Kronborg Games - afdeling 1 • Snekkersten Idrætscenter • Snekkersten
7 jan., 2017
Arrangør: Helsingør IF
Gentofte IK
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 257 | 15.92 | 11 | Julia Ferris -06 | 60 meter hæk • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:00 | |
2 | 95 | DNS | Ellen Krogh Vindfeld -06 | 60 meter hæk • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:00 | ||
3 | 96 | 14.60 | 10 | Amelia Rosenkrantz-Vittru -07 | 60 meter hæk • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:00 | |
4 | 98 | 13.44 | 5 | Filippa B. Clemmensen -07 | 60 meter hæk • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:00 | |
5 | 101 | 2.95 | 5 | Amalie Hesthaven -08 | 2.87 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:00 |
6 | 97 | 4.83 | 22 | Elena Rossi -05 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 10:00 | |
7 | 104 | DNS | Lucas Kongsted Misander -07 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 10:15 | ||
8 | 105 | 1.15 | 1 | Talulah Filippa Axelsson -06 | 1.10 | Højdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:15 |
9 | 99 | 13.03 | 1 | Christian Mersebach -04 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 10:45 | |
10 | 101 | 11.20 | 9 | Amalie Hesthaven -08 | 11.67 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 11:00 |
11 | 95 | 7.35 | 1 | Ellen Krogh Vindfeld -06 | 6.96 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:00 |
12 | 257 | 11.20 | 25 | Julia Ferris -06 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 | |
13 | 95 | 9.54 | 6 | Ellen Krogh Vindfeld -06 | 9.55 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 |
14 | 96 | 10.71 | 22 | Amelia Rosenkrantz-Vittru -07 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 | |
15 | 105 | 10.03 | 13 | Talulah Filippa Axelsson -06 | 9.94 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 |
16 | 98 | 10.06 | 14 | Filippa B. Clemmensen -07 | 10.08 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 |
17 | 102 | 3.68 | 4 | Alexander Helles -06 | 4.03 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 |
18 | 97 | 10.12 | 24 | Elena Rossi -05 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:15 | |
19 | 257 | 2.84 | 21 | Julia Ferris -06 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 | |
20 | 96 | 3.11 | 15 | Amelia Rosenkrantz-Vittru -07 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 | |
21 | 105 | 3.41 | 8 | Talulah Filippa Axelsson -06 | 3.56 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 |
22 | 98 | 3.37 | 10 | Filippa B. Clemmensen -07 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 | |
23 | 102 | 9.43 | 5 | Alexander Helles -06 | 9.38 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 13:00 |
24 | 104 | 10.04 | 14 | Lucas Kongsted Misander -07 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 13:00 | |
25 | 99 | 9.11 | 11 | Christian Mersebach -04 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 13:25 | |
26 | 97 | 3.38 | 27 | Elena Rossi -05 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:25 | |
27 | 102 | 9.72 | 5 | Alexander Helles -06 | 9.43 | 60 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 14:15 |
28 | 103 | 9.17 | 8 | Elias Kongsted Misander -02 | 60 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 14:30 | |
29 | 104 | 6.58 | 5 | Lucas Kongsted Misander -07 | Kuglestød • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 14:30 | |
30 | 100 | 9.23 | 19 | Asta Mersebach -02 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:00 | |
31 | 103 | DNS | Elias Kongsted Misander -02 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 17:30 |