Kronborg Games - II • 2018 Feb 03 • Snekkersten hallen • Snekkersten

 

Ballerup AK
# BibNo Result Pos Name Q Event Group Day / time
1 56 10.19 2 Ashley Gnanogoh (2005) 9.24 Kuglestød Piger 13 år 1 - 10:00
2 344 8.13 14 Stine Baandrup Tindbæk (2005) 7.74 Kuglestød Piger 13 år 1 - 10:00
3 57 11.38 1 August Skytte Christensen (2007) 11.15 60 meter hæk Drenge 11 år 1 - 10:15
4 69 DNS Philip Busch-Madsen (2007) 60 meter hæk Drenge 11 år 1 - 10:15
5 64 DNS Ida Sønderskov (2008) Højdespring Piger 11 år 1 - 10:15
6 341 13.02 11 Noah Orslev (2006) 60 meter hæk Drenge 13 år 1 - 10:35
7 346 12.88 10 Victor Colberg (2006) 11.26 60 meter hæk Drenge 13 år 1 - 10:35
8 62 2.35 11 Frederik Broksche (2010) 2.57 Længdespring Drenge 9 år 1 - 10:45
9 64 DNS Ida Sønderskov (2008) 60 meter - Round 1 Piger 11 år 1 - 11:05
10 66 DNS Mathias Sekkelund Jønsson (2008) 2.69 Længdespring Drenge 11 år 1 - 11:15
11 68 3.14 14 Otto W. D. Jørgensen (2008) 3.34 Længdespring Drenge 11 år 1 - 11:15
12 69 DNS Philip Busch-Madsen (2007) Længdespring Drenge 11 år 1 - 11:15
13 64 DNS Ida Sønderskov (2008) Kuglestød Piger 11 år 1 - 11:15
14 62 11.72 12 Frederik Broksche (2010) 12.02 60 meter - Round 1 Drenge 9 år 1 - 11:30
15 56 8.18 1 Ashley Gnanogoh (2005) 8.27 60 meter - Round 1 Piger 13 år 1 - 11:45
16 61 8.96 9 Filippa Roug (2005) 9.19 60 meter - Round 1 Piger 13 år 1 - 11:45
17 65 9.91 24 Lærke Elgaard Larsen (2005) 9.96 60 meter - Round 1 Piger 13 år 1 - 11:45
18 344 8.93 7 Stine Baandrup Tindbæk (2005) 8.95 60 meter - Round 1 Piger 13 år 1 - 11:45
19 65 2.02 1 Lærke Elgaard Larsen (2005) 2.02 Stangspring Piger 13 år 1 - 12:00
20 342 DNS Rebecca Speigelhauer (2002) 2.92 Stangspring Piger 17 år 1 - 12:00
21 333 DNS Alexander Foltmar (2006) Kuglestød Drenge 13 år 1 - 12:00
22 336 9.98 11 Karl Emil Øhman Søttrup (2008) 10.21 60 meter - Round 1 Drenge 11 år 1 - 12:15
23 66 DNS Mathias Sekkelund Jønsson (2008) 11.64 60 meter - Round 1 Drenge 11 år 1 - 12:15
24 68 DNS Otto W. D. Jørgensen (2008) 9.39 60 meter - Round 1 Drenge 11 år 1 - 12:15
25 69 DNS Philip Busch-Madsen (2007) 60 meter - Round 1 Drenge 11 år 1 - 12:15
26 333 DNS Alexander Foltmar (2006) 60 meter - Round 1 Drenge 13 år 1 - 12:30
27 341 9.83 22 Noah Orslev (2006) 60 meter - Round 1 Drenge 13 år 1 - 12:30
28 346 9.35 13 Victor Colberg (2006) 9.21 60 meter - Round 1 Drenge 13 år 1 - 12:30
29 72 DNS Victor Schmith Bausager (2005) 9.02 60 meter - Round 1 Drenge 13 år 1 - 12:30
30 62 3.19 12 Frederik Broksche (2010) 2.91 Kuglestød Drenge 9 år 1 - 12:45
31 56 8.32 1 Ashley Gnanogoh (2005) 8.18 60 meter - Final Piger 13 år 1 - 12:50
32 57 1.38 1 August Skytte Christensen (2007) 1.25 Højdespring Drenge 11 år 1 - 13:00
33 336 1.10 5 Karl Emil Øhman Søttrup (2008) 1.10 Højdespring Drenge 11 år 1 - 13:00
34 333 DNS Alexander Foltmar (2006) Højdespring Drenge 13 år 1 - 13:00
35 341 1.05 10 Noah Orslev (2006) Højdespring Drenge 13 år 1 - 13:00
36 346 1.15 8 Victor Colberg (2006) 1.20 Højdespring Drenge 13 år 1 - 13:00
37 56 4.42 2 Ashley Gnanogoh (2005) 4.33 Længdespring Piger 13 år 1 - 13:10
38 61 4.08 6 Filippa Roug (2005) 4.30 Længdespring Piger 13 år 1 - 13:10
39 65 3.49 22 Lærke Elgaard Larsen (2005) 3.75 Længdespring Piger 13 år 1 - 13:10
40 344 3.95 10 Stine Baandrup Tindbæk (2005) 4.63 Længdespring Piger 13 år 1 - 13:10
41 340 DNS Mathias Østergaard (2004) 8.68 60 meter - Round 1 Drenge 15 år 1 - 13:30
42 345 10.28 11 Tobias Zornig (2004) 9.98 60 meter - Round 1 Drenge 15 år 1 - 13:30
43 338 7.80 6 Kasper Lønne Jespersen (1997) 60 meter - Round 1 Mænd senior 1 - 13:30
44 59 DNS Caroline Vammen (2004) 8.44 60 meter - Round 1 Piger 15 år 1 - 13:45
45 334 9.70 19 Frederikke Friis Klausen (2004) 9.80 60 meter - Round 1 Piger 15 år 1 - 13:45
46 63 DNS Ida Marie Andresen (2004) 60 meter - Round 1 Piger 15 år 1 - 13:45
47 335 DNS Karen Bøg (2003) 9.62 60 meter - Round 1 Piger 15 år 1 - 13:45
48 337 9.28 12 Karoline Dybdahl (2003) 9.24 60 meter - Round 1 Piger 15 år 1 - 13:45
49 67 DNS Nanna Grubert (2004) 8.52 60 meter - Round 1 Piger 15 år 1 - 13:45
50 343 9.34 14 Ronja Bøgelund Laursen (2003) 9.41 60 meter - Round 1 Piger 15 år 1 - 13:45
51 63 DNS Ida Marie Andresen (2004) 1.35 Højdespring Piger 15 år 1 - 14:00
52 67 DNS Nanna Grubert (2004) Højdespring Piger 15 år 1 - 14:00
53 57 8.20 3 August Skytte Christensen (2007) 7.88 Kuglestød Drenge 11 år 1 - 14:00
54 66 DNS Mathias Sekkelund Jønsson (2008) 4.62 Kuglestød Drenge 11 år 1 - 14:00
55 68 DNS Otto W. D. Jørgensen (2008) 5.89 Kuglestød Drenge 11 år 1 - 14:00
56 342 DNS Rebecca Speigelhauer (2002) 8.80 60 meter - Round 1 Piger 17 år 1 - 14:15
57 339 4.08 7 Mads-Christian Eriksen (2005) 4.32 Længdespring Drenge 13 år 1 - 14:15
58 72 DNS Victor Schmith Bausager (2005) 4.06 Længdespring Drenge 13 år 1 - 14:15
59 59 DNS Caroline Vammen (2004) 10.39 60 meter hæk Piger 15 år 1 - 14:45
60 59 DNS Caroline Vammen (2004) 5.08 Længdespring Piger 15 år 1 - 15:00
61 60 DNS Cecilie Gedsø Færge (2003) 4.94 Længdespring Piger 15 år 1 - 15:00
62 67 DNS Nanna Grubert (2004) Længdespring Piger 15 år 1 - 15:00
63 345 6.10 9 Tobias Zornig (2004) 6.75 Kuglestød Drenge 15 år 1 - 15:00
64 342 DNS Rebecca Speigelhauer (2002) 9.87 Kuglestød Piger 17 år 1 - 15:35
65 345 3.62 5 Tobias Zornig (2004) 3.54 Længdespring Drenge 15 år 1 - 16:00