Kronborg Games II • Snekkersten Idrætscenter • Snekkersten
2 feb., 2019
Arrangør: Helsingør IF
Sparta
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 378 | 1.95 | 12 | Frieda C. Thilkjær -11 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:00 | |
2 | 221 | 2.84 | 4 | Annamai Remy Christiansen -10 | 2.97 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:00 |
3 | 239 | 2.91 | 3 | Ellen Vincentsen -11 | 3.05 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:00 |
4 | 295 | 3.57 | 1 | Wilma Caroline Nielsen -10 | 3.65 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:00 |
5 | 258 | 2.28 | 10 | Karla Høj Alexandersen -11 | 2.43 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:00 |
6 | 257 | 2.67 | 6 | Kajsa Kirk Petersen -10 | 2.70 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:00 |
7 | 238 | 2.62 | 8 | Ella Fredlund Husby -10 | 2.37 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:00 |
8 | 383 | 2.91 | 2 | Maia Hylling Axelsson -10 | 2.94 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:00 |
9 | 278 | 3.53 | 10 | Selma Madicken Vöge-Widding -08 | 3.80 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 |
10 | 220 | 2.38 | 31 | Annabel Rose Mikkelsen -09 | 2.58 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 |
11 | 243 | 3.91 | 2 | Esther Falck -08 | 4.06 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 |
12 | 264 | 2.98 | 18 | Lærke Høj Alexandersen -09 | 2.97 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 |
13 | 240 | 2.93 | 20 | Elvira Ramsgaard Jensen -09 | 3.15 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 |
14 | 242 | 2.66 | 28 | Erika Livia Wischmann -09 | 2.97 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 |
15 | 379 | DNS | Helena Bang-Löwgren -09 | 3.20 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 | |
16 | 232 | 3.06 | 13 | Cecilie Zachariae -09 | 3.24 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 |
17 | 216 | 3.88 | 3 | Alma Ravn -09 | 4.17 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 |
18 | 272 | 3.97 | 1 | Queen Riege -08 | 3.97 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 |
19 | 217 | 3.95 | 8 | Amalie Sofie Nielsen -07 | 4.23 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 |
20 | 268 | 4.57 | 2 | Mikaela Medina Sørensen -06 | 4.90 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 |
21 | 382 | 3.36 | 19 | Lotte Grevy Ejstrup -07 | 3.68 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 |
22 | 259 | DNS | Laura Diaz Friis -06 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | ||
23 | 219 | 3.73 | 12 | Anna Pape Liboriussen -06 | 3.78 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 |
24 | 246 | 4.43 | 3 | Freja Isabel Knudsen -07 | 4.72 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 |
25 | 373 | DNS | Carla Marie Frandsen -04 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:30 | ||
26 | 381 | DNS | Josefine Langkjær -04 | 4.76 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:30 | |
27 | 279 | 2.70 | 11 | Signe Juhl Laursen -05 | 4.37 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:30 |
28 | 227 | 4.31 | 5 | Asta Ellermann-Kingombe -04 | 4.51 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:30 |
29 | 384 | 4.40 | 3 | Nanna Schaldemose -04 | 4.49 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:30 |
30 | 218 | 3.93 | 8 | Anna E B Pedersen -05 | 4.00 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:30 |
31 | 376 | 4.32 | 4 | Emilie Aimée Nielsen Kirst -04 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:30 | |
32 | 251 | 4.89 | 1 | Ingeborg Falck -04 | 5.10 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:30 |
33 | 369 | 4.66 | 3 | Alberthe Wiedemann Simonsen -02 | 4.76 | Længdespring • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 17:00 |
34 | 390 | 4.22 | 6 | Emilie Mossin Nørregaard -03 | 4.35 | Længdespring • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 17:00 |
35 | 389 | NM | Yasmine Abbouch -01 | 4.45 | Længdespring • Finale | Piger 18-19 år | Lørdag kl. 17:00 | |
36 | 224 | DNS | Arvid Skyum Markussen -10 | 2.76 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 10:45 | |
37 | 387 | 2.79 | 6 | Villum Nellgren Stoltenberg -10 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 10:45 | |
38 | 260 | 1.86 | 14 | Louis Kirk Petersen -11 | 1.88 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 10:45 |
39 | 275 | 3.20 | 12 | Samuel Grønlund Brix -09 | 3.35 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 |
40 | 267 | 2.83 | 15 | Mathias Bech Gjerløv -09 | 2.91 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 |
41 | 276 | 2.14 | 18 | Sebastian J. Thilkjær -09 | 3.01 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 |
42 | 280 | 3.48 | 6 | Sofus Houman-Prassé -09 | 3.53 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 |
43 | 294 | DNS | William Thøgersen -08 | 3.73 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 | |
44 | 270 | 3.28 | 11 | Pablo Orellana -09 | 3.23 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 |
45 | 388 | 3.76 | 3 | William Matthew Buck -08 | 3.92 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 |
46 | 374 | 3.45 | 8 | David R. Nielsen -08 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 | |
47 | 236 | DNS | Eli Riege -06 | 5.05 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:45 | |
48 | 285 | 4.75 | 2 | Thor Knudsen -07 | 4.77 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:45 |
49 | 261 | 3.44 | 17 | Ludvig Harrit Ejlersen -07 | 3.56 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:45 |
50 | 265 | DNS | Mads Vincentsen -07 | 4.18 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:45 | |
51 | 223 | 5.15 | 1 | Anyel Weis -06 | 5.37 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:45 |
52 | 291 | NM | Victor Visan Bahn -07 | 3.77 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:45 | |
53 | 235 | 3.84 | 13 | Connor Joseph Mikkelsen -06 | 3.91 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:45 |
54 | 288 | 4.38 | 6 | Tobias Lykke Nørgaard -06 | 4.30 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:45 |
55 | 282 | 4.18 | 8 | Sophus Emil Ramsgaard Jensen -06 | 4.51 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:45 |
56 | 231 | 5.42 | 1 | Carl Johan Zachariae -04 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 16:15 |