Kronborg Games - II • 2018 Feb 03 • Snekkersten hallen • Snekkersten

 

Københavns IF
# BibNo Result Pos Name Q Event Group Day / time
1 211 13.84 6 Isabella Bonde (2008) 60 meter hæk Piger 11 år 1 - 10:00
2 221 12.41 4 Sophia Bonde (2007) 12.73 60 meter hæk Piger 11 år 1 - 10:00
3 215 2.32 1 Mik Lønborg (2003) 1.92 Stangspring Drenge 15 år 1 - 10:00
4 384 1.58 16 Elvira Spring Würtz (2010) Længdespring Piger 9 år 1 - 10:00
5 385 1.86 14 Frida Blandfort Christensen (2010) Længdespring Piger 9 år 1 - 10:00
6 387 2.07 13 Jessica Ramesh (2010) Længdespring Piger 9 år 1 - 10:00
7 206 8.10 15 Ditte Bo Jensen (2005) 7.57 Kuglestød Piger 13 år 1 - 10:00
8 207 8.55 8 Elisabeeth Røddik Elsner (2006) 8.64 Kuglestød Piger 13 år 1 - 10:00
9 214 13.26 3 Marvin Jensen (2007) 13.21 60 meter hæk Drenge 11 år 1 - 10:15
10 221 1.15 2 Sophia Bonde (2007) 1.15 Højdespring Piger 11 år 1 - 10:15
11 197 DNS Alberte Rosenbak (2006) 60 meter hæk Piger 13 år 1 - 10:25
12 200 14.22 12 Alma Juhl Horsgaard (2005) 60 meter hæk Piger 13 år 1 - 10:25
13 204 11.98 4 Celina Hagihara (2006) 11.72 60 meter hæk Piger 13 år 1 - 10:25
14 393 14.37 14 Shady Mohamed (2006) 60 meter hæk Drenge 13 år 1 - 10:35
15 384 14.46 14 Elvira Spring Würtz (2010) 60 meter - Round 1 Piger 9 år 1 - 10:45
16 385 12.73 13 Frida Blandfort Christensen (2010) 60 meter - Round 1 Piger 9 år 1 - 10:45
17 387 12.11 12 Jessica Ramesh (2010) 60 meter - Round 1 Piger 9 år 1 - 10:45
18 388 2.12 14 Lauritz Leer (2011) Længdespring Drenge 9 år 1 - 10:45
19 213 DNS Malte Rudolph Lassalle (2010) 2.28 Længdespring Drenge 9 år 1 - 10:45
20 217 1.35 3 Mikaela Medina Sørensen (2006) 1.35 Højdespring Piger 13 år 1 - 11:00
21 382 9.85 6 Aliya Dahl (2007) 60 meter - Round 1 Piger 11 år 1 - 11:05
22 208 9.78 4 Emma Bolvig King (2008) 9.98 60 meter - Round 1 Piger 11 år 1 - 11:05
23 202 DNS August Juhl Horsgaard (2007) 4.02 Længdespring Drenge 11 år 1 - 11:15
24 386 3.64 4 Hector Wielechowski (2007) Længdespring Drenge 11 år 1 - 11:15
25 210 3.32 10 Hjalte-Johannes Kronborg (2008) 3.30 Længdespring Drenge 11 år 1 - 11:15
26 392 3.31 11 Samuel Kærhøg (2007) Længdespring Drenge 11 år 1 - 11:15
27 208 5.31 7 Emma Bolvig King (2008) 5.15 Kuglestød Piger 11 år 1 - 11:15
28 211 3.42 12 Isabella Bonde (2008) 4.29 Kuglestød Piger 11 år 1 - 11:15
29 388 12.24 14 Lauritz Leer (2011) 60 meter - Round 1 Drenge 9 år 1 - 11:30
30 213 DNS Malte Rudolph Lassalle (2010) 12.05 60 meter - Round 1 Drenge 9 år 1 - 11:30
31 197 DNS Alberte Rosenbak (2006) 10.13 60 meter - Round 1 Piger 13 år 1 - 11:45
32 200 10.04 27 Alma Juhl Horsgaard (2005) 9.94 60 meter - Round 1 Piger 13 år 1 - 11:45
33 204 8.57 3 Celina Hagihara (2006) 8.70 60 meter - Round 1 Piger 13 år 1 - 11:45
34 206 9.96 26 Ditte Bo Jensen (2005) 10.26 60 meter - Round 1 Piger 13 år 1 - 11:45
35 207 9.75 20 Elisabeeth Røddik Elsner (2006) 9.59 60 meter - Round 1 Piger 13 år 1 - 11:45
36 217 9.08 11 Mikaela Medina Sørensen (2006) 9.14 60 meter - Round 1 Piger 13 år 1 - 11:45
37 389 6.86 12 Leon Hamann (2005) 6.93 Kuglestød Drenge 13 år 1 - 12:00
38 202 DNS August Juhl Horsgaard (2007) 9.19 60 meter - Round 1 Drenge 11 år 1 - 12:15
39 210 10.32 13 Hjalte-Johannes Kronborg (2008) 10.49 60 meter - Round 1 Drenge 11 år 1 - 12:15
40 212 9.01 3 Kevin Jensen (2007) 9.18 60 meter - Round 1 Drenge 11 år 1 - 12:15
41 392 9.82 9 Samuel Kærhøg (2007) 60 meter - Round 1 Drenge 11 år 1 - 12:15
42 208 3.59 5 Emma Bolvig King (2008) 3.66 Længdespring Piger 11 år 1 - 12:15
43 211 2.51 18 Isabella Bonde (2008) 2.76 Længdespring Piger 11 år 1 - 12:15
44 221 3.39 7 Sophia Bonde (2007) Længdespring Piger 11 år 1 - 12:15
45 199 9.66 19 Alexander Holzknecht Hrafnkelsson (2006) 9.74 60 meter - Round 1 Drenge 13 år 1 - 12:30
46 389 9.18 8 Leon Hamann (2005) 9.20 60 meter - Round 1 Drenge 13 år 1 - 12:30
47 393 9.55 16 Shady Mohamed (2006) 60 meter - Round 1 Drenge 13 år 1 - 12:30
48 213 DNS Malte Rudolph Lassalle (2010) 3.13 Kuglestød Drenge 9 år 1 - 12:45
49 208 9.89 4 Emma Bolvig King (2008) 9.78 60 meter - Final Piger 11 år 1 - 12:50
50 204 8.81 4 Celina Hagihara (2006) 8.57 60 meter - Final Piger 13 år 1 - 12:50
51 386 1.30 2 Hector Wielechowski (2007) Højdespring Drenge 11 år 1 - 13:00
52 212 1.25 3 Kevin Jensen (2007) 1.26 Højdespring Drenge 11 år 1 - 13:00
53 214 1.10 7 Marvin Jensen (2007) 1.20 Højdespring Drenge 11 år 1 - 13:00
54 197 DNS Alberte Rosenbak (2006) 3.28 Længdespring Piger 13 år 1 - 13:10
55 204 4.13 4 Celina Hagihara (2006) 4.08 Længdespring Piger 13 år 1 - 13:10
56 206 3.32 25 Ditte Bo Jensen (2005) Længdespring Piger 13 år 1 - 13:10
57 207 3.66 18 Elisabeeth Røddik Elsner (2006) 3.58 Længdespring Piger 13 år 1 - 13:10
58 217 4.02 8 Mikaela Medina Sørensen (2006) 3.82 Længdespring Piger 13 år 1 - 13:10
59 212 9.15 3 Kevin Jensen (2007) 9.01 60 meter - Final Drenge 11 år 1 - 13:15
60 383 7.41 3 Daryoush Yazdanyar (1986) 7.47 60 meter - Round 1 Mænd senior 1 - 13:30
61 219 10.13 22 Selina Sparre (2004) 10.22 60 meter - Round 1 Piger 15 år 1 - 13:45
62 394 DNS Therese Bastholm (2004) 60 meter - Round 1 Piger 15 år 1 - 13:45
63 386 7.72 5 Hector Wielechowski (2007) Kuglestød Drenge 11 år 1 - 14:00
64 212 9.00 1 Kevin Jensen (2007) 9.02 Kuglestød Drenge 11 år 1 - 14:00
65 214 7.60 6 Marvin Jensen (2007) 8.25 Kuglestød Drenge 11 år 1 - 14:00
66 392 4.05 15 Samuel Kærhøg (2007) Kuglestød Drenge 11 år 1 - 14:00
67 199 3.85 10 Alexander Holzknecht Hrafnkelsson (2006) 3.99 Længdespring Drenge 13 år 1 - 14:15
68 389 3.70 14 Leon Hamann (2005) 3.84 Længdespring Drenge 13 år 1 - 14:15
69 393 3.56 20 Shady Mohamed (2006) Længdespring Drenge 13 år 1 - 14:15
70 205 DNS Christoffer Ådahl (2000) 1.85 Højdespring Drenge 18-19 år 1 - 14:45
71 219 18 Selina Sparre (2004) Længdespring Piger 15 år 1 - 15:00
72 394 DNS Therese Bastholm (2004) Længdespring Piger 15 år 1 - 15:00
73 390 10.91 2 Lukas Medina Sørensen (2003) 10.15 Kuglestød Drenge 15 år 1 - 15:00
74 215 10.15 3 Mik Lønborg (2003) 9.70 Kuglestød Drenge 15 år 1 - 15:00
75 391 9.65 1 Martin Panduro (1994) 60 meter hæk Mænd senior 1 - 15:25
76 383 7.23 2 Daryoush Yazdanyar (1986) 7.41 60 meter - Final Mænd senior 1 - 15:35
77 394 DNS Therese Bastholm (2004) Kuglestød Piger 15 år 1 - 15:35