Afslutningsstævne • 2019 Sep 28 - Sep 29 • Greve Stadion • Greve

 

Sparta
# BibNo Result Pos Name Q Event Group Day / time
1 4.09 (w:+0.0) 4 Aksel Birk Stjernstrøm (2007) 4.16 Længdespring Drenge 12 år 1 - 10:00
2 4.48 (w:+0.7) 3 Anders Silleborg (2007) 4.53 Længdespring Drenge 12 år 1 - 10:00
3 5.05 (w:+1.1) 1 Thor Knudsen (2007) 5.09 Længdespring Drenge 12 år 1 - 10:00
4 4.06 (w:+0.0) 7 Tristan Lohmann Smed (2007) 4.32 Længdespring Drenge 12 år 1 - 10:00
5 DNS Annabel Rose Mikkelsen (2009) 13.34 Boldkast Piger 11 år 1 - 10:00
6 43.84 1 Johan Dahl Kokkegård (2008) 47.33 Boldkast Drenge 11 år 1 - 10:00
7 24.41 14 Villy Reedtz Funder (2008) Boldkast Drenge 11 år 1 - 10:00
8 DNS Sofus Olivarius Vølund (2004) 14.78 100 meter hæk - Round 1 Drenge 14-15 år 1 - 10:03
9 12.65 (w:-1.1) 1 Betty Marie Ramsgaard Jensen (2004) 12.66 80 meter hæk - Round 1 Piger 14-15 år 1 - 10:10
10 DNF 9997 Josefine Langkjær (2004) 12.52 80 meter hæk - Round 1 Piger 14-15 år 1 - 10:10
11 13.74 (w:-1.1) 2 Kaisa Duedam Ventrup (2005) 13.21 80 meter hæk - Round 1 Piger 14-15 år 1 - 10:10
12 14.12 (w:-1.1) 2 Tobias Lykke Nørgaard (2006) 14.24 80 meter hæk - Round 1 Drenge 13 år 1 - 10:15
13 4.40 (w:+0.0) 10 Anna E B Pedersen (2005) 4.42 Længdespring Piger 14-15 år 1 - 10:15
14 4.29 (w:-1.3) 14 Asta Ellermann-Kingombe (2004) 4.60 Længdespring Piger 14-15 år 1 - 10:15
15 5.16 (w:+0.3) 1 Betty Marie Ramsgaard Jensen (2004) 5.41 Længdespring Piger 14-15 år 1 - 10:15
16 4.38 (w:+0.0) 11 Carla Marie Frandsen (2004) 4.55 Længdespring Piger 14-15 år 1 - 10:15
17 4.13 (w:+0.0) 16 Eva Tsinat Krause (2004) Længdespring Piger 14-15 år 1 - 10:15
18 5.08 (w:-1.1) 3 Ingeborg Falck (2004) 5.48 Længdespring Piger 14-15 år 1 - 10:15
19 4.47 (w:-1.2) 7 Josefine Langkjær (2004) 4.99 Længdespring Piger 14-15 år 1 - 10:15
20 4.66 (w:-1.0) 5 Josephine Houlbjerg Hansen (2004) 4.94 Længdespring Piger 14-15 år 1 - 10:15
21 4.50 (w:+0.0) 6 Kaisa Duedam Ventrup (2005) 4.97 Længdespring Piger 14-15 år 1 - 10:15
22 4.44 (w:+0.6) 8 Signe Juhl Laursen (2005) 4.57 Længdespring Piger 14-15 år 1 - 10:15
23 35.35 1 Christopher Holmbjerg Jensen (1997) 34.34 Diskoskast Mænd senior 1 - 10:20
24 10.81 (w:+0.3) 3 Aurora A Thostrup (2006) 10.35 60 meter hæk - Round 1 Piger 13 år 1 - 10:25
25 10.96 (w:+0.3) 4 Luna Frid Hanberg (2006) 10.43 60 meter hæk - Round 1 Piger 13 år 1 - 10:25
26 11.42 (w:+0.3) 5 Pil Nedergaard (2006) 10.83 60 meter hæk - Round 1 Piger 13 år 1 - 10:25
27 12.70 (w:-0.9) 5 Mads Augustinus Rasmussen (2008) 12.77 60 meter hæk - Round 1 Drenge 11 år 1 - 10:35
28 10.70 (w:-0.9) 1 Oliver Mikkelsen (2008) 60 meter hæk - Round 1 Drenge 11 år 1 - 10:35
29 10.68 (w:-0.9) 1 Alma B. Ravn (2009) 10.74 60 meter hæk - Round 1 Piger 11 år 1 - 10:40
30 13.01 (w:-0.3) 3 Erika Livia Wischmann (2009) 60 meter hæk - Round 1 Piger 11 år 1 - 10:40
31 11.26 (w:-0.9) 2 Esther Falck (2008) 11.22 60 meter hæk - Round 1 Piger 11 år 1 - 10:40
32 DNS Theresa Dommer (2009) 12.53 60 meter hæk - Round 1 Piger 11 år 1 - 10:40
33 10.34 (w:-0.4) 1 Asger Lund-Bretlau (2011) 60 meter - Round 1 Drenge 8-9 år 1 - 11:00
34 11.93 (w:-0.6) 6 Carl Glad Hommel (2011) 60 meter - Round 1 Drenge 8-9 år 1 - 11:00
35 DNS Louis Kirk Petersen (2011) 12.36 60 meter - Round 1 Drenge 8-9 år 1 - 11:00
36 1.65 2 Asger Pape Liboriussen (2005) 1.70 Højdespring Drenge 14-15 år 1 - 11:00
37 1.75 1 Tobias Jappe Bjerre (2004) 1.85 Højdespring Drenge 14-15 år 1 - 11:00
38 4.53 (w:+0.0) 1 Alma B. Ravn (2009) 4.65 Længdespring Piger 11 år 1 - 11:00
39 3.93 (w:+0.9) 6 Clara Vejlgaard (2008) 3.70 Længdespring Piger 11 år 1 - 11:00
40 3.31 (w:-1.0) 11 Emilia Marker (2008) 3.04 Længdespring Piger 11 år 1 - 11:00
41 3.61 (w:+0.0) 4 Emilie Holm (2008) 4.08 Længdespring Piger 11 år 1 - 11:00
42 4.25 (w:+0.8) 2 Esther Falck (2008) 4.42 Længdespring Piger 11 år 1 - 11:00
43 4.12 (w:+1.4) 3 Queen Riege (2008) 4.12 Længdespring Piger 11 år 1 - 11:00
44 DNS Selma Madicken Vöge-Widding (2008) 4.13 Længdespring Piger 11 år 1 - 11:00
45 22.97 7 Amalie Sofie Nielsen (2007) 23.22 Spydkast Piger 13 år 1 - 11:05
46 33.16 1 Luna Frid Hanberg (2006) 37.65 Spydkast Piger 13 år 1 - 11:05
47 19.13 9 Selma Ladefoged-Kromann (2007) Spydkast Piger 13 år 1 - 11:05
48 10.25 (w:-0.5) 3 Frida Gram Jensen (2011) 10.31 60 meter - Round 1 Piger 8-9 år 1 - 11:15
49 12.18 (w:-0.1) 6 Hedvig Demidoff Nielsen (2011) 12.80 60 meter - Round 1 Piger 8-9 år 1 - 11:15
50 10.62 (w:-0.5) 6 Ilsa Roome (2010) 11.20 60 meter - Round 1 Piger 8-9 år 1 - 11:15
51 10.35 (w:-0.9) 2 Johanne Hansen-Møller (2010) 60 meter - Round 1 Piger 8-9 år 1 - 11:15
52 10.33 (w:-0.5) 4 Kajsa Kirk Petersen (2010) 10.69 60 meter - Round 1 Piger 8-9 år 1 - 11:15
53 11.29 (w:-2.4) 3 Kajsa Tabita Rosenkrands (2010) 60 meter - Round 1 Piger 8-9 år 1 - 11:15
54 DNS Tara Rose Mehrotra (2010) 11.26 60 meter - Round 1 Piger 8-9 år 1 - 11:15
55 9.77 (w:-0.5) 2 Wilma Caroline Nielsen (2010) 9.84 60 meter - Round 1 Piger 8-9 år 1 - 11:15
56 18.96 9 Asta Ellermann-Kingombe (2004) 22.24 Diskoskast Piger 14-15 år 1 - 11:35
57 29.05 5 Emilie Kirst (2004) 28.67 Diskoskast Piger 14-15 år 1 - 11:35
58 25.35 8 Ingrid Gram Jensen (2005) 25.28 Diskoskast Piger 14-15 år 1 - 11:35
59 31.28 4 Asger Lund-Bretlau (2011) Boldkast Drenge 8-9 år 1 - 11:35
60 17.26 16 Carl Glad Hommel (2011) Boldkast Drenge 8-9 år 1 - 11:35
61 26.15 7 Noah shahin Mathiesen (2011) Boldkast Drenge 8-9 år 1 - 11:35
62 12.83 (w:-0.8) 1 Betty Marie Ramsgaard Jensen (2004) 12.65 80 meter hæk - Final Piger 14-15 år 1 - 12:05
63 DNS Josefine Langkjær (2004) 80 meter hæk - Final Piger 14-15 år 1 - 12:05
64 13.31 (w:-0.8) 2 Kaisa Duedam Ventrup (2005) 13.74 80 meter hæk - Final Piger 14-15 år 1 - 12:05
65 2.36 (w:+0.1) 10 Ella Christine Vorgaard Andersen (2011) Længdespring Piger 8-9 år 1 - 12:05
66 3.32 (w:+0.0) 2 Frida Gram Jensen (2011) 3.40 Længdespring Piger 8-9 år 1 - 12:05
67 2.25 (w:+0.3) 12 Hedvig Demidoff Nielsen (2011) 2.30 Længdespring Piger 8-9 år 1 - 12:05
68 3.95 (w:-0.1) 1 Johanne Hansen-Møller (2010) 3.70 Længdespring Piger 8-9 år 1 - 12:05
69 3.23 (w:+0.3) 4 Kajsa Kirk Petersen (2010) 3.03 Længdespring Piger 8-9 år 1 - 12:05
70 2.82 (w:+0.0) 8 Kajsa Tabita Rosenkrands (2010) Længdespring Piger 8-9 år 1 - 12:05
71 DNS Tara Rose Mehrotra (2010) 3.21 Længdespring Piger 8-9 år 1 - 12:05
72 13.95 (w:-0.6) 2 Tobias Lykke Nørgaard (2006) 14.12 80 meter hæk - Final Drenge 13 år 1 - 12:10
73 6.32 (w:-0.7) 2 Carl Johan Zachariae (2004) 6.41 Længdespring Drenge 14-15 år 1 - 12:15
74 DNS Hakeem Ali (2005) 5.69 Længdespring Drenge 14-15 år 1 - 12:15
75 6.43 (w:+0.0) 1 Tobias Jappe Bjerre (2004) 6.63 Længdespring Drenge 14-15 år 1 - 12:15
76 10.56 (w:-0.5) 3 Aurora A Thostrup (2006) 10.81 60 meter hæk - Final Piger 13 år 1 - 12:20
77 10.50 (w:-0.5) 1 Luna Frid Hanberg (2006) 10.96 60 meter hæk - Final Piger 13 år 1 - 12:20
78 11.28 (w:-0.5) 6 Pil Nedergaard (2006) 11.42 60 meter hæk - Final Piger 13 år 1 - 12:20
79 DNS Mads Augustinus Rasmussen (2008) 12.70 60 meter hæk - Final Drenge 11 år 1 - 12:30
80 10.77 (w:-1.0) 1 Oliver Mikkelsen (2008) 10.70 60 meter hæk - Final Drenge 11 år 1 - 12:30
81 1.35 4 Freja Abraham (2006) 1.31 Højdespring Piger 13 år 1 - 12:30
82 DNS Mikaela Medina Sørensen (2006) 1.49 Højdespring Piger 13 år 1 - 12:30
83 10.94 (w:-2.9) 1 Alma B. Ravn (2009) 10.68 60 meter hæk - Final Piger 11 år 1 - 12:35
84 13.25 (w:-3.1) 4 Erika Livia Wischmann (2009) 13.01 60 meter hæk - Final Piger 11 år 1 - 12:35
85 11.15 (w:-2.9) 2 Esther Falck (2008) 11.26 60 meter hæk - Final Piger 11 år 1 - 12:35
86 10.08 7 Samuel Grønlund Brix (2009) Diskoskast Drenge 11 år 1 - 12:50
87 13.55 4 Sofus Houman-Prassé (2009) Diskoskast Drenge 11 år 1 - 12:50
88 27.01 5 Sophus Emil Ramsgaard Jensen (2006) 27.72 Spydkast Drenge 13 år 1 - 12:50
89 30.18 3 Valdemar Kopp (2006) 32.21 Spydkast Drenge 13 år 1 - 12:50
90 32.64 5 Carl Johan Zachariae (2004) Spydkast Drenge 14-15 år 1 - 12:50
91 39.24 3 Vilhelm Krüger (2004) 41.05 Spydkast Drenge 14-15 år 1 - 12:50
92 1.30 9 Ingrid Gram Jensen (2005) 1.50 Højdespring Piger 14-15 år 1 - 13:00
93 1.45 5 Josephine Houlbjerg Hansen (2004) 1.53 Højdespring Piger 14-15 år 1 - 13:00
94 1.45 5 Kaisa Duedam Ventrup (2005) 1.53 Højdespring Piger 14-15 år 1 - 13:00
95 2.75 (w:-0.1) 9 Annabel Rose Mikkelsen (2009) 2.87 Længdespring Piger 10 år 1 - 13:05
96 3.33 (w:+1.2) 5 Elvira Ramsgaard Jensen (2009) 3.45 Længdespring Piger 10 år 1 - 13:05
97 3.24 (w:+0.0) 6 Erika Livia Wischmann (2009) 2.97 Længdespring Piger 10 år 1 - 13:05
98 DNS Theresa Dommer (2009) 3.49 Længdespring Piger 10 år 1 - 13:05
99 10.29 (w:-1.3) 3 Asger Lund-Bretlau (2011) 10.34 60 meter - Final Drenge 8-9 år 1 - 13:15
100 11.99 (w:-0.3) 3 Carl Glad Hommel (2011) 11.93 60 meter - Final Drenge 8-9 år 1 - 13:15
101 10.24 (w:-0.4) 6 Frida Gram Jensen (2011) 10.25 60 meter - Final Piger 8-9 år 1 - 13:30
102 12.08 (w:-1.3) 3 Hedvig Demidoff Nielsen (2011) 12.18 60 meter - Final Piger 8-9 år 1 - 13:30
103 10.61 (w:-0.6) 1 Ilsa Roome (2010) 10.62 60 meter - Final Piger 8-9 år 1 - 13:30
104 10.01 (w:-0.4) 4 Johanne Hansen-Møller (2010) 10.35 60 meter - Final Piger 8-9 år 1 - 13:30
105 10.46 (w:-0.4) 7 Kajsa Kirk Petersen (2010) 10.33 60 meter - Final Piger 8-9 år 1 - 13:30
106 11.45 (w:-0.6) 5 Kajsa Tabita Rosenkrands (2010) 11.29 60 meter - Final Piger 8-9 år 1 - 13:30
107 9.85 (w:-0.4) 3 Wilma Caroline Nielsen (2010) 9.77 60 meter - Final Piger 8-9 år 1 - 13:30
108 12.46 2 Christopher Holmbjerg Jensen (1997) 11.88 Kuglestød Mænd senior 1 - 13:40
109 25.96 8 Asger Pape Liboriussen (2005) 22.91 Diskoskast Drenge 14-15 år 1 - 13:40
110 47.60 1 Tobias Jappe Bjerre (2004) 48.86 Diskoskast Drenge 14-15 år 1 - 13:40
111 34.98 (w:-0.2) 7 Samuel Grønlund Brix (2009) 200 meter Drenge 10 år 1 - 13:50
112 32.91 (w:-0.2) 3 Sofus Houman-Prassé (2009) 33.15 200 meter Drenge 10 år 1 - 13:50
113 12.28 10 Aksel Birk Stjernstrøm (2007) 18.03 Spydkast Drenge 12 år 1 - 13:50
114 28.43 2 Nikolaj Krüger (2007) 29.88 Spydkast Drenge 12 år 1 - 13:50
115 33.86 (w:-1.2) 8 David R. Nielsen (2008) 35.99 200 meter Drenge 11 år 1 - 14:00
116 29.43 (w:-1.2) 1 Johan Dahl Kokkegård (2008) 29.97 200 meter Drenge 11 år 1 - 14:00
117 31.11 (w:-0.3) 3 Lukas Mikkelsen (2008) 200 meter Drenge 11 år 1 - 14:00
118 DNS Mads Augustinus Rasmussen (2008) 200 meter Drenge 11 år 1 - 14:00
119 32.88 (w:-0.3) 6 Villy Reedtz Funder (2008) 200 meter Drenge 11 år 1 - 14:00
120 31.51 (w:-1.2) 4 William Thøgersen (2008) 31.51 200 meter Drenge 11 år 1 - 14:00
121 11.38 13 Ella Christine Vorgaard Andersen (2011) Boldkast Piger 8-9 år 1 - 14:00
122 13.41 11 Frida Gram Jensen (2011) 17.13 Boldkast Piger 8-9 år 1 - 14:00
123 16.37 8 Ilsa Roome (2010) 19.34 Boldkast Piger 8-9 år 1 - 14:00
124 21.55 5 Johanne Hansen-Møller (2010) Boldkast Piger 8-9 år 1 - 14:00
125 24.47 2 Wilma Caroline Nielsen (2010) 25.74 Boldkast Piger 8-9 år 1 - 14:00
126 3.87 (w:+0.0) 7 Christine Emilie Næsby (2007) 4.09 Længdespring Piger 12 år 1 - 14:05
127 3.52 (w:+0.0) 13 Lotte Grevy Ejstrup (2007) 3.75 Længdespring Piger 12 år 1 - 14:05
128 3.80 (w:+0.0) 9 Selma Ladefoged-Kromann (2007) Længdespring Piger 12 år 1 - 14:05
129 29.02 (w:-1.3) 1 Alma B. Ravn (2009) 29.22 200 meter Piger 11 år 1 - 14:10
130 32.01 (w:-1.3) 9 Clara Vejlgaard (2008) 31.96 200 meter Piger 11 år 1 - 14:10
131 35.67 (w:-0.8) 16 Emilia Marker (2008) 200 meter Piger 11 år 1 - 14:10
132 31.07 (w:-1.3) 5 Emilie Holm (2008) 32.49 200 meter Piger 11 år 1 - 14:10
133 32.23 (w:+0.5) 11 Queen Riege (2008) 33.82 200 meter Piger 11 år 1 - 14:10
134 DNS Louis Kirk Petersen (2011) 2.12 Længdespring Drenge 8-9 år 1 - 14:10
135 2.92 (w:+0.0) 4 Noah shahin Mathiesen (2011) Længdespring Drenge 8-9 år 1 - 14:10
136 34.94 (w:-1.2) 3 Erika Livia Wischmann (2009) 38.30 200 meter Piger 10 år 1 - 14:20
137 DNS Theresa Dommer (2009) 34.76 200 meter Piger 10 år 1 - 14:20
138 25.63 (w:-1.8) 2 Anyel Weis (2006) 26.28 200 meter Drenge 13 år 1 - 14:30
139 30.56 (w:-0.4) 9 Connor Joseph Mikkelsen (2006) 31.34 200 meter Drenge 13 år 1 - 14:30
140 29.89 (w:-0.9) 6 Laura Diaz Friis (2006) 29.92 200 meter Piger 13 år 1 - 14:40
141 29.45 (w:-0.9) 4 Pil Nedergaard (2006) 28.70 200 meter Piger 13 år 1 - 14:40
142 18.25 10 Anna E B Pedersen (2005) Spydkast Piger 14-15 år 1 - 14:40
143 DNS Emilie Kirst (2004) 22.87 Spydkast Piger 14-15 år 1 - 14:40
144 32.16 3 Eva Tsinat Krause (2004) 31.17 Spydkast Piger 14-15 år 1 - 14:40
145 30.24 4 Josephine Houlbjerg Hansen (2004) 33.36 Spydkast Piger 14-15 år 1 - 14:40
146 20.12 9 Signe Juhl Laursen (2005) 17.85 Spydkast Piger 14-15 år 1 - 14:40
147 28.87 (w:+2.0) 5 Anders Silleborg (2007) 28.70 200 meter Drenge 12 år 1 - 14:55
148 27.67 (w:+2.0) 2 Thor Knudsen (2007) 27.69 200 meter Drenge 12 år 1 - 14:55
149 35.46 (w:-1.7) 3 Asger Lund-Bretlau (2011) 200 meter Drenge 8-9 år 1 - 15:05
150 42.58 (w:+0.1) 13 Carl Glad Hommel (2011) 200 meter Drenge 8-9 år 1 - 15:05
151 DNS Louis Kirk Petersen (2011) 200 meter Drenge 8-9 år 1 - 15:05
152 35.76 (w:+0.1) 4 Noah shahin Mathiesen (2011) 200 meter Drenge 8-9 år 1 - 15:05
153 3.64 (w:+0.0) 3 Samuel Grønlund Brix (2009) 3.73 Længdespring Drenge 10 år 1 - 15:05
154 DNS Sofus Houman-Prassé (2009) 4.00 Længdespring Drenge 10 år 1 - 15:05
155 18.50 5 Amalie Sofie Nielsen (2007) 19.04 Diskoskast Piger 13 år 1 - 15:05
156 24.99 2 Luna Frid Hanberg (2006) 27.61 Diskoskast Piger 13 år 1 - 15:05
157 5.56 (w:+1.0) 1 Anyel Weis (2006) 5.63 Længdespring Drenge 13 år 1 - 15:10
158 4.27 (w:+0.0) 10 Connor Joseph Mikkelsen (2006) 4.23 Længdespring Drenge 13 år 1 - 15:10
159 4.44 (w:+0.0) 8 Sophus Emil Ramsgaard Jensen (2006) 4.82 Længdespring Drenge 13 år 1 - 15:10
160 4.59 (w:+0.8) 6 Tobias Lykke Nørgaard (2006) 4.69 Længdespring Drenge 13 år 1 - 15:10
161 42.39 (w:+0.2) 10 Hedvig Demidoff Nielsen (2011) 200 meter Piger 8-9 år 1 - 15:15
162 35.23 (w:+0.3) 4 Ilsa Roome (2010) 35.39 200 meter Piger 8-9 år 1 - 15:15
163 34.79 (w:+0.2) 3 Johanne Hansen-Møller (2010) 200 meter Piger 8-9 år 1 - 15:15
164 36.05 (w:+0.2) 5 Kajsa Kirk Petersen (2010) 200 meter Piger 8-9 år 1 - 15:15
165 DNS Tara Rose Mehrotra (2010) 36.56 200 meter Piger 8-9 år 1 - 15:15
166 3.33 (w:+0.0) 12 David R. Nielsen (2008) 3.45 Længdespring Drenge 11 år 1 - 15:20
167 4.40 (w:+0.1) 2 Johan Dahl Kokkegård (2008) 4.36 Længdespring Drenge 11 år 1 - 15:20
168 DNS Lukas Mikkelsen (2008) Længdespring Drenge 11 år 1 - 15:20
169 DNS Mads Augustinus Rasmussen (2008) 3.69 Længdespring Drenge 11 år 1 - 15:20
170 4.75 (w:+0.0) 1 Oliver Mikkelsen (2008) 4.71 Længdespring Drenge 11 år 1 - 15:20
171 3.69 (w:+0.0) 8 Villy Reedtz Funder (2008) 3.94 Længdespring Drenge 11 år 1 - 15:20
172 4.06 (w:+0.0) 5 William Matthew Buck (2008) 3.92 Længdespring Drenge 11 år 1 - 15:20
173 3.90 (w:+0.0) 7 William Thøgersen (2008) 4.03 Længdespring Drenge 11 år 1 - 15:20
174 32.46 (w:-0.2) 7 Christine Emilie Næsby (2007) 31.70 200 meter Piger 12 år 1 - 15:25
175 32.71 (w:-0.2) 8 Lotte Grevy Ejstrup (2007) 32.28 200 meter Piger 12 år 1 - 15:25
176 32.39 (w:-0.2) 6 Selma Ladefoged-Kromann (2007) 200 meter Piger 12 år 1 - 15:25
177 25.08 (w:-1.7) 6 Carl Johan Zachariae (2004) 24.91 200 meter Drenge 14-15 år 1 - 15:35
178 23.53 (w:-1.7) 3 Frederik Thorup Sørensen (2004) 23.31 200 meter Drenge 14-15 år 1 - 15:35
179 24.98 (w:-1.7) 5 Hakeem Ali (2005) 24.68 200 meter Drenge 14-15 år 1 - 15:35
180 23.49 (w:-1.7) 2 Luis Felipe Maillet (2004) 23.59 200 meter Drenge 14-15 år 1 - 15:35
181 26.07 (w:-0.3) 9 Sofus Olivarius Vølund (2004) 25.51 200 meter Drenge 14-15 år 1 - 15:35
182 23.13 (w:-1.7) 1 Vilhelm Krüger (2004) 23.38 200 meter Drenge 14-15 år 1 - 15:35
183 29.16 (w:-0.7) 9 Anna E B Pedersen (2005) 29.73 200 meter Piger 14-15 år 1 - 15:45
184 29.92 (w:-0.9) 12 Asta Ellermann-Kingombe (2004) 28.26 200 meter Piger 14-15 år 1 - 15:45
185 28.93 (w:-0.9) 8 Carla Marie Frandsen (2004) 28.45 200 meter Piger 14-15 år 1 - 15:45
186 29.42 (w:-0.7) 10 Eva Tsinat Krause (2004) 28.58 200 meter Piger 14-15 år 1 - 15:45
187 27.50 (w:-0.9) 4 Helena Reijnen (2005) 28.00 200 meter Piger 14-15 år 1 - 15:45
188 DNS Ingrid Gram Jensen (2005) 29.21 200 meter Piger 14-15 år 1 - 15:45
189 DNS Josefine Langkjær (2004) 27.74 200 meter Piger 14-15 år 1 - 15:45
190 30.76 (w:-0.1) 18 Signe Juhl Laursen (2005) 30.81 200 meter Piger 14-15 år 1 - 15:45
191 4.84 (w:+0.0) 1 Aurora A Thostrup (2006) 4.95 Længdespring Piger 13 år 1 - 16:05
192 3.76 (w:+0.0) 8 Freja Abraham (2006) 4.42 Længdespring Piger 13 år 1 - 16:05
193 4.04 (w:+0.4) 7 Laura Diaz Friis (2006) 4.26 Længdespring Piger 13 år 1 - 16:05
194 DNS Mikaela Medina Sørensen (2006) 5.13 Længdespring Piger 13 år 1 - 16:05
195 23.51 5 Nikolaj Krüger (2007) 23.10 Diskoskast Drenge 13 år 1 - 16:05
196 25.34 2 Valdemar Kopp (2006) 23.50 Diskoskast Drenge 13 år 1 - 16:05
197 2.04.71 1 Sparta P11 (2009) 4 x 200 meter stafet Piger 11 år 1 - 16:20
198 2.24.63 4 Sparta P9 (2010) 4 x 200 meter stafet Piger 11 år 1 - 16:20
199 2.04.56 1 Sparta D11 (2008) 4 x 200 meter stafet Drenge 11 år 1 - 16:30
200 DNS Sparta D9 Mix 4 x 200 meter stafet Drenge 11 år 1 - 16:30
201 DNS Sparta PD11 MIX (2009) 4 x 200 meter stafet Drenge 11 år 1 - 16:30
202 1.34.70 1 Sparta D15 (2004) 4 x 200 meter stafet Drenge 14-15 år 1 - 16:40
203 1.48.91 1 Sparta P15 I (2005) 4 x 200 meter stafet Piger 14-15 år 1 - 16:45
204 1.55.60 2 Sparta P15 II (2005) 4 x 200 meter stafet Piger 14-15 år 1 - 16:45
205 DNS Sparta P15 III 4 x 200 meter stafet Piger 14-15 år 1 - 16:45
206 1.49.64 1 Sparta D13 (2007) 4 x 200 meter stafet Drenge 13 år 1 - 16:50
207 1.56.58 1 Sparta P13 (2006) 4 x 200 meter stafet Piger 13 år 1 - 16:55
208 DNS Ella Gislum (2012) Længdespring Piger -7 år 2 - 10:00
209 2.48 (w:+1.1) 2 Julia Kjær -Christensen (2013) 2.28 Længdespring Piger -7 år 2 - 10:00
210 2.25 (w:+0.0) 5 Julie Silleborg (2012) 2.18 Længdespring Piger -7 år 2 - 10:00
211 DNS Mariana Vargas (2012) Længdespring Piger -7 år 2 - 10:00
212 2.13 (w:+1.0) 9 Mira Mai Henriksen (2012) Længdespring Piger -7 år 2 - 10:00
213 2.24 (w:+0.0) 6 Niovi Kastrinaki (2013) 2.12 Længdespring Piger -7 år 2 - 10:00
214 2.16 (w:+0.0) 7 Paula Petersone Milcevic (2013) Længdespring Piger -7 år 2 - 10:00
215 43.35 1 Sparta P13 4 x 60 meter hæk stafet Piger 13 år 2 - 10:00
216 45.66 1 Sparta PD11 MIX 4 x 60 meter hæk stafet Drenge 11 år 2 - 10:10
217 42.38 1 Sparta D13 4 x 60 meter hæk stafet Drenge 13 år 2 - 10:10
218 40.02 1 Sparta P15 (2005) 4 x 60 meter hæk stafet Piger 14-15 år 2 - 10:15
219 38.61 1 Sparta D15 (2004) 4 x 60 meter hæk stafet Drenge 14-15 år 2 - 10:15
220 9.74 (w:-0.2) 7 Aksel Degn (2013) 9.87 40 meter Drenge -7 år 2 - 10:25
221 8.65 (w:-0.2) 2 Alfred Hartung (2012) 8.50 40 meter Drenge -7 år 2 - 10:25
222 DNS Baldi Kvist (2013) 40 meter Drenge -7 år 2 - 10:25
223 9.74 (w:-0.1) 1 Frederik Vorgaard Andersen (2012) 40 meter Drenge -7 år 2 - 10:25
224 7.59 (w:-1.2) 2 Holger Revsbech (2012) 7.66 40 meter Drenge -7 år 2 - 10:25
225 7.94 (w:-1.2) 4 Julius Tuokila (2012) 7.85 40 meter Drenge -7 år 2 - 10:25
226 9.38 (w:-0.2) 6 Ludvig Thøgersen (2013) 9.94 40 meter Drenge -7 år 2 - 10:25
227 9.34 (w:-0.2) 5 Otto Hartung (2013) 9.46 40 meter Drenge -7 år 2 - 10:25
228 DNS Ella Gislum (2012) 40 meter Piger -7 år 2 - 10:40
229 8.22 (w:-0.1) 1 Julia Kjær -Christensen (2013) 8.44 40 meter Piger -7 år 2 - 10:40
230 8.77 (w:-0.1) 4 Julie Silleborg (2012) 8.96 40 meter Piger -7 år 2 - 10:40
231 DNS Mariana Vargas (2012) 40 meter Piger -7 år 2 - 10:40
232 9.01 (w:-0.1) 5 Mira Mai Henriksen (2012) 40 meter Piger -7 år 2 - 10:40
233 9.28 (w:-0.1) 6 Niovi Kastrinaki (2013) 9.25 40 meter Piger -7 år 2 - 10:40
234 8.81 (w:-0.8) 2 Paula Petersone Milcevic (2013) 40 meter Piger -7 år 2 - 10:40
235 20.43 1 Aksel Degn (2013) 16.99 Boldkast Drenge -7 år 2 - 10:50
236 11.33 7 Alfred Hartung (2012) 14.30 Boldkast Drenge -7 år 2 - 10:50
237 DNS Baldi Kvist (2013) Boldkast Drenge -7 år 2 - 10:50
238 12.65 5 Frederik Vorgaard Andersen (2012) Boldkast Drenge -7 år 2 - 10:50
239 11.53 6 Holger Revsbech (2012) 18.65 Boldkast Drenge -7 år 2 - 10:50
240 15.19 4 Julius Tuokila (2012) 13.32 Boldkast Drenge -7 år 2 - 10:50
241 7.51 10 Ludvig Thøgersen (2013) 9.79 Boldkast Drenge -7 år 2 - 10:50
242 8.85 9 Otto Hartung (2013) 7.77 Boldkast Drenge -7 år 2 - 10:50
243 10.03 (w:-3.4) 3 Samuel Grønlund Brix (2009) 10.01 60 meter - Round 1 Drenge 10 år 2 - 10:55
244 10.14 (w:-0.6) 5 David R. Nielsen (2008) 10.22 60 meter - Round 1 Drenge 11 år 2 - 11:00
245 9.11 (w:-0.6) 1 Lukas Mikkelsen (2008) 60 meter - Round 1 Drenge 11 år 2 - 11:00
246 DNS Mads Augustinus Rasmussen (2008) 9.87 60 meter - Round 1 Drenge 11 år 2 - 11:00
247 8.99 (w:-0.5) 2 Oliver Mikkelsen (2008) 8.85 60 meter - Round 1 Drenge 11 år 2 - 11:00
248 9.61 (w:-0.5) 4 William Matthew Buck (2008) 9.70 60 meter - Round 1 Drenge 11 år 2 - 11:00
249 9.53 (w:-0.5) 3 William Thøgersen (2008) 9.57 60 meter - Round 1 Drenge 11 år 2 - 11:00
250 11.01 (w:-0.4) 8 Annabel Rose Mikkelsen (2009) 11.08 60 meter - Round 1 Piger 10 år 2 - 11:10
251 10.52 (w:-0.4) 7 Elvira Ramsgaard Jensen (2009) 10.33 60 meter - Round 1 Piger 10 år 2 - 11:10
252 10.16 (w:-0.4) 4 Erika Livia Wischmann (2009) 10.22 60 meter - Round 1 Piger 10 år 2 - 11:10
253 1.15 4 Motoki Møller (2008) Højdespring Drenge 11 år 2 - 11:15
254 1.30 1 Oliver Mikkelsen (2008) 1.34 Højdespring Drenge 11 år 2 - 11:15
255 1.05 9 Samuel Grønlund Brix (2009) 1.11 Højdespring Drenge 11 år 2 - 11:15
256 1.20 3 William Matthew Buck (2008) 1.25 Højdespring Drenge 11 år 2 - 11:15
257 8.86 (w:-1.6) 1 Alma B. Ravn (2009) 8.58 60 meter - Round 1 Piger 11 år 2 - 11:20
258 9.50 (w:-1.6) 6 Clara Vejlgaard (2008) 9.50 60 meter - Round 1 Piger 11 år 2 - 11:20
259 9.44 (w:-1.6) 4 Esther Falck (2008) 9.04 60 meter - Round 1 Piger 11 år 2 - 11:20
260 9.48 (w:-1.6) 5 Queen Riege (2008) 9.26 60 meter - Round 1 Piger 11 år 2 - 11:20
261 9.73 (w:-1.6) 7 Selma Madicken Vöge-Widding (2008) 9.32 60 meter - Round 1 Piger 11 år 2 - 11:20
262 DNS Ella Gislum (2012) Boldkast Piger -7 år 2 - 11:30
263 9.50 6 Julia Kjær -Christensen (2013) 7.63 Boldkast Piger -7 år 2 - 11:30
264 11.84 4 Julie Silleborg (2012) 8.78 Boldkast Piger -7 år 2 - 11:30
265 DNS Mariana Vargas (2012) Boldkast Piger -7 år 2 - 11:30
266 14.92 2 Mira Mai Henriksen (2012) Boldkast Piger -7 år 2 - 11:30
267 10.03 5 Niovi Kastrinaki (2013) 8.80 Boldkast Piger -7 år 2 - 11:30
268 6.85 9 Paula Petersone Milcevic (2013) Boldkast Piger -7 år 2 - 11:30
269 11.25 (w:-1.5) 5 Aurora A Thostrup (2006) 10.97 80 meter - Round 1 Piger 13 år 2 - 11:35
270 11.77 (w:+0.6) 3 Laura Diaz Friis (2006) 11.84 80 meter - Round 1 Piger 13 år 2 - 11:35
271 6.63 3 Esther Falck (2008) 6.67 Kuglestød Piger 11 år 2 - 11:40
272 12.03 (w:-0.3) 6 Amalie Sofie Nielsen (2007) 11.69 80 meter - Round 1 Piger 12 år 2 - 11:50
273 11.25 (w:-0.3) 1 Freja Isabel Knudsen (2007) 10.83 80 meter - Round 1 Piger 12 år 2 - 11:50
274 2.25 (w:+0.1) 7 Aksel Degn (2013) 2.19 Længdespring Drenge -7 år 2 - 11:50
275 2.29 (w:+0.0) 6 Alfred Hartung (2012) 2.44 Længdespring Drenge -7 år 2 - 11:50
276 DNS Baldi Kvist (2013) Længdespring Drenge -7 år 2 - 11:50
277 2.10 (w:+0.0) 10 Frederik Vorgaard Andersen (2012) Længdespring Drenge -7 år 2 - 11:50
278 2.85 (w:+0.9) 1 Holger Revsbech (2012) 3.27 Længdespring Drenge -7 år 2 - 11:50
279 2.31 (w:+0.0) 5 Julius Tuokila (2012) 2.42 Længdespring Drenge -7 år 2 - 11:50
280 2.16 (w:+0.0) 8 Ludvig Thøgersen (2013) 1.94 Længdespring Drenge -7 år 2 - 11:50
281 2.15 (w:+0.0) 9 Otto Hartung (2013) 2.11 Længdespring Drenge -7 år 2 - 11:50
282 11.47 (w:-0.8) 5 Nikolaj Krüger (2007) 11.49 80 meter - Round 1 Drenge 12 år 2 - 12:00
283 11.17 (w:-0.8) 3 Thor Knudsen (2007) 10.92 80 meter - Round 1 Drenge 12 år 2 - 12:00
284 36.13 2 Emilie Kirst (2004) 25.07 Hammerkast Piger 14-15 år 2 - 12:00
285 10.24 (w:-0.3) 1 Anyel Weis (2006) 10.38 80 meter - Round 1 Drenge 13 år 2 - 12:10
286 11.34 (w:-1.8) 1 Sophus Emil Ramsgaard Jensen (2006) 11.12 80 meter - Round 1 Drenge 13 år 2 - 12:10
287 11.65 (w:-0.3) 6 Tobias Lykke Nørgaard (2006) 9.04 80 meter - Round 1 Drenge 13 år 2 - 12:10
288 10.82 4 Aurora A Thostrup (2006) 9.52 Kuglestød Piger 13 år 2 - 12:10
289 13.33 1 Luna Frid Hanberg (2006) 12.61 Kuglestød Piger 13 år 2 - 12:10
290 9.87 (w:-0.7) 3 Samuel Grønlund Brix (2009) 10.03 60 meter - Final Drenge 10 år 2 - 12:30
291 10.18 (w:-1.2) 4 David R. Nielsen (2008) 10.14 60 meter - Final Drenge 11 år 2 - 12:35
292 9.17 (w:+0.7) 3 Lukas Mikkelsen (2008) 9.11 60 meter - Final Drenge 11 år 2 - 12:35
293 8.97 (w:+0.7) 2 Oliver Mikkelsen (2008) 8.99 60 meter - Final Drenge 11 år 2 - 12:35
294 9.68 (w:-1.2) 2 William Matthew Buck (2008) 9.61 60 meter - Final Drenge 11 år 2 - 12:35
295 9.42 (w:+0.7) 5 William Thøgersen (2008) 9.53 60 meter - Final Drenge 11 år 2 - 12:35
296 13.14 1 Amalie Sofie Nielsen (2007) 12.66 Kuglestød Piger 12 år 2 - 12:35
297 5.70 9 Louise C.B.Jessen (2007) Kuglestød Piger 12 år 2 - 12:35
298 11.11 (w:-1.7) 4 Annabel Rose Mikkelsen (2009) 11.01 60 meter - Final Piger 10 år 2 - 12:45
299 10.73 (w:-1.7) 2 Elvira Ramsgaard Jensen (2009) 10.52 60 meter - Final Piger 10 år 2 - 12:45
300 9.94 (w:-1.5) 5 Erika Livia Wischmann (2009) 10.16 60 meter - Final Piger 10 år 2 - 12:45
301 8.72 (w:+0.8) 1 Alma B. Ravn (2009) 8.86 60 meter - Final Piger 11 år 2 - 12:55
302 9.39 (w:+0.8) 6 Clara Vejlgaard (2008) 9.50 60 meter - Final Piger 11 år 2 - 12:55
303 9.35 (w:+0.8) 5 Esther Falck (2008) 9.44 60 meter - Final Piger 11 år 2 - 12:55
304 9.29 (w:+0.8) 3 Queen Riege (2008) 9.48 60 meter - Final Piger 11 år 2 - 12:55
305 9.58 (w:-2.1) 1 Selma Madicken Vöge-Widding (2008) 9.73 60 meter - Final Piger 11 år 2 - 12:55
306 2.10 1 Sebastian Thulstrup (2004) 2.10 Stangspring Drenge 14-15 år 2 - 13:00
307 DNS Jonathan Thulstrup (2001) 3.80 Stangspring Mænd senior 2 - 13:00
308 11.54 (w:-1.0) 4 Nikolaj Krüger (2007) 11.47 80 meter - Final Drenge 12 år 2 - 13:10
309 11.08 (w:-1.0) 2 Thor Knudsen (2007) 11.17 80 meter - Final Drenge 12 år 2 - 13:10
310 10.21 (w:-2.7) 1 Anyel Weis (2006) 10.24 80 meter - Final Drenge 13 år 2 - 13:20
311 11.16 (w:-1.2) 1 Sophus Emil Ramsgaard Jensen (2006) 11.34 80 meter - Final Drenge 13 år 2 - 13:20
312 11.65 (w:-1.2) 2 Tobias Lykke Nørgaard (2006) 11.65 80 meter - Final Drenge 13 år 2 - 13:20
313 11.30 (w:+1.4) 2 Carl Johan Zachariae (2004) 10.06 Trespring Drenge 14-15 år 2 - 13:20
314 12.67 (w:+1.8) 1 Tobias Jappe Bjerre (2004) Trespring Drenge 14-15 år 2 - 13:20
315 1.37 1 Clara Vejlgaard (2008) 1.29 Højdespring Piger 11 år 2 - 13:25
316 1.25 3 Queen Riege (2008) 1.24 Højdespring Piger 11 år 2 - 13:25
317 1.30 2 Selma Madicken Vöge-Widding (2008) 1.30 Højdespring Piger 11 år 2 - 13:25
318 DNS Theresa Dommer (2009) 1.15 Højdespring Piger 11 år 2 - 13:25
319 11.29 (w:-1.8) 4 Aurora A Thostrup (2006) 11.25 80 meter - Final Piger 13 år 2 - 13:30
320 DNS Laura Diaz Friis (2006) 11.77 80 meter - Final Piger 13 år 2 - 13:30
321 4.93 12 David R. Nielsen (2008) 3.57 Kuglestød Drenge 11 år 2 - 13:40
322 DNS Mads Augustinus Rasmussen (2008) 7.27 Kuglestød Drenge 11 år 2 - 13:40
323 9.08 1 Oliver Mikkelsen (2008) 9.95 Kuglestød Drenge 11 år 2 - 13:40
324 7.50 3 William Matthew Buck (2008) 6.47 Kuglestød Drenge 11 år 2 - 13:40
325 6.75 6 William Thøgersen (2008) 6.06 Kuglestød Drenge 11 år 2 - 13:40
326 43.92 1 Karla Schärfe (2003) Spydkast Piger 16-17 år 2 - 13:40
327 33.13 2 Sofia Lange (2002) 37.35 Spydkast Piger 16-17 år 2 - 13:40
328 DNS Amalie Sofie Nielsen (2007) 12.03 80 meter - Final Piger 12 år 2 - 13:45
329 11.36 (w:-2.1) 1 Freja Isabel Knudsen (2007) 11.25 80 meter - Final Piger 12 år 2 - 13:45
330 14.15 (w:-0.9) 4 Anna E B Pedersen (2005) 13.92 100 meter - Round 1 Piger 14-15 år 2 - 14:00
331 13.26 (w:-1.0) 5 Betty Marie Ramsgaard Jensen (2004) 13.16 100 meter - Round 1 Piger 14-15 år 2 - 14:00
332 13.84 (w:-0.9) 3 Bolette Nimskov (2005) 13.64 100 meter - Round 1 Piger 14-15 år 2 - 14:00
333 13.40 (w:-1.0) 7 Helena Reijnen (2005) 13.27 100 meter - Round 1 Piger 14-15 år 2 - 14:00
334 DNS Johanna C.B.Jessen (2005) 14.11 100 meter - Round 1 Piger 14-15 år 2 - 14:00
335 14.24 (w:-0.9) 5 Kaisa Duedam Ventrup (2005) 13.90 100 meter - Round 1 Piger 14-15 år 2 - 14:00
336 14.77 (w:-0.9) 8 Signe Juhl Laursen (2005) 14.32 100 meter - Round 1 Piger 14-15 år 2 - 14:00
337 24.28 5 Pil Nedergaard (2006) 34.98 Hammerkast Piger 13 år 2 - 14:05
338 12.16 (w:-1.2) 4 Carl Johan Zachariae (2004) 11.95 100 meter - Round 1 Drenge 14-15 år 2 - 14:10
339 11.79 (w:-1.2) 2 Frederik Thorup Sørensen (2004) 11.36 100 meter - Round 1 Drenge 14-15 år 2 - 14:10
340 12.52 (w:-1.2) 5 Hakeem Ali (2005) 12.13 100 meter - Round 1 Drenge 14-15 år 2 - 14:10
341 12.00 (w:-1.2) 3 Luis Felipe Maillet (2004) 11.77 100 meter - Round 1 Drenge 14-15 år 2 - 14:10
342 DNS Sofus Olivarius Vølund (2004) 12.78 100 meter - Round 1 Drenge 14-15 år 2 - 14:10
343 11.60 (w:-1.2) 1 Vilhelm Krüger (2004) 11.26 100 meter - Round 1 Drenge 14-15 år 2 - 14:10
344 10.18 3 Asta Ellermann-Kingombe (2004) 10.51 Kuglestød Piger 14-15 år 2 - 14:35
345 10.04 4 Betty Marie Ramsgaard Jensen (2004) 9.55 Kuglestød Piger 14-15 år 2 - 14:35
346 11.07 1 Emilie Kirst (2004) 11.50 Kuglestød Piger 14-15 år 2 - 14:35
347 9.45 5 Ingrid Gram Jensen (2005) 10.80 Kuglestød Piger 14-15 år 2 - 14:35
348 6.91 9 Mads Vincentsen (2007) 7.06 Kuglestød Drenge 13 år 2 - 14:45
349 8.98 5 Nikolaj Krüger (2007) 8.96 Kuglestød Drenge 13 år 2 - 14:45
350 10.47 4 Valdemar Kopp (2006) 9.54 Kuglestød Drenge 13 år 2 - 14:45
351 12.16 (w:-0.6) 4 Carl Johan Zachariae (2004) 12.16 100 meter - Final Drenge 14-15 år 2 - 15:00
352 11.61 (w:-0.6) 2 Frederik Thorup Sørensen (2004) 11.79 100 meter - Final Drenge 14-15 år 2 - 15:00
353 12.50 (w:-0.6) 6 Hakeem Ali (2005) 12.52 100 meter - Final Drenge 14-15 år 2 - 15:00
354 11.89 (w:-0.6) 3 Luis Felipe Maillet (2004) 12.00 100 meter - Final Drenge 14-15 år 2 - 15:00
355 11.47 (w:-0.6) 1 Vilhelm Krüger (2004) 11.60 100 meter - Final Drenge 14-15 år 2 - 15:00
356 DNS Anna E B Pedersen (2005) 14.15 100 meter - Final Piger 14-15 år 2 - 15:10
357 13.44 (w:-1.2) 5 Betty Marie Ramsgaard Jensen (2004) 13.26 100 meter - Final Piger 14-15 år 2 - 15:10
358 14.22 (w:-0.4) 2 Bolette Nimskov (2005) 13.84 100 meter - Final Piger 14-15 år 2 - 15:10
359 13.49 (w:-1.2) 6 Helena Reijnen (2005) 13.40 100 meter - Final Piger 14-15 år 2 - 15:10
360 14.45 (w:-0.4) 3 Kaisa Duedam Ventrup (2005) 14.24 100 meter - Final Piger 14-15 år 2 - 15:10
361 DNS Signe Juhl Laursen (2005) 14.77 100 meter - Final Piger 14-15 år 2 - 15:10
362 8.70 7 Asger Pape Liboriussen (2005) 9.48 Kuglestød Drenge 14-15 år 2 - 15:20
363 DNS Hakeem Ali (2005) 9.37 Kuglestød Drenge 14-15 år 2 - 15:20
364 10.36 4 Sofus Olivarius Vølund (2004) 9.98 Kuglestød Drenge 14-15 år 2 - 15:20
365 2.14.57 3 Ellen Vincentsen (2011) 600 meter Piger 8-9 år 2 - 15:35
366 2.10.08 2 Ilsa Roome (2010) 600 meter Piger 8-9 år 2 - 15:35
367 2.11.26 5 Erika Livia Wischmann (2009) 600 meter Piger 11 år 2 - 15:40
368 DNS Theresa Dommer (2009) 2.06.91 600 meter Piger 11 år 2 - 15:40
369 2.03.55 4 David R. Nielsen (2008) 600 meter Drenge 11 år 2 - 15:45
370 2.01.26 3 Motoki Møller (2008) 600 meter Drenge 11 år 2 - 15:45
371 1.51.18 1 William Thøgersen (2008) 1.52.11 600 meter Drenge 11 år 2 - 15:45
372 1.42.80 2 Anders Silleborg (2007) 1.43.38 600 meter Drenge 13 år 2 - 15:50
373 1.50.54 4 Anyel Weis (2006) 600 meter Drenge 13 år 2 - 15:50
374 1.57.09 8 Connor Joseph Mikkelsen (2006) 1.55.93 600 meter Drenge 13 år 2 - 15:50
375 1.36.40 1 Joel Frederik von de Ahé (2006) 1.38.24 600 meter Drenge 13 år 2 - 15:50
376 1.52.78 5 Mads Vincentsen (2007) 1.46.24 600 meter Drenge 13 år 2 - 15:50
377 DNS Laura Diaz Friis (2006) 2.06.51 600 meter Piger 13 år 2 - 15:55
378 1.53.36 4 Pil Nedergaard (2006) 1.50.90 600 meter Piger 13 år 2 - 15:55
379 4.59.10 6 William Hvass (2006) 4.47.26 1500 meter Drenge 14-15 år 2 - 16:10