Kronborg Games - II • 2018 Feb 03 • Snekkersten hallen • Snekkersten

 

Amager AC
# BibNo Result Pos Name Q Event Group Day / time
1 17 DNS Caroline Jørgensen (2005) 8.49 Kuglestød Piger 13 år 1 - 10:00
2 18 6.30 28 Laura Bollerslev Andreasen (2005) 7.29 Kuglestød Piger 13 år 1 - 10:00
3 321 1.05 5 Siri Nissen Thyrsted (2008) 1.00 Højdespring Piger 11 år 1 - 10:15
4 319 1.17 1 Jonas Gretlund (2009) 1.15 Højdespring Drenge 9 år 1 - 10:15
5 317 13.00 7 Ada Nissen Thyrsted (2006) 13.70 60 meter hæk Piger 13 år 1 - 10:25
6 15 11.95 3 Annabelle Viple (2005) 12.13 60 meter hæk Piger 13 år 1 - 10:25
7 319 3.58 1 Jonas Gretlund (2009) 3.80 Længdespring Drenge 9 år 1 - 10:45
8 317 1.25 11 Ada Nissen Thyrsted (2006) 1.21 Højdespring Piger 13 år 1 - 11:00
9 15 1.25 10 Annabelle Viple (2005) 1.25 Højdespring Piger 13 år 1 - 11:00
10 18 1.35 4 Laura Bollerslev Andreasen (2005) 1.40 Højdespring Piger 13 år 1 - 11:00
11 318 4.18 1 Carl Bäckström Nielsen (2007) 4.56 Længdespring Drenge 11 år 1 - 11:15
12 319 9.59 1 Jonas Gretlund (2009) 9.41 60 meter - Round 1 Drenge 9 år 1 - 11:30
13 17 DNS Caroline Jørgensen (2005) 9.52 60 meter - Round 1 Piger 13 år 1 - 11:45
14 18 DNS Laura Bollerslev Andreasen (2005) 9.99 60 meter - Round 1 Piger 13 år 1 - 11:45
15 320 DNS Laura-Jo Buchard (2005) 9.02 60 meter - Round 1 Piger 13 år 1 - 11:45
16 15 1.92 2 Annabelle Viple (2005) 2.00 Stangspring Piger 13 år 1 - 12:00
17 320 DNS Laura-Jo Buchard (2005) 1.90 Stangspring Piger 13 år 1 - 12:00
18 318 8.87 2 Carl Bäckström Nielsen (2007) 8.83 60 meter - Round 1 Drenge 11 år 1 - 12:15
19 321 2.65 17 Siri Nissen Thyrsted (2008) 2.70 Længdespring Piger 11 år 1 - 12:15
20 317 3.98 9 Ada Nissen Thyrsted (2006) 3.96 Længdespring Piger 13 år 1 - 13:10
21 17 DNS Caroline Jørgensen (2005) 4.20 Længdespring Piger 13 år 1 - 13:10
22 319 9.58 1 Jonas Gretlund (2009) 9.59 60 meter - Final Drenge 9 år 1 - 13:15
23 318 8.86 1 Carl Bäckström Nielsen (2007) 8.87 60 meter - Final Drenge 11 år 1 - 13:15
24 23 8.00 1 Viktor Bech Petersen (2003) 60 meter - Round 1 Drenge 15 år 1 - 13:30
25 20 DNS Liva Vendelbo Hagensen (2003) 9.36 60 meter - Round 1 Piger 15 år 1 - 13:45
26 318 6.79 8 Carl Bäckström Nielsen (2007) 7.78 Kuglestød Drenge 11 år 1 - 14:00
27 19 9.65 1 Laura Juul Pallesen (2003) 9.68 60 meter hæk Piger 15 år 1 - 14:45
28 19 4.63 3 Laura Juul Pallesen (2003) 4.75 Længdespring Piger 15 år 1 - 15:00
29 20 DNS Liva Vendelbo Hagensen (2003) 3.99 Længdespring Piger 15 år 1 - 15:00
30 23 9.63 4 Viktor Bech Petersen (2003) 9.78 Kuglestød Drenge 15 år 1 - 15:00
31 23 DNS Viktor Bech Petersen (2003) 9.21 60 meter hæk Drenge 15 år 1 - 15:15
32 23 8.01 1 Viktor Bech Petersen (2003) 8.00 60 meter - Final Drenge 15 år 1 - 15:35