Tårnby Games • Tårnby Stadion • Tårnby
4-5 maj, 2013
Arrangør: Amager AC
Amager AC
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 365 | 11.16 | 2 | Line Drikkjær Svare -08 | 40 meter • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 10:00 | ||
2 | 318 | 12.29 | 4 | Anja Poulsen -08 | 40 meter • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 10:00 | ||
3 | 364 | 18.91 | 9 | Lili Rose Bækholm Clausen -09 | 40 meter • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 10:00 | ||
4 | 329 | 14.43 | 8 | Cecilie Elbak Rasmussen -08 | 40 meter • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 10:00 | ||
5 | 335 | 12.62 | 6 | Ea Bagger-Jespersen -08 | 40 meter • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 10:00 | ||
6 | 793 | 10.44 | 1 | Susanna Ring -08 | 40 meter • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 10:00 | ||
7 | 365 | 1.57 | 3 | Line Drikkjær Svare -08 | Længdespring • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 12:20 | ||
8 | 318 | 1.50 | 5 | Anja Poulsen -08 | Længdespring • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 12:20 | ||
9 | 364 | 0.57 | 8 | Lili Rose Bækholm Clausen -09 | Længdespring • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 12:20 | ||
10 | 329 | 0.93 | 7 | Cecilie Elbak Rasmussen -08 | Længdespring • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 12:20 | ||
11 | 335 | 1.15 | 6 | Ea Bagger-Jespersen -08 | Længdespring • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 12:20 | ||
12 | 793 | 1.64 | 2 | Susanna Ring -08 | Længdespring • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 12:20 | ||
13 | 365 | 4.32 | 4 | Line Drikkjær Svare -08 | Boldkast • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 10:35 | ||
14 | 318 | 5.85 | 1 | Anja Poulsen -08 | Boldkast • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 10:35 | ||
15 | 364 | 2.21 | 9 | Lili Rose Bækholm Clausen -09 | Boldkast • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 10:35 | ||
16 | 329 | 2.65 | 7 | Cecilie Elbak Rasmussen -08 | Boldkast • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 10:35 | ||
17 | 335 | 2.31 | 8 | Ea Bagger-Jespersen -08 | Boldkast • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 10:35 | ||
18 | 793 | 5.43 | 2 | Susanna Ring -08 | Boldkast • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 10:35 | ||
19 | 409 | DNS | Thit Tore Jensen -07 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:15 | |||
20 | 808 | 9.01 | 17 | Elle Grau Bruun -06 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:15 | ||
21 | 348 | 11.78 | 29 | Helena Hjorth -07 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:15 | ||
22 | 351 | 10.37 | 25 | Ingeborg Fleron Qvant -07 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:15 | ||
23 | 325 | 8.97 | 16 | Caja Engberg -06 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:15 | ||
24 | 397 | 8.36 | 3 | Sára Djurhuus Vedelsbøl -06 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:15 | ||
25 | 337 | 9.54 | 21 | Emili Alujic -07 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:15 | ||
26 | 362 | 9.88 | 22 | Laura Pedersen -07 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:15 | ||
27 | 385 | 10.81 | 26 | Nicoline Sara Jensen -07 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:15 | ||
28 | 319 | 8.76 | 11 | Anna Bjaaland Andersen -06 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:15 | ||
29 | 515 | 8.87 | 12 | Marie Maag Jensen -06 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:15 | ||
30 | 816 | 11.47 | 28 | Silke Sander Christensen -07 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:15 | ||
31 | 409 | DNS | Thit Tore Jensen -07 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:35 | |||
32 | 808 | 2.07 | 13 | Elle Grau Bruun -06 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:35 | ||
33 | 348 | 1.03 | 27 | Helena Hjorth -07 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:35 | ||
34 | 351 | 0.70 | 29 | Ingeborg Fleron Qvant -07 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:35 | ||
35 | 325 | 1.81 | 19 | Caja Engberg -06 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:35 | ||
36 | 397 | 2.08 | 12 | Sára Djurhuus Vedelsbøl -06 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:35 | ||
37 | 337 | 2.03 | 14 | Emili Alujic -07 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:35 | ||
38 | 362 | 1.55 | 22 | Laura Pedersen -07 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:35 | ||
39 | 385 | DNS | Nicoline Sara Jensen -07 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:35 | |||
40 | 319 | 2.24 | 9 | Anna Bjaaland Andersen -06 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:35 | ||
41 | 515 | 1.55 | 23 | Marie Maag Jensen -06 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:35 | ||
42 | 816 | 0.96 | 28 | Silke Sander Christensen -07 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:35 | ||
43 | 409 | DNS | Thit Tore Jensen -07 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:15 | |||
44 | 808 | 7.01 | 16 | Elle Grau Bruun -06 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:15 | ||
45 | 348 | 4.09 | 30 | Helena Hjorth -07 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:15 | ||
46 | 351 | 5.04 | 25 | Ingeborg Fleron Qvant -07 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:15 | ||
47 | 325 | 8.26 | 11 | Caja Engberg -06 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:15 | ||
48 | 397 | 6.81 | 17 | Sára Djurhuus Vedelsbøl -06 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:15 | ||
49 | 337 | 6.61 | 18 | Emili Alujic -07 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:15 | ||
50 | 362 | 6.17 | 21 | Laura Pedersen -07 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:15 | ||
51 | 385 | 5.62 | 23 | Nicoline Sara Jensen -07 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:15 | ||
52 | 319 | 7.96 | 12 | Anna Bjaaland Andersen -06 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:15 | ||
53 | 515 | 9.84 | 4 | Marie Maag Jensen -06 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:15 | ||
54 | 816 | 5.32 | 24 | Silke Sander Christensen -07 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:15 | ||
55 | 341 | 12.14 | 4 | Emma Tofte Rost -04 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:10 | ||
56 | 321 | 11.64 | 2 | Annabelle Viple -05 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:10 | ||
57 | 327 | 12.63 | 6 | Caroline Herbst -04 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:10 | ||
58 | 398 | 12.78 | 7 | Sara-Louise Andersen -04 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:10 | ||
59 | 333 | 11.69 | 4 | Deena Nielsen -04 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:10 | ||
60 | 369 | 11.12 | 1 | Lula Nielsen -04 | 11.42 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:10 | |
61 | 316 | 11.17 | 3 | Andrea Kjær Persson -04 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:10 | ||
62 | 408 | 11.48 | 1 | Therese Harboe Holst -05 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:10 | ||
63 | 326 | 10.75 | 2 | Camina Larsen -04 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:10 | ||
64 | 786 | DNS | Helene Ekner -04 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:10 | |||
65 | 395 | 10.64 | 2 | Roseline Nissen -04 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:10 | ||
66 | 368 | 10.25 | 5 | Liva Birk Munksgaard -04 | 10.94 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:10 | |
67 | 368 | 10.27 | 5 | Liva Birk Munksgaard -04 | 10.25 | 60 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:15 | |
68 | 398 | DNS | Sara-Louise Andersen -04 | 20.08 | 400 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:45 | ||
69 | 333 | 1.32.75 | 9 | Deena Nielsen -04 | 400 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:45 | ||
70 | 369 | 1.27.21 | 3 | Lula Nielsen -04 | 13.10 | 400 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:45 | |
71 | 408 | 1.36.33 | 10 | Therese Harboe Holst -05 | 400 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:45 | ||
72 | 326 | 1.30.00 | 6 | Camina Larsen -04 | 400 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:45 | ||
73 | 786 | DNS | Helene Ekner -04 | 400 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:45 | |||
74 | 341 | 2.68 | 25 | Emma Tofte Rost -04 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | ||
75 | 321 | 2.75 | 23 | Annabelle Viple -05 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | ||
76 | 327 | DNS | Caroline Herbst -04 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | |||
77 | 398 | 2.56 | 28 | Sara-Louise Andersen -04 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | ||
78 | 333 | 2.96 | 14 | Deena Nielsen -04 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | ||
79 | 369 | 3.10 | 8 | Lula Nielsen -04 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | ||
80 | 408 | 2.82 | 19 | Therese Harboe Holst -05 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | ||
81 | 326 | 2.96 | 15 | Camina Larsen -04 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | ||
82 | 786 | DNS | Helene Ekner -04 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | |||
83 | 395 | 2.98 | 12 | Roseline Nissen -04 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | ||
84 | 368 | 3.51 | 3 | Liva Birk Munksgaard -04 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | ||
85 | 341 | 3.74 | 13 | Emma Tofte Rost -04 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:40 | ||
86 | 327 | 4.70 | 6 | Caroline Herbst -04 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:40 | ||
87 | 398 | 4.12 | 10 | Sara-Louise Andersen -04 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:40 | ||
88 | 333 | 3.78 | 12 | Deena Nielsen -04 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:40 | ||
89 | 369 | 2.88 | 17 | Lula Nielsen -04 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:40 | ||
90 | 326 | 4.90 | 4 | Camina Larsen -04 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:40 | ||
91 | 368 | 5.41 | 3 | Liva Birk Munksgaard -04 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:40 | ||
92 | 341 | 13.68 | 13 | Emma Tofte Rost -04 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:30 | ||
93 | 327 | 9.64 | 19 | Caroline Herbst -04 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:30 | ||
94 | 398 | 12.20 | 17 | Sara-Louise Andersen -04 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:30 | ||
95 | 333 | 14.88 | 11 | Deena Nielsen -04 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:30 | ||
96 | 369 | 12.40 | 16 | Lula Nielsen -04 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:30 | ||
97 | 326 | 14.22 | 12 | Camina Larsen -04 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:30 | ||
98 | 395 | DNS | Roseline Nissen -04 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:30 | |||
99 | 368 | 20.48 | 6 | Liva Birk Munksgaard -04 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:30 | ||
100 | 404 | 10.21 | 3 | Sunisa Ronthi -02 | 9.82 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:55 | |
101 | 401 | 11.71 | 5 | Signe Pittersen -03 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:55 | ||
102 | 394 | 10.04 | 3 | Regitze Friis -02 | 10.28 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:55 | |
103 | 343 | 9.70 | 2 | Esther Arce -02 | 9.51 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:55 | |
104 | 809 | 11.61 | 4 | Emily Nielsen -02 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:55 | ||
105 | 349 | 9.66 | 1 | Helena Ring -02 | 9.51 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:55 | |
106 | 343 | 9.86 | 7 | Esther Arce -02 | 9.70 | 60 meter • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 15:55 | |
107 | 349 | 9.44 | 3 | Helena Ring -02 | 9.66 | 60 meter • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 15:55 | |
108 | 320 | 15.93 | 2 | Anna Enevoldsen -02 | 100 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:40 | ||
109 | 404 | 16.09 | 3 | Sunisa Ronthi -02 | 100 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:40 | ||
110 | 394 | 16.44 | 3 | Regitze Friis -02 | 16.27 | 100 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:40 | |
111 | 355 | 17.49 | 5 | Julie Drikkjær Svare -03 | 100 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:40 | ||
112 | 343 | 15.49 | 1 | Esther Arce -02 | 15.96 | 100 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:40 | |
113 | 809 | 18.27 | 3 | Emily Nielsen -02 | 100 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:40 | ||
114 | 322 | 18.32 | 6 | Beate Kristine Rasmussen -03 | 100 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:40 | ||
115 | 349 | 15.34 | 1 | Helena Ring -02 | 1.56 | 100 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:40 | |
116 | 360 | 19.77 | 5 | Klara Lindhardt -03 | 100 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:40 | ||
117 | 811 | 16.45 | 3 | Selma Nattested -02 | 100 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:40 | ||
118 | 320 | 15.85 | 6 | Anna Enevoldsen -02 | 15.93 | 100 meter • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 12:30 | |
119 | 404 | 16.41 | 8 | Sunisa Ronthi -02 | 16.09 | 100 meter • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 12:30 | |
120 | 343 | 15.75 | 5 | Esther Arce -02 | 15.49 | 100 meter • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 12:30 | |
121 | 349 | 15.16 | 4 | Helena Ring -02 | 15.34 | 100 meter • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 12:30 | |
122 | 394 | 1.28.63 | 16 | Regitze Friis -02 | 400 meter • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 17:25 | ||
123 | 343 | 1.21.42 | 11 | Esther Arce -02 | 400 meter • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 17:25 | ||
124 | 349 | 1.09.43 | 2 | Helena Ring -02 | 400 meter • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 17:25 | ||
125 | 320 | 2.45.74 | 3 | Anna Enevoldsen -02 | 3.02.41 | 800 meter • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 13:15 | |
126 | 394 | 3.35.40 | 13 | Regitze Friis -02 | 3.34.42 | 800 meter • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 13:15 | |
127 | 355 | DNS | Julie Drikkjær Svare -03 | 800 meter • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 13:15 | |||
128 | 322 | 3.10.92 | 11 | Beate Kristine Rasmussen -03 | 33.04 | 800 meter • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 13:15 | |
129 | 349 | DNS | Helena Ring -02 | 25.66 | 800 meter • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 13:15 | ||
130 | 404 | 14.09 | 6 | Sunisa Ronthi -02 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:00 | ||
131 | 343 | 14.12 | 2 | Esther Arce -02 | 13.87 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:00 | |
132 | 404 | 13.99 | 6 | Sunisa Ronthi -02 | 14.09 | 60 meter hæk • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 14:40 | |
133 | 343 | 14.81 | 8 | Esther Arce -02 | 14.12 | 60 meter hæk • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 14:40 | |
134 | 404 | 1.05 | 4 | Sunisa Ronthi -02 | Højdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 13:45 | ||
135 | 343 | 1.19 | 1 | Esther Arce -02 | Højdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 13:45 | ||
136 | 404 | 3.60 | 11 | Sunisa Ronthi -02 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 13:30 | ||
137 | 407 | DNS | Thea Friis Skifte -02 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 13:30 | |||
138 | 401 | 2.55 | 29 | Signe Pittersen -03 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 13:30 | ||
139 | 394 | 3.49 | 14 | Regitze Friis -02 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 13:30 | ||
140 | 355 | 3.11 | 21 | Julie Drikkjær Svare -03 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 13:30 | ||
141 | 343 | 3.94 | 5 | Esther Arce -02 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 13:30 | ||
142 | 809 | 2.74 | 25 | Emily Nielsen -02 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 13:30 | ||
143 | 349 | 4.03 | 4 | Helena Ring -02 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 13:30 | ||
144 | 360 | 2.55 | 28 | Klara Lindhardt -03 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 13:30 | ||
145 | 407 | DNS | Thea Friis Skifte -02 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 14:50 | |||
146 | 401 | 4.01 | 14 | Signe Pittersen -03 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 14:50 | ||
147 | 394 | 7.02 | 3 | Regitze Friis -02 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 14:50 | ||
148 | 809 | 3.83 | 16 | Emily Nielsen -02 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 14:50 | ||
149 | 349 | 7.78 | 1 | Helena Ring -02 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 14:50 | ||
150 | 320 | 14.62 | 17 | Anna Enevoldsen -02 | Boldkast • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:00 | ||
151 | 404 | 21.56 | 11 | Sunisa Ronthi -02 | Boldkast • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:00 | ||
152 | 407 | DNS | Thea Friis Skifte -02 | Boldkast • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:00 | |||
153 | 394 | 21.82 | 10 | Regitze Friis -02 | Boldkast • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:00 | ||
154 | 355 | 13.29 | 19 | Julie Drikkjær Svare -03 | Boldkast • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:00 | ||
155 | 343 | 19.12 | 14 | Esther Arce -02 | Boldkast • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:00 | ||
156 | 809 | 10.26 | 22 | Emily Nielsen -02 | Boldkast • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:00 | ||
157 | 322 | 26.99 | 5 | Beate Kristine Rasmussen -03 | Boldkast • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:00 | ||
158 | 349 | 28.59 | 2 | Helena Ring -02 | Boldkast • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:00 | ||
159 | 360 | 13.13 | 20 | Klara Lindhardt -03 | Boldkast • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:00 | ||
160 | 393 | 13.32 | 4 | Rebekka Andersen -01 | 1.31 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:40 | |
161 | 379 | 12.10 | 4 | Mathilde Yttesen -01 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:40 | ||
162 | 346 | 11.72 | 1 | Frida Viple -00 | 11.98 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:40 | |
163 | 378 | 15.18 | 5 | Maria Andresen -01 | 13.90 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:40 | |
164 | 366 | 12.70 | 4 | Line Roer Nielsen -01 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:40 | ||
165 | 807 | 13.28 | 6 | Maria Passer Pedersen -01 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:40 | ||
166 | 392 | 12.65 | 3 | Rebecca Bellingan -00 | 1.50 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:40 | |
167 | 393 | 35.02 | 36 | Rebekka Andersen -01 | 3.52 | 200 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 14:35 | |
168 | 346 | 30.86 | 13 | Frida Viple -00 | 31.16 | 200 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 14:35 | |
169 | 378 | 40.72 | 39 | Maria Andresen -01 | 200 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 14:35 | ||
170 | 338 | 35.93 | 38 | Emilie Brus -00 | 37.48 | 200 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 14:35 | |
171 | 392 | 32.56 | 28 | Rebecca Bellingan -00 | 33.08 | 200 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 14:35 | |
172 | 379 | 13.51 | 6 | Mathilde Yttesen -01 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:25 | ||
173 | 366 | 14.88 | 6 | Line Roer Nielsen -01 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:25 | ||
174 | 393 | 1.10 | 17 | Rebekka Andersen -01 | Højdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 11:15 | ||
175 | 393 | 3.58 | 41 | Rebekka Andersen -01 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 16:30 | ||
176 | 379 | 3.81 | 31 | Mathilde Yttesen -01 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 16:30 | ||
177 | 346 | 4.21 | 16 | Frida Viple -00 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 16:30 | ||
178 | 366 | 3.62 | 40 | Line Roer Nielsen -01 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 16:30 | ||
179 | 392 | 3.82 | 30 | Rebecca Bellingan -00 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 16:30 | ||
180 | 393 | 7.93 | 10 | Rebekka Andersen -01 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:20 | ||
181 | 346 | 7.75 | 12 | Frida Viple -00 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:20 | ||
182 | 378 | 4.09 | 28 | Maria Andresen -01 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:20 | ||
183 | 392 | 6.46 | 22 | Rebecca Bellingan -00 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:20 | ||
184 | 393 | 13.68 | 11 | Rebekka Andersen -01 | Diskoskast • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:00 | ||
185 | 393 | 16.89 | 10 | Rebekka Andersen -01 | Spydkast • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:20 | ||
186 | 378 | 6.08 | 15 | Maria Andresen -01 | Spydkast • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:20 | ||
187 | 356 | 15.02 | 4 | Julie Rafn -99 | 1.53 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 12:00 | |
188 | 339 | 14.10 | 2 | Emilie Fiala -99 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 12:00 | ||
189 | 314 | 15.99 | 5 | Agnete Jenfort -99 | 1.58 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 12:00 | |
190 | 359 | 15.56 | 3 | Katja Andresen -98 | 15.09 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 12:00 | |
191 | 339 | 13.91 | 6 | Emilie Fiala -99 | 14.10 | 100 meter • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:25 | |
192 | 356 | 30.29 | 18 | Julie Rafn -99 | 3.24 | 200 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:05 | |
193 | 339 | 28.19 | 5 | Emilie Fiala -99 | 29.52 | 200 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:05 | |
194 | 314 | 31.98 | 26 | Agnete Jenfort -99 | 3.37 | 200 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:05 | |
195 | 359 | 30.09 | 15 | Katja Andresen -98 | 31.65 | 200 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:05 | |
196 | 340 | DNS | Emma Basse -98 | 13.98 | 80 meter hæk • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 12:50 | ||
197 | 339 | 13.78 | 3 | Emilie Fiala -99 | 80 meter hæk • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 12:50 | ||
198 | 356 | 1.35 | 7 | Julie Rafn -99 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 13:10 | ||
199 | 314 | 1.15 | 12 | Agnete Jenfort -99 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 13:10 | ||
200 | 356 | 3.83 | 31 | Julie Rafn -99 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:15 | ||
201 | 339 | 4.37 | 16 | Emilie Fiala -99 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:15 | ||
202 | 314 | 6.96 | 11 | Agnete Jenfort -99 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:00 | ||
203 | 359 | 6.04 | 12 | Katja Andresen -98 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:00 | ||
204 | 359 | 18.87 | 5 | Katja Andresen -98 | Diskoskast • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 14:10 | ||
205 | 381 | 14.33 | 4 | Mie Pittersen -97 | 14.27 | 100 meter • Indl. | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 14:45 | |
206 | 334 | DNS | Ditte Westy Larsen -97 | 13.88 | 100 meter • Indl. | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 14:45 | ||
207 | 315 | DNS | Amalie Kristensen -96 | 200 meter • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 15:45 | |||
208 | 315 | DNS | Amalie Kristensen -96 | 2.32.09 | 800 meter • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 18:40 | ||
209 | 381 | 1.51 | 1 | Mie Pittersen -97 | Højdespring • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 12:00 | ||
210 | 334 | 1.35 | 3 | Ditte Westy Larsen -97 | Højdespring • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 12:00 | ||
211 | 334 | 2.30 | 1 | Ditte Westy Larsen -97 | Stangspring • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 13:30 | ||
212 | 315 | DNS | Amalie Kristensen -96 | Længdespring • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 13:30 | |||
213 | 367 | 12.30 | 1 | Lisa Brix Pedersen -96 | Kuglestød • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 14:20 | ||
214 | 367 | 38.72 | 1 | Lisa Brix Pedersen -96 | Diskoskast • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 14:10 | ||
215 | 381 | 20.73 | 5 | Mie Pittersen -97 | Diskoskast • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 14:10 | ||
216 | 396 | 1.77 | 1 | Sandra B Christensen -95 | Højdespring • Finale | Piger 18-19 år | Lørdag kl. 12:00 | ||
217 | 396 | 5.44 | 2 | Sandra B Christensen -95 | Længdespring • Finale | Piger 18-19 år | Søndag kl. 13:30 | ||
218 | 374 | DNS | Maja Lysholt Azoulay -95 | Hammerkast • Finale | Piger 18-19 år | Søndag kl. 11:20 | |||
219 | 374 | 29.53 | 2 | Maja Lysholt Azoulay -95 | Spydkast • Finale | Piger 18-19 år | Lørdag kl. 13:00 | ||
220 | 403 | DJR | 39.23 | 1 | Stina Troest -94 | 39.45 | 300 meter • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 16:25 |
221 | 345 | 2.90 | 1 | Freyja Sveinsdottir -93 | Stangspring • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 13:30 | ||
222 | 416 | 11.56 | 5 | Willum Sommer -09 | 40 meter • Finale | Drenge 4-5 år | Søndag kl. 10:05 | ||
223 | 371 | DNS | Mads Herbst -08 | 40 meter • Finale | Drenge 4-5 år | Søndag kl. 10:05 | |||
224 | 389 | 10.43 | 3 | Oliver von Eyben -08 | 40 meter • Finale | Drenge 4-5 år | Søndag kl. 10:05 | ||
225 | 405 | 11.74 | 6 | Sylvester Pedersen -08 | 40 meter • Finale | Drenge 4-5 år | Søndag kl. 10:05 | ||
226 | 380 | 12.70 | 8 | Matthew Westermann -08 | 40 meter • Finale | Drenge 4-5 år | Søndag kl. 10:05 | ||
227 | 416 | NM | Willum Sommer -09 | Længdespring • Finale | Drenge 4-5 år | Søndag kl. 12:20 | |||
228 | 371 | 0.63 | 7 | Mads Herbst -08 | Længdespring • Finale | Drenge 4-5 år | Søndag kl. 12:20 | ||
229 | 389 | 1.51 | 3 | Oliver von Eyben -08 | Længdespring • Finale | Drenge 4-5 år | Søndag kl. 12:20 | ||
230 | 405 | 1.14 | 5 | Sylvester Pedersen -08 | Længdespring • Finale | Drenge 4-5 år | Søndag kl. 12:20 | ||
231 | 380 | 1.08 | 6 | Matthew Westermann -08 | Længdespring • Finale | Drenge 4-5 år | Søndag kl. 12:20 | ||
232 | 416 | 9.22 | 3 | Willum Sommer -09 | Boldkast • Finale | Drenge 4-5 år | Søndag kl. 10:35 | ||
233 | 371 | 2.35 | 7 | Mads Herbst -08 | Boldkast • Finale | Drenge 4-5 år | Søndag kl. 10:35 | ||
234 | 389 | 15.15 | 1 | Oliver von Eyben -08 | Boldkast • Finale | Drenge 4-5 år | Søndag kl. 10:35 | ||
235 | 405 | 2.33 | 8 | Sylvester Pedersen -08 | Boldkast • Finale | Drenge 4-5 år | Søndag kl. 10:35 | ||
236 | 380 | 7.30 | 5 | Matthew Westermann -08 | Boldkast • Finale | Drenge 4-5 år | Søndag kl. 10:35 | ||
237 | 375 | 10.40 | 21 | Marcus Kock -06 | 40 meter • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 10:30 | ||
238 | 342 | 9.43 | 14 | Erik Enevoldsen -06 | 40 meter • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 10:30 | ||
239 | 805 | 10.73 | 22 | Frederik Røssel -07 | 40 meter • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 10:30 | ||
240 | 804 | 10.39 | 20 | Alexander Røssel -07 | 40 meter • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 10:30 | ||
241 | 331 | 10.06 | 19 | Christian Røssel -07 | 40 meter • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 10:30 | ||
242 | 332 | DNS | Daniel Lund -06 | 40 meter • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 10:30 | |||
243 | 390 | 9.39 | 13 | Oskar Vitus Winther -06 | 40 meter • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 10:30 | ||
244 | 363 | 9.32 | 11 | Laurits BW Andersen -06 | 40 meter • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 10:30 | ||
245 | 372 | 8.85 | 10 | Mads Jacobsen -06 | 40 meter • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 10:30 | ||
246 | 373 | 8.59 | 7 | Magnus Thorup Andersen -07 | 40 meter • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 10:30 | ||
247 | 376 | 12.63 | 24 | Marcus Pedersen -07 | 40 meter • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 10:30 | ||
248 | 375 | 1.70 | 21 | Marcus Kock -06 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:40 | ||
249 | 342 | 2.22 | 9 | Erik Enevoldsen -06 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:40 | ||
250 | 805 | 1.59 | 23 | Frederik Røssel -07 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:40 | ||
251 | 804 | 1.51 | 24 | Alexander Røssel -07 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:40 | ||
252 | 331 | 1.91 | 17 | Christian Røssel -07 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:40 | ||
253 | 332 | 1.96 | 16 | Daniel Lund -06 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:40 | ||
254 | 390 | 2.03 | 14 | Oskar Vitus Winther -06 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:40 | ||
255 | 363 | 2.17 | 10 | Laurits BW Andersen -06 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:40 | ||
256 | 372 | 2.03 | 13 | Mads Jacobsen -06 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:40 | ||
257 | 373 | 2.40 | 7 | Magnus Thorup Andersen -07 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:40 | ||
258 | 376 | 1.69 | 22 | Marcus Pedersen -07 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:40 | ||
259 | 375 | 5.52 | 22 | Marcus Kock -06 | Boldkast • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 12:15 | ||
260 | 342 | 14.86 | 5 | Erik Enevoldsen -06 | Boldkast • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 12:15 | ||
261 | 805 | 4.66 | 24 | Frederik Røssel -07 | Boldkast • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 12:15 | ||
262 | 804 | 4.05 | 25 | Alexander Røssel -07 | Boldkast • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 12:15 | ||
263 | 331 | 9.38 | 14 | Christian Røssel -07 | Boldkast • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 12:15 | ||
264 | 332 | 13.23 | 10 | Daniel Lund -06 | Boldkast • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 12:15 | ||
265 | 390 | 6.91 | 17 | Oskar Vitus Winther -06 | Boldkast • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 12:15 | ||
266 | 363 | 7.25 | 16 | Laurits BW Andersen -06 | Boldkast • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 12:15 | ||
267 | 372 | 9.85 | 13 | Mads Jacobsen -06 | Boldkast • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 12:15 | ||
268 | 373 | 15.16 | 4 | Magnus Thorup Andersen -07 | Boldkast • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 12:15 | ||
269 | 376 | 5.95 | 21 | Marcus Pedersen -07 | Boldkast • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 12:15 | ||
270 | 347 | 11.57 | 5 | Gustav Bjaaland Andersen -04 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:55 | ||
271 | 358 | 11.75 | 6 | Kasper Bjerg Andersen -04 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:55 | ||
272 | 388 | 11.27 | 3 | Oliver Larsen -05 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:55 | ||
273 | 413 | 11.33 | 6 | Viktor Frans Bjørnstad -04 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:55 | ||
274 | 347 | 1.25.95 | 9 | Gustav Bjaaland Andersen -04 | 400 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 13:00 | ||
275 | 358 | 1.27.82 | 11 | Kasper Bjerg Andersen -04 | 400 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 13:00 | ||
276 | 347 | 2.95 | 14 | Gustav Bjaaland Andersen -04 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:15 | ||
277 | 358 | 2.79 | 16 | Kasper Bjerg Andersen -04 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:15 | ||
278 | 415 | 2.78 | 17 | Vitus S Sørensen -05 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:15 | ||
279 | 388 | 2.90 | 15 | Oliver Larsen -05 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:15 | ||
280 | 388 | 4.33 | 7 | Oliver Larsen -05 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | ||
281 | 358 | 23.06 | 9 | Kasper Bjerg Andersen -04 | Boldkast • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 12:30 | ||
282 | 415 | 18.23 | 18 | Vitus S Sørensen -05 | Boldkast • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 12:30 | ||
283 | 413 | 20.55 | 14 | Viktor Frans Bjørnstad -04 | Boldkast • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 12:30 | ||
284 | 353 | 9.77 | 2 | Johan Christian Holst -03 | 9.92 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 13:20 | |
285 | 330 | 10.62 | 3 | Christian Kilsdal -02 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 13:20 | ||
286 | 353 | 9.86 | 8 | Johan Christian Holst -03 | 9.77 | 60 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 16:00 | |
287 | 353 | 15.76 | 2 | Johan Christian Holst -03 | 100 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:55 | ||
288 | 777 | 17.24 | 5 | Tobias Pommer Povlsen -03 | 100 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:55 | ||
289 | 400 | 15.32 | 5 | Sebastian Monneret -03 | 15.80 | 100 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:55 | |
290 | 330 | 17.50 | 6 | Christian Kilsdal -02 | 17.13 | 100 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:55 | |
291 | 400 | 15.04 | 7 | Sebastian Monneret -03 | 15.32 | 100 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 12:35 | |
292 | 353 | 1.12.48 | 4 | Johan Christian Holst -03 | 400 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 17:35 | ||
293 | 400 | 1.11.82 | 2 | Sebastian Monneret -03 | 400 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 17:35 | ||
294 | 330 | 1.33.18 | 18 | Christian Kilsdal -02 | 400 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 17:35 | ||
295 | 353 | 2.49.63 | 5 | Johan Christian Holst -03 | 25.04 | 800 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 13:25 | |
296 | 377 | 2.54.47 | 10 | Marcus Rølling -03 | 800 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 13:25 | ||
297 | 400 | 2.48.80 | 4 | Sebastian Monneret -03 | 2.49.11 | 800 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 13:25 | |
298 | 330 | DNS | Christian Kilsdal -02 | 3.07.64 | 800 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 13:25 | ||
299 | 400 | 12.13 | 2 | Sebastian Monneret -03 | 60 meter hæk • Indl. | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 12:10 | ||
300 | 400 | 12.24 | 5 | Sebastian Monneret -03 | 12.13 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 14:45 | |
301 | 353 | 3.72 | 9 | Johan Christian Holst -03 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 15:00 | ||
302 | 400 | 3.78 | 7 | Sebastian Monneret -03 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 15:00 | ||
303 | 330 | 3.15 | 19 | Christian Kilsdal -02 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 15:00 | ||
304 | 400 | 7.73 | 6 | Sebastian Monneret -03 | Kuglestød • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 13:50 | ||
305 | 330 | 5.47 | 15 | Christian Kilsdal -02 | Kuglestød • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 13:50 | ||
306 | 353 | 22.92 | 11 | Johan Christian Holst -03 | Boldkast • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 10:15 | ||
307 | 400 | 34.56 | 7 | Sebastian Monneret -03 | Boldkast • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 10:15 | ||
308 | 330 | 25.12 | 10 | Christian Kilsdal -02 | Boldkast • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 10:15 | ||
309 | 352 | 12.82 | 4 | Jacob Rasmussen -00 | 12.54 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:20 | |
310 | 399 | 12.31 | 3 | Sebastian Larsen -01 | 1.24 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:20 | |
311 | 352 | 32.59 | 15 | Jacob Rasmussen -00 | 32.83 | 200 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:20 | |
312 | 336 | 30.79 | 11 | Emil Enevoldsen -00 | 31.94 | 200 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:20 | |
313 | 399 | DNS | Sebastian Larsen -01 | 200 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:20 | |||
314 | 354 | 1.48.90 | 4 | Jonathan Mogensen -00 | 1.53.47 | 600 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 18:00 | |
315 | 336 | 5.17.75 | 5 | Emil Enevoldsen -00 | 5.25.41 | 1500 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 17:20 | |
316 | 354 | DNS | Jonathan Mogensen -00 | 5.15.45 | 1500 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 17:20 | ||
317 | 399 | DNS | Sebastian Larsen -01 | Højdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 15:00 | |||
318 | 352 | 3.98 | 18 | Jacob Rasmussen -00 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 | ||
319 | 399 | DNS | Sebastian Larsen -01 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 | |||
320 | 352 | 6.00 | 13 | Jacob Rasmussen -00 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 13:30 | ||
321 | 399 | 7.84 | 5 | Sebastian Larsen -01 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 13:30 | ||
322 | 352 | 15.91 | 6 | Jacob Rasmussen -00 | Diskoskast • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:00 | ||
323 | 399 | NM | Sebastian Larsen -01 | Diskoskast • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:00 | |||
324 | 352 | 18.49 | 12 | Jacob Rasmussen -00 | Spydkast • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 11:45 | ||
325 | 833 | 13.48 | 2 | Mads Flindt -99 | 100 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 12:30 | ||
326 | 391 | 13.40 | 2 | Peter Rasmussen -98 | 13.52 | 100 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 12:30 | |
327 | 382 | 13.04 | 1 | Mikas Kaltoft -98 | 13.19 | 100 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 12:30 | |
328 | 833 | 13.65 | 7 | Mads Flindt -99 | 13.48 | 100 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 16:30 | |
329 | 391 | 13.11 | 5 | Peter Rasmussen -98 | 13.40 | 100 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 16:30 | |
330 | 382 | 13.07 | 4 | Mikas Kaltoft -98 | 13.04 | 100 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 16:30 | |
331 | 833 | 27.55 | 9 | Mads Flindt -99 | 2.98 | 200 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 15:30 | |
332 | 391 | DNS | Peter Rasmussen -98 | 27.97 | 200 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 15:30 | ||
333 | 414 | 28.68 | 12 | Villads Clausen -98 | 3.00 | 200 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 15:30 | |
334 | 412 | 26.00 | 4 | Victor Thomsen -99 | 26.75 | 200 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 15:30 | |
335 | 344 | 2.15.42 | 3 | Frederik Mogensen -98 | 2.22.93 | 800 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 18:25 | |
336 | 412 | 2.07.50 | 1 | Victor Thomsen -99 | 21.40 | 800 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 18:25 | |
337 | 402 | 2.18.11 | 5 | Simon Holst -98 | 2.54.06 | 800 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 18:25 | |
338 | 344 | 4.36.94 | 3 | Frederik Mogensen -98 | 4.45.85 | 1500 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 17:40 | |
339 | 324 | 4.54.53 | 9 | Buster Antvorskov -98 | 43.85 | 1500 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 17:40 | |
340 | 412 | DNS | Victor Thomsen -99 | 4.33.32 | 1500 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 17:40 | ||
341 | 402 | 4.47.99 | 5 | Simon Holst -98 | 4.56.68 | 1500 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 17:40 | |
342 | 414 | 17.92 | 5 | Villads Clausen -98 | 18.84 | 100 meter hæk • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 13:35 | |
343 | 382 | 15.44 | 2 | Mikas Kaltoft -98 | 16.14 | 100 meter hæk • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 13:35 | |
344 | 382 | 15.38 | 5 | Mikas Kaltoft -98 | 15.44 | 100 meter hæk • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 15:25 | |
345 | 833 | 1.40 | 9 | Mads Flindt -99 | Højdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 14:15 | ||
346 | 414 | 1.50 | 7 | Villads Clausen -98 | Højdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 14:15 | ||
347 | 382 | 1.67 | 1 | Mikas Kaltoft -98 | Højdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 14:15 | ||
348 | 328 | 1.50 | 7 | Casper Jørgensen -99 | Højdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 14:15 | ||
349 | 328 | 2.60 | 2 | Casper Jørgensen -99 | Stangspring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 10:00 | ||
350 | 391 | DNS | Peter Rasmussen -98 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 14:20 | |||
351 | 382 | 5.36 | 4 | Mikas Kaltoft -98 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 14:20 | ||
352 | 328 | 12.78 | 2 | Casper Jørgensen -99 | Kuglestød • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 10:45 | ||
353 | 391 | 24.35 | 7 | Peter Rasmussen -98 | Diskoskast • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 15:45 | ||
354 | 328 | 38.88 | 2 | Casper Jørgensen -99 | Diskoskast • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 15:45 | ||
355 | 328 | 27.33 | 5 | Casper Jørgensen -99 | Hammerkast • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 12:00 | ||
356 | 391 | 28.86 | 7 | Peter Rasmussen -98 | Spydkast • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 12:00 | ||
357 | 328 | 39.37 | 2 | Casper Jørgensen -99 | Spydkast • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 12:00 | ||
358 | 386 | 12.25 | 2 | Nikolaj Barth -96 | 11.68 | 100 meter • Indl. | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 15:00 | |
359 | 386 | 12.72 | 7 | Nikolaj Barth -96 | 12.25 | 100 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 16:45 | |
360 | 386 | DNS | Nikolaj Barth -96 | 24.05 | 200 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 15:55 | ||
361 | 790 | 26.03 | 18 | Jakob Fedder -97 | 26.37 | 200 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 15:55 | |
362 | 361 | 25.85 | 17 | Kristian Kolbye -96 | 26.23 | 200 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 15:55 | |
363 | 411 | 2.11.33 | 9 | Thor Friis Skifte -97 | 22.92 | 800 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 18:30 | |
364 | 790 | 2.10.01 | 8 | Jakob Fedder -97 | 2.17.85 | 800 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 18:30 | |
365 | 411 | 10.03.86 | 5 | Thor Friis Skifte -97 | 10.39.76 | 3000 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 13:40 | |
366 | 361 | 3.90 | 1 | Kristian Kolbye -96 | Stangspring • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 11:15 | ||
367 | 357 | 13.11 | 5 | Justin Madsen -95 | 12.26 | 100 meter • Indl. | Drenge 18-19 år | Lørdag kl. 15:20 | |
368 | 357 | 26.40 | 3 | Justin Madsen -95 | 24.93 | 200 meter • Finale | Drenge 18-19 år | Søndag kl. 16:15 | |
369 | 383 | 12.44 | 2 | Mikkel Jørgensen -95 | Kuglestød • Finale | Drenge 18-19 år | Søndag kl. 15:45 | ||
370 | 383 | 39.27 | 1 | Mikkel Jørgensen -95 | Diskoskast • Finale | Drenge 18-19 år | Lørdag kl. 16:30 | ||
371 | 383 | 48.82 | 3 | Mikkel Jørgensen -95 | Spydkast • Finale | Drenge 18-19 år | Lørdag kl. 18:00 | ||
372 | 410 | 14.95 | 4 | Thomas Brinch -62 | 100 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 15:40 | ||
373 | 384 | 38.28 | 23 | Nicholai Rudbeck Zickert -84 | 300 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 16:40 | ||
374 | 406 | 2.12.21 | 12 | Søren Povlsen -65 | 2.11.14 | 800 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 18:55 | |
375 | 350 | 9.24.43 | 11 | Henrik Gregersen -80 | 3000 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 14:00 | ||
376 | 323 | 10.07.20 | 19 | Bo Antvorskov -61 | 10.17.02 | 3000 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 14:00 | |
377 | 406 | DNS | Søren Povlsen -65 | 1.01.00 | 3000 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 14:00 | ||
378 | 410 | 1.35 | 1 | Thomas Brinch -62 | Højdespring • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 15:25 | ||
379 | 410 | 1.5 | 29.43 | 7 | Thomas Brinch -62 | Diskoskast • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 17:15 | |
380 | 387 | 58.32 | 1 | Olav Røe -82 | Spydkast • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 18:00 | ||
381 | 410 | 700 | 32.94 | 6 | Thomas Brinch -62 | Spydkast • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 18:00 |