ØST ungdom inde • 2018 Jan 20 - Jan 21 • Ballerup Super Arena • Ballerup

 

Helsingør IF
# BibNo Result Pos Name Q Event Group Day / time
1 195 10.33 7 Frida Skov Sundsfjord (2007) 60 meter - Round 1 Piger 11 år 1 - 09:10
2 188 9.12 3 Clara Ruud Hansen (2005) 9.44 60 meter - Indl. Piger 13 år 1 - 09:40
3 193 9.26 3 Freja Skousen (2005) 60 meter - Indl. Piger 13 år 1 - 09:40
4 196 9.04 1 Isabel Nissen (2006) 8.89 60 meter - Round 1 Piger 12 år 1 - 09:55
5 187 2.00 1 Carl Haansbæk Mortensen (2005) 2.10 Stangspring Drenge 13 år 1 - 10:00
6 198 DNS Julius Haansbæk Mortensen (2005) 3.11 Stangspring Drenge 13 år 1 - 10:00
7 204 DNS Nikolai Christensen (2004) 2.50 Stangspring Drenge 14-15 år 1 - 10:00
8 198 DNS Julius Haansbæk Mortensen (2005) 4.76 Længdespring Drenge 13 år 1 - 10:00
9 207 3.71 10 Oskar Skov Sundsfjord (2005) Længdespring Drenge 13 år 1 - 10:00
10 201 6.83 10 Marie Agergaard (2005) Kuglestød Piger 13 år 1 - 10:00
11 203 5.93 14 Nanna Rye Gefke (2005) Kuglestød Piger 13 år 1 - 10:00
12 204 DNS Nikolai Christensen (2004) 60 meter - Round 1 Drenge 14-15 år 1 - 10:20
13 189 8.16 2 Emilie Florin (2001) 8.46 60 meter - Round 1 Piger 16-17 år 1 - 10:30
14 199 8.68 5 Laura Valentin (2001) 8.40 60 meter - Round 1 Piger 16-17 år 1 - 10:30
15 202 8.44 2 Naja Vinther (2000) 8.24 60 meter - Round 1 Piger 18-19 år 1 - 11:00
16 194 1.16 3 Frida Haansbæk Mortensen (2007) 1.05 Højdespring Piger 11 år 1 - 11:00
17 190 3.53 4 Filippa Redestam (2008) 3.35 Længdespring Piger 10 år 1 - 11:10
18 200 9.24 4 Luca Høgenhaven (2005) 9.91 60 meter - Round 1 Drenge 13 år 1 - 11:40
19 206 9.90 6 Oskar Skov Sundsfjord (2005) 60 meter - Round 1 Drenge 13 år 1 - 11:40
20 205 DNS Oskar Løwenstein (2002) 4.00 Stangspring Drenge 16-17 år 1 - 12:10
21 190 1.21.31 3 Filippa Redestam (2008) 400 meter Piger 10 år 1 - 12:40
22 192 2.02.67 4 Fiona West (2006) 1.58.0 600 meter Piger 12 år 1 - 12:55
23 193 DNS Freja Skousen (2005) 600 meter Piger 13 år 1 - 13:10
24 200 1.53.26 6 Luca Høgenhaven (2005) 600 meter Drenge 13 år 1 - 13:35
25 194 3.43 8 Frida Haansbæk Mortensen (2007) 3.47 Længdespring Piger 11 år 1 - 13:45
26 195 3.09 13 Frida Skov Sundsfjord (2007) Længdespring Piger 11 år 1 - 13:45
27 188 9.21 6 Clara Ruud Hansen (2005) 9.12 60 meter - Semi Piger 13 år 1 - 14:30
28 193 9.11 4 Freja Skousen (2005) 9.26 60 meter - Semi Piger 13 år 1 - 14:30
29 196 9.00 2 Isabel Nissen (2006) 9.04 60 meter - Final Piger 12 år 1 - 14:50
30 208 1.57 1 Sara Bleibach Olsen (2001) 1.64 Højdespring Piger 16-17 år 1 - 15:00
31 189 8.19 3 Emilie Florin (2001) 8.16 60 meter - Final Piger 16-17 år 1 - 15:15
32 202 8.32 4 Naja Vinther (2000) 8.44 60 meter - Final Piger 18-19 år 1 - 15:30
33 197 10.30.19 4 Jeppe Haghfelt (2003) 10.07.0 3000 meter Drenge 14-15 år 1 - 16:35
34 188 3.91 16 Clara Ruud Hansen (2005) Længdespring Piger 13 år 2 - 09:00
35 201 4.03 14 Marie Agergaard (2005) Længdespring Piger 13 år 2 - 09:00
36 203 3.71 20 Nanna Rye Gefke (2005) Længdespring Piger 13 år 2 - 09:00
37 187 8.14 4 Carl Haansbæk Mortensen (2005) 7.78 Kuglestød Drenge 13 år 2 - 09:50
38 198 DNS Julius Haansbæk Mortensen (2005) 8.49 Kuglestød Drenge 13 år 2 - 09:50
39 189 9.24 3 Emilie Florin (2001) 9.42 60 meter hæk Piger 16-17 år 2 - 10:40
40 196 DNS Isabel Nissen (2006) 4.20 Længdespring Piger 12 år 2 - 10:50
41 190 4.13.58 5 Filippa Redestam (2008) 1000 meter Piger 10 år 2 - 11:45
42 194 6.22 4 Frida Haansbæk Mortensen (2007) Kuglestød Piger 11 år 2 - 11:45
43 192 3.47.26 4 Fiona West (2006) 3.45 1000 meter Piger 12 år 2 - 12:20
44 187 1.41 1 Carl Haansbæk Mortensen (2005) 1.41 Højdespring Drenge 13 år 2 - 12:20
45 198 DNS Julius Haansbæk Mortensen (2005) 1.50 Højdespring Drenge 13 år 2 - 12:20
46 200 1.30 4 Luca Høgenhaven (2005) 1.10 Højdespring Drenge 13 år 2 - 12:20
47 204 DNS Nikolai Christensen (2004) Kuglestød Drenge 14-15 år 2 - 12:30
48 200 DNS Luca Høgenhaven (2005) 3.47.74 1000 meter Drenge 13 år 2 - 12:45
49 197 4.50.18 5 Jeppe Haghfelt (2003) 4.45.0 1500 meter Drenge 14-15 år 2 - 13:30
50 204 DNS Nikolai Christensen (2004) 200 meter Drenge 14-15 år 2 - 14:40