Tårnby Games • Tårnby Stadion • Tårnby
4-5 maj, 2013
Arrangør: Amager AC
Københavns IF
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 236 | 3.22 | 19 | Signe K. Lawson -02 | 2.76 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 13:30 |
2 | 235 | 3.62 | 9 | Laura Wichmann -02 | 3.51 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 13:30 |
3 | 239 | 3.24 | 18 | Silja D. Mouritsen -02 | 3.28 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 13:30 |
4 | 237 | 3.05 | 23 | Eva Seixas -02 | 2.99 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 13:30 |
5 | 238 | NM | Lilli Jensen -02 | 3.08 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 13:30 | |
6 | 241 | 3.37 | 16 | William R. Elsner -03 | 3.43 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 15:00 |
7 | 242 | 3.10 | 21 | Asbjørn Birkelund -02 | 3.22 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 15:00 |
8 | 259 | 3.56 | 28 | Aslak Bennedsen -01 | 3.97 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 |
9 | 265 | 3.62 | 26 | Magne V. kanneworff -00 | 3.09 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 |
10 | 258 | 3.66 | 25 | Jonathan Feigenberg Lind -01 | 3.72 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 |
11 | 264 | NM | Edvard Restorff-Liliegree -00 | 3.59 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 | |
12 | 257 | 3.40 | 31 | Filip Merdovic -01 | 3.44 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 |
13 | 260 | 4.21 | 15 | Villads Schou -01 | 4.30 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 |
14 | 267 | 4.80 | 4 | Peter M. Adamsen -00 | 4.78 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 |
15 | 263 | DNS | Hans B. Falkenberg -00 | 4.67 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 | |
16 | 247 | 3.47 | 43 | Ya-Chernoh Kamara -00 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 16:30 | |
17 | 791 | 3.19 | 46 | Yasmine Abbouch -01 | 3.34 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 16:30 |
18 | 256 | 5.00 | 2 | Sofie Rasmussen -00 | 5.01 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 16:30 |
19 | 253 | 4.03 | 21 | Annesofie Nielsen -00 | 4.06 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 16:30 |
20 | 246 | 4.22 | 15 | Frederikke Von Benzon -01 | 4.05 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 16:30 |
21 | 248 | 2.62 | 47 | Ya-Kaday Kamara -00 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 16:30 | |
22 | 251 | 3.80 | 33 | Alberte Krejlund -00 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 16:30 | |
23 | 271 | 4.43 | 13 | Klara Eigtved -99 | 4.83 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:15 |
24 | 270 | 5.05 | 4 | Sigrid Bennedsen -99 | 5.07 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:15 |
25 | 269 | 4.23 | 20 | Rita Wilcke -99 | 4.40 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:15 |
26 | 278 | 5.07 | 2 | Liv Didi Pedersen -97 | 4.94 | Længdespring • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 13:30 |
27 | 296 | DNS | Camilla F. R. Nissen -90 | Længdespring • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 13:30 | ||
28 | 272 | 4.07 | 13 | Mikkel Bertram-Mikkelsen -99 | 4.11 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 14:20 |
29 | 283 | 4.94 | 5 | Thor Sonne -97 | Længdespring • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 15:20 | |
30 | 311 | 6.39 | 2 | Tomas Kofoed-Nielsen -76 | 6.30 | Længdespring • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 15:20 |
31 | 308 | 6.17 | 4 | Jakob Molander -83 | 6.00 | Længdespring • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 15:20 |