Kronborg Games - afdeling 3 • Snerkersten Idrætscenter • Snerkersten
17 mar., 2013
Arrangør: Helsingør IF
Sparta
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 261 | 11.34 | 14 | Kajsa Salomonsen -05 | 11.13 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:00 | |
2 | 224 | 10.69 | 5 | Asta Ellermann-Kingombe -04 | 10.64 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:00 | |
3 | 439 | 10.44 | 4 | Josephine Hansen -04 | 10.39 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:00 | |
4 | 252 | 10.20 | 2 | Ingrid Gram Jensen -05 | 10.13 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:00 | |
5 | 533 | 13.63 | 23 | Clea Quist Møller -05 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:00 | ||
6 | 237 | 13.88 | 24 | Elvira Livadiva Gammelby- -05 | 13.59 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:00 | |
7 | 447 | 10.70 | 6 | Nanna Marie Schaldemose -04 | 10.72 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:00 | |
8 | 537 | 11.04 | 10 | Naomi Illima Jensen -04 | 12.12 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:00 | |
9 | 536 | 12.88 | 21 | Lotte Grevy Ejstrup -07 | 12.98 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:00 | |
10 | 452 | 11.31 | 12 | Signe Juhl Laursen -05 | 11.97 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:00 | |
11 | 431 | 10.40 | 3 | Betty Marie Ramsgaard Jen -04 | 10.17 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:00 | |
12 | 304 | 10.86 | 9 | Sofia Thøgersen -05 | 11.07 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:00 | |
13 | 239 | 11.35 | 16 | Emilie Kirst -04 | 11.07 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:00 | |
14 | 224 | 10.51 | 5 | Asta Ellermann-Kingombe -04 | 10.69 | 60 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 14:15 | |
15 | 439 | 10.39 | 3 | Josephine Hansen -04 | 10.44 | 60 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 14:15 | |
16 | 252 | 10.35 | 2 | Ingrid Gram Jensen -05 | 10.20 | 60 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 14:15 | |
17 | 431 | 10.51 | 4 | Betty Marie Ramsgaard Jen -04 | 10.40 | 60 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 14:15 | |
18 | 224 | DNS | Asta Ellermann-Kingombe -04 | Højdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:15 | |||
19 | 252 | 0.95 | 3 | Ingrid Gram Jensen -05 | 1.03 | Højdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:15 | |
20 | 533 | DNS | Clea Quist Møller -05 | Højdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:15 | |||
21 | 431 | 0.90 | 4 | Betty Marie Ramsgaard Jen -04 | 0.91 | Højdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:15 | |
22 | 239 | PB | 1.00 | 1 | Emilie Kirst -04 | 0.95 | Højdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:15 |
23 | 261 | PB | 2.62 | 14 | Kajsa Salomonsen -05 | 2.59 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
24 | 224 | 2.83 | 7 | Asta Ellermann-Kingombe -04 | 2.99 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | |
25 | 439 | 3.18 | 2 | Josephine Hansen -04 | 3.43 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | |
26 | 252 | 2.95 | 5 | Ingrid Gram Jensen -05 | 3.15 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | |
27 | 533 | 2.35 | 19 | Clea Quist Møller -05 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | ||
28 | 237 | 1.91 | 23 | Elvira Livadiva Gammelby- -05 | 2.19 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | |
29 | 447 | 2.98 | 4 | Nanna Marie Schaldemose -04 | 3.14 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | |
30 | 537 | 2.63 | 13 | Naomi Illima Jensen -04 | 2.69 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | |
31 | 536 | 2.24 | 22 | Lotte Grevy Ejstrup -07 | 2.26 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | |
32 | 452 | PB | 2.52 | 17 | Signe Juhl Laursen -05 | 2.29 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
33 | 265 | 2.68 | 11 | Klara Thers-Sonne -04 | 2.93 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | |
34 | 431 | PB | 3.25 | 1 | Betty Marie Ramsgaard Jen -04 | 3.17 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
35 | 304 | 2.90 | 6 | Sofia Thøgersen -05 | 3.03 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | |
36 | 239 | 2.70 | 10 | Emilie Kirst -04 | 2.93 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | |
37 | 261 | PB | 4.07 | 5 | Kajsa Salomonsen -05 | 3.78 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:45 |
38 | 237 | PB | 3.67 | 6 | Elvira Livadiva Gammelby- -05 | 3.54 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:45 |
39 | 452 | DNS | Signe Juhl Laursen -05 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:45 | |||
40 | 265 | 6.14 | 1 | Klara Thers-Sonne -04 | 6.85 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:45 | |
41 | 304 | DNS | Sofia Thøgersen -05 | 4.15 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:45 | ||
42 | 438 | 10.56 | 26 | Josefine Sørensen -02 | 10.54 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:30 | |
43 | 288 | 10.74 | 30 | Nikoline Høegh Ørum-Niels -02 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:30 | ||
44 | 289 | 10.23 | 22 | Nina-Tao Huang Hahnemann -02 | 10.11 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:30 | |
45 | 451 | DNS | Rebekka Schaldemose -03 | 10.30 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:30 | ||
46 | 279 | 9.14 | 2 | Marie Falkebo Jensen -03 | 8.99 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:30 | |
47 | 260 | 9.88 | 11 | Juliette Wessel Leroy -02 | 9.96 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:30 | |
48 | 269 | 10.46 | 25 | Leonora Minet -02 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:30 | ||
49 | 232 | 9.10 | 1 | Clara Elvira Paludan -03 | 9.02 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:30 | |
50 | 443 | DNS | Liva Johanne Vilhelmsen -02 | 10.04 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:30 | ||
51 | 271 | 9.87 | 10 | Liv Nedergaard -02 | 9.61 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:30 | |
52 | 530 | 10.17 | 19 | Annika Haldbro -03 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:30 | ||
53 | 279 | DNS | Marie Falkebo Jensen -03 | 9.14 | 60 meter • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 14:15 | ||
54 | 232 | 9.14 | 1 | Clara Elvira Paludan -03 | 9.10 | 60 meter • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 14:15 | |
55 | 279 | 11.99 | 2 | Marie Falkebo Jensen -03 | 11.50 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 | |
56 | 232 | 12.77 | 4 | Clara Elvira Paludan -03 | 12.55 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 | |
57 | 530 | 13.92 | 8 | Annika Haldbro -03 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 | ||
58 | 279 | DNS | Marie Falkebo Jensen -03 | 11.99 | 60 meter hæk • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 15:45 | ||
59 | 232 | DNS | Clara Elvira Paludan -03 | 12.77 | 60 meter hæk • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 15:45 | ||
60 | 277 | 1.10 | 4 | Maria Boesdal -02 | 1.20 | Højdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:45 | |
61 | 262 | 1.10 | 3 | Karla Scharfe -03 | 1.25 | Højdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:45 | |
62 | 438 | 3.26 | 25 | Josefine Sørensen -02 | 3.35 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 12:15 | |
63 | 277 | 3.79 | 2 | Maria Boesdal -02 | 3.83 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 12:15 | |
64 | 262 | 3.78 | 3 | Karla Scharfe -03 | 3.95 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 12:15 | |
65 | 288 | 3.36 | 21 | Nikoline Høegh Ørum-Niels -02 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 12:15 | ||
66 | 289 | 3.03 | 27 | Nina-Tao Huang Hahnemann -02 | 3.33 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 12:15 | |
67 | 451 | DNS | Rebekka Schaldemose -03 | 3.30 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 12:15 | ||
68 | 260 | 3.63 | 8 | Juliette Wessel Leroy -02 | 3.64 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 12:15 | |
69 | 269 | 2.99 | 28 | Leonora Minet -02 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 12:15 | ||
70 | 232 | 3.69 | 6 | Clara Elvira Paludan -03 | 3.94 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 12:15 | |
71 | 443 | DNS | Liva Johanne Vilhelmsen -02 | 3.61 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 12:15 | ||
72 | 277 | 6.40 | 4 | Maria Boesdal -02 | 6.59 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:00 | |
73 | 262 | PB | 6.13 | 6 | Karla Scharfe -03 | 6.12 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:00 |
74 | 279 | 5.75 | 7 | Marie Falkebo Jensen -03 | 6.37 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:00 | |
75 | 443 | DNS | Liva Johanne Vilhelmsen -02 | 6.22 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:00 | ||
76 | 271 | 6.18 | 5 | Liv Nedergaard -02 | 6.41 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:00 | |
77 | 281 | 9.71 | 25 | Matilde Willer -00 | 9.51 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:30 | |
78 | 220 | 9.22 | 11 | Améli Kampp -01 | 9.04 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:30 | |
79 | 307 | 9.16 | 10 | Suzanne Andersen -00 | 8.97 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:30 | |
80 | 314 | 9.46 | 20 | Xenia Kaas Bruun -00 | 9.47 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:30 | |
81 | 249 | 8.80 | 5 | Hannah Illum Petersen -00 | 8.84 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:30 | |
82 | 251 | 9.91 | 35 | Ingrid Eckardt -01 | 9.50 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:30 | |
83 | 228 | 9.95 | 36 | Caroline Tarrasson Hansen -00 | 10.18 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:30 | |
84 | 230 | 9.87 | 33 | Cecilie Boesdal -01 | 9.84 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:30 | |
85 | 301 | 9.74 | 26 | Selma Staun -00 | 9.56 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:30 | |
86 | 253 | 8.76 | 4 | Iona Pardis White -00 | 8.76 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:30 | |
87 | 290 | DNS | Olivia Tuokila -00 | 8.54 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:30 | ||
88 | 242 | 8.72 | 3 | Emma Eriksen -00 | 8.60 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:30 | |
89 | 437 | 9.38 | 15 | Gertrud Rose Jensen -01 | 9.39 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:30 | |
90 | 229 | DNS | Catharina Barslev -00 | 9.20 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:30 | ||
91 | 302 | 10.10 | 38 | Signe Grevy Ejstrup -01 | 10.03 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:30 | |
92 | 249 | 8.87 | 5 | Hannah Illum Petersen -00 | 8.80 | 60 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 14:15 | |
93 | 253 | 8.72 | 4 | Iona Pardis White -00 | 8.76 | 60 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 14:15 | |
94 | 242 | 8.67 | 3 | Emma Eriksen -00 | 8.72 | 60 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 14:15 | |
95 | 430 | 13.57 | 6 | Alice Kirk Damsgaard -01 | 12.97 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 10:30 | |
96 | 220 | 11.86 | 2 | Améli Kampp -01 | 11.75 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 10:30 | |
97 | 249 | 10.92 | 1 | Hannah Illum Petersen -00 | 10.90 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 10:30 | |
98 | 251 | 12.36 | 3 | Ingrid Eckardt -01 | 11.56 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 10:30 | |
99 | 220 | 11.92 | 2 | Améli Kampp -01 | 11.86 | 60 meter hæk • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 15:45 | |
100 | 249 | 11.04 | 1 | Hannah Illum Petersen -00 | 10.92 | 60 meter hæk • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 15:45 | |
101 | 251 | 12.22 | 3 | Ingrid Eckardt -01 | 12.36 | 60 meter hæk • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 15:45 | |
102 | 430 | =PB | 1.25 | 4 | Alice Kirk Damsgaard -01 | 1.25 | Højdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 11:30 |
103 | 251 | 1.20 | 8 | Ingrid Eckardt -01 | 1.30 | Højdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 11:30 | |
104 | 228 | 1.30 | 2 | Caroline Tarrasson Hansen -00 | 1.35 | Højdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 11:30 | |
105 | 230 | 1.00 | 12 | Cecilie Boesdal -01 | 1.19 | Højdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 11:30 | |
106 | 301 | 1.30 | 3 | Selma Staun -00 | 1.39 | Højdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 11:30 | |
107 | 290 | DNS | Olivia Tuokila -00 | 1.27 | Højdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 11:30 | ||
108 | 302 | =PB | 1.20 | 9 | Signe Grevy Ejstrup -01 | 1.20 | Højdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 11:30 |
109 | 301 | PB | 2.07 | 2 | Selma Staun -00 | 2.00 | Stangspring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 10:15 |
110 | 281 | PB | 3.85 | 16 | Matilde Willer -00 | 3.83 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:45 |
111 | 220 | 4.10 | 9 | Améli Kampp -01 | 4.16 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:45 | |
112 | 307 | 4.21 | 7 | Suzanne Andersen -00 | 4.35 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:45 | |
113 | 249 | 4.84 | 1 | Hannah Illum Petersen -00 | 4.90 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:45 | |
114 | 253 | 3.83 | 18 | Iona Pardis White -00 | 4.65 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:45 | |
115 | 290 | DNS | Olivia Tuokila -00 | 4.65 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:45 | ||
116 | 242 | 4.83 | 2 | Emma Eriksen -00 | 5.09 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:45 | |
117 | 229 | DNS | Catharina Barslev -00 | 4.36 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:45 | ||
118 | 302 | 3.83 | 17 | Signe Grevy Ejstrup -01 | 3.92 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:45 | |
119 | 281 | 4.86 | 26 | Matilde Willer -00 | 5.09 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 10:00 | |
120 | 307 | PB | 9.47 | 2 | Suzanne Andersen -00 | 9.30 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 10:00 |
121 | 223 | PB | 6.28 | 17 | Anna Sofie Frænde -01 | 6.11 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 10:00 |
122 | 314 | 7.10 | 12 | Xenia Kaas Bruun -00 | 7.58 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 10:00 | |
123 | 228 | 7.16 | 11 | Caroline Tarrasson Hansen -00 | 7.68 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 10:00 | |
124 | 230 | 6.45 | 15 | Cecilie Boesdal -01 | 6.73 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 10:00 | |
125 | 242 | PB | 10.24 | 1 | Emma Eriksen -00 | 10.13 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 10:00 |
126 | 437 | 6.01 | 19 | Gertrud Rose Jensen -01 | 6.74 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 10:00 | |
127 | 285 | 9.26 | 15 | Nana Birch Krull -99 | 9.18 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:15 | |
128 | 255 | 9.08 | 11 | Jasmin Pedersen -99 | 9.08 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:15 | |
129 | 259 | 9.58 | 21 | Juliet Watson -99 | 9.79 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:15 | |
130 | 282 | 9.03 | 9 | Mille Hjort Westergren -99 | 9.06 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:15 | |
131 | 272 | 9.33 | 19 | Louise Wessel Leroy -99 | 9.21 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:15 | |
132 | 446 | 9.61 | 23 | Mathilde Søndergaard Jeps -99 | 9.38 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:15 | |
133 | 276 | 9.15 | 12 | Malou Celia Postvang -99 | 9.00 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:15 | |
134 | 278 | 8.27 | 1 | Maria Selck -99 | 8.12 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:15 | |
135 | 283 | 9.57 | 20 | Mille Lindholm Pedersen -99 | 9.56 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:15 | |
136 | 278 | 8.33 | 1 | Maria Selck -99 | 8.27 | 60 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 17:30 | |
137 | 272 | 12.24 | 6 | Louise Wessel Leroy -99 | 11.05 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 16:00 | |
138 | 276 | 12.42 | 7 | Malou Celia Postvang -99 | 11.83 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 16:00 | |
139 | 278 | 9.79 | 2 | Maria Selck -99 | 9.50 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 16:00 | |
140 | 435 | 9.64 | 1 | Emilie R Hansen -99 | 9.61 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 16:00 | |
141 | 247 | DNS | Freja Lomholt -99 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 16:00 | |||
142 | 278 | 9.78 | 1 | Maria Selck -99 | 9.79 | 60 meter hæk • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 17:35 | |
143 | 435 | DQ | Emilie R Hansen -99 | 9.64 | 60 meter hæk • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 17:35 | ||
144 | 435 | 1.50 | 2 | Emilie R Hansen -99 | 1.55 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:45 | |
145 | 247 | 1.35 | 6 | Freja Lomholt -99 | 1.38 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:45 | |
146 | 278 | 2.77 | 1 | Maria Selck -99 | 2.80 | Stangspring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:00 | |
147 | 283 | 1.77 | 3 | Mille Lindholm Pedersen -99 | 2.00 | Stangspring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:00 | |
148 | 285 | 3.77 | 16 | Nana Birch Krull -99 | 3.96 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 16:45 | |
149 | 255 | 4.16 | 7 | Jasmin Pedersen -99 | 4.17 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 16:45 | |
150 | 259 | PB | 3.46 | 18 | Juliet Watson -99 | 3.16 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 16:45 |
151 | 282 | 4.18 | 6 | Mille Hjort Westergren -99 | 4.31 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 16:45 | |
152 | 272 | 4.23 | 5 | Louise Wessel Leroy -99 | 4.46 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 16:45 | |
153 | 446 | PB | 3.90 | 12 | Mathilde Søndergaard Jeps -99 | 3.82 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 16:45 |
154 | 276 | 3.54 | 17 | Malou Celia Postvang -99 | 3.83 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 16:45 | |
155 | 283 | 3.78 | 15 | Mille Lindholm Pedersen -99 | 4.02 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 16:45 | |
156 | 317 | 8.15 | 6 | Emma Larsen -98 | 8.53 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 16:15 | |
157 | 435 | PB | 11.45 | 1 | Emilie R Hansen -99 | 11.02 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 16:15 |
158 | 247 | DNS | Freja Lomholt -99 | 10.36 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 16:15 | ||
159 | 532 | 10.13 | 4 | Carl Johan Zachariea -04 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 12:00 | ||
160 | 309 | 9.80 | 1 | Vilhelm Krüger -04 | 9.59 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 12:00 | |
161 | 300 | 11.68 | 18 | Sebastian Thulstrup -04 | 11.37 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 12:00 | |
162 | 535 | DNS | Elias Blom -05 | 12.13 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 12:00 | ||
163 | 303 | 10.53 | 5 | Sigurd Sandfeld -04 | 10.60 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 12:00 | |
164 | 294 | 12.36 | 24 | Oscar Thers-Sonne -05 | 12.71 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 12:00 | |
165 | 296 | 11.32 | 15 | Peter Grevy Ejstrup -04 | 11.51 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 12:00 | |
166 | 532 | 9.87 | 1 | Carl Johan Zachariea -04 | 10.13 | 60 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 14:30 | |
167 | 309 | 9.95 | 2 | Vilhelm Krüger -04 | 9.80 | 60 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 14:30 | |
168 | 303 | 10.67 | 4 | Sigurd Sandfeld -04 | 10.53 | 60 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 14:30 | |
169 | 296 | 0.90 | 5 | Peter Grevy Ejstrup -04 | 0.91 | Højdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | |
170 | 532 | 2.66 | 11 | Carl Johan Zachariea -04 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:45 | ||
171 | 309 | 3.22 | 2 | Vilhelm Krüger -04 | 3.51 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:45 | |
172 | 300 | 2.12 | 22 | Sebastian Thulstrup -04 | 2.66 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:45 | |
173 | 535 | DNS | Elias Blom -05 | 3.21 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:45 | ||
174 | 303 | 2.80 | 7 | Sigurd Sandfeld -04 | 3.01 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:45 | |
175 | 294 | 2.15 | 21 | Oscar Thers-Sonne -05 | 2.30 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:45 | |
176 | 296 | 2.74 | 8 | Peter Grevy Ejstrup -04 | 2.94 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:45 | |
177 | 532 | 5.35 | 5 | Carl Johan Zachariea -04 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 13:45 | ||
178 | 309 | =PB | 5.98 | 1 | Vilhelm Krüger -04 | 5.98 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 13:45 |
179 | 300 | 4.10 | 13 | Sebastian Thulstrup -04 | 4.16 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 13:45 | |
180 | 535 | DNS | Elias Blom -05 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 13:45 | |||
181 | 294 | PB | 3.73 | 17 | Oscar Thers-Sonne -05 | 3.60 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 13:45 |
182 | 312 | 9.60 | 4 | William Wittendorf -03 | 9.77 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 13:00 | |
183 | 270 | DNS | Linus Christoffersen -02 | 11.09 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 13:00 | ||
184 | 254 | 10.06 | 14 | Jakob H.B. Andersen -03 | 9.96 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 13:00 | |
185 | 305 | 8.94 | 1 | Sofus Peter Lassen -03 | 9.06 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 13:00 | |
186 | 541 | 10.05 | 12 | Elias Dahl Lunøe -03 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 13:00 | ||
187 | 280 | DNS | Mathias Bynck -02 | 9.95 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 13:00 | ||
188 | 312 | 9.57 | 5 | William Wittendorf -03 | 9.60 | 60 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 14:30 | |
189 | 305 | 9.01 | 2 | Sofus Peter Lassen -03 | 8.94 | 60 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 14:30 | |
190 | 243 | DNS | Eskild Johannessen -02 | 14.84 | 60 meter hæk • Indl. | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 10:15 | ||
191 | 274 | 12.68 | 3 | Mads Rubek Vitoft -03 | 12.83 | 60 meter hæk • Indl. | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 10:15 | |
192 | 305 | 11.98 | 1 | Sofus Peter Lassen -03 | 11.75 | 60 meter hæk • Indl. | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 10:15 | |
193 | 280 | 14.17 | 7 | Mathias Bynck -02 | 12.84 | 60 meter hæk • Indl. | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 10:15 | |
194 | 274 | 12.56 | 2 | Mads Rubek Vitoft -03 | 12.68 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 15:45 | |
195 | 305 | 11.96 | 1 | Sofus Peter Lassen -03 | 11.98 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 15:45 | |
196 | 295 | 1.10 | 2 | Oswald S. Carstensen -02 | Højdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 14:00 | ||
197 | 274 | 1.10 | 3 | Mads Rubek Vitoft -03 | 1.20 | Højdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 14:00 | |
198 | 280 | DNS | Mathias Bynck -02 | 1.05 | Højdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 14:00 | ||
199 | 295 | 3.81 | 4 | Oswald S. Carstensen -02 | 3.99 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:30 | |
200 | 312 | 3.80 | 5 | William Wittendorf -03 | 3.93 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:30 | |
201 | 270 | DNS | Linus Christoffersen -02 | 2.73 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:30 | ||
202 | 243 | DNS | Eskild Johannessen -02 | 3.75 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:30 | ||
203 | 254 | 3.35 | 10 | Jakob H.B. Andersen -03 | 3.51 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:30 | |
204 | 305 | PB | 4.38 | 1 | Sofus Peter Lassen -03 | 4.36 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:30 |
205 | 313 | DNS | Xander-Virgil Gammelby-In -02 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:30 | |||
206 | 541 | 3.28 | 13 | Elias Dahl Lunøe -03 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:30 | ||
207 | 295 | 9.54 | 1 | Oswald S. Carstensen -02 | 9.95 | Kuglestød • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 14:45 | |
208 | 270 | DNS | Linus Christoffersen -02 | Kuglestød • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 14:45 | |||
209 | 243 | DNS | Eskild Johannessen -02 | Kuglestød • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 14:45 | |||
210 | 274 | 8.08 | 3 | Mads Rubek Vitoft -03 | 8.49 | Kuglestød • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 14:45 | |
211 | 313 | DNS | Xander-Virgil Gammelby-In -02 | 6.00 | Kuglestød • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 14:45 | ||
212 | 541 | 6.58 | 9 | Elias Dahl Lunøe -03 | Kuglestød • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 14:45 | ||
213 | 221 | DNS | Andreas Christoffersen -01 | 9.27 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 13:30 | ||
214 | 449 | 10.09 | 32 | Oskar Kirk Damsgaard -01 | 10.13 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 13:30 | |
215 | 233 | 9.67 | 23 | Conrad Lind -01 | 9.76 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 13:30 | |
216 | 434 | 8.86 | 7 | Emil Jessen -00 | 8.72 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 13:30 | |
217 | 273 | 8.53 | 3 | Mads Lund -00 | 8.68 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 13:30 | |
218 | 257 | 10.43 | 37 | Jonathan Thulstrup -01 | 10.12 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 13:30 | |
219 | 299 | 9.30 | 15 | Sebastian Nielsen -00 | 8.92 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 13:30 | |
220 | 310 | 9.07 | 9 | Vincent Plas -01 | 9.21 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 13:30 | |
221 | 238 | 8.36 | 1 | Emil Frænde -00 | 8.23 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 13:30 | |
222 | 248 | 8.66 | 5 | Gabriel Lausten -00 | 8.76 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 13:30 | |
223 | 275 | 9.15 | 10 | Magnus Skjøtt Jensen -01 | 8.76 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 13:30 | |
224 | 246 | 9.23 | 13 | Frederik Engborg Thede -00 | 9.30 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 13:30 | |
225 | 226 | 9.25 | 14 | Carl Nyvold -01 | 9.23 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 13:30 | |
226 | 531 | 10.28 | 35 | Anton Schläger -01 | 10.33 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 13:30 | |
227 | 433 | 10.15 | 34 | Christoffer Bernsen -00 | 10.02 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 13:30 | |
228 | 219 | 9.48 | 21 | Alexander Haugeby -00 | 9.35 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 13:30 | |
229 | 273 | 8.74 | 4 | Mads Lund -00 | 8.53 | 60 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:30 | |
230 | 238 | 8.45 | 1 | Emil Frænde -00 | 8.36 | 60 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:30 | |
231 | 248 | 8.82 | 5 | Gabriel Lausten -00 | 8.66 | 60 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:30 | |
232 | 221 | 12.46 | 8 | Andreas Christoffersen -01 | 11.43 | 60 meter hæk • Indl. | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 10:45 | |
233 | 449 | 12.88 | 9 | Oskar Kirk Damsgaard -01 | 13.45 | 60 meter hæk • Indl. | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 10:45 | |
234 | 233 | 13.03 | 10 | Conrad Lind -01 | 11.87 | 60 meter hæk • Indl. | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 10:45 | |
235 | 299 | 11.37 | 3 | Sebastian Nielsen -00 | 11.17 | 60 meter hæk • Indl. | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 10:45 | |
236 | 219 | 12.04 | 5 | Alexander Haugeby -00 | 12.14 | 60 meter hæk • Indl. | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 10:45 | |
237 | 299 | 11.98 | 3 | Sebastian Nielsen -00 | 11.37 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 15:45 | |
238 | 219 | 12.37 | 4 | Alexander Haugeby -00 | 12.04 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 15:45 | |
239 | 238 | NM | Emil Frænde -00 | 1.53 | Højdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 12:15 | ||
240 | 233 | 3.78 | 18 | Conrad Lind -01 | 4.38 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 15:15 | |
241 | 434 | DNS | Emil Jessen -00 | 4.71 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 15:15 | ||
242 | 273 | 4.96 | 2 | Mads Lund -00 | 5.25 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 15:15 | |
243 | 257 | PB | 3.60 | 24 | Jonathan Thulstrup -01 | 3.47 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 15:15 |
244 | 299 | 4.02 | 12 | Sebastian Nielsen -00 | 4.59 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 15:15 | |
245 | 310 | 4.15 | 9 | Vincent Plas -01 | 4.44 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 15:15 | |
246 | 238 | 5.00 | 1 | Emil Frænde -00 | 5.14 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 15:15 | |
247 | 248 | 4.37 | 4 | Gabriel Lausten -00 | 4.38 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 15:15 | |
248 | 275 | 4.15 | 11 | Magnus Skjøtt Jensen -01 | 4.52 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 15:15 | |
249 | 246 | 4.31 | 7 | Frederik Engborg Thede -00 | 4.62 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 15:15 | |
250 | 226 | 3.49 | 27 | Carl Nyvold -01 | 3.81 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 15:15 | |
251 | 531 | 3.38 | 31 | Anton Schläger -01 | 3.60 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 15:15 | |
252 | 433 | 3.47 | 29 | Christoffer Bernsen -00 | 3.48 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 15:15 | |
253 | 219 | 3.92 | 13 | Alexander Haugeby -00 | 4.17 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 15:15 | |
254 | 434 | 7.48 | 5 | Emil Jessen -00 | 7.88 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 11:45 | |
255 | 273 | 10.25 | 1 | Mads Lund -00 | 10.76 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 11:45 | |
256 | 257 | 6.23 | 11 | Jonathan Thulstrup -01 | 6.36 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 11:45 | |
257 | 275 | 6.88 | 8 | Magnus Skjøtt Jensen -01 | 7.50 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 11:45 | |
258 | 226 | 6.43 | 9 | Carl Nyvold -01 | 6.50 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 11:45 | |
259 | 531 | PB | 4.62 | 21 | Anton Schläger -01 | 4.28 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 11:45 |
260 | 235 | 9.07 | 14 | Egil Tøgern -99 | 9.01 | 60 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 14:45 | |
261 | 306 | 8.05 | 2 | Sofus Rasmus Clausen -98 | 7.90 | 60 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 14:45 | |
262 | 306 | DNS | Sofus Rasmus Clausen -98 | 8.05 | 60 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 17:15 | ||
263 | 311 | 10.55 | 2 | Virgil Topholm Hartmann -98 | 9.61 | 60 meter hæk • Indl. | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 16:25 | |
264 | 306 | 9.02 | 1 | Sofus Rasmus Clausen -98 | 9.02 | 60 meter hæk • Indl. | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 16:25 | |
265 | 311 | DNS | Virgil Topholm Hartmann -98 | 10.55 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 17:40 | ||
266 | 306 | DNS | Sofus Rasmus Clausen -98 | 9.02 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 17:40 | ||
267 | 311 | 1.55 | 1 | Virgil Topholm Hartmann -98 | 1.73 | Højdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 15:45 | |
268 | 311 | PB | 3.57 | 1 | Virgil Topholm Hartmann -98 | 3.50 | Stangspring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 14:30 |
269 | 225 | PB | 11.37 | 2 | August Hallberg -98 | 11.06 | Kuglestød • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 17:00 |
270 | 319 | DNS | Thorvald Jørgensen -95 | 10.62 | Kuglestød • Finale | Drenge 18-19 år | Søndag kl. 16:00 |