Tårnby Games • Tårnby Stadion • Tårnby
4-5 maj, 2013
Arrangør: Amager AC
Bagsværd AC
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 486 | 4.07 | 3 | Louise Sæbye Carøe -03 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 13:30 |
2 | 815 | DNS | Kevin Waweru -00 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 | |
3 | 491 | 3.59 | 27 | Shayan Rahimzadeh -01 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 |
4 | 490 | 3.70 | 24 | Sebastian Elkjær Jensen -01 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 |
5 | 493 | 3.42 | 30 | Anton Østdal -01 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 |
6 | 494 | 4.26 | 14 | Max Blom -00 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 |
7 | 492 | 2.71 | 32 | Magnus Ragle -01 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 |
8 | 507 | 4.72 | 6 | Rose Cathrine Due -00 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 16:30 |
9 | 487 | 3.94 | 25 | Josefine Back Jensen Bang -00 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 16:30 |
10 | 508 | DNS | Ellen Geckler Friborg -00 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 16:30 | |
11 | 504 | 2.59 | 48 | Ghita Patel -01 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 16:30 |
12 | 475 | 2.68 | 24 | Laura Niemann -05 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
13 | 476 | 2.92 | 16 | Frida Schou Kristensen -04 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
14 | 477 | 3.29 | 6 | Maja Merklin -04 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
15 | 468 | 1.04 | 26 | Freja Rothaus Thorsen -06 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:35 |
16 | 469 | 1.22 | 24 | Filippa Bosack -06 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:35 |
17 | 465 | 2.34 | 5 | Penelope Løber Qvist -07 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:35 |
18 | 467 | 2.09 | 11 | Madelaine M Rohlff -06 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:35 |
19 | 466 | 2.49 | 2 | Ida Caroline Mørck -06 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:35 |
20 | 472 | 2.03 | 15 | Louise Sterup Møller -06 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:35 |
21 | 471 | 2.48 | 3 | Sarah Fisker Trandbohus -06 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:35 |
22 | 470 | 1.83 | 18 | Sophia Bosack -06 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:35 |
23 | 482 | 3.03 | 13 | Marcus Buch Edlers -04 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:15 |
24 | 479 | 2.65 | 25 | Emil Løber Qvist -05 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:15 |
25 | 481 | 3.05 | 12 | Kristoffer Vesten Pederse -04 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:15 |
26 | 483 | 2.75 | 20 | Asbjørn Boye -04 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:15 |
27 | 484 | DNS | Sofus Olivarius Vølund -04 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:15 | |
28 | 478 | 2.23 | 29 | Gustav Christian Scales -05 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:15 |
29 | 480 | 2.26 | 28 | Benjamin Sobol Anker-Pete -05 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:15 |
30 | 473 | 2.00 | 15 | Louis Amadeus Hansen -06 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:40 |
31 | 474 | 1.72 | 20 | Thor Boye -06 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:40 |