ØST ungdom inde • 2018 Jan 20 - Jan 21 • Ballerup Super Arena • Ballerup

 

Hvidovre AM
# BibNo Result Pos Name Q Event Group Day / time
1 240 3.41 8 David Rørvig (2006) Længdespring Drenge 12 år 1 - 09:00
2 245 DNS Kasper Birk (2006) Længdespring Drenge 12 år 1 - 09:00
3 251 8.79 4 Stine Engberg Mikkelsen (2004) 60 meter - Round 1 Piger 14-15 år 1 - 10:00
4 247 3.33 13 Lucas Spuur (2005) Længdespring Drenge 13 år 1 - 10:00
5 237 8.41 3 Bjørk Kjellman Nørremark (2002) 8.53 60 meter - Round 1 Piger 16-17 år 1 - 10:30
6 238 8.44 4 Carla Kjellman Nørremark (2002) 8.48 60 meter - Round 1 Piger 16-17 år 1 - 10:30
7 244 8.59 4 Julie Kretzschmer (1999) 8.62 60 meter - Round 1 Piger 18-19 år 1 - 11:00
8 241 DNS Hussein Jhanda (2000) 60 meter - Round 1 Drenge 18-19 år 1 - 11:10
9 234 10.19 5 Alberte Riber Jakobsen (2001) Kuglestød Piger 16-17 år 1 - 11:10
10 235 10.16 6 Anne Lorenzen (2002) Kuglestød Piger 16-17 år 1 - 11:10
11 236 11.20 3 Annesofie Hartmann Nielse (2000) 11.04 Kuglestød Piger 18-19 år 1 - 11:10
12 252 13.77 1 Thea Jensen (1999) 14.19 Kuglestød Piger 18-19 år 1 - 11:10
13 240 9.49 3 David Rørvig (2006) 60 meter - Round 1 Drenge 12 år 1 - 11:30
14 245 9.15 3 Kasper Birk (2006) 60 meter - Round 1 Drenge 12 år 1 - 11:30
15 247 10.46 7 Lucas Spuur (2005) 60 meter - Round 1 Drenge 13 år 1 - 11:40
16 247 7.52.56 1 Lucas Spuur (2005) 1000 meter gang Drenge 13 år 1 - 11:55
17 239 1.59.19 5 David Rogge (2006) 600 meter Drenge 12 år 1 - 13:25
18 240 2.00.08 6 David Rørvig (2006) 600 meter Drenge 12 år 1 - 13:25
19 245 1.51.61 1 Kasper Birk (2006) 600 meter Drenge 12 år 1 - 13:25
20 247 DNS Lucas Spuur (2005) 600 meter Drenge 13 år 1 - 13:35
21 243 2.32.41 5 Josefine Munksdorf (2002) 2.27.54 800 meter Piger 16-17 år 1 - 13:55
22 246 DNS Louis Cantby (2001) 800 meter Drenge 16-17 år 1 - 14:10
23 248 2.14.51 2 Sebastian Bergman (2001) 800 meter Drenge 16-17 år 1 - 14:10
24 251 8.74 8 Stine Engberg Mikkelsen (2004) 8.79 60 meter - Semi final Piger 14-15 år 1 - 14:25
25 235 1.40 2 Anne Lorenzen (2002) Højdespring Piger 16-17 år 1 - 15:00
26 237 8.40 7 Bjørk Kjellman Nørremark (2002) 8.41 60 meter - Final Piger 16-17 år 1 - 15:15
27 244 8.60 6 Julie Kretzschmer (1999) 8.59 60 meter - Final Piger 18-19 år 1 - 15:30
28 240 9.56 8 David Rørvig (2006) 9.49 60 meter - Final Drenge 12 år 1 - 15:40
29 245 9.19 5 Kasper Birk (2006) 9.15 60 meter - Final Drenge 12 år 1 - 15:40