Kronborg Games - afdeling 3 • Snerkersten Idrætscenter • Snerkersten
17 mar., 2013
Arrangør: Helsingør IF
Frederiksberg IF
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 488 | 11.50 | 17 | Marie Kidal -04 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:00 | ||
2 | 62 | 12.75 | 20 | Johanna Jessen -05 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:00 | ||
3 | 493 | 11.34 | 13 | Selma Abelgren Rundle -04 | 10.90 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:00 | |
4 | 488 | 2.83 | 8 | Marie Kidal -04 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | ||
5 | 62 | 2.33 | 20 | Johanna Jessen -05 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | ||
6 | 493 | PB | 2.81 | 9 | Selma Abelgren Rundle -04 | 2.64 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
7 | 62 | 2.85 | 9 | Johanna Jessen -05 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:45 | ||
8 | 493 | 4.35 | 4 | Selma Abelgren Rundle -04 | 4.52 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:45 | |
9 | 481 | DNS | Frida Hagen Nielsen -03 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:30 | |||
10 | 481 | DNS | Frida Hagen Nielsen -03 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 12:15 | |||
11 | 495 | 10.63 | 46 | Sigrid Wittenborg -00 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:30 | ||
12 | 482 | 9.64 | 23 | Frida Maj Bach Seitzberg -01 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:30 | ||
13 | 490 | 9.83 | 29 | Oline Marie Winther -00 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:30 | ||
14 | 478 | 11.35 | 49 | Chili Gaihede -00 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:30 | ||
15 | 483 | 10.34 | 43 | Kaisa Berenth Schunck -01 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:30 | ||
16 | 476 | 9.30 | 12 | Andrea Holm -01 | 9.29 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:30 | |
17 | 479 | 10.27 | 41 | Clara Strange Andersen -01 | 10.00 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:30 | |
18 | 484 | 9.13 | 9 | Kamille Busch Hansen -01 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:30 | ||
19 | 485 | 9.54 | 21 | Katrine Kidal -01 | 9.66 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:30 | |
20 | 495 | 3.17 | 34 | Sigrid Wittenborg -00 | 3.27 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:45 | |
21 | 482 | 3.51 | 25 | Frida Maj Bach Seitzberg -01 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:45 | ||
22 | 490 | PB | 3.53 | 24 | Oline Marie Winther -00 | 3.49 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:45 |
23 | 478 | DNS | Chili Gaihede -00 | 3.99 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:45 | ||
24 | 483 | 3.47 | 27 | Kaisa Berenth Schunck -01 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:45 | ||
25 | 476 | 3.97 | 13 | Andrea Holm -01 | 4.16 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:45 | |
26 | 479 | 3.13 | 36 | Clara Strange Andersen -01 | 3.38 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:45 | |
27 | 484 | 4.08 | 11 | Kamille Busch Hansen -01 | 4.11 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:45 | |
28 | 485 | DNS | Katrine Kidal -01 | 3.65 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:45 | ||
29 | 483 | 5.81 | 22 | Kaisa Berenth Schunck -01 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 10:00 | ||
30 | 479 | 5.23 | 24 | Clara Strange Andersen -01 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 10:00 | ||
31 | 485 | PB | 6.22 | 18 | Katrine Kidal -01 | 5.35 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 10:00 |
32 | 497 | 8.85 | 7 | Sophia Mikkelsen -99 | 8.89 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:15 | |
33 | 489 | 9.30 | 17 | Michalina Plichta -99 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:15 | ||
34 | 480 | 9.03 | 9 | Freja Gustafsson -99 | 9.40 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:15 | |
35 | 494 | 10.77 | 27 | Sigrid Sneum madsen -99 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:15 | ||
36 | 497 | 4.10 | 9 | Sophia Mikkelsen -99 | 4.50 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 16:45 | |
37 | 480 | 4.33 | 3 | Freja Gustafsson -99 | 4.39 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 16:45 | |
38 | 489 | 6.96 | 11 | Michalina Plichta -99 | 8.02 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 16:15 | |
39 | 491 | DNS | Oscar Staffe Skov -04 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 12:00 | |||
40 | 487 | 11.73 | 19 | Logi Freyr Traustason -04 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 12:00 | ||
41 | 492 | 11.29 | 14 | Sebastian Reumert -04 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 12:00 | ||
42 | 496 | 12.19 | 22 | Simon Banke -05 | 12.18 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 12:00 | |
43 | 498 | 10.65 | 8 | Timoleon Rescan -04 | 10.72 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 12:00 | |
44 | 487 | 0.80 | 6 | Logi Freyr Traustason -04 | Højdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | ||
45 | 486 | 1.00 | 1 | Lasse Johannessen Dahl -04 | Højdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | ||
46 | 491 | DNS | Oscar Staffe Skov -04 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:45 | |||
47 | 487 | 2.33 | 16 | Logi Freyr Traustason -04 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:45 | ||
48 | 496 | 2.09 | 23 | Simon Banke -05 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:45 | ||
49 | 486 | 3.22 | 1 | Lasse Johannessen Dahl -04 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:45 | ||
50 | 498 | 2.81 | 5 | Timoleon Rescan -04 | 3.30 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:45 | |
51 | 491 | DNS | Oscar Staffe Skov -04 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 13:45 | |||
52 | 492 | 5.81 | 3 | Sebastian Reumert -04 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 13:45 | ||
53 | 496 | PB | 4.18 | 11 | Simon Banke -05 | 4.07 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 13:45 |
54 | 498 | PB | 5.43 | 4 | Timoleon Rescan -04 | 5.20 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 13:45 |
55 | 467 | 9.69 | 24 | Matteo Fregonara -01 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 13:30 | ||
56 | 467 | 3.11 | 36 | Matteo Fregonara -01 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 15:15 | ||
57 | 467 | 4.66 | 20 | Matteo Fregonara -01 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 11:45 | ||
58 | 477 | 8.89 | 7 | Carl Abelgren Rundle -97 | 8.72 | 60 meter • Indl. | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 15:00 | |
59 | 545 | NM | Oscar Abelgren -94 | 4.10 | Stangspring • Finale | Drenge 18-19 år | Søndag kl. 14:30 |