15 år | Søndag kl. 15:25 | |
45 | 39 | 2.73 (w:+0.0) | 9 | Hussein Ali -04 | 2.92 | Længdespring • Finale | Drenge 15 år | Søndag kl. 15:25 |
46 | 43 | 3.73 (w:+0.0) | 7 | Jonas Binderup -03 | Længdespring • Finale | Drenge 15 år | Søndag kl. 15:25 | |
47 | 93 | 5.70 (w:+1.4) | 2 | Viktor Bech Petersen -03 | 5.55 | Længdespring • Finale | Drenge 15 år | Søndag kl. 15:25 |